کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
امسال فک کنم تعداد رضا ها زیاد شدن .یکیش خودم .

آقا رضا اگه مدرک تحصیلی دارید نیازی نیست ،

.......................

اما صفر به آنکارا من امروز بلیت رفت و برکشت تابان رو گرفتم ۵۹۵هزار همه اآژانسها میتونن این پرداز رو برای شما تهیه کنن اما اگه غییر از این قیمت رو دادن به من پیام خصوصی بدید تا شماره آژانسی رو بفرستم براتون تا به نحوی هم تبلیغ به حساب نیاد ، البته اگه مدیر بگن مشلی نداره تا اطلاعات رو کامل کنم .
پرواز چارتر هست و فک کنم ارزونتر از این پرواز وجود نداشت .

من تصمیم گرفتم کمترین هزینه رو داشته باشم هرچند از نظر مالی مشکلی ندارم ،

فردا هم واسه هتل اقدام میکنم ، ادامه کارا رو خبر میدم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: sunn789 ، R-AL ، rezasadeghi ، HERMES7 ، Samia ، Rooz
(2014-09-22 ساعت 23:57)reza.aa نوشته:  امسال فک کنم تعداد رضا ها زیاد شدن .یکیش خودم .

آقا رضا اگه مدرک تحصیلی دارید نیازی نیست ،

.......................

اما صفر به آنکارا من امروز بلیت رفت و برکشت تابان رو گرفتم ۵۹۵هزار همه اآژانسها میتونن این پرداز رو برای شما تهیه کنن اما اگه غییر از این قیمت رو دادن به من پیام خصوصی بدید تا شماره آژانسی رو بفرستم براتون تا به نحوی هم تبلیغ به حساب نیاد ، البته اگه مدیر بگن مشلی نداره تا اطلاعات رو کامل کنم .
پرواز چارتر هست و فک کنم ارزونتر از این پرواز وجود نداشت .

من تصمیم گرفتم کمترین هزینه رو داشته باشم هرچند از نظر مالی مشکلی ندارم ،

فردا هم واسه هتل اقدام میکنم ، ادامه کارا رو خبر میدم

سلام آقا رضاي گل
از توضيحاتت ممنونم، من هنوز نامه دومم نيومده كه بليت بگيرم ولي ممنون ميشم اطلاعات آژانس و هتل رو به منم بدي، حالا چه اينجا چه به صورت خصوصي.
مرسي داداش
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، Rooz
(2014-09-22 ساعت 00:23)reza-alavi نوشته:  سلام به همگي دوستان و سپاس فراوان از عزيزاني كه وقت ميذارن و ساير دوستان رو راهنمايي ميكنن
بنده يه سوال داشتم، نميدونم جاش اينجا هست يا نه، اگر نيست حقير رو ببخشيد.
آيا روز مصاحبه در آنكارا براي اثبات شغل و محل كار ( كه قبلا در فرم ٢٦٠ عنوان كرديم) نياز به مدركي هست؟
بنده كه توي شركت خصوصي كار ميكنم لازم هست نامه اي از محل كارم مبني بر اشتغال به كار در اين شركت به سفارت ارايه بدم يا خير؟
ممنون از راهنماييهاتون[/php]

خیر
احتیاج نیست
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: R-AL ، Rooz
دوستانی که ترکیه میرن، من هم الیت بودم و هم متروپل و هم اتاپ بلوار(هرسه در یه خیابون هستن و نزدیک هم به فاصله 3 چهار تا ملک از هم)
چیزی که من دیدم و از نظر من اولویت براتون اینطور باشه:
1 متروپل
2 الیت
اتاپ بلوار را هم اصلا فکرش را نکنید
متروپل از هرسه تمیز تر بود، صبحانه بهتر و دفتردارو پرسنل باادب تر
الیت یه خدمتکار بیشعور داشت و یکی از خدمتکاراش هم بابت سلامی که میداد، توقع انعام داشت!
اتاپ هم دفتردار بی ادب و نظافت افتضاح
سرویس بهداشتی بد و حمام بدون وان
جالب بود که ملحفه تخت را هم تعویض نکرده بودن و با تذکر من تعویض شد! و اگر از ایران رزرو نکرده بودم، قطعا اونجا نمی موندم.
البته الیت و متروپل، بازسازی شده بودن و ظاهرا از اون یکی قدیمی تر هستن
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، babak12 ، reza.aa ، miyu ، A_A ، Rooz
خوب من امروز ساعت ۶صبح هتلم رو رزرو کردم ،سه ستاره *** ، هتل دنیز .
اتاقی که من انتخاب کردم برای هفت شب شد ۶۴۰ هزار ناقابل ، تویه اینترنت چند جایی به فارسی چیزای دربارش خوندم که بد نبود ،اما شنیدن کی بود مانند دیدن ؟؟؟؟؟؟؟

سایت بریم سفر www.berimsafar.com
خوبیش اینه که خیلی راحته و انتخاب های زیادی میده ،به نظر من از بقیه سایت های رزرو بهتر بود .و خیلی به بوکینگ های خارجی شباهت داره ،واسه امریکا و کشور های دیگه هم هتل میگیره و پرداختش با کارت های شتاب و ریال عزیز هست ،

توجه داشته باشی تویه خرید اینترنتی همه این سایت ها باید نماد اطمینان رو داشته باشن که این سایت هم داره
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، R-AL ، mfte.teacher ، miyu ، A_A ، storagemeter ، Rooz ، goliii ، AliReza.Sh
سلام من میخواستم برم اتاپ اما اگر اینطوریه که شما فرمودید کنسل میکنم.

(2014-09-23 ساعت 01:36)اسفند89 نوشته:  دوستانی که ترکیه میرن، من هم الیت بودم و هم متروپل و هم اتاپ بلوار(هرسه در یه خیابون هستن و نزدیک هم به فاصله 3 چهار تا ملک از هم)
چیزی که من دیدم و از نظر من اولویت براتون اینطور باشه:
1 متروپل
2 الیت
اتاپ بلوار را هم اصلا فکرش را نکنید
متروپل از هرسه تمیز تر بود، صبحانه بهتر و دفتردارو پرسنل باادب تر
الیت یه خدمتکار بیشعور داشت و یکی از خدمتکاراش هم بابت سلامی که میداد، توقع انعام داشت!
اتاپ هم دفتردار بی ادب و نظافت افتضاح
سرویس بهداشتی بد و حمام بدون وان
جالب بود که ملحفه تخت را هم تعویض نکرده بودن و با تذکر من تعویض شد! و اگر از ایران رزرو نکرده بودم، قطعا اونجا نمی موندم.
البته الیت و متروپل، بازسازی شده بودن و ظاهرا از اون یکی قدیمی تر هستن
تشکر کنندگان:
هتل دنیر با سفارت چقدر فاصله داره؟ نظرتون راجع به هتل بست چیه ؟

(2014-09-23 ساعت 08:25)reza.aa نوشته:  خوب من امروز ساعت ۶صبح هتلم رو رزرو کردم ،سه ستاره *** ، هتل دنیز .
اتاقی که من انتخاب کردم برای هفت شب شد ۶۴۰ هزار ناقابل ، تویه اینترنت چند جایی به فارسی چیزای دربارش خوندم که بد نبود ،اما شنیدن کی بود مانند دیدن ؟؟؟؟؟؟؟

سایت بریم سفر www.berimsafar.com
خوبیش اینه که خیلی راحته و انتخاب های زیادی میده ،به نظر من از بقیه سایت های رزرو بهتر بود .و خیلی به بوکینگ های خارجی شباهت داره ،واسه آمریکا و کشور های دیگه هم هتل میگیره و پرداختش با کارت های شتاب و ریال عزیز هست ،

توجه داشته باشی تویه خرید اینترنتی همه این سایت ها باید نماد اطمینان رو داشته باشن که این سایت هم داره
تشکر کنندگان:
به نظر من نزدیکی هتل به سفارت زیاد اهمیت نداره ،ما دوبار در کل اونجا کار داریم دفعه اول دکتر و بعدش هم سفارت و کار تمام ،بقیش باید از سفر لذت برد ،پس اینقدر دور سفارت نگردید .

هتل دنیز تو بلوار اتاترک هستش ولی به مرکز شهر نزدیکه و واسه رفتن به سفارت و دکتر هم سر راسته ،دوستان کمی کار با GPS ونقشه گوشی هاتون رو یاد بگیرید باور کنید انقدر به درد آدم میخوره که می ارزه چند روز براش وقت بزارید .
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: miyu ، Rooz
(2014-08-14 ساعت 10:28)مامان خانم نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 05:28)hamid66 نوشته:  سلام اگه ميشه بگيد چه مداركي رو بايد بفرستيم و اينكه كپي از اصل مدرك رو هم بايد بفرستيم؟؟
سلام
تمام ترجمه ها کپی اصل مدرک را به همراه دارند همان کافی است
اما مدارک ارسالی به آنکارا
نامه تمکن مالی
ترجمه عقدنامه
ترجمه کارت پایان خدمت
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
ترجمه شناسنامه
کپی نامه اول. و دوم
نامه ثبت نام در سایت سیس
دوقطعه عکس 5 در 5
و یک فرم که از سایت سفارت دانلود کنید
موفق باشید
".................................Bebakhshid man font farsi nadaram. Dar site aslie dv neveshte copy of the last diploma, aya manzoor haman diplom nis ya akharin madrake tahsili e??? Masalan foqe lisans???
تشکر کنندگان:
سلام
كسي از هتل ايوباوگلو Eyuboglu. چيزي ميدونه؟ خوبه يا نه؟ تو سايت بوكينگ نظرات مردم مثبت بود
يه اتاق دو نفرش ميشه ١٨٠٠٠٠٠تومن ما. خوبيش اينه كه پولو وقتي رفتي ميدي و فري كنسل هم داره. براي ٥ شب قيمت انقدر شد البته
تشکر کنندگان: Amir shayan
خوب اینم خان نمیددونم چندم ،امروز مدارک رو ارسال کردم رفت
فتوکپی صفحه اول پاسپورت .
ترجمه شناسنامه .
ترجمه کارت ملی .
ترجمه پایان خدمت .
ترجمه دیپلم فنی .
ترجمه مدرک فوق دیپلم و ریزنمراتش .
پرینت نامه اول و دوم .
پرینت ار CSC.
دو قطعه عکس ۵*۵ . پشت نویسی شده
.من با DHL فرستادم ،شد ۱۲۱ هزار .
بچه ها یادتون باشه رفتید دفتر پستی آدرس ببرید خخخخخخ من که یادم رفت .

خان بعدی .باید برم ۳۰۰ دلار ارز مرجع رو بگیرم . و واریز عوارض خروج .
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، Rooz
(2014-09-25 ساعت 16:10)reza.aa نوشته:  خوب اینم خان نمیددونم چندم ،امروز مدارک رو ارسال کردم رفت
ترجمه شناسنامه .
ترجمه کارت ملی .
ترجمه پایان خدمت .
ترجمه دیپلم فنی .
پرینت نامه اول و دوم .
پرینت ار CSC.
دو قطعه عایوای۵*۵ . پشت نویسی شده

سلام اقا رضا عزیز
من اینجا جواب سئوال شما می دم که به این تایپیک بیشتر مربوط
برای گرفتن 300 دلار اول شما باید بلیط تهیه کنید و به همراه پاسپورت و بلیط به یکی از شعب ارزی بانک ملت مراجعه کنید(البته حتما جک کنید که بانکهای دیگه هم این خدمات ارائه میدن یا نه )
و با پرداخت ریالی معادل 300 دلار به شما حواله داده می شود(البته در اخرین صفحه از پاسپورت شما مهر مبنی بر دریافت ارز زده میشه که دیگه برای امسال شما نمی توانید ارز دریافت کنید ) که می تونید به شعب بانک ملت داخل فرودگاه مراجعه کنید و 300 دلار دریافت کنید
برای عوارض هم می تونید به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنید و یا داخل فرودگاه پرداخت کنید
اگه اشتباه نکنم حدود 65.000 تومن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: miyu ، A_A ، reza.aa ، R-AL ، jupiterx
(2014-09-25 ساعت 18:00)babak12 نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 16:10)reza.aa نوشته:  خوب اینم خان نمیددونم چندم ،امروز مدارک رو ارسال کردم رفت
ترجمه شناسنامه .
ترجمه کارت ملی .
ترجمه پایان خدمت .
ترجمه دیپلم فنی .
پرینت نامه اول و دوم .
پرینت ار CSC.
دو قطعه عایوای۵*۵ . پشت نویسی شده

سلام اقا رضا عزیز
من اینجا جواب سئوال شما می دم که به این تایپیک بیشتر مربوط
برای گرفتن 300 دلار اول شما باید بلیط تهیه کنید و به همراه پاسپورت و بلیط به یکی از شعب ارزی بانک ملت مراجعه کنید(البته حتما جک کنید که بانکهای دیگه هم این خدمات ارائه میدن یا نه )
و با پرداخت ریالی معادل 300 دلار به شما حواله داده می شود(البته در اخرین صفحه از پاسپورت شما مهر مبنی بر دریافت ارز زده میشه که دیگه برای امسال شما نمی توانید ارز دریافت کنید ) که می تونید به شعب بانک ملت داخل فرودگاه مراجعه کنید و 300 دلار دریافت کنید
برای عوارض هم می تونید به یکی از شعب بانک ملی مراجعه کنید و یا داخل فرودگاه پرداخت کنید
اگه اشتباه نکنم حدود 65.000 تومن
در تکمیل صحبت های اقا بابک ظاهرا از بانک ملی هم میتونید ارز مسافرتی دریافت کنید و عوارض خروج رو پرداخت کنید که در فرودگاه معطل نشید
تشکر کنندگان: miyu ، babak12 ، reza.aa ، A_A ، Rooz ، jupiterx
بابک جان شما ایولا داری
از توضیحات زیبای شما متشکرم ،فقط یه جاش رو سوال دارم که مطمعا بشم ،یعنی فقط بانک ملت تویه فرودگاه ارز رو میده ؟ ، وشعبه ای که پول رو میدم فقط بهم حواله میده ؟؟؟
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 21:58)reza.aa نوشته:  بابک جان شما ایولا داری
از توضیحات زیبای شما متشکرم ،فقط یه جاش رو سوال دارم که مطمعا بشم ،یعنی فقط بانک ملت تویه فرودگاه ارز رو میده ؟ ، وشعبه ای که پول رو میدم فقط بهم حواله میده ؟؟؟
خواهش می کنم رضا جان
بله فقط باید از بانک ملت داخل فرودگاه ارز بگیرید و شعبه که درخواست ارز می کنید فقط به شما حواله میده
بعد کرفتن کارت پرواز و جک کردن پاسپورت وارد سالن دیگه ای میشید که در طبقه پایین سالن بانک ملت ، ملی و سامان اگه اشتباه نکم هست که با دادن این حواله و جک کردن پاسپورت به شما 300 دلار میده
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، babisondes ، reza.aa ، behdadK ، R-AL

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان