کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام دوستان این شروع زودهنگام رو به فال نیک بگیریم و از الان انرژی مثبت برای همه بفرستیم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: taherifar ، babak12 ، alireza_guitar ، lighter ، reyhaneh_h ، King Eagle ، Death ‎Angel ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-26 ساعت 00:30)rahbar نوشته:  سلام آقایا خانم طاهری فر..اتفاقا من مطالب اقتصادی شما را میخونم...اگر این مباحث برای یک درآمد شرافتمندانه و امرارمعاشی هست با انرژی مثبت دادن موافقم... ولی چه اینور و چه اونورمثل اکثر نقاط دنیا...سرمایه داری درسطح کلان هیولائیست که با بلعیدن هزاران هزار تجارت ونابودی زندگی ملیونها نفر شکل میگیره و ابعاد معنوی که تو این کتابهای روانشناسی میبنید وجود نداره... تو همینجا هم اینقدر نظام اقتصادیشون مقتدرهست که محمودشان را عزل و منصوب میکنه نه ... وبرای کل مملکت و دنیا تصمیم میگیره ... فروشگاههای عظیم و غول آسای اینجا هرکدوم حداقل صدتا بیزنس کوچک را بلعیده اند... عملا 99% ملت بنوعی بعنوان برده برای پیشبرد اهداف مالی اون 1% هستند... تاجائیکه من دیدم بیزنسهای کوچک اینجا فقط دست وپامیزنند وسودی درکار نیست... مگر اینکه قلقهای خاص دورزدن را بلد باشند... ببخشید اگر همش دارم موج منفی میدم ....
ببینید همونجا هم گفتم که این مباحث اقتصادی اصلاً نباید در مورد وضعیت کشوری بخصوص ایران همزادپنداری بشه... فقط هدف این بود که طرح و ایده ای نو ارائه بشه و طرز فکر ما درخصوص سیستم اقتصادی آینده دنیا تغییر کنه. چه بخواهیم و چه نخواهیم این سیستم شکل گرفته و داره همه جا رو می بلعه.
بنابراین حداقل فایده آشنایی با این مباحث اینه که با یک دید تازه ای به این مسائل نگاه کنیم تا در این وانفسای اقتصادی بتونیم خودمون رو بالا نگهداریم و یکسره در حال درجا زدن نباشیم... البته نه به قیمت نابودسازی بقیه....
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: King Eagle ، rahbar ، hameddjj ، alirezanz ، jsmlz ، vashahri
با درود به تمامی دوستان عزیز به ویژه بروبچ گل 2014

خیلی خیلی خرسندم که این تاپیک امسال خیلی زود باز شد تا هم بستری باشه برای دیدار با دوستان قدیمی و هم محلی باشه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات " مفید " در مورد هدف مشترکمون.
امسال هم مثل سالهای گذشته سرشار از امید و آرزو اما کاملا منطقی پروسه ثبت نام - انتظار رو با امید به خدا شروع میکنیم و با علم به این مطلب که هیچ نقشی در گزینش شدن یا نشدن نداریم به هیچ وجه احساسی برخورد نمیکنیم.
با بهترین آرزوها برای تک تک دوستان.
تشکر کنندگان: taherifar ، hameddjj ، puryapurya ، alirezanz ، roadhog ، DELPHI5 ، jsmlz ، vashahri
به به سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام

آقا داشتیم نه خداییش داشتیم.برنامه بدون حضور King Eagle شروع میشه. Smile

مخلص همه رفقای قدیمی هستیم.دلم برای همتون تنگ شده بود. Rolleyes

خدایا 1 می دست ما قدیمیارو بگیر.میگن تا 3 نشه بازی نشه اینبار نوبت منه Cool
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، lighter ، ostokhan ، fairy ، MEHR52 ، Death ‎Angel ، alirezanz ، jsmlz ، rahbari ، vashahri
(2014-09-27 ساعت 00:38)King Eagle نوشته:  به به سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام

برو کینگ ایگل خدا رو شکر کن که خبرت کردم وگرنه الانم داشتی خیارشورهای خونتون رو میشمردید Big Grin یه نون بخور صد بار خدارو شکر کن همچین رفیقی داری Big Grin فقط خواهشا رگباری پست نزاری ها Big Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، vashahri ، hameddjj ، hamid32 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-27 ساعت 12:14)ostokhan نوشته:  برو کینگ ایگل خدا رو شکر کن که خبرت کردم وگرنه الانم داشتی خیارشورهای خونتون رو میشمردید Big Grin یه نون بخور صد بار خدارو شکر کن همچین رفیقی داری Big Grin فقط خواهشا رگباری پست نزاری ها Big Grin

دادا ما مخلصیم دربست تا خود سنترال پارک Wink

پست رگباری هم که برای شمارش معکوسه به موقش اونم چشم Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: ostokhan ، lighter ، hamid32 ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-26 ساعت 00:10)taherifar نوشته:  
(2014-09-25 ساعت 21:34)rahbar نوشته:  متاسفانه خیلی ذهنیتها از آم.ریکا اشتباهه... مدینه فاضله ای که در تصورخیلیهاست ابدا وجود خارجی ندارد... قدرت تبلیغات که سیاه را سفید نشان میدهد دستکم نگیرید... ازطرفی مشکلات مسخره ای که ویزای قانونی آم.ریکا داره باعث میشه دورازدسترس و آرزو بشه برای خیلیا(خانوادگیها چرا باید 5 یا دهسال منتظر باشند...دور از تصوره)...ایکاش مثل سفرترکیه همه میتونستند یک سر بیاند و ازنزدیک ببینند بعدا تصمیم بگیرند... بیشتر اعضای سایت آخرین مرحله ای که مینویسند از اومدن و گرفتن موبایل و خونه و... میگن...اینا که اهمیتی نداره ... تا وقتی پول داری میتونی خرج کنی.... بعدش چی میشه؟ چنددرصد کار پیدا میکنند... نگید همت ندارند...اکثرا مینیمم همین لیسانس و فوق را دارند...زبانشون کم وبیش اوکیه... زحمتکش وکاری هستند... آیا ازهوملسهای ایرانی اینجا خبر دارید؟.... البته میدونم مملکت خودمون هم متاسفانه اینقدر مشکلات زیاد شده که دیگه جوانان اینجور دربدری و آوارگی را ترجیح میدن...

متأسفانه دقیقاً همینطوره که می فرمائید...
بویژه در مورد دوستان قدیمی همین مهاجرسرا ، خیلی هاشون دیگه این طرفها آفتابی نمیشن... خداکنه اوضاعشون مرتب و زندگی بر وفق مرادشون باشه ولی....
نمیخوام نفوس بد بزنم یا پالس منفی بفرستم ولی ما هم معمولاً (اکثر اوقات) نیمه پر لیوان رو می بینیم و از مشکلات بعدی و آینده تصمیمی که میگیرم خبر نداریم یا شاید هم خودمون رو به نشنیدن میزنیم....
البته حق هم داریم... چون معمولاً افرادی که اونطرف با مشکل مواجه میشن (کاری ندارم که بی سروصدا برمیگردن ایران یا همونجا با کارهای سیاه زندگی رو به هر ذلتی که هست ادامه میدن) دیگه نمیان و تجربیاتشون رو با بقیه به اشتراک نمیزارن... البته شاید اگه خدای نکرده این مسائل برای هرکدوم از ما هم پیش بیاد، همین واکنش رو داشته باشیم....
بازم میگم که خداکنه اصلاً چنین مواردی نباشه و ایشالا همه بچه ها مخصوصاً مهاجرسرایی ها به خوبی و خوشی برن US و زندگی خوبی هم داشته باشن که مطمئنم اکثراً همینطور هستن ولی بالاخره این وسط استئنا هم هست...
مهم خبر داشتن از اوضاع اون استثنا و استفاده از تجربیاتشونه که بهشون دسترسی نیست.... اگر هم هست دگر حوصله ای نیست.....
این که دیگه قدیمی ها اینجا نمیان یا بخاطر اینکه بعلت مشغله کاری دیگه وقتی برای اومدن به فروم رو ندارن و یا اینکه خیلی خوش هستن. البته طبیعیه هر کسی که تا یه زمانی که با مساله ای رو برو هستش پیشو میگیره. مثلا وقتی پروسه لاتاریشون بسته میشه دیگه نیازی نمیبینن بیان اینجا . شما منو کینگ ایگل رو نبینید که اینجا مدام میایم Big Grin مطمئنا ما هم به مراد دلمون نرسیدیم چه بسا در غیر اینصورت در این فروم حضور نداشتیم.
خدا کنه ویزا رو بگیریم بریم نتونستیم اونجا دووم بیاریم برمیگردیم دیگه چیز خاصی رو از دست نمیدیم. یک سال تست میکنیم ببینیم اصلا اوضاع چطوریه. فشار که زیاد شد برمیگردیم Cool
تشکر کنندگان: taherifar ، King Eagle ، lighter ، fairy ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-27 ساعت 13:29)ostokhan نوشته:  خدا کنه ویزا رو بگیریم بریم نتونستیم اونجا دووم بیاریم برمیگردیم دیگه چیز خاصی رو از دست نمیدیم. یک سال تست میکنیم ببینیم اصلا اوضاع چطوریه. فشار که زیاد شد برمیگردیم Cool

ایشالا که بری و برنگردی!! Big Grin
ولی اگه ایشالا رفتی و خدای نکرده برگشتی، قول بده بیایی اینجا و بگی چی شد که ایطو شد!! Cool
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: King Eagle ، lighter ، ostokhan ، puryapurya ، alirezanz ، jsmlz ، rahbari
سلام به همه گی دوستان قدیمی....چی شده امسال همش موج منفیه من که 2 ساله اسمم در نمیاد.....امسال اومدم شرکت کنم واسه سال سوم...اما میبینم که همه در یاس هستند...منم نا امیدم خب
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
سلام به همه دوستان

یه خواهش دارم

بیاید امسال به هم قول بدیم که فقط تو فاز مثبت باشیم امسال قراره خیلی ها خوشحال بشن و به مراد دلشون برسن

Smile Smile Smile
چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

تشکر کنندگان: shanks ، taherifar ، King Eagle ، hamid32 ، alirezanz ، jsmlz
سلام چند تا از دوستان قدیمی رو دیدم که از دیدنشون اصلا خوشحال نشدم چون معلومه برنده نشدن... اما امیدوارم سال دیگه نه من شما رو اینجا ببینم و نه شما منو .... ایشاله سال بعد تاپیک انتظار برای مصاحبه باشیم... انرژی++++++++
Big Grin
تشکر کنندگان: Death ‎Angel ، King Eagle ، elahe mousavi ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-27 ساعت 00:38)King Eagle نوشته:  به به سلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــام

اخ گفتی...من که سال چهارم هست ثبت نام میکنم.خداکنه امسال بشه
بیش از حد به این سفر احتیاج دارم
تشکر کنندگان: lighter ، King Eagle ، hamid32 ، vashahri ، alirezanz ، jsmlz
پارسالو من انقد تو مشغله بودم کلا یادم رفت رجیستر کنم. باورتون نمیشه وقتی یادم افتاد که پروسه بسته شده چه حالی شدم. یعنی از اونروز دارم لحظه شماری میکنم برای ثبت نام این دوره. از شانس ما بهم ماموریت کاری خورده، نمیدونم میترسم بازم الکی الکی این سری هم از دستم در بره !
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-27 ساعت 13:54)taherifar نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 13:29)ostokhan نوشته:  خدا کنه ویزا رو بگیریم بریم نتونستیم اونجا دووم بیاریم برمیگردیم دیگه چیز خاصی رو از دست نمیدیم. یک سال تست میکنیم ببینیم اصلا اوضاع چطوریه. فشار که زیاد شد برمیگردیم Cool

ایشالا که بری و برنگردی!! Big Grin
ولی اگه ایشالا رفتی و خدای نکرده برگشتی، قول بده بیایی اینجا و بگی چی شد که ایطو شد!! Cool
باشه یه کاریش میکنم Big Grin بزارید ببینیم این میراث( دی وی) Big Grin به اسممون در میاد/ سه ساله که داریم میریم نتایج رو ببینیم و خیط میشیم. به خودم میگم سال دیگه بادمجون با نمک میخورم ولی دیگه سال بعد ثبت نام نمیکنم Big Grin ولی خوب نمیشه لامروت.
بنده در اینجا اعلام میکنم که به انرژی + و - اعتقادی نداشته و ندارم. پارسال چند تا از دوستامون بودن که فقط تو پستاشون + دیده میشد ولی روز اعلام نتایج - ظاهر شدن. به این حرفها نیستش دیگه. شانسه که به شخصه کینگ ایگل از شانس من تو زندگی خبر داره و میدونه. بگذریم ......
دوستان ان شااله دلتون شاد باشه و از خدا میخوام که فقط فقط مهاجرسرایی هایی که میان اینجا برتده بشن چون واقعا لازمش دارن و چشم انتظار این فرصت.
پر حرفی شد دیگه. به خوبی خودتون ببخشید منو Smile
تشکر کنندگان: lighter ، King Eagle ، vashahri ، Death ‎Angel ، alirezanz ، jsmlz
(2014-09-27 ساعت 19:28)Un4given نوشته:  پارسالو من انقد تو مشغله بودم کلا یادم رفت رجیستر کنم. باورتون نمیشه وقتی یادم افتاد که پروسه بسته شده چه حالی شدم. یعنی از اونروز دارم لحظه شماری میکنم برای ثبت نام این دوره. از شانس ما بهم ماموریت کاری خورده، نمیدونم میترسم بازم الکی الکی این سری هم از دستم در بره !

داداش یعنی 10 دقیقه تو یه ماه نمیتونی پای سیستم بشینی و ردیفش کنی؟؟!!!!! خودت هم نتونستی بده آشنایی برات اوستا کنه!!!!!!! پای این نگران این باش که قبول میشی یا نه
تشکر کنندگان: King Eagle ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان