کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
پس چرا هشدار نداد.

یعنی ممکن بعد از انتخاب ایران دوباره حذف بشه و کشور دیگری انتخاب بشه ؟مثلا اولین گزینه رو ثبت کنه و از سهمیه یه کشور دیگه استفاده بشه
تشکر کنندگان:
سایت https://www.dvlottery.state.gov/ برای من بازی نمیشه!
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 13:12)farh@d نوشته:  سایت https://www.dvlottery.state.gov/ برای من بازی نمیشه!

برای من هم باز نمیشه احتمالا مشکل داره سایتش
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: farh@d
(2014-10-28 ساعت 13:12)farh@d نوشته:  سایت https://www.dvlottery.state.gov/ برای من بازی نمیشه!

درود ..
به روز های پایانی ثبت نام نزدیک شدیم و ترافیک بالای سایت باعث باز نشدن سایت میشه .
هر چند دقیقه امتحان بفرمایید .
تشکر کنندگان: farh@d
سلام دوستان میتونید نمونه فرم با راهنما رو در امضای من ببینید
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: sami.parsi
سلام کسی که طلاق گرفته گزینه divorced بزنه یاlegally seprated ?
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 20:48)k1_m_1358 نوشته:  سلام کسی که طلاق گرفته گزینه divorced بزنه یاlegally seprated ?

divorced
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: sami.parsi ، fairy
دوستان گرامی من از برندگان لاتاری 2014 هستم ولی متاسفانه پس از صرف هزینه های زیاد(سفر به دبی -ترجمه-هزینه مصاحبه هزینه مدیکال (دوبار))موفق به گرفتن ویزا نشدم به علت اینکه بک گراند چک ایرانیها طول میکشه ویا سقف زمانی تمام میشه و یا سقف عددی تعداد ویزا این اتفاق واسه تقریبا 1300 1400 نفر از ایرانیا اتفاق افتاد به عبارت ساده تر ایرانیها واسه لاتاری دوبار نیاز به شانس دارن اول قبولی در لاتاری و بعد هم شانس گرفتن ویزا که خیلی از نظر روحی و روانی هم اثرات سو روی انسان و خانواده میذاره کماهی که ما الان هم درگیرش هستیم فقط میخاستم بگم دو نوع اشتباه در پر کردن فرمها غیرقابل برگشته:
1-اگر نام اعضا خانواده کامل پر نشه مثلا واسه فرزند فرم پر نشه
2- از سهمیه منطقه دیگه استفاده شه یعنی اون قسمتی که باید دستش نزنیم eligibility based on رو نام کشور دیگه بزنید
من خودم انواع و اقسام اشتباهها رو داشتم قبل از مصاحبه به افیسر میگید اشتباهها رو تصحیح میکنید و بعد قسم میخورید و مصاحبه شروع میشه پس به هیچ عنوان نگران اشتباههای غیر از این دو مورد نباشید
در اخر از خدا میخام اگر قراره کسی ویزا نگیره به هیچ عنوان قبول نشه چون واقعا تحملش سخته
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: sami.parsi ، vahidbaq
(2014-10-22 ساعت 02:09)min@ نوشته:  منکه رفتم مصاحبه و ویزا بهم نرسید میتونم باز ثبت نام کنم؟
سلام. ببخشید شما میشه بدونم شماره قبولیتون تقریبا چند بود؟
تشکر کنندگان:
سلام و درود بر همهSmile)))

اقا من برای مادرم ثبت نام میکردم چن بار محل تولد رو که باید بزنیم زدم tehranولی یجاییش اشتباهی زدمtehrtanاونجایی که باید مشت سرهم میزدیم ادرس و اینا رو فک کنم

یعنی حذف میشخ بخاطر تین ماجرا؟؟؟

من تحملشو دارم بگید بهم!Sad
تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 18:48)m1900 نوشته:  سلام و درود بر همهSmile)))

اقا من برای مادرم ثبت نام میکردم چن بار محل تولد رو که باید بزنیم زدم tehranولی یجاییش اشتباهی زدمtehrtanاونجایی که باید مشت سرهم میزدیم ادرس و اینا رو فک کنم

یعنی حذف میشخ بخاطر تین ماجرا؟؟؟

من تحملشو دارم بگید بهم!Sad

خیر مشکلی نیست
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، sami.parsi ، m1900
ببخشید من ادرسم جا نمیشد فقط یه خیابون و کوچه نوشتم .پلاک و طبقه اصلا ننوشتم.حذف میشم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 15:12)m1900 نوشته:  ببخشید من ادرسم جا نمیشد فقط یه خیابون و کوچه نوشتم .پلاک و طبقه اصلا ننوشتم.حذف میشم؟؟؟
نه دوست عزيز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: m1900
(2014-11-02 ساعت 15:14)babak12 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 15:12)m1900 نوشته:  ببخشید من ادرسم جا نمیشد فقط یه خیابون و کوچه نوشتم .پلاک و طبقه اصلا ننوشتم.حذف میشم؟؟؟
نه دوست عزيز

واقعا؟من اصلا کوچه و پلاک ننوشتم Sadولی جلوش نوشته بود اپشنال انگار:/مطمیینید ایا؟؟؟جاش خیلی کم بود اخه:/

نه دوست عزيز

واقعا؟من اصلا کوچه و پلاک ننوشتم Sadولی جلوش نوشته بود اپشنال انگار:/مطمیینید ایا؟؟؟جاش خیلی کم بود اخه:/
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 15:21)m1900 نوشته:  
نه دوست عزيز

نه دوست عزيز

مشكلي پيش نمي ياد
اگه مطمئن نبودم كه پاسخ سئوال شما نمي دادم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sami.parsi ، ofrfar ، m1900

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان