کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
به ما که ویزا ندادن حداقل میتونم اطلاعاتمو در اختیار هموطن هام بذارم تا کمک اندکی کرده باشم :
پرواز های ماهان گرنترین و پرواز های تابان ارزانترین پرواز هستند . البته تابان ممکنه کیفیت هواپیماش از لحاظ صندلیها و بعضی مسایل جزیی کمتر باشن اما اصلا نمیشه گفت امنیت نداره . مهمترین نکته در پرواز ابتدا امنیت وسپس پول است.
در مورد هتل من سه تا هتل رو در دو سفرم به انکارا تجربه کردم . نواپالاس 4ستاره با 15 دقیقه پیاده روی تا سفارت و اتپ بولوار 3 ستاره با 10 دقیقه پیاده روی.
کیفیت نواپالاس بالا و اتپ بولوار متوسطه . هتل الیت دقیقا مشابه با اتپ بولوار در مجاورت اونه و هر دو پر از ایرانی . اما در نواپالاس ایرانیهای کمتری میبینید.

دوستان من کلا پس از اینکه انکارا برجکمون زد و ویزا نداد کمتر میام مهاجرسرا اما اگه خواستید پیام خصوصی بذارید تا ببینمش و جواب بدم. اگه هم خواستید با تور مسافرت نکنید من میتوم یه آژانس خوش انصاف رو در همون انکارا بهتون معرفی کنم که البته معمولا با تور برید بهتره مگه در شرایط خاص.
راستی ، این دو سه تا هتل که گفتم همگی به میدان کیزیلای و بلوارآتاتورک نزدیکن که میتونید لباس با کیفیت بالا و قیمت بسیارمناسب تر از ایرانو برای یکسالتون تهیه کنید.
جامانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، babak12 ، r.bazargan ، Samia ، AliReza.Sh ، reza.aa ، Shahram914 ، aghamilad ، kimfar ، R-AL ، msar ، anita.k ، ho_tasha
یه چیز دیگه . ما مدارکمونو با ارامکس ارسال کردیم و جون به لب شدیم تا رسید .البته رسیدن که بالاخره میرسونه اما تریس بسیار بدی داره و مثلا یک هفته بعد از رسیدن مدارک به شما اطلاع میده که رسید . یکی دو روز هم در عمل دیرتر از DHLمیرسونه و البته حدود 105هزار تومان میگیره و DHL چیزی حدود 120هزارتومان.
جامانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: HERMES7 ، A_A ، babak12 ، ارشان۲۰۱۵ ، r.bazargan ، AliReza.Sh ، aghamilad ، R-AL ، Mehr11:11
(2014-09-10 ساعت 21:42)sahar63 نوشته:  
(2014-09-10 ساعت 12:20)reza.aa نوشته:  
(2014-09-02 ساعت 21:49)sahar63 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال لطفا راهنماییم کنین،من 30 سپتامبر بلیط ماهان گرفتم واسه آنکارا که 9 صبح میرسه فرودگاه آنکارا،همون روز ساعت 11.30 هم وقت دکتر گرفتم چون نمیشد زودتر پروازمو بذارم،حالا دلشوره دارم که نرسم به دکتر،ترخیص بار و... تو فرودگاه آنکارا چقد طول میکشه؟ نگرانم لطفا جوابمو بدید

میشه قیمت ها رو بنویسید ،مثلا قیمت بلیت ، هتل و غیره

سلام
1120000 بلیط ماهان و شبی 35$ هتل

Sahar jan gheymate bilito motmaeni?
Case number:3**
Ds260:19may
Second update:15 august
Interview:2oct
Embassy:ankara
Clear:30 jan
Visa:16 feb
Ca,los angeles
First enterance:17 march
Social card:after 30 days
Green card:after 45 days
تشکر کنندگان:
سلام

من هم مدارکم رو با DHL ارسال کردم

مدارک ارسال شده :
1. کپی پاسپورت
2. ترجمه مدارک تحصیلی
3. ترجمه شناسنامه + کارت ملی
4. 3 قطعه عکس
5. نامه اول ( نامه قبولی )
6. نامه دوم ( نامه وقت سفارت )
7. تاییدیه CSC
8. سند ازدواج ( برای متاهلین )
9. فرم پر شده سفارت

من ترجمه هام به دلیل اینکه ریز نمراتم به دلیل پاره وقت بودن زیادتر از 8 ترم بود Sad( و از هر مدرک 2 سری دادم که اضافه بود ولی برای بعد لازمشون دارم جمعا شد 610/000 تومان و پرواز ماهان - هتل 5*هم شد 2/490/000 تومان (7 شب )- پست دی اچ ال هم با وزن 580 گرم و تحویل قبل از ساعت 12 شد 255/000 تومان
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
تشکر کنندگان: babak12 ، ارشان۲۰۱۵ ، A_A ، ffrfar ، Mehrdad2001 ، r.bazargan ، fa15 ، AliReza.Sh ، aghamilad
آقایون که سفارت آنکارا مصاحبه دارن .
چند روز وقت برای انجام کارها بدون استرس در انکارا مناسب است .

ایا ممکنه روزی که میری برای مدیکال و پذیرشت نکنن و مجبور بشی برنامه هاتو به هم بریزی ؟ خصوصا دکتر اوگان منظورمه . اخه اینجا من نمیتونم زیاد مرخصی بگیرم . دکم میکنن Big Grin

تشکر کنندگان:
(2014-08-14 ساعت 10:28)مامان خانم نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 05:28)hamid66 نوشته:  سلام اگه ميشه بگيد چه مداركي رو بايد بفرستيم و اينكه كپي از اصل مدرك رو هم بايد بفرستيم؟؟
سلام
تمام ترجمه ها کپی اصل مدرک را به همراه دارند همان کافی است
اما مدارک ارسالی به آنکارا
نامه تمکن مالی
ترجمه عقدنامه
ترجمه کارت پایان خدمت
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
ترجمه شناسنامه
کپی نامه اول. و دوم
نامه ثبت نام در سایت سیس
دوقطعه عکس 5 در 5
و یک فرم که از سایت سفارت دانلود کنید
موفق باشید

نامه ثبت نام در سایت سیس

منظور از ثبت نام در سایت سیس چیست؟

و اینکه یکی از دوستان می گفتن برای آنکارا دو سری ترجمه از عقدنامه می خوان در صورتیکه در سایت اصلی من چیزی ندیدم
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 20:55)sun2015 نوشته:  
(2014-08-14 ساعت 05:28)hamid66 نوشته:  سلام اگه ميشه بگيد چه مداركي رو بايد بفرستيم و اينكه كپي از اصل مدرك رو هم بايد بفرستيم؟؟
سلام
نامه تمکن مالی
ترجمه عقدنامه
ترجمه کارت پایان خدمت
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
ترجمه شناسنامه
کپی نامه اول. و دوم
نامه ثبت نام در سایت سیس
دوقطعه عکس 5 در 5
موفق باشید

نامه ثبت نام در سایت سیس

و اینکه یکی از دوستان می گفتن برای آنکارا دو سری ترجمه از عقدنامه می خوان در صورتیکه در سایت اصلی من چیزی ندیدم

منظورشون احتمالا
http://www.mohajersara.com/thread-7074-p...#pid534365

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-09-15 ساعت 21:24)bogey نوشته:  
(2014-09-15 ساعت 20:55)sun2015 نوشته:  
سلام
نامه تمکن مالی
ترجمه عقدنامه
ترجمه کارت پایان خدمت
ترجمه آخرین مدرک تحصیلی
ترجمه شناسنامه
کپی نامه اول. و دوم
نامه ثبت نام در سایت سیس
دوقطعه عکس 5 در 5
موفق باشید

نامه ثبت نام در سایت سیس

منظورشون احتمالا
http://www.mohajersara.com/thread-7074-p...#pid534365
سلام دوست عزیز
اگر منظور شما بررسی وضعیت پرونده شماست که به فایل سیس معروفه
می تونید این پست مطالعه کنید
اگر منظور شما ثبت نام در دفاتر پستی برای دریافت ویزا است که دوست عزیزم bogey به اون اشاره کردن
در مورد سئوال اخر شما هم به نقل از دوستانی که مصاحبه رفتن باید 2 سری باشه باز بهترین مرجع تایپیگهای مربوط به انکار سفرنامه های سال قبل است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
دوستای عزیز، به عنوان یه جامانده از 2014 ازتون خواهش میکنم که به هیچ عنوان تا ویزا را توی پاستون ندیدید، و حتی تا اولین سفر را برای فعال شدن گرین کارت انجام ندادید، این موضوع را تمام شده ندونید و تا فرصت دارید و هرچی توان هست بذارین برای یادگیری زبان و از هیچ فعالیت دیگه ای که دارین، چه شغلی و چه توی زندگی به هیچ عنوان فاصله نگیرین و زندگی معمول خودتون را ادامه بدید
اینطوری اگر انشااله ویزا را بگیرین که نور علی نور، و اگر خدا نکرده به هر علتی ویزا بهتون داده نشد، از این فرصت به نحو احسن برای یادگیری ززبان استفاده کردید و یه یادگاری توپ از این مدت براتون باقی میمونه و زندگیتون هم که دست نخورده سرجاشه
برادرانه ازتون خواهش میکنم تا اولین سفر را به آمریکا انجام ندادید، این موضوع را تمام شده و قطعی ندونید.........
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: elchin_f ، Ehsan171
با سلام
سوال من این هستش که بست پستی من دلیور شده و رسیده اما من در ادرس بزای پست مدارک را این ادرس را نوشتم
U.S. Embassy Ankara, Turkey
Atatürk Blvd. 110
06100 Kavaklıdere
Ankara, Turkey
و این قسمت را
Consular Section
Immigrant Visa Unit را ننوشتم ایا مشکلی پیش میاد؟؟؟؟؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بنده چندتا سوال دارم، ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد:
و اما سوالات:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
٥- آيا يك سري ترجمه مدارك به ازاي هر نفر كه پست ميشه براي سفارت كافيه؟ يا اينكه لازمه يك سري ترجمه مدارك هم روز مصاحبه با خودمون به سفارت ببريم؟
ممنون از راهنماييهاتون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
قیمت ارزانترین هتل های نزدیک سفارت : ( 1 نفره شبی ) (قیمتها به یورو ) Big Grin

best western hotel 40
segman hotel 37
ozilhan hotel 32.4
murat hotel 39
mina hotel 27.7
king hotel 55
ergan hotel 32
deep hotel 10
mg hotel 10

تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، AliReza.Sh ، jahan2015 ، hesam427
سفرنامه ی بچه ها ی سال پیش رو کجا میشه پیدا کرد؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-21 ساعت 08:47)mendoosh نوشته:  سفرنامه ی بچه ها ی سال پیش رو کجا میشه پیدا کرد؟
این آدرسش:
مهاجرسرا » آمریکا » قرعه کشی گرین کارت » گرين كارت لاتاری ۲۰۱۴ » برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۴
انجمن خصوصی ۲۰۱۴
اینم لینکش:
http://www.mohajersara.com/forum-93.html
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: HERMES7 ، babak12 ، mendoosh
(2014-09-16 ساعت 14:39)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
بنده چندتا سوال دارم، ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد:
و اما سوالات:
١- بهتر هست مدارك رو از طريق چه پستي واسه سفارت آنكارا ارسال كنيم؟
٢- اگر از تهران مدارك پست بشه حدودا چند روز طول ميكشه كه به دستشون برسه؟
٣- اگر از شيراز پست بشه چند روزه به دستشون ميرسه؟
٤- پس از ارسال مدارك از كجا ميشه پيگيري كرد كه به دستشون رسيده يا نه؟ و اگر رسيده، كي رسيده؟ آيا آدرس سايت مشخصي هست؟
٥- آيا يك سري ترجمه مدارك به ازاي هر نفر كه پست ميشه براي سفارت كافيه؟ يا اينكه لازمه يك سري ترجمه مدارك هم روز مصاحبه با خودمون به سفارت ببريم؟
ممنون از راهنماييهاتون

به سفارت نامه بزنید و ازشون بخواهید رسیدن مدارک دست بخش مربوطه رو تایید کنند. اگر تایید کردن که یعنی رسیده و خیالتون راحت باشه
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: R-AL

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان