کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان آیا دیروز و امروز(شنبه و یکشنبه) برای کسی نامه دوم آمده؟ برای ما هنوز نیامده.

شماره کیس: 2015AS12XX
تعداد: 2نفر
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 19:26)kaamiran نوشته:  دوستان آیا دیروز و امروز(شنبه و یکشنبه) برای کسی نامه دوم آمده؟ برای ما هنوز نیامده.

برای من که کیس نامبر پایینی دارم هنوز نیومده.
فعلا فقط کارنت شدم.
البته من 1 ژوئن فرمم رو فرستادم.

(2014-08-18 ساعت 19:19)minan نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 18:02)fatan57 نوشته:  سلام دوستان
تمام افراد ریر 2500 نامه دومشون اومده/ چون مال من حدود 1800 هست وهنوز نامه دومم نیامده

نه دوست عزيز ما هم 5xx هستيم ولي هنوز خبري نيست

منم هنوز نیومده...
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، kaamiran
(2014-08-16 ساعت 22:34)elchin_f نوشته:  سلام منم صبح نامه دومم اومد من 2 اکتبری هستم.

بچه ها دعا کنید . کلی کار دارم

سلام،تبریک میگم،منم دوم اکتبر آنکارا مصاحبه دارم،سوم تا هفتم تعطیل رسمی هست ترکیه،میدونید وضعیت وقت پست گرفتن برای ما چجوریه؟
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان:
(2014-08-18 ساعت 19:26)kaamiran نوشته:  دوستان آیا دیروز و امروز(شنبه و یکشنبه) برای کسی نامه دوم آمده؟ برای ما هنوز نیامده.

سلام
برای یک سری از دوستان قبل شنبه اومدش
بعید می دونم این دو روز برای کسی نامه اومده باشه
انشاالله از فردا صبح خبر نامه های جدید میاد
باییی
شماره کیس: 2015AS000007XX /تاریخ رویت قبولی: 2 May / تعداد : 2 نفر/ ارسال فرم : Jun 08 / کارنت شدن کیس: 12 August / دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه : / دریافت ویزا : / مقصد : بوستون / ورود به آمریکا : / دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: atlantis770 ، A_A ، hamidrezamg ، kaamiran ، babak12
دوستان عزیز سلام

یه خبر عجیب بهتون بدم. الان که داشتم پروفایلم و برای چک کردن اینکه نامه دوم برام اومده یا نه رو نگاه می کردم. یه دفعه دیدم که اون پیغام you have not been selected رو زد. دوباره امتحان کردم همین رو نوشت. البته 2 ماه پیشم که یه بار رفتم همینطوری چک کنم همین رو نوشت. ولی هم پرینت نامه اول رو دارم و هم تو سایت سیس ثبت نام کامل انجام دادم و کانفرمیشن نامبر دارم. احتمال داره که چون سایت شلوغه و همه چک می کنن این جوره شده باشه. آخه یه مقدار سرور هاشون ضعیف هستش و یه مقدار که کاربرا در یه لحظه زیاد می شن این جوری می شه.
دوستان شما هم نظری دارید. همچین چیزی رو مشاهده کردید.
شماره کیس: **2015AS000000 ، تاریخ رویت قبولی: 2014 ,May 01 ، کنسولگری: آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس: 2 نفر ، ارسال فرمهای سری اول: June 09, 2014 ، کارنت شدن کیس: Aug 12, 2014 ، تاریخ دریافت نامه دوم: Sep 19, 2014، مصاحبه: Nov، دریافت کلیرنس: نیاز نشد، دریافت ویزا: بله (یک ضرب)، ورود به آمریکا: بله، دریافت گرین کارت: بله
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، atlantis770 ، nasim
(2014-08-19 ساعت 00:38)Rooz نوشته:  دوستان عزیز سلام

یه خبر عجیب بهتون بدم. الان که داشتم پروفایلم و برای چک کردن اینکه نامه دوم برام اومده یا نه رو نگاه می کردم. یه دفعه دیدم که اون پیغام you have not been selected رو زد. دوباره امتحان کردم همین رو نوشت. البته 2 ماه پیشم که یه بار رفتم همینطوری چک کنم همین رو نوشت. ولی هم پرینت نامه اول رو دارم و هم تو سایت سیس ثبت نام کامل انجام دادم و کانفرمیشن نامبر دارم. احتمال داره که چون سایت شلوغه و همه چک می کنن این جوره شده باشه. آخه یه مقدار سرور هاشون ضعیف هستش و یه مقدار که کاربرا در یه لحظه زیاد می شن این جوری می شه.
سلام
نگران نباشید دوست عزیز
من امروز چند بار جک کردم همین پیغام می داد
وبعدش دوباره دیدم همون نامه اول اومد
بله سایت شلوغه و سرور ضعیف
فردا دوباره جک کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، shahriar2002 ، kimfar ، atlantis770 ، nasim
(2014-08-19 ساعت 00:56)babak12 نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 00:38)Rooz نوشته:  دوستان عزیز سلام

سلام
نگران نباشید دوست عزیز
من امروز چند بار جک کردم همین پیغام می داد
وبعدش دوباره دیدم همون نامه اول اومد
بله سایت شلوغه و سرور ضعیف
فردا دوباره جک کنید

چيزي نيست براي من هم چند دفعه پيش اومده...
شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، rbrb-2015 ، shahriar2002 ، kimfar
[quote='Rooz' pid='537317' dateline='1408392481']
دوستان عزیز سلام

برای من هم این پیام بارها اومده ولی منظورتون از سایت سیس چیه ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: shahriar2002 ، Rooz
جناب بهداد باتوجه به اینکه جزو اولین نفراتی هستید که فرم 260 رو ارسال کردید براتون وقت مصاحبه اومد ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
دیروز دوشنبه برای کسی نامه دوم اومده، کسی میدونه چرا برا بعضیها نامه دوم نیومده، من فکر نمی کنم ربطی به پر کردن فرم داشته باشه جون خود من کیس نامبرم 400 و 22 می هم فرمها رو سابمیت کردم بعدش هم نه درخواست تغییر فرستادم نه چیزی؟
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان:
منظور از سایت سیس یعنی این سایت:
https://ceac.state.gov
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-08-19 ساعت 07:47)afrand نوشته:  جناب بهداد باتوجه به اینکه جزو اولین نفراتی هستید که فرم 260 رو ارسال کردید براتون وقت مصاحبه اومد ؟

قربان بنده این سری کارنت نشدم. البته درسته که من همون اولین روز فرم رو پر کردم اما دو سه روز بعدش درخواست آنلاک فرم رو دادم که 20 روزی طول کشید که آنلاک کنند. حدسم این هست که این ماه اگر کارنت بشم جزو آخرین نفراتی باشم که نامه دوم رو دریافت میکنم
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: afrand ، shahriar2002 ، kaamiran ، feidom30
(2014-08-18 ساعت 20:16)sahar63 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 22:34)elchin_f نوشته:  سلام منم صبح نامه دومم اومد من 2 اکتبری هستم.

سلام،تبریک میگم،منم دوم اکتبر آنکارا مصاحبه دارم،سوم تا هفتم تعطیل رسمی هست ترکیه،میدونید وضعیت وقت پست گرفتن برای ما چجوریه؟

ببخشيد وقت پست گرفتن يعني چي ؟ ميشه خواهش كنم توضيح بدين.
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان: rezasadeghi
(2014-08-19 ساعت 09:53)ملايي نوشته:  

دوست عزيز اين تايپيك مطالعه بفرماييد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: nasim
(2014-08-19 ساعت 10:10)babak12 نوشته:  
(2014-08-19 ساعت 09:53)ملايي نوشته:  

دوست عزيز اين تايپيك مطالعه بفرماييد

با سلام
می خواستم بدونم ایا شما وقت دکتر گرفتید چون منم 1 هفته بعد از شما مصاحبه دارم.
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان