آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

کلیرنس برندگان 2015
با شروع مصاحبه برندگان ‎2014‎ مباحث مربوط به کلیرنس را در این تاپیک دنبال کنید. امیدوارم که در این مرحله نیز موفق باشید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ‎2010‎ اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ‎2011‎ اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ‎2012‎ اینجا را کلیک کنید
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ‎2013‎ اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال ‎2014‎ اینجا را کلیک کنید.

پروسه مرحل اداری یا ‎(Administrative processing (AP‎ یا همون کلیرینسی که بین برندگان ایرانی متداول شده، در واقع یک بک گروند چکی هست که سوابق کاری و فعالیت های شما رو بررسی میکنه و تقریبا 80 تا ‎90%‎ برندگان ایرانی این مرحله رو طی می کنند که اگر دارای کار دولتی، خدمت سربازی و یا رشته حساس و یا مقطع دکتری باشند به احتمال قریب به یقین شامل این مراحل اداری خواهند شد ولی افراد زیادی هم بوده اند که هیچکدام از شرایط را نداشته و شامل این مراحل شده اند.

تقریبا شانس وارد نشدن به این مرحله زنان مجرد بیکار و پسران دانشجوی سربازی نرفته هستند. تا سال ‎2013‎ تقریبا اکثر دوستان از این مرحله عبور کرده و کلیر می شدند ولی به دلایلی از جمله تعطیلی 14 روزه آمریکا، خرابی سیستم صدور ویزا و مسائل دیگری که از آگاهی ما خارج است روند کلیرنس برندگان ‎2014‎ بیش از حد طول کشید و بیش از ‎50%‎ از قبول شدگان قبل از اتمام سهمیه ویزای کل ‎(50000‎ ویزا) موفق به دریافت کلیرنس خود نشدند. البته هنوز لاتاری ‎2014‎ به صورت رسمی پایان نیافته.
در هنگام مصاحبه بسته به شرایط کیس شما آفیسر از روی پروتوکلی که برای او تعریف شده در صورت صلاحدید اقدام به تایید پروسه و یا چک امنیتی میکند. درصورتی که چک امنیتی AP خوردید این آفیسر است که انتخاب می کند که چه چیزی را چک کند و جلوی کدام قسمت ها را برای شما تیک بزند. اگر موارد کمی را انتخاب کند زمان کمتری برای کلیر شما صرف خواهد شد و بالعکس که بعضا آفیسر چک های کم را به مصاحبه شونده اعلام میکند و میگوید که در آینده بسیار نزدیک پروسه شما حل می شود.
پس اگر حتی شرایط یکضرب را ندارید رفتار مشکوکی از خودتان نداشته باشید. تنها به سئوالات آفیسر جواب بدهید و جوابهای ساده و به اندازه و قصه کرد شبستری نبافید و الکی کار خود را مهم جلوه ندهید.
ضمنا اگر بر خلاف توصیه بنده اصرار دارید که صداقت نداشته باشید و در این زمینه علاقه دارید ریسک کنید و پنهان کاری کنید صرفه نظر از بحث اخلاقی به یاد داشته باشید که نباید در چشم آفیسر یک آدم بدون صداقت به نظر برسیدو بدانید در صورت اثبات عدم صداقت شما صد درصد ویزای شما ریجکت خواهد شد.
وظیفه آفیسر چک کردن موارد ذیل است:
1- وجود فیزیکی شما
2- چک کردن اصل مدارک شما و صداقت شما
3- تمکن مالی کافی شما
4- نداشتن خطر امنیتی
راحت تر بگویم یک دیپلم بیکار بسیار کم خطر تر از یک دکترای تخصصی مهم در یک شرکت حساس است.

‎ اگر به شما کلیرنس بخورد، آفیسر در جلسه مصاحبه پاسپورت شما رو همراه با مدارک اضافه و یک برگه رنگی به شما تحویل خواهد داد که در سفارت های مختلف این رنگ برگه متفاوت است ولی مهم آن چیزی هست که آفیسر به شما میگوید، پس ذهن خود را مشغول رنگ برگه نکنید، آفیسر به شما خواهد گفت که شما مشمول ویزا هستید و فقط یک سری مراحل اداری باید پشت سر گذاشته شود و وقتی کیس نامبر خود را در سایت دید برای گرفتن ویزا اقدام کنید. که به شما توصیه می شود بعد از کلیر شدن بلافاصله با چک کردن تعطیلات سفارت برای گرفتن ویزای خودتون اقدام کنید...

یک نکته : اگر آفیسر از کار شما سر در نیاورد و یا موردی مشکوکی از شغلتان به ذهنش رسید ممکن است بعد از مصاحبه برای شما یک فرم 9 سئوالی ارسال شود که باید آن را پرکرده و به سفارت پس بفرستید. برای دیدن فرم 9 سئوالی به اینجا مراجعه کنید

پیگیری پرونده با کمک سایتceac

نمونه ایمیل برای پیگیری وضعیت کیس کلیرینس خورده!
نمونــــه ایمیل ‎2

آدرس ایمیل ایروان: ‎IranIVYerevan@state.gov‎

آدرس ایمیل آنکارا: ‎CA-Ankara@state.gov‎

آدرس ایمیل ابوظبی: ‎http://abudhabiivo.net/ivocontactus1.aspx‎

مدارک لازم جهت تجدید مدیکال در دبی ( مدارک برای دو سفارت دیگر هم به همین صورت میباشدف فقط هزینه متفاوت هست)

مدارک برای گرفتن ویزا بعد از کلیر شدن برای دو سفارت دیگر نیز همین مدارک لازم است، بعلاوه وکالت نامه از دگر اعضای کیس بالای 18 سال در صورت عدم وجودشون موقع گرفتن پاس از پست...
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون ‎Big Grin
یافتن نقل قول‌ها
با اینکه خیلی سر و شکل قشنگی داره این تاپیک و خیلی هم رنگارنگه ولی آرزو میکنم گذر هیچ کدومتون به این تاپیک نیفته. انشاالله
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ‎.....‎ تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: ‎May 21 .....‎ کارنت: ‎June 10‎ .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ‎......‎ اولین ورود: ‎November .......‎ مقصد ‎: Minneapolis‎
یافتن نقل قول‌ها
با تشکر از بهداد و محمود عزیز
و شما دوست گرامی ‎saboteur‎ برای زحمتی که کشیدید
امیدوارم که امسال سال تغییرات باشه از این لحاظ که کمترین کلیرنس(1%) داشته باشیم و بیشترین امار گرفتن ویزا یکضرب برای همه هموطنان عزیزم
امید به خدا
‎2015/Abu Dhabi‎
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
یافتن نقل قول‌ها
ایشالا این تاپیک اصلا شکل و شمایل تاپیک ‎2014‎ و ‎2013‎ به خودش نگیره و خیلی راحت از این مرحله که بدترین و سخت ترین مرحله لاتاری محسوب میشه با دل خوش عبور کنیم....

‎-->‎ به امید ویزای یکضرب ‎<--‎
بازمانده لاتاری ‎2015‎
امیدوار به آینده ‎...
یافتن نقل قول‌ها
سلام

خدایا مسیر بچه های ۲۰۱۵ رو ختم به خیر کن .

ما روزهای خوبی را سپری خواهیم کرد ‎Smile
کلیر ‎Smile‎ مقصد: بولدر كلورادو
کیس نامبر ‎: 2K‎ ->مصاحبه : اپریل ابوظبی ‎->‎ کلیر سپتامبر
ورود به آمریکا انشاالله : دسامبر ‎2015

.Believe ‎you deserve it, and the universe will serve it
یافتن نقل قول‌ها
امیدوارم این اولین و آخرین پستم تو این تاپیک باشه ‎
شماره کیس:*** ‎2015AS4‎
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: ‎january 9‎
مصاحبه: هفته آخر ‎MARCH‎
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر ‎Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی ‎!!!‎

یافتن نقل قول‌ها
(2014-09-12 ساعت 09:56)رضا2015 ‎pid='549121 نوشته:  
سلام

خدایا مسیر بچه های ۲۰۱۵ رو ختم به خیر کن .

ما روزهای خوبی را سپری خواهیم کرد ‎Smile
ايشالا هممون اين مسير رو به سلامت طي كنيم
‎2015‎ شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس ‎: 2‎ نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: ‎N E V E R‎ /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ ‎, 28‎ با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
یافتن نقل قول‌ها
سلام
انشاالله كه همه بچه ها ويزاي يكضرب بگيرن
فقط خدا
یافتن نقل قول‌ها
سلام
به نظر من این تاپیک میتونه صمیمانه ترین تاپیک ‎2015‎ باشه میتونه پایگاه اشناییها و دوستیهایی باشه که تا اونور اب باقی بمونه. باورتون نمیشه وقتی تو محیط واقعی تو سفارت یا حتی آمریکا دوستان مجازی تون رو میبینین و ایدی مهاجر سرایی رو میگین چه شوقی تو چشم طرف مقابل دیده میشه . وقتی با هم اپدیت میشین و کلیر میشین . میشه بدون اینکه هویت واقعیتون رو بر ملا کنین صادق باشین
الان تعداد زیادی از ‎2013‎ ای ها تو آمریکا با هم همشهرینو هم خونه. تعدادی از خانمهایی ‎2014‎ تایی که باید تنهابرن برنامه ریزی میکنن تا با هم برن . و اونهایی که جا موندن به هم کمک میکنن تا بتونن مشکلات رو از پیش رو بردارن .
امیدوارم دوستیهای این تاپیک صادقانه و پایدار باشه و کلیرنس ها کوتاه
موفق باشین
2014as9xx-مصاحبه20 Oct-آنکارا بود خودشون زدن ابوظبی-کلیرنس آپدیتها ‎: 16‎ ژانویه ‎-10‎ فوریه- 20 مارچ همسرم- اوریل15 خودم ‎-16‎ همسرم- 17 هممون-کلیر بعد از ‎182‎ روز
یافتن نقل قول‌ها
یه دعا میکنم همه بگید آمین
خدایا این تاپیک کلیرنس ‎2015‎ را تا اخر داستان خلوت نگه دار
انشالله این تاپیک به خاطر اینکه همه ی بچه های ‎2015‎ ویزا یکضرب میگیرند بدونه فعالیت باشه و هیچکس گذرش به این تاپیک نیفته
انشالله
شماره کیس: ‎**2015AS29 /‎ تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب ‎Smile /‎ مقصد : فعلا اوکلاهاما
یافتن نقل قول‌ها
از برندگان عزیز ‎2015‎ خواهش میکنم که اصلا به این لاتاری دل نبندید و زندگیتون را تغییر ندهید که انشاله اگر ویزا گرفتید خوشحال باشد و اگر خدای ناکرده 1 درصد نگرفتید ضربه ایی نخوریید
موفق باشید
شماره کیس ‎: 2014AS62XX‎ کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از ‎KCC‎ رویت نامه دوم ‎: 18MAR2014‎ مصاحبه ‎: 15MAY‎ كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
یافتن نقل قول‌ها
برای ‎2015‎ ای ها شروع،ادامه و پایان خوبی رو آرزو می کنم. تجریه ی من از لاتاری از اینجا به بعد دیگه به درد هم دوره ای های خودم نمی خوره ولی برای ‎2015‎ ای ها توصیه ای دوستانه دارم
1.مسئولیت کارهاتون و اتفاقاتی که براتون می افته رو بدوش کسی دیگه نندازین.از تجربیات دیگران استفاده کنید ولی نخواین که دیگران براتون تصمیم بگیرن و چه خوب و چه بد اون اشخاص رو مسئول تصمیماتتون ندونین. وقتی خودتون تصمیم می گیرین برای نتیجه ی بهتر گرفتن تلاش بیشتری می کنین و اگه بد بشه دیگه کسی رو سرزنش نمی کنین که فلانی گفت اینکارو کنم و اگه خوب شه در درون خودتون احساس رضایت و رشد می کنین.
2.برای استفاده ی بهتر از مهاجرسرا حتما آیدی درست کنید.و تاپیک چگونه کاربر حرفه ای شوم رو بخونید تا بتونید بهتر از این منبع فوق العاده غنی مهاجرسرا استفاده کنید.
3.اگه خواستید از روند کاری شخصی مطلع شید روی آیدی اون شخص کلیک کنید. یا آیدیش رو سرچ کنید و بعد روی یافتن تمام ارسالها.به این روش می تونید حتی اگه اون شخص سفرنامه ننوشته باشه از روند کارش به صورت حدودی مطلع شید.
4.توی مهاجرسرا اشخاص زیادی هستن که پست هاشون مثل گنجینه می مونه و خیلی کمک کنندس من اسم تعدادی از این اشخاص رو که به خودم کمک کردن اینجا میزارم که اگه رو اسمشون کلیک کنید می تونید خیلی توی این مسیر حتی از همون پستهای قدیمیشون هم استفاده کنید.saeedv13،rs232،گل نهال،امیر مهاجر،parstrader
5.این آخرین مورد رو هم راجع به خودم بگم فکر می کنم پستهای من هم بد نباشه برای پی گیری اول اینکه من زمانهایی که به ابوظبی میرفتم با آیدی خودم نمی تونستم وارد مهاجرسرا شم و آیدی دیگه ای داشتم به نام ‎Alissa‎ که برای تکمیل روند بررسیتون به این آیدی هم سر بزنید.این در به روی همه بازه،هر کسی هم به قدر تلاش خودش و ظرفی که با خودش میاره ازش بهره می بره،اگر هم یکی زیاد ببره برای بقیه کم نمیاد،پس ظرفتون رو بزرگ کنید و سهم خودتون رو کامل انجام بدین.امیدوارم بهترینها نصیب تک تکتون شه.
یافتن نقل قول‌ها
انشالله بريد و ديگه اينجا نبينمتون!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: babak12 ، areb1356 ، rezasadeghi ، قصه گو ، آلیس-1980 ، msar ، hamid99 ، Ali.karimi ، nara ، alireza51 ، mjnk
امیدوارم تعداد صفحات این تاپیک تک رقمی بمونه اونم برا خوش و بش
یافتن نقل قول‌ها
با سلام
دوستان عزیزی که اینجا با دعا های خوبشون این تاپیک رو پر از انرژی مثبت کردن که حس خیلی خوبیه انشاالله همینجور تا آخر حتی خدایی نکرده ‎..........‎ بمونه
من دئستان خیلی می خونم تک تک تاپیک ها رو حتی مال سالهای گذشته رو و کمتر سعی میکنم پست بدم مگر وقتی که سئوال دارم
ولی الان میخوام یک سری چیز ها که در مورد لاتاری دستم اومده رو در مورد این تاپیک خدمتتون بگم
قصدم دادن انرژی منفی تو این تاپیک نیست قصدم باز کردن چشمامونه و دیدن واقعیته
طبق اطلاعاتی که همگی می تونین از تاپیک کلیرنس سالهای گذشته بدست بیارین پروسه AP یا همون کلیرنس یک پروسه کاملا نرمال در لاتاری هستش
یعنی اگه حتی زبونم لال کلیر خوردین اصلا نگران نباشین (مگر کاره ‎.....‎ کرده باشین که بعید میدونم)
خوب پرئسه کلیرنس دو حالت داره یا شما کیس نامبرتون زیر ‎4000‎ (تو حالت کاملا بد بینانه میگم وگر نه ‎5500‎ صحیحشه ) یا بالاتر از اون
اگر جزو گروه اول بودین که معمولا تا عید برای مصاحبه می رن و کلیر خوردین مطمعنا در زمان مجاز کیس شما کلیر می شه و ویزاتون می گیرین
اگر جزو گروه دوم بودین که در واقع برای تکمیل ظرفیت برنده شدن باید خیلی دقت کنین که تمامی مراحل رو با دقت بالا بدون استرس با تهیه کردن کلیه مدارک برای جلوگیری از نقص مدرک و مطالعه کامل سفرنامه بچه ها (یعنی می خوام بگم با توپ پر واطلاعات کامل ) و صداقت که از همه مهمتره جوری که در جوابتون به افیسر کاملا متوجه صداقتتون بشه (نه پر حرفی ) برین که احتمال گرفت ویزای یکضرب رو داشته باشین و اگر باز خدایی نکرده وارد این پروسه شدین ایراد از سمت شما نباشه چون در این حالت من واقعآ خوندم و خودتونم می تونین پیدا کنین که زمان این پروسه خیلی کوتاه میشه
باز هم در صورتی که دوستان کلیر خورده گروه دوم شانس 40 تا 50 درصدی گرفتن ویزارو دارن
و در نهایت می مونه معدود افرادی که ‎........‎ متاسفانه نمی تونن ویزا بگیرن
پس دوستان حتمآ یادتون باشه جزو هر گروه که باشین فرقی نمیکنه اصلا فکر رفتنو تا دیدن ویزا در پاستون بیرون کنین و هیچ تغییری در زندگیتون ندین حتی استرس هایی که برای این برنامه رو دارین بندازین دور چون به نظر من این استرس ها هم به نوعی یک جور تغییر در زندگی شماست .
به امید روزی که تمامی برندگان یکضرب برن
با تشکر
بایییییییییییییییی
شماره کیس: ‎2015AS000007XX‎ /تاریخ رویت قبولی: ‎2 May /‎ تعداد ‎: 2‎ نفر/ ارسال فرم ‎: Jun 08 /‎ کارنت شدن کیس: ‎12 August /‎ دریافت نامه دوم: امروز یا فردا / مصاحبه ‎: /‎ دریافت ویزا ‎: /‎ مقصد : بوستون / ورود به آمریکا ‎: /‎ دریافت گرین کارت:
یافتن نقل قول‌ها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان