کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-12 ساعت 11:19)Sam2014 نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 20:21)ladank نوشته:  منم ابوظبی رو انتخاب کردم و با توجه به ۶ هزار بودن شمارم فک کنم در گرونترین زمان ممکن یعنی فروردین و اردیبهشت بهم مصاحبه برسه [emoji30]
درود بر شما
من هم نیمه دوم فروردین امسال در ابوظبی مصاحبه داشتم (واقعاً یادش به خیر Smile عجب حالی داشتم )
جای هیچ نگرانی نیست . نیمه دوم فروردین و اردیبهشت هیچ هم گرونترین زمان نیست تازه زمان مناسیبه .شما از قبل برنامه ریزی کنید با حوصله و آرامش می بینید که همه چیز خیلی عالی پیش خواهد رفت . فقط یادتون باشه با برنامه ریزی و به موقع بلیط بگیرید ، هتل رزرو کنید و بقیه ماجراها Wink
موفق و پیروز باشید .

خیلی ممنون Smile امیدوارم همینجور که شما میگین واسه منم پیش بره
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: قصه گو ، Sam2014
من برای همین انکارا رو انتخاب کردم که خوشبختانه فعلا ویزا نیاز نداره و هر وقت بخواهید می توانید سفر کنید.
در ضمن فکر کنم سفارت اصلی برای مدیریت کارهای لاتاری سفارت انکارا هست . چون الان هم انکار مصاحبه ها رو شروع کرده ولی سفارت های دیگه هنوز خیر.
البته به خاطر شرایط کاریشون اگر کلیرنس بخوره مدتی بیشتر از سایر سفارت ها طول میکشه ولی من حس بسیار خوبی به شهر انکارا و سفارتش دارم.
امیدوارم دوستان هر سفارتی که انتخاب کردن با دست پر برگردن.
تشکر کنندگان: behjat ، قصه گو ، aidaz ، A_A ، milad.nas ، miyu ، rezijon ، r.bazargan
سلام دوستان
اگر هفته دوم یا سوم اکتبر میرین دبی حواستون به نمایشگاه جیتکس باشه هتلها شلوغ میشن و قیمت بالا میره و اگه نیاز به تمدید هتل باشه به مشکل میخورین موفق باشین
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، laleht ، miyu ، HERMES7
تلفن دفاتر خطوط هواپیمایی در دبی:البته اگر از 2 سال پیش عوض نشده باشه

دفتر هواپیمایی ماهان 042285550
دفتر هواپیمایی آسمان 042351400
دفتر هواپیمایی کیش ایر 042720006
دفتر هواپیمایی هما 042240200
دفتر هواپیمایی کاسپین 042665506
دفتر هواپیمایی آریا 042218008
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، A_A ، HERMES7
نمایندگی ماهان روبروی هتل کونکورد در خیابان آل مکتوم هست؛ از مترو الرقه 10 دقیقه پیاده روی داره.... من سری دوم که برای گرفتن ویزا رفتم مجبور شدم بلیطم رو عوض کنم و حقیقتا کارمندای خوب و دلسوزی داره.....
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، behdadK ، HERMES7 ، laleht
چند نفر سفارت ابوظبی هستن? اطلاعاتی دارین?
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: A_A ، SAAM_60
مثل اینکه کمترین تعداد مصاحبه شوندگان امسال از ابوظبی هستند و امسال بورس آنکاراست.
این وضعیت من را یاد سال 2013 و 2012 می اندازه. امیدوارم خاطره شیرین 2013 و 2012 امسال هم تکرار شه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، laleht ، Memolk ، behjat ، sunflower00 ، SAAM_60 ، r.bazargan ، samane1363
(2014-10-15 ساعت 08:43)behdadK نوشته:  مثل اینکه کمترین تعداد مصاحبه شوندگان امسال از ابوظبی هستند و امسال بورس آنکاراست.
این وضعیت من را یاد سال 2013 و 2012 می اندازه. امیدوارم خاطره شیرین 2013 و 2012 امسال هم تکرار شه

البته توی سرچی که من کردم امسال تعداد مصاحبه شوندگان ایروان هم کمه . ولی کاش میدونستیم.چند نفریم.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: behjat ، sunflower00 ، r.bazargan
من ذهنی میگم که در حال حاظر ما کمتریم اما اگر یه آمار حدودی میخواهید بگیرید تاپیک خلاصه وضعیت برندگان رو ورق بزنید یه آمار بگیرید که چطوریه.
هر چه مراجعه کننده کمتر باشه برای اون سفارت وضعیت بهتره. خیالتون راحت باشه
تشکر کنندگان: Memolk ، babak12 ، sunflower00 ، SAAM_60
دوستان شرکت هواپیمایی Fly Dubai به تازگی دو روز در هفته پرواز مستقیم داره از تهران به دوبی. هواپیماهاش بسیار خوب و مدرن هستند, و از همه شرکت های ایرانی ارزون تر.

این هم وبسیتشون

www.flydubai.com
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، sunflower00 ، SAAM_60 ، samane1363 ، arveen100
پروازهاش رو من دیده بودم. از همه که ارزون تر نیست. از همه خارجی ها ارزون تره.
اما مشکلی که داره اینه که کله سحر میرسه دبی تا ظهر باید سماق بمکی تو لابی هتل
یک مشکل دیگه هم داره اینه که ارزانی اش منتج شده به اینکه هیچ پذیرایی ای حتی نداشته باشه و خلاصه نهایت سادگی پروازش انجام میشه. فکر کنم در ایام عید که همه پرواز ها گرانند اتنخاب خوبی باشه.
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، sunflower00
(2014-10-15 ساعت 17:46)behdadK نوشته:  پروازهاش رو من دیده بودم. از همه که ارزون تر نیست. از همه خارجی ها ارزون تره.
اما مشکلی که داره اینه که کله سحر میرسه دبی تا ظهر باید سماق بمکی تو لابی هتل
یک مشکل دیگه هم داره اینه که ارزانی اش منتج شده به اینکه هیچ پذیرایی ای حتی نداشته باشه و خلاصه نهایت سادگی پروازش انجام میشه. فکر کنم در ایام عید که همه پرواز ها گرانند اتنخاب خوبی باشه.

والا من یک ماه پیش رفتم و پروازش از ماهان ارزونتر بود, صد البته بستگی داره که کی میگیری بلیتو, جدا از زمانش, هزینه بلیط شامل غذا در پرواز نمیشه, و هر نفر فقط یک چمدون ٢٠ کیلویی میتونه ببره با خودش, جز اینکه با Business Class برین Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: behdadK ، پدی ، A_A ، sunflower00 ، samane1363
به نظر من ماهان ایده ال ترین انتخاب می تونه باشه تو پروازهای ایرانی
البته اینم بگم نسبت به پروازهای خارجی قیمت مناسب تری داره نسبت به کیفیتش
الان با 760 تومان می تونی رفت و برگشت بگیری
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: omid_bl ، Memolk ، مریم فتوحی ، پدی ، A_A ، sunflower00 ، Maryam1390 ، r.bazargan ، samane1363
شما به چه قیمتی رفتید میتونید اینجا عنوان کنید؟
تشکر کنندگان: پدی
سلام من پستم انکاراس ولی درخواست دادم تغییر کنه به ابوظبی .شیرازم به نظرتون کدوم بهتر وارزونتره وایا با درخواستم موافقت میشه.به امید یه ضرب قبول شدن همگیمون.
تشکر کنندگان: پدی ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان