کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2014-10-15 ساعت 20:35)alireza.moazini نوشته:  سلام من پستم انکاراس ولی درخواست دادم تغییر کنه به ابوظبی .شیرازم به نظرتون کدوم بهتر وارزونتره وایا با درخواستم موافقت میشه.به امید یه ضرب قبول شدن همگیمون.
به سلامتی دوست عزیز
بله اگه ترافیک کاری در سفارت ابوظبی نباشه و حجم زیاد متقاضی نداشته باشه خوب معمولا با تغییر محل سفارت موافقت میشه
من هم شرایط شما دارم ولی تا نامه دوم نیاد نمیشه قطعی اظهار نظر کرد
هر کدوم مزایا و معایب خوش داره
این تاپیک از اول بخون بهدا عزیز مطالب مفیدی نوشته
سفرنامه سال پیش هم مطالعه کن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: پدی ، HERMES7 ، A_A ، مير منصور ، r.bazargan ، Memolk
سلام مجدد زمان مصاحبه چه لباسی بپوشیم ؟[emoji14] وچند روز تور بگیریم منظورم اینه پروسه مصاحبه و مدیکال چند روز وقت میگیره؟[emoji12]
تشکر کنندگان: پدی
(2014-10-15 ساعت 21:41)alireza.moazini نوشته:  سلام مجدد زمان مصاحبه چه لباسی بپوشیم ؟[emoji14] وچند روز تور بگیریم منظورم اینه پروسه مصاحبه و مدیکال چند روز وقت میگیره؟[emoji12]

هر لباسی که راحت هستید
ولی همراه با ظاهری اراسته تشریف ببرید
..............................................
بستگی به خودتون داره دوست عزیز
برای مدیکال 2 روز در نظر داشته باشید
1 روز معاینه و 1 روز جوابدهی
برای تعداد روزهایی که می خواین باشید خوب اگه ویزا یکضرب باشید به امید خدا که بیشتر از 4 روز کاری باید درنظر داشته باشید
و اگر خدایی نکرده کلیرنس خوردید حدودا 3 روز تا 4 روز کاقی است
باز شماباید ی مدت زمانی در نظر بگیریدبا شرایط قایل تغییر که در صورت اتفاق افتادن در هر یک از حالات بالا اقدام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: مریم فتوحی ، ofrfar ، پدی ، A_A ، sunflower00 ، مير منصور ، samane1363 ، Memolk ، Pooriaaa
بار اول ما لباس رسمی پوشیدیم.بار دوم پیراهن وشلوار اداری.بار سوم شلوار کتانی.... بار هشتم شلوار ودمپایی. لباس اصلا اهمیتی نداره.دشداشه عربی از همه با کلاس تره
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
(2014-10-15 ساعت 18:02)behdadK نوشته:  شما به چه قیمتی رفتید میتونید اینجا عنوان کنید؟

من با FlyDubai دو هفته قبل از پرواز بلیط رو گرفتم که در دراومد ٥٦٨ هزار تومان. همون موقع ماهان بود ٩٨٠ هزار تومان. (رفت و برگشت)
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، behdadK ، A_A ، sunflower00 ، پدی ، HERMES7 ، r.bazargan ، samane1363
قیمتش اون موقع عالی بوده قربان. البته همون زمان شما میتونستید ماهان رو از طریق نمایندگی های اصلیش بخرید 520 هزار تومن که من هم نمیدونستم. الی گشت یک نمونه اش هست اما در هر حال اگر زمانش بخوره این قیمت شما هم عالی است.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: A_A ، laleht ، sunflower00 ، آلیس-1980 ، پدی ، مير منصور ، r.bazargan ، samane1363
[عکس: attachment.php?aid=1872]
جهت اطلاع دوستانSmile
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
البته این عکس قبلی مربوط به سال 2009 بود که با الان تنها تفاوتش فکر کنم شمشاد ها باشه

کردینیت دقیقش جهت پیدا کردن در نرم افزار های نقشه ی موبایل و کامپیوتر
24°25'25.0"N 54°26'01.0"E
24.423611, 54.433611

[عکس: attachment.php?aid=3511]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، milad.nas ، مریم فتوحی ، A_A ، sunflower00 ، Memolk ، مير منصور
اولین کیس امسال مهاجرسرا از ابوظبی هم مصاحبه اش رو رفت.
به امید اینکه ایشون سریعتر کلیر بشن و همه رو خوشحال کنن دوستان میتونن دستنوشته ایشون رو در بخش سفرنامه ابوظبی ببینن البته ایشون اعلام کردن که شرایط تایپ ندارن و تا زمانی که تهران بیان اینجوریه و زمانی که آمدن ایشالا تبدیلش میکنند.
با آرزوی موفقیت ایشون و سایر دوستان
رتبه هم به ایشون فراموش نشه که چراغ سفرنامه ها رو روشن کرد:دی
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، A_A ، ofrfar ، milad.nas ، پدی ، sunflower00 ، saboteur ، Memolk ، برنده 2015 ، samane1363
(2014-10-19 ساعت 12:52)behdadK نوشته:  اولین کیس امسال مهاجرسرا از ابوظبی هم مصاحبه اش رو رفت.
به امید اینکه ایشون سریعتر کلیر بشن و همه رو خوشحال کنن دوستان میتونن دستنوشته ایشون رو در بخش سفرنامه ابوظبی ببینن البته ایشون اعلام کردن که شرایط تایپ ندارن و تا زمانی که تهران بیان اینجوریه و زمانی که آمدن ایشالا تبدیلش میکنند.
با آرزوی موفقیت ایشون و سایر دوستان
رتبه هم به ایشون فراموش نشه که چراغ سفرنامه ها رو روشن کرد:دی

سلام به همه بچه های گل مهاجر سرا من مقیم دبی هستم اگه به اطلاعاتی نیاز داشتید یا کاری داشتید در خدمتم
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: A_A ، laleht ، behdadK ، مریم فتوحی ، kaamiran ، samane1363 ، Memolk ، arveen100 ، barfi1
به به تاپیک جدید اومدیم مرحله بعدی [emoji6]
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: ofrfar ، babak12 ، برنده 2015 ، A_A ، Memolk
(2014-10-21 ساعت 18:10)bahreini.ehsan نوشته:  به به تاپیک جدید اومدیم مرحله بعدی [emoji6]
مبارکه دوست عزیز ایشالله خبر ویزای یکضربتونو بدینSmile
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan
من بالاخره این رنجی رو از رو بردم
اونقدر ایمیل زدم به NMC که گفت بیاین
You can come for the medcial on XXnd November 2014 at 9am.The whole examination will take 2-3hrs.

هر چی میگفتم شر و ور خودش رو تکرار میکرد و میگفت هزینه ها اینه و اینا رو بیارین و اینقدر هم طول میکشه آخرش میگفت به ما بگین که کی میاین. منم میگفتم بابا گفتم این موقع دوباره حرف خودش رو میزد
آخرین ایمیل فقط اینو گفتم

appointment date: XX Nov
Visitors: NAME , NAME

Please confirm
یعنی یه جمله بیشتر بگین دوباره میرن شر و ور خودشون رو میگن!!!
تشکر کنندگان: babak12 ، laleht ، A_A ، مریم فتوحی ، SAAM_60 ، مير منصور ، lotttery2015 ، samane1363
سلام دوستان.من یه ایمیل به یکی از دکترهای ابوظبی زدم اونا لیست واکسنایی دادن که تطابق با واکسنایی ما زدیم نداره.
یه بار توی قسمت واکسن ها مطرح کردم میخواستن بکشن مارو کسی نظری نداره دربارش؟
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان:
همونی که تو تاپیک واکسن گفتم کافیه بیشتر از اون لازم نیست بزنین
تشکر کنندگان: A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان