کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-21 ساعت 19:31)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان.من یه ایمیل به یکی از دکترهای ابوظبی زدم اونا لیست واکسنایی دادن که تطابق با واکسنایی ما زدیم نداره.
یه بار توی قسمت واکسن ها مطرح کردم میخواستن بکشن مارو کسی نظری نداره دربارش؟

شما ميخواين مديكال ابوظبى انجام بدين ؟
راستش من چون بچه كوچيك دارم ترجيح ميدم اقامت و مديكال ابوظبى باشه بعد از اتمام كار دبى بريم. به من گفتن مديكال ابوظبى از دبى هم بهتره حالا شما كمى من رو گيج كردين ميشه لينك جايى كه ليست واكسن ها رو كه گذاشتين بدين لطفا
مرسى
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-21 ساعت 19:43)laleht نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 19:31)bahreini.ehsan نوشته:  سلام دوستان.من یه ایمیل به یکی از دکترهای ابوظبی زدم اونا لیست واکسنایی دادن که تطابق با واکسنایی ما زدیم نداره.
یه بار توی قسمت واکسن ها مطرح کردم میخواستن بکشن مارو کسی نظری نداره دربارش؟

شما ميخواين مديكال ابوظبى انجام بدين ؟
راستش من چون بچه كوچيك دارم ترجيح ميدم اقامت و مديكال ابوظبى باشه بعد از اتمام كار دبى بريم. به من گفتن مديكال ابوظبى از دبى هم بهتره حالا شما كمى من رو گيج كردين ميشه لينك جايى كه ليست واكسن ها رو كه گذاشتين بدين لطفا
مرسى
دوست عزیز اصلا قصد گیج کردنتون نداشتم.میتونین به دکتر ابوظبی ایمیل بزنید خودتون پیگیر بشید بهتره.
charmaine.kelly@nmc.ae
ایمیل دکتر ابوظبی هست
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: laleht ، A_A
(2014-10-21 ساعت 19:18)behdadK نوشته:  من بالاخره این رنجی رو از رو بردم
اونقدر ایمیل زدم به NMC که گفت بیاین
You can come for the medcial on XXnd November 2014 at 9am.The whole examination will take 2-3hrs.

هر چی میگفتم شر و ور خودش رو تکرار میکرد و میگفت هزینه ها اینه و اینا رو بیارین و اینقدر هم طول میکشه آخرش میگفت به ما بگین که کی میاین. منم میگفتم بابا گفتم این موقع دوباره حرف خودش رو میزد
آخرین ایمیل فقط اینو گفتم

appointment date: XX Nov
Visitors: NAME , NAME

Please confirm
یعنی یه جمله بیشتر بگین دوباره میرن شر و ور خودشون رو میگن!!!

آقا بهداد سلام
من دبی زندگی می کنم هر کدام از دوستان مشکل داشتید پبام بدید شخصا این جا زنگ می زنم برای هر کدوم از دوستان خواستید وقت می کیرم یا هر سئوالی داشتید را می توانم بپرسم در ضمن این فقط وظیفه برای برو بچ این سایت است که خیلی از مطالبشون استفاده کردم.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، behdadK ، laleht ، HERMES7 ، A_A ، SAAM_60 ، ofrfar ، kaamiran ، taba60 ، aidaz ، samane1363
آقا سلام به همگی
برای وقت مدیکال NMC هر سئوالی داشتید در خدمت هست. من دبی زندگی می کنم و حسب وظیفه هر سئوالی داشتید بپرسید براتون می پرسم و جوابش رو ه میگذارم
دیروز رفتمNMC معولا سرشون خلوته و نیاز به گرفتن وقت نیست اما حتما قبل از ساعت 9 باید اونجا باشید تا کارتون انجام بشه
دو دکتر صبح دارند از 9 تا 1 بعد از ظهر
1 دکتر از ساعت 5 تا 8 عصر
البته بر اساس تاریخ ممکنه فرق کنه هر کدام از دوستان تاریخ خاصی مد نظر داشته باشید می پریم
دو روز کاری برای جواب باید صبر کنید که ممکنه با اصرار به کمبود وقت کاهش پیدا کنه
هر سئوالی داشته باشید در خدمتیم
بقول آقا رضا از پاسخ به سئوالات شما شدیدا کیف می کنیم
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، babak12 ، laleht ، A_A ، SAAM_60 ، ofrfar ، nazgol hemati ، niloofarshirazy ، kaamiran ، nora-nora ، samane1363
قربان اگر اشتباه نکنم شما یکی از دوستانی هستید که زحمت ترانسفر رو میکشید. جسارتا شما ملیکا خانم نیستید؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، A_A
(2014-10-21 ساعت 21:45)behdadK نوشته:  قربان اگر اشتباه نکنم شما یکی از دوستانی هستید که زحمت ترانسفر رو میکشید. جسارتا شما ملیکا خانم نیستید؟

خیر بنده جز برندگان 2015 هستم
کیس دو نفر
من و خانمم
برنده اصلی خانمم
کیس نامبر حول و حوش ***1
مصاحبه نیمه دوم نوامبر
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، A_A ، SAAM_60 ، ofrfar ، kaamiran
ببخشید احساسم اشتباه گفت. البته اونجوری شاید بهتر هم بود.
به امید موفقیت شما و همسرتون. ما رو از نتیجه بی خبر نگذارید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-21 ساعت 21:08)MASTAN1 نوشته:  آقا سلام به همگی
برای وقت مدیکال NMC هر سئوالی داشتید در خدمت هست. من دبی زندگی می کنم و حسب وظیفه هر سئوالی داشتید بپرسید براتون می پرسم و جوابش رو ه میگذارم
دیروز رفتمNMC معولا سرشون خلوته و نیاز به گرفتن وقت نیست اما حتما قبل از ساعت 9 باید اونجا باشید تا کارتون انجام بشه
البته بر اساس تاریخ ممکنه فرق کنه هر کدام از دوستان تاریخ خاصی مد نظر داشته باشید می پریم
دو روز کاری برای جواب باید صبر کنید که ممکنه با اصرار به کمبود وقت کاهش پیدا کنه

سلام قربان

من هم دوبی‌ زندگی‌ می‌کنم، می‌شه همون NMC واکسن‌ها رو زد؟ اگه پایه باشی‌ شماره میدم بیشتر راهنمایی‌ بگیرم، مرسی‌
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 00:42)omid_bl نوشته:  سلام قربان

من هم دوبی‌ زندگی‌ می‌کنم، می‌شه همون NMC واکسن‌ها رو زد؟ اگه پایه باشی‌ شماره میدم بیشتر راهنمایی‌ بگیرم، مرسی‌

بله عزیز میشه همه رو همونجا زد اما ما در سفری که به ایران داشتیم سری اول رو در پاستور تکمیل کردیم. که ارزونتر در میآید اگر سفری به ایران دارید تا 2 ماه قبل از مصاحبه پیشنهاد می کنم سری اول رو ایران انجام بدید مال ما در یک روز انجام شد.

(2014-10-21 ساعت 23:03)behdadK نوشته:  ببخشید احساسم اشتباه گفت. البته اونجوری شاید بهتر هم بود.
به امید موفقیت شما و همسرتون. ما رو از نتیجه بی خبر نگذارید

آقا متشکر به همچنین آرزوی موفقیت برای همه بچه ها رو داریم
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 10:27)MASTAN1 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 00:42)omid_bl نوشته:  سلام قربان

بله عزیز میشه همه رو همونجا زد اما ما در سفری که به ایران داشتیم سری اول رو در پاستور تکمیل کردیم. که ارزونتر در میآید اگر سفری به ایران دارید تا 2 ماه قبل از مصاحبه پیشنهاد می کنم سری اول رو ایران انجام بدید مال ما در یک روز انجام شد.

سلام.ممنون از لطفتون.من نوبت دوم واکسن mmr میشه برای یه هفته قبل مصاحبه ام.میخوام ببینم بزنم یا نه.چون رفتم پاستور گفتن چون آبله مرغان گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه.ولی بازم دو دل هستم.واکسن هپاتیت هم نزدم.چون دیر فهمیدم پاستور واکسن میزنه.رفتم پاستور گفتن چون بالای 18 سال هستی اجباری نیست.میخوام بدونم برم مدیکال هپاتیت هم باید بزنم.ممنون میشم این اطلاعات رو بهم بدین
تشکر کنندگان: aidaone ، r.bazargan
(2014-10-22 ساعت 12:02)مریم فتوحی نوشته:  سلام.ممنون از لطفتون.من نوبت دوم واکسن mmr میشه برای یه هفته قبل مصاحبه ام.میخوام ببینم بزنم یا نه.چون رفتم پاستور گفتن چون آبله مرغان گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه.ولی بازم دو دل هستم.واکسن هپاتیت هم نزدم.چون دیر فهمیدم پاستور واکسن میزنه.رفتم پاستور گفتن چون بالای 18 سال هستی اجباری نیست.میخوام بدونم برم مدیکال هپاتیت هم باید بزنم.ممنون میشم این اطلاعات رو بهم بدین
آقا اینها رو تلفنی جواب نمیدن فردا میرم می پرسم. چون باید از خود دکتر یا assistant بپرسم.

اقا کسی دیگه سئوالی داره بنویسه همه رو فردا یک جا بپرسم.
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، A_A ، پدی
(2014-10-22 ساعت 12:02)مریم فتوحی نوشته:  سلام.ممنون از لطفتون.من نوبت دوم واکسن mmr میشه برای یه هفته قبل مصاحبه ام.میخوام ببینم بزنم یا نه.چون رفتم پاستور گفتن چون آبله مرغان گرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه.ولی بازم دو دل هستم.واکسن هپاتیت هم نزدم.چون دیر فهمیدم پاستور واکسن میزنه.رفتم پاستور گفتن چون بالای 18 سال هستی اجباری نیست.میخوام بدونم برم مدیکال هپاتیت هم باید بزنم.ممنون میشم این اطلاعات رو بهم بدین

فردا می پرسم نلفنی جواب نمیدن باید از خود دکتر پرسید با assistant ایشون. هر کدوم از دوستان هم سئوالی دارند بپرسند فردا از NMC می پرسم جوابش رو براتون می گذارم.
تشکر کنندگان: aidaone ، مریم فتوحی ، پدی ، قصه گو
دوست عزیز MASTAN1 منم همین مشکل خانم فتوحی رو دارم یعنی نوبت دوم واکسن MMR و TD دو هفته قبل از مصاحبه هست با این تفاوت که من آبله مرغان نگرفتم .منم میخوام بدونم نوبت دوم رو اینجا بزنم یا نه. ممنون از لطفی که میکنید .
K1
تاریخ ارسال مدارک : 2014Feb 14
تاریخ دریافت رسید نامبر : 2014Feb 25
تاریخ اپروو: 8 آگوست 2014
مصاحبه : 23 نوامبر 2014 ابوظبی
دریافت ویزا : 26 نوامبر 2014 CoolBig Grin
ورود به آمریکا : دسامبر 2014
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 14:03)aidaone نوشته:  دوست عزیز MASTAN1 منم همین مشکل خانم فتوحی رو دارم یعنی نوبت دوم واکسن MMR و TD دو هفته قبل از مصاحبه هست با این تفاوت که من آبله مرغان نگرفتم .منم میخوام بدونم نوبت دوم رو اینجا بزنم یا نه. ممنون از لطفی که میکنید .

حتما
تشکر کنندگان: aidaone
(2014-10-22 ساعت 00:42)omid_bl نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 21:08)MASTAN1 نوشته:  آقا سلام به همگی

سلام قربان

سلام دوستان

بنده نیز دبی زندگی میکنم و متاسفانه به علت مشاوره اشتباه سر در گم شدم . شمارمو براتون این بوکس کردم اگه امکان داره تماس بگیرین

با تشکر از تمامی دوستان مهاجرسرا
تشکر کنندگان: abbas41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان