کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2014-09-28 ساعت 15:53)abas_kashan نوشته:  دوستانی که میگن جون مادرتون ثبت نام نکنید باید بگم چه بگید و چه نگید ثبت نام کاذب وجود داره و از جهتیم باید حق بهشون داد چون دولت آمریکا این حقو بهشون داده که ازاد و رایگان ثبت نام کنند

در ضمن کسی که واقعا مهاجر واقعیه و تصمیم اصلیش هزاران راه دیگه مثل بیزینس و تحصیل را داره

عدم قبولی از بابت تعداد اشخاص ثبت نامی را برای بی همتی در امر مهاجرت توجیه نکنید

موفق باشید

عباس عزیز درسته که این حق همه هست ما هم نمیگیم نیست اما راحت ترین و کم خرجترین راه لاتاری هست.بعدشم چرا باید یک نفر وقتی نمیخواد بره الکی ثبت نام کنه!!!
Cool
تشکر کنندگان: hamid32 ، alirezanz ، jsmlz
دوستان عزيز و مهربانم، بحث سر نگفتن است به اين اميد كه شانس شما در قبولي بيشتر باشه. اين حرف ها با گروه خوني من يكي جور در نمياد.من دوست دارم همه رو توي خوش شانسي واسه يه تغيير مثبت توي زندگي شريك كنم. اون كه واسه امتحان شانس خودش، ثبت نام مي كنه، هر چي هم نصيحتش كني فايده نداره . ولي خيلي از خانواده ها هستن كه مي خوان برن ولي نميدونن چيزي به اسم لاتاري هست. چه اشكالي داره بهشون بگيم؟ هر چند واي از اون روزي كه اون طرف قبول بشه و ما نشيم!!
خلاصه ي كلام اين كه هنوز اول راهيد و خدا كنه حالا حالاها اين راه ادامه داشته باشه، خودتون رو سر اين مسائل خسته نكنيد، با ديد مثبت به قضيه نگاه كنيد. اميدوارم دوستاي پارسالمون هم سري به اين تاپيك بزنن،شما رو خندان آرزو مي كنم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: babak12 ، MEHR52 ، Death ‎Angel ، Mahmood129 ، Mina1Mina ، vahid.vp ، King Eagle ، alirezanz ، justusa ، jsmlz
بنظر من زیاد خودتونو درگیر این قضیه نکنین. اگه زندگیتون قرار به اونور باشه بالاخره میرین, شک نداشته باشین
ضمنا بهترین کیس تو کل این برنامه ایرانیان که لیاقتشون از خیلیای دیگه بیشتره .
مخلصیم.
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: afsoon77 ، hamid32 ، قصه گو ، babak12 ، Death ‎Angel ، S0SHiANT ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
دوستان عزیز اصلا نگران نباشید با خونسردی کامل فرم را اینشالا پر کنید . دقت کنید موردی را دروغ ننویسید . اگر قبول هم بشید خدایی نکرده دروغ گفته باشید و دروغ شما مشهود باشه به راحتی ریجکت میشید . پس مبنا را صداقت بگذارید مثل همیشه . راحت فرم را پر کنید . پشتش هم یه کافی داغ بزنید و امیدوار باشید . اینو بدونید خدابزرگه اگر صلاح و قسمت این باشه که 2016 قبول شید حتما قبول میشید

شاد باشید و پایدار
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

(2014-09-29 ساعت 01:29)badboy666 نوشته:  
(2014-09-28 ساعت 15:53)abas_kashan نوشته:  دوستانی که میگن جون مادرتون ثبت نام نکنید باید بگم چه بگید و چه نگید ثبت نام کاذب وجود داره و از جهتیم باید حق بهشون داد چون دولت آمریکا این حقو بهشون داده که ازاد و رایگان ثبت نام کنند

در ضمن کسی که واقعا مهاجر واقعیه و تصمیم اصلیش هزاران راه دیگه مثل بیزینس و تحصیل را داره

عدم قبولی از بابت تعداد اشخاص ثبت نامی را برای بی همتی در امر مهاجرت توجیه نکنید

موفق باشید

عباس عزیز درسته که این حق همه هست ما هم نمیگیم نیست اما راحت ترین و کم خرجترین راه لاتاری هست.بعدشم چرا باید یک نفر وقتی نمیخواد بره الکی ثبت نام کنه!!!
خدا رو چه دیدی وضع مالیش خوب شد Smile

زیاد بابت این چیزا اعصابتو درگیر نکن به هدف فکر کن
تشکر کنندگان: قصه گو ، ffrfar ، Death ‎Angel ، babak12 ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
فدااااااااااااااااایی دارین بچه های مهاجرسراSmile بروی چشم.ممممنونم/خدایا مسیر زندگی هممونو به سمت ارزوهامون ببرRolleyes
Cool
تشکر کنندگان: babak12 ، lighter ، قصه گو ، S0SHiANT ، Mahmood129 ، King Eagle ، alirezanz
(2014-09-25 ساعت 13:27)saeed_sqs_20 نوشته:  و باز آمد آنچه که درونش ناپیداست و هجمه آرزوها رو به خود میکشاند
نفس ها در سینه حبس ....
اشتیاق ها فراوان ....
دعایمان سبز سبز ...
امیدهایمان برافروخته چون مشعل ...
تپش قلبمان روز به روز فراتر ....
و ....
لاتاری 2016 ....

به خدا جون دوباره گرفتم از اين جمله هاي محشرت !
خدا خيرت بده .
هر سال همين موقع ها هم خوشحالم هم غمگين .
خوشحال از اينكه دوباره يه شانس دارم و غمگين از اينكه ممكنه همه آرزوم باز هم برا 1 سال بيفته عقب !
لاكردار غمگين بودن مثل آتيش قلبم و ميسوزونه !
به امسال هم اميدوارم شديدا .
همونجور كه ميگي : اميدهام برافروخته چون مشعل و تپش قلبم روز به روز فراتر ميره و اما لاتاري 2016 ...
به اميد موفقيت همه اونايي كه واقعا قبولي لاتاري آرزوي زندگيشونه Rolleyes
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: usamohajer ، lighter ، اشکان 3D ، King Eagle ، vashahri ، alirezanz ، jsmlz
سلام دوستان.
ماشالا امسال هرچی شاعر عارف اهل دل هستن شرکت کردن خدا بخیر کنه وقتی برنده نشن بعد ببین چه شعری بگن.........باید گوشات بگیری..
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: babak12 ، Death ‎Angel ، taherifar ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
دوستان انشاالاه همه به ارزو هاشون برسن.....

به اميد موفقيت همه اونايي كه واقعا قبولي لاتاري آرزوي زندگيشونه ...
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: قصه گو ، pooyar ، lighter ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
سلام به همگی
برای 4 امین سال پیاپی در مهاجرسرا اعلام حضور مینمایم.
یعنی موندم بین این آدمایی که من تو این 4 سال ثبت نام کردم یه نفر هم اسمش در نیووووووومده ها
آهان اینم بگم که سوء تفاهم نشه همه آدمایی که ثبت نام می کنم اهل رفتن هستن خیالتون راحت باشه
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: قصه گو ، lighter ، alirezanz ، jsmlz
ما بعد از دوازده سال ثبت نام پياپي اسممون دراومد، هنوز اول راهيد!!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: humsun ، vahid.vp ، lighter ، babak12 ، اشکان 3D ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
بانوی قصه گو از 2004 تا الان پیاپی ثبت نام کردم ولی از 2011 اینجا میام
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: lighter ، babak12 ، MEHR52 ، قصه گو ، اشکان 3D ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz
امیدوارم امسال خیلی ها از اینجا قبول بشن ، من واسه سال ۱۱ هست شرکت میکنم . شاید یک جای کار میلنگه که اسم من در نیومده ؛)
تشکر کنندگان: lighter ، babak12 ، humsun ، قصه گو ، King Eagle ، alirezanz ، satin ، jsmlz
سایت هنوز برای ثبت نام باز نشده درسته؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، jsmlz
(2014-10-01 ساعت 11:58)samirasamira1010 نوشته:  سایت هنوز برای ثبت نام باز نشده درسته؟

بله
امشب ايشاله باز ميشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: samirasamira1010 ، قصه گو ، HERMES7 ، King Eagle ، alirezanz ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان