کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
CSC رو از چند وقت قبل از مصاحبه باید پیگیر شیم؟
تشکر کنندگان:
:
CSC رو از چند وقت قبل از مصاحبه باید پیگیر شیم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-02 ساعت 10:08)َalikh نوشته:  CSC رو از چند وقت قبل از مصاحبه باید پیگیر شیم؟

سلام

علی خان کلا توی مدارک ارسالی به آنکارا باید حتما این csc هم ارسال بشه .

پس شما باید پس از دیدن نامه دوم دست به کار بشید .... چون 20 روز قبل مصاحبه شما مدارک ها تو پست باید بکنی .
موفق باشی به امید زود آمدن نامه دوم شما
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: alireza_iv ، AliReza.Sh
(2014-08-13 ساعت 14:44)ali3875 نوشته:  سلام دوستان

بنا به تاکید آقا بهداد مدیر محترم پیج و با توجه به اینکه بنده در آنکارا مصاحبه انجام دادم و تجربه دو سفر ۱۰ روزه به ترکیه را دارم خوشحال میشم بتونم به دوستان کمکی بکنم

(2014-08-13 ساعت 17:59)Vandadi نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان و پیشکسوتان

سوال من اینه که PTT با CSC چه فرقی داره اصلا چیه؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 13:08)rbrb-2015 نوشته:  اگه مثل ما فراموش کردید قبل از پرینت تائیدیه، زبان رو به انگلیسی تغییر بدید و بعد دوباره وارد اکانت شدید و گزینه پرینت رو بالای صفحه ندید باید روی گزینه View Confirmation در پائین صفحه کلیک کنید.

یادمه که خونده بودم پرینت تاییدیه به زبان فارسی هم مورد قبوله ، درسته؟
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:
معمولا از وقتی که نامه ی دوم میاد چند روز تات مصاحبه وقت هست؟
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 15:06)alireza_iv نوشته:  معمولا از وقتی که نامه ی دوم میاد چند روز تات مصاحبه وقت هست؟
بین 1 ماه تا 2 ماه - البته سوال شما علیرضا جان جاش اینجا نبود !
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes

تشکر کنندگان: alireza_iv
سلام.بچه ها برای ثبت نام ceac از من شماره گذرنامه میخاد گذرنامم یه سه هفته دیگه میاد و مصاحبم 7 جولای است.حالا چکار کنم? میشه شماره الکی بنویسم?
تشکر کنندگان: Aminsara
کسی نمیتونه کمک کنه?
تشکر کنندگان:
سلام...
وقتی تا صفحه آخر فارسی میریم...واسه پرینتش باید کجا زبان رو انگلیسی کنیم و بعد پرینت بگیریم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-04 ساعت 23:01)s0053 نوشته:  سلام.بچه ها برای ثبت نام ceac از من شماره گذرنامه میخاد گذرنامم یه سه هفته دیگه میاد و مصاحبم ۷ جولای است.حالا چکار کنم? میشه شماره الکی بنویسم?

سلام وقت بخیر شما حدود 2 هفته دیگه میخای پست کنید . احتمالش خیلی خیلی زیاده که زودتر بیات پاسپورت شما + اداره کل گذرنامه استان اگر بری درخواست تسریع کنی این کا رار میکنند که زودتر اتفاق بیفته ( شیراز ) که اینجور بود .

من پیشنهاد نمیکنم الکی بگذارید .... دکتر انگان بود یه چیزی اما این جا خیر ...

تشکر کنندگان: khaleghi
(2015-06-05 ساعت 01:14)Mahmood129 نوشته:  
(2015-06-04 ساعت 23:01)s0053 نوشته:  سلام.بچه ها برای ثبت نام ceac از من شماره گذرنامه میخاد گذرنامم یه سه هفته دیگه میاد و مصاحبم ۷ جولای است.حالا چکار کنم? میشه شماره الکی بنویسم?

سلام وقت بخیر شما حدود ۲ هفته دیگه میخای پست کنید . احتمالش خیلی خیلی زیاده که زودتر بیات پاسپورت شما + اداره کل گذرنامه استان اگر بری درخواست تسریع کنی این کا رار میکنند که زودتر اتفاق بیفته ( شیراز ) که اینجور بود .

من پیشنهاد نمیکنم الکی بگذارید .... دکتر انگان بود یه چیزی اما این جا خیر ...
راست میگی.اخه منتظر کارت معافی هستیم اون معلوم نیست کی بیاد.ممنون.
تشکر کنندگان:
(2015-06-05 ساعت 00:37)nastaran_t نوشته:  سلام...
وقتی تا صفحه آخر فارسی میریم...واسه پرینتش باید کجا زبان رو انگلیسی کنیم و بعد پرینت بگیریم ؟

خیلی ساده هست ...

شما پس از انجام کار بالا سمت چپ نگاه کنید نوشته انتخاب زبان ( اونو بزنید روی English ) سپس فرم شما میشه انگلیسی . و پرینت بگیرید با خیال راحت .

تشکر کنندگان: nastaran_t ، alireza_iv
سلام
من CSC رو ثبت نام کردم اما موفق نشدم همسر و فرزندم رو اضافه کنم، آیا باید واسه اونا جدا اکانت بسازم یا یه راهی واسه ویرایش هست؟
ممنون میشم کمک کنید
تشکر کنندگان:
وقتی واسه اضافه کردن خانواده خطا میده باید چه کار کرد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان