کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
با سلام
من زمان ثبت نام در csc انتخاب وقت ملاقات را انتخاب نكردم و بجاي آ ن گزينه انتخاب واحد پستي را انتخاب كردم پس از پايان ثبت نام اين پيام در انتهاي صفحه برايم آمد: " مشاوره اضافی

شما منظور از سفر را فقط کسب اطلاعات انتخاب کرده اید. شما یک وقت مصاحبه برای اخذ روادید دریافت نکرده اید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که اطلاعات فوق را به دقت مطالعه کرده اید. چنانچه از شما خواسته شده که برای تعیین محل تعیین مدارک در این سایت ثبت نام کنید، لطفاً این تأییدیه را چاپ کرده و در وقت مصاحبه همراه داشته باشید تا بخش کنسولی بتواند تأیید کند که شما محل تحویل مدارک را انتخاب کرده اید"
آيا در ثبت نام اشتباه كرده ام يا اين پيام براي همه در انتهاي صفحه تاييديه ميايد.
ممنون ميشم من را از نگراني نجات دهيد.
تشکر کنندگان:
بله درست است وقت شما توسط kcc براتون گرفته میشه.
تشکر کنندگان: gonbad61
سلام دوستان
من بعد از مصاحبم میخوام برم آنتالیا . میتونم ی دفتر پستی تو انتالیا رو انتخاب کنم برای دفتر ویزا؟
به امید ویزای یکضرب
تشکر کنندگان:
اقا رضا با سلام
من تو سایت csc ثبت نام کردم ولی در انتها به من شماره پیگری نداد فقطد شماره مرجع برای هر عضو کیس داد? اشتباه یا ناقص بوده ثبت نام من؟
تشکر کنندگان:
سلام
لطفا هرکس که میتونه منو راهنمایی کنه الان یه راهنماییتون نیازدام
من توی csc قسمت ساخت حساب برای خودم اکانت ساختم که فقط مشخصات خودم رو دادم وبعداز اون یک شماره به عنوان شناسه مرجع بهم داد .توی قسمت اضافه کردنافردکه میرم وهچنین تعیین قرار یک صحفه میاد به عنوان انتخاب منظوراز سفر نمیدونم باید چیو بزنم که اسم اعضایاضافه کنک وهمچنین دفتر پستی مورد نظر .
تشکر کنندگان:
(2015-06-06 ساعت 10:12)haskari301 نوشته:  سلام
من CSC رو ثبت نام کردم اما موفق نشدم همسر و فرزندم رو اضافه کنم، آیا باید واسه اونا جدا اکانت بسازم یا یه راهی واسه ویرایش هست؟
ممنون میشم کمک کنید

با سلام لطفا این فایل را دانلود کنید کلا آموزش داده . دانلود فایل

(2015-06-06 ساعت 10:34)haskari301 نوشته:  وقتی واسه اضافه کردن خانواده خطا میده باید چه کار کرد

خطا نمیده دوست من بنده برای 2 نفر ثبت نام کردم.
این فایل را دانلود کنید کلا آموزش داده . دانلود فایل
(2015-06-06 ساعت 22:42)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
من بعد از مصاحبم میخوام برم آنتالیا . میتونم ی دفتر پستی تو انتالیا رو انتخاب کنم برای دفتر ویزا؟
به امید ویزای یکضرب

(2015-06-06 ساعت 22:45)gonbad61 نوشته:  اقا رضا با سلام
من تو سایت csc ثبت نام کردم ولی در انتها به من شماره پیگری نداد فقطد شماره مرجع برای هر عضو کیس داد? اشتباه یا ناقص بوده ثبت نام من؟

درسته دوست عزیز ... پرینت نهایی را بگیرید

(2015-06-07 ساعت 01:01)setin نوشته:  سلام
من توی csc قسمت ساخت حساب برای خودم اکانت ساختم که فقط مشخصات خودم رو دادم وبعداز اون یک شماره به عنوان شناسه مرجع بهم داد .توی قسمت اضافه کردنافردکه میرم وهچنین تعیین قرار یک صحفه میاد به عنوان انتخاب منظوراز سفر نمیدونم باید چیو بزنم که اسم اعضایاضافه کنک وهمچنین دفتر پستی مورد نظر .

شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: setin ، khaleghi
(2015-06-07 ساعت 02:10)Mahmood129 نوشته:  
(2015-06-06 ساعت 10:12)haskari301 نوشته:  سلام
من CSC رو ثبت نام کردم اما موفق نشدم همسر و فرزندم رو اضافه کنم، آیا باید واسه اونا جدا اکانت بسازم یا یه راهی واسه ویرایش هست؟
ممنون میشم کمک کنید

(2015-06-06 ساعت 10:34)haskari301 نوشته:  وقتی واسه اضافه کردن خانواده خطا میده باید چه کار کرد

خطا نمیده دوست من بنده برای ۲ نفر ثبت نام کردم.
این فایل را دانلود کنید کلا آموزش داده . دانلود فایل
(2015-06-06 ساعت 22:42)mojtaba165 نوشته:  سلام دوستان
به امید ویزای یکضرب

(2015-06-06 ساعت 22:45)gonbad61 نوشته:  اقا رضا با سلام

درسته دوست عزیز ... پرینت نهایی را بگیرید

(2015-06-07 ساعت 01:01)setin نوشته:  سلام

سلام و ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
حقیقت اینه که من اول خودم رو ثبت نام کردم پرینت هم گرفتم بعد فهمیدم که باید همیر و فرزندم رو هم باید تو اکانت خودم اضافه کنم، دوباره وارد اکانتم شدم اما تنها تونستم فرزندم رو وارد کنم، و وقتی میخوام همسرم رو وارد کنم خطا میده.
حالا سوال من اینه که اول اینکه فرزندم وارد شده قبوله، یعنی پرینت قبلی رو کنار بذارم و اینو پرینت کنم
و دوم اگه من از اول یه اکانت جدا بسازم (با یه ایمیل متفاوت) و همه رو اضافه کنم چه اشکالی ممکنه ایجاد بشه
ممنون از وقت شما
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 07:52)haskari301 نوشته:  سلام و ممنون از پاسخ شما دوست عزیز
حقیقت اینه که من اول خودم رو ثبت نام کردم پرینت هم گرفتم بعد فهمیدم که باید همیر و فرزندم رو هم باید تو اکانت خودم اضافه کنم، دوباره وارد اکانتم شدم اما تنها تونستم فرزندم رو وارد کنم، و وقتی میخوام همسرم رو وارد کنم خطا میده.
حالا سوال من اینه که اول اینکه فرزندم وارد شده قبوله، یعنی پرینت قبلی رو کنار بذارم و اینو پرینت کنم
و دوم اگه من از اول یه اکانت جدا بسازم (با یه ایمیل متفاوت) و همه رو اضافه کنم چه اشکالی ممکنه ایجاد بشه
ممنون از وقت شما

سلام دوست عزیز
شما ابتدا باید اولین پست این تاپیک را میخوندید ... شما امکان ویرایش ندارید

به این شماره ها باید تماس بگیرید
https://usvisa-info.com/fa-tr/selfservic...ce_options

و درخواست کنید تغییرات را برای شما بدهند
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
سلام,من در ماه جولاي قراره كارنت بشم،فرم csc رو بلد نيستم چطوري و از كجا پر كنم ميشه راهنمايي كنين؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-15 ساعت 12:35)negush نوشته:  سلام,من در ماه جولاي قراره كارنت بشم،فرم csc رو بلد نيستم چطوري و از كجا پر كنم ميشه راهنمايي كنين؟
به صفحه اول همین تاپیک مراجعه کنید
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
سلام من همه مدارك وفرم csc در روز يك شنبه فرستادم. ولى بعد متوجه شدم آدرس پست csc شهر دور از انكارا انتخاب كردم. مجددا در سايت قسمت پست را ويرايش كردم و داخل شهر آنكارا مركز پست را انتخاب كردم. و روز دوشنبه فرم csc جديد به همراه كپى پاسپورت و نامه اى كه توضيح دادم فرم csc قبلى اشتباست و اين فرم صحيح است فرستادم. آيا قبول ميكنند؟

Skickat från min iPhone med Tapatalk
تشکر کنندگان:
یا سلام
این دفتر پستی که به ایرانی ها پیشنهاد میده (PTT - ULUSPTT -ANK. MERKEZI) شنبه ها و یکشنبه ها هم باز هست؟
کیس نامبر: **2015AS73
ارسال فرم های اولیه: 25 می 2015 (1سال 25 روز بعد از دریافت نامه قبولی)
دریافت نامه دوم: 22 جولای 2015
تاریخ مصاحبه: 2 سپتامبر 2015
سفارت: آنکارا
س ر ب ا ز: نی... ان...
بازمانده

تشکر کنندگان:
دوستان راهکاری برای تغییر دفتر پستی ـ از استانبول به آنکارا ـ در سایت CSC دارید؟!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 10:20)HERMES7 نوشته:  
(2014-09-24 ساعت 09:50)1352ghazal نوشته:  سلام گیر افتادم اصلا" آدر س این دفتر پستی ENISEHIR تو ptt نیست و من همون رو که خودشون اعلام کردن انتخاب کردم منشکلی هست

مشکلی نیست! فقط احتمالا اون دفتر شنبه ها باز نیست!
شما با شماره پاسپورت و تاریخ تولد دوباره لاگین کنید و اگر دوست داشتید به صورت زیر ادامه بدید.
شما وارد تعیین قرار ملاقات بشید ->ویزای مهاجرتی ادامه->انکارا->ادامه->
شهر-> ANKARA
منطقه->CANKAYA
خیابان ->KULTUR
شعبه-> PPT YENISEHRPPT ANK MERKEZI

بعد ارسال و اگر فرم رو انگلیسی میخواید از گزینه بالا انگلیسی رو انتخاب کنید و پیرینت کنید.

جواب سئوالم همینجا پیدا کردم
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
من جهت اطمینان وارد سایت csc شدم، قراره سه شنبه پاسپورت رو تحویل بدم، تو csc نوشته در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد شماره رهگیری پستی موجود نیست.آیا این موضوع به خاطر این است که هنوز پاسپورت رو تحویل ندادم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان