کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2014-09-21 ساعت 06:26)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 16:00)نیلان نوشته:  من یادم میاد که در رابطه با FBI چک اعلام شده بود که تصمیم دارن از امسال یا پارسال بعد از انجام قرعه کشی یک چک رو روی اسامی انجام بدن و بعد اونها رو اعلام کنن...با این فرض ماهایی که برنده ی ۲۰۱۵ شدیم یه چک کوچیک در پروسه مون صورت گرفته...دوستان لطفا راجع به صحت یا سقم این مساله نظربدید، ممنون.
پیروز باشید

سلام دوست من
دونستن این مسئله اصلاً اهمیتی نداره چون هیچ بخشی از این پروسه دست ما نیست.
خواهش میکنم از الان ذهنتونو درگیر این مسائل نکنین چون بعد از مصاحبه برای گذروندن دوره کلیرنس یا برنامه ریزی برای سفر به ذهنی خالی و آماده نیاز دارین.
البته بچه های هر سال دقیقاً همون راهی رو میرن و همون فکرایی رو میکنن که بچه های دوره قبل رفتن و داشتن!
شاد باشین.

سلام دوست عزیز
درست می گید
حق با شماست
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، قصه گو ، soruosh ، r.bazargan ، ashkansoso65 ، mfte.teacher ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-18 ساعت 07:59)shervin4d نوشته:  با اجازه مدیران و عزیزان با سابقه و فعال دوست دارم با توجه به تجربه های 2013 و 2014 به عزیزانی که شماره کیسشون بالاتر از 5000 هست و سربازی رفتن یا شغل دولتی دارن و احتمال کلیرنس دارند پیشنهاد کنم حتما در لاتاری 2016 هم شرکت کنند تا شانسشون بیشتر باشه انشالا. امیدوارم عزیزان این مورد رو به عنوان انرژی منفی تلقی نکنید و فقط کمی واقع گراتر با لاتاری برخورد کنید. برنده شدن به معنای ویزای قطعی نیست. عزیزانی که سربازی رفتند حتما کلیرنس خواهند داشت و استثتایی هم وجود نداره. شغل دولتی هم در بیشتر موارد مشمول کلیرنس هست. پس دوستانمون شتابزده عمل نکنند و خیلی محتاط با لاتاری برخورد کنید. انشالا که امسال پروسه کلیرنس سریع تر انجام بشه و روی ماه تک تکتون رو اینجا ببینم. بنده حقیر هم در ساکرامنتوی کالیفرنیا هستم هر اطلاعاتی از اینجا خواستید و اگر تصمیم داشتید اینجا بیاید قدمتون به چشم من هست و هرکاری بتونم براتون انجام میدم. به امید دیدار همتون. شاد باشید و بی غم

دوست گرامی
غیر از سال 2014 که معلوم نیست چرا چنین شد, آمارهای سال های قبل حاکی از دریافت ویزا توسط حدود 60 درصد ایرانیها شده , از طرفی براساس جدول ذیل که مربوط به سال 2013 است تا رقم حدود 7000 هزار تقریبا به یک مقدار ثابت افرادی داشتیم که نتوانستند ویزا بگیرند, ولی از 7000 به بالا کمی افزایش می یابد
[عکس: 43727169922430924492.jpg]
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، y.n ، ziba_sunset ، نیلان ، سوین ، mfarazz ، alireza51
با سلام
ایا کسی که 2015 برنده شده و اکتبر می خواد بره مصاحبه می تونه 2016 هم شرکت کنه مشکلی براش از نظر پروسه کلیرنس یا اداری پیش نمی یادش می تونه شرکت کنه؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: قصه گو ، alireza51
(2014-09-21 ساعت 16:05)Vandadi نوشته:  با سلام
ایا کسی که 2015 برنده شده و اکتبر می خواد بره مصاحبه می تونه 2016 هم شرکت کنه مشکلی براش از نظر پروسه کلیرنس یا اداری پیش نمی یادش می تونه شرکت کنه؟

سلام دوست من
میتونه شرکت کنه و از نظر قانونی هم مشکلی نداره اما احتمال قبولی مجدد زیر یک درصده.
در ضمن کسی نمیدونه که ثبت نام مجدد روی پروسه کلیرنس تاثیری داره یا نه. من که واسه 2015 ثبت نام کردم و ویزامو هم 2014 گرفتم!
شاد باشین.
تشکر کنندگان: Vandadi ، A_A ، miyu ، bidad ، r.bazargan ، قصه گو ، ashkansoso65 ، soruosh ، mfarazz ، alireza51
با سلام
ضمن احترام به پیشکسوت ها و بقیه که میگن زندگیتونو تغییر ندین
ولی من برخلاف نظر همه میخوام زندگیمو تغییر بدم
حتما دنبال کار میرم چه دولتی چه غیر دولتی ( اونایی که از کارشون استعفا میدن ، نمیدونم فازشون چیه )
حتما روی زبان انگلیسی کار میکنم( خیلی بیشتر از قبل )
کلا هر چیزی که باعث ارتقای سطح زندگی من در اینجا بشه رو انجام میدم. به نظرم وقتی نتونم اینجا زندگی خوبی درست کنم اونجا هم شاید نتونم.
در پایان هرچی می خواد بشه بزار بشه. هرچه پیش آید خوش آید
با این جمله هم موافقم که نباید به هیشکی بگیم که لاتاری بردیم. من اوایل اشتباه کردمو گفتم و الان دارم یه جورایی از اشتباهمو ضربه می خورم. خود این جمله یه بار سنگین واسه آدمه.
در پایان اونی میشه که خدا می خواد( حداقل واسه بعضی چیزای احتمالی این جمله رو قبول کنیم. )
با تشکر از مهاجرسرایی ها که تو این مدت خیلی چیزا ازشون یاد گرفتیم.
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
(2014-09-09 ساعت 16:00)behdadK نوشته:  با شروع مصاحبه برندگان 2014 مباحث مربوط به کلیرنس را در این تاپیک دنبال کنید. امیدوارم که در این مرحله نیز موفق باشید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2012 اینجا را کلیک کنید
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2013 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2014 اینجا را کلیک کنید.

پروسه مرحل اداری یا (Administrative processing (AP یا همون کلیرینسی که بین برندگان ایرانی متداول شده، در واقع یک بک گروند چکی هست که سوابق کاری و فعالیت های شما رو بررسی میکنه و تقریبا 80 تا 90% برندگان ایرانی این مرحله رو طی می کنند که اگر دارای کار دولتی، خدمت سربازی و یا رشته حساس و یا مقطع دکتری باشند به احتمال قریب به یقین شامل این مراحل اداری خواهند شد ولی افراد زیادی هم بوده اند که هیچکدام از شرایط را نداشته و شامل این مراحل شده اند.

تقریبا شانس وارد نشدن به این مرحله زنان مجرد بیکار و پسران دانشجوی سربازی نرفته هستند. تا سال 2013 تقریبا اکثر دوستان از این مرحله عبور کرده و کلیر می شدند ولی به دلایلی از جمله تعطیلی 14 روزه آمریکا، خرابی سیستم صدور ویزا و مسائل دیگری که از آگاهی ما خارج است روند کلیرنس برندگان 2014 بیش از حد طول کشید و بیش از 50% از قبول شدگان قبل از اتمام سهمیه ویزای کل (50000 ویزا) موفق به دریافت کلیرنس خود نشدند. البته هنوز لاتاری 2014 به صورت رسمی پایان نیافته.
در هنگام مصاحبه بسته به شرایط کیس شما آفیسر از روی پروتوکلی که برای او تعریف شده در صورت صلاحدید اقدام به تایید پروسه و یا چک امنیتی میکند. درصورتی که چک امنیتی AP خوردید این آفیسر است که انتخاب می کند که چه چیزی را چک کند و جلوی کدام قسمت ها را برای شما تیک بزند. اگر موارد کمی را انتخاب کند زمان کمتری برای کلیر شما صرف خواهد شد و بالعکس که بعضا آفیسر چک های کم را به مصاحبه شونده اعلام میکند و میگوید که در آینده بسیار نزدیک پروسه شما حل می شود.
پس اگر حتی شرایط یکضرب را ندارید رفتار مشکوکی از خودتان نداشته باشید. تنها به سئوالات آفیسر جواب بدهید و جوابهای ساده و به اندازه و قصه کرد شبستری نبافید و الکی کار خود را مهم جلوه ندهید.
ضمنا اگر بر خلاف توصیه بنده اصرار دارید که صداقت نداشته باشید و در این زمینه علاقه دارید ریسک کنید و پنهان کاری کنید صرفه نظر از بحث اخلاقی به یاد داشته باشید که نباید در چشم آفیسر یک آدم بدون صداقت به نظر برسیدو بدانید در صورت اثبات عدم صداقت شما صد درصد ویزای شما ریجکت خواهد شد.
وظیفه آفیسر چک کردن موارد ذیل است:
1- وجود فیزیکی شما
2- چک کردن اصل مدارک شما و صداقت شما
3- تمکن مالی کافی شما
4- نداشتن خطر امنیتی
راحت تر بگویم یک دیپلم بیکار بسیار کم خطر تر از یک دکترای تخصصی مهم در یک شرکت حساس است.

اگر به شما کلیرنس بخورد، آفیسر در جلسه مصاحبه پاسپورت شما رو همراه با مدارک اضافه و یک برگه رنگی به شما تحویل خواهد داد که در سفارت های مختلف این رنگ برگه متفاوت است ولی مهم آن چیزی هست که آفیسر به شما میگوید، پس ذهن خود را مشغول رنگ برگه نکنید، آفیسر به شما خواهد گفت که شما مشمول ویزا هستید و فقط یک سری مراحل اداری باید پشت سر گذاشته شود و وقتی کیس نامبر خود را در سایت دید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. که به شما توصیه می شود بعد از کلیر شدن بلافاصله با چک کردن تعطیلات سفارت برای گرفتن ویزای خودتون اقدام کنید...

یک نکته : اگر آفیسر از کار شما سر در نیاورد و یا موردی مشکوکی از شغلتان به ذهنش رسید ممکن است بعد از مصاحبه برای شما یک فرم 9 سئوالی ارسال شود که باید آن را پرکرده و به سفارت پس بفرستید. برای دیدن فرم 9 سئوالی به اینجا مراجعه کنید

پیگیری پرونده با کمک سایت ceac

نمونه ایمیل برای پیگیری وضعیت کیس کلیرینس خورده!
نمونــــه ایمیل 2

آدرس ایمیل ایروان: IranIVYerevan@state.gov

آدرس ایمیل آنکارا: CA-Ankara@state.gov

آدرس ایمیل ابوظبی: http://abudhabiivo.net/ivocontactus1.aspx

مدارک لازم جهت تجدید مدیکال در دبی ( مدارک برای دو سفارت دیگر هم به همین صورت میباشدف فقط هزینه متفاوت هست)

مدارک برای گرفتن ویزا بعد از کلیر شدن برای دو سفارت دیگر نیز همین مدارک لازم است، بعلاوه وکالت نامه از دگر اعضای کیس بالای 18 سال در صورت عدم وجودشون موقع گرفتن پاس از پست...

من این رو خوندم، ولی هنوز متوجه نشدم که اپ دیت رو چطوری چک میکنن...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: bidad ، ashkansoso65 ، soruosh ، mfarazz ، alireza51
لینک گذاشته قربان
پیگیری پرونده با کمک سایت CEAC
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...#pid311890
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bidad ، babak12 ، نیلان ، ashkansoso65 ، soruosh ، mfarazz ، alireza51
من که از همین الان با توجه به اینکه اکتبر مصاحبه دارم خوشبینانه ترین حالت برای گرفتن ویزا برج دو هستش ،

من تصمیم گرفتم از ایران مهاجرت کنم ،اگه این شد ،،هوووورا نشد هم یه جای دیگه روی این کره گل گلیه قل قلی میریم و زندگی رو ادامه میدم.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2014-09-21 ساعت 15:20)khalilkhah نوشته:  
(2014-09-18 ساعت 07:59)shervin4d نوشته:  با اجازه مدیران و عزیزان با سابقه و فعال دوست دارم با توجه به تجربه های 2013 و 2014 به عزیزانی که شماره کیسشون بالاتر از 5000 هست و سربازی رفتن یا شغل دولتی دارن و احتمال کلیرنس دارند پیشنهاد کنم حتما در لاتاری 2016 هم شرکت کنند تا شانسشون بیشتر باشه انشالا. امیدوارم عزیزان این مورد رو به عنوان انرژی منفی تلقی نکنید و فقط کمی واقع گراتر با لاتاری برخورد کنید. برنده شدن به معنای ویزای قطعی نیست. عزیزانی که سربازی رفتند حتما کلیرنس خواهند داشت و استثتایی هم وجود نداره. شغل دولتی هم در بیشتر موارد مشمول کلیرنس هست. پس دوستانمون شتابزده عمل نکنند و خیلی محتاط با لاتاری برخورد کنید. انشالا که امسال پروسه کلیرنس سریع تر انجام بشه و روی ماه تک تکتون رو اینجا ببینم. بنده حقیر هم در ساکرامنتوی کالیفرنیا هستم هر اطلاعاتی از اینجا خواستید و اگر تصمیم داشتید اینجا بیاید قدمتون به چشم من هست و هرکاری بتونم براتون انجام میدم. به امید دیدار همتون. شاد باشید و بی غم

دوست گرامی
غیر از سال 2014 که معلوم نیست چرا چنین شد, آمارهای سال های قبل حاکی از دریافت ویزا توسط حدود 60 درصد ایرانیها شده , از طرفی براساس جدول ذیل که مربوط به سال 2013 است تا رقم حدود 7000 هزار تقریبا به یک مقدار ثابت افرادی داشتیم که نتوانستند ویزا بگیرند, ولی از 7000 به بالا کمی افزایش می یابد
[عکس: 43727169922430924492.jpg]

سلام
میشه منبع این جدول را هم بگذارید یا بگید این اطلاعات از کجاست ؟
باید جالب باشه !
مرسی
تشکر کنندگان: mfarazz ، alireza51
[quota]
من این رو خوندم، ولی هنوز متوجه نشدم که اپ دیت رو چطوری چک میکنن...
[/quote]
وقتی زمان مصاحبه شما مشخص شد و سایت ceac کیس شما رو بشناسه.
زمانی که در قسمت check status visa شماره کیس خود را وارد کنید و پنجره مربوط به پرونده شما باز بشود دو تا تاریخ وجود دارد که تاریخ اول نشان دهنده زمان باز شدن پرونده شما و زمان دوم مربوط به اپ شما هست
شما روزی دوبار سایت رو چک میکنید اگر صبح چک کردید و بعدظهر تاریخ عوض شده بود یعنی سفارت بر روی پرونده شما کار کرده و اگر بعدظهر چک کردن و صبح تغییر کرده بود یعنی از ان طرف های نیلگون روی پرونده شما کار شده

البته این تغییرات به هیچ عنوان قابل تحلیل نیستند و نمیشه روشون حساب کرد.
تشکر کنندگان: نیلان ، ashkansoso65 ، AliReza.Sh ، mfarazz ، alireza51
سلام به همه ي دوستاي گل مهاجرسرا ، مرسي از انرژي هاي خوبي كه ميدين .. دوستان يه سوال داشتم . من ١٠ نوامبر مصاحبه دارم كيس نامبرم هم پايينه ، ايا احتمال اين هست كه ويزاي يكضرب بهم بدن ، اينو بخاطر زود بودن مصاحبم ميپرسم و اينكه تا اون موقع هنوز تو سال ٢٠١٤ ايم ، ايا اين موضوع تاثيري توي كليرنس خوردن داره ؟ پيشاپيش ممنونم از جواباتون (قلب)
تشکر کنندگان: r.bazargan ، قصه گو ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-28 ساعت 00:53)Mrng93 نوشته:  سلام به همه ي دوستاي گل مهاجرسرا ، مرسي از انرژي هاي خوبي كه ميدين .. دوستان يه سوال داشتم . من ١٠ نوامبر مصاحبه دارم كيس نامبرم هم پايينه ، ايا احتمال اين هست كه ويزاي يكضرب بهم بدن ، اينو بخاطر زود بودن مصاحبم ميپرسم و اينكه تا اون موقع هنوز تو سال ٢٠١٤ ايم ، ايا اين موضوع تاثيري توي كليرنس خوردن داره ؟ پيشاپيش ممنونم از جواباتون (قلب)

سلام دوست عزیز چرا ندن ؟!!!
اگر شما کار دولتی نداشته باشید و سربازی نرفته باشید میشه به احتمال زیاد گفت که یک ضرب میگیرید . البته دوستان 2014 هم بودن که این مدلی بودن اما کلیرنس خوردن .
در هر حال شما امیدتون زیاد باشه اینشالا که 1 ضرب میگیرید حالا چه با کار دولتی چه بدون کار دولتی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، Mrng93 ، قصه گو ، ashkansoso65 ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-28 ساعت 01:05)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 00:53)Mrng93 نوشته:  سلام به همه ي دوستاي گل مهاجرسرا ، مرسي از انرژي هاي خوبي كه ميدين .. دوستان يه سوال داشتم . من ١٠ نوامبر مصاحبه دارم كيس نامبرم هم پايينه ، ايا احتمال اين هست كه ويزاي يكضرب بهم بدن ، اينو بخاطر زود بودن مصاحبم ميپرسم و اينكه تا اون موقع هنوز تو سال ٢٠١٤ ايم ، ايا اين موضوع تاثيري توي كليرنس خوردن داره ؟ پيشاپيش ممنونم از جواباتون (قلب)

اگر شما کار دولتی نداشته باشید و سربازی نرفته باشید میشه به احتمال زیاد گفت که یک ضرب میگیرید . البته دوستان 2014 هم بودن که این مدلی بودن اما کلیرنس خوردن .
در هر حال شما امیدتون زیاد باشه اینشالا که 1 ضرب میگیرید حالا چه با کار دولتی چه بدون کار دولتی

مرسي از جوابت محمود جان
راستش من الان ٢١ سالمه و سربازي هم نرفتم و دانشجو ام .. سابقه ي كاري هم كلاً نداشتم تا حالا چه برسه به اينكه كار دولتي هم باشه . بنظرتون اگه مدارك و همه چيم كامل باشه واقع بينانه بگين چند درصد احتمال يك ضرب خوردنم هست و اينكه اگه كيليرنس بخورم حداكثر چقد بايد منتظر بمونم ، ايا امكانش هست كه رد بشم ؟ پوزش ازينكه اين همه سوال ميپرسم .. بازم ممنون از شما
تشکر کنندگان: قصه گو ، mfte.teacher ، mfarazz ، alireza51
(2014-09-28 ساعت 02:42)Mrng93 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 01:05)Mahmood129 نوشته:  

مرسي از جوابت محمود جان
راستش من الان ٢١ سالمه و سربازي هم نرفتم و دانشجو ام .. سابقه ي كاري هم كلاً نداشتم تا حالا چه برسه به اينكه كار دولتي هم باشه . بنظرتون اگه مدارك و همه چيم كامل باشه واقع بينانه بگين چند درصد احتمال يك ضرب خوردنم هست و اينكه اگه كيليرنس بخورم حداكثر چقد بايد منتظر بمونم ، ايا امكانش هست كه رد بشم ؟ پوزش ازينكه اين همه سوال ميپرسم .. بازم ممنون از شما

سلام دوست من
با شرایطی که شما دارین احتمال یه ضرب گرفتنتون خیلی زیاده اما این دلیل نمیشه که احتمال کلیرنس خوردنتون خیلی کم باشه!
بر اساس تجربه سالهای گذشته هر اتفاقی ممکنه برای هر کیسی بیفته اما شما امبدوار باشین و مثبت اندیش.
در مورد احتمالاتی که سوال کردین واقعاً به صورت قطعی نمیشه نظر داد و سعی کنین دنبالش نباشین و خودتونو آماده کنین برای هر احتمال ممکن چون هیچ بخشی از این پروسه دست ما نیست.
بودن دوستانی که اکتبر مصاحبه رفتن و کلیر نشدن و دوستانی که سپتامبر مصاحبه رفتن و الان امریکان (با اینکه تعداد این دوستان کمه اما وجود دارن).
پس خیلی ذهنتونو درگیر احتمالات نکنین و به زندگی عادیتون برسین.
ایشالا یه ضرب میگیرین.
شاد باشین.
تشکر کنندگان: behdadK ، babak12 ، pari pari ، A_A ، Mrng93 ، mohammadg846 ، قصه گو ، ashkansoso65 ، سوین ، mfarazz ، alireza51
ببخشيد يه دانشجوي سربازي نرفته، چطور پاسپورت داره؟! افراد زيادي از فاميلامون شرايط شما رو دارند ولي پاسپورت ندارند، راهنماييم كنيد كه بهشون بگم.ممنونم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: behdadK ، mfarazz ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان