کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
با سلام . کسی می دونه که در فرم ثبت نام مثلا برای نام و نام خانوادگی باید گزینه ها رو با حروف بزرگ تایپ کنیم یا حروف کوچک / یا اینکه اول هر کلمه رو با حروف بزرگ و باقیش رو با حروف کوچک ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺭﻭ ﺻﺮﻑ ﻳﺎﻓﺘﻦ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﻴﻢ ﺩﺭﻳﻎ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﻲ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﻫﺎﻳﻲ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﺗﻠﻒ ﺷﺪﻩ ـ
تشکر کنندگان:
(2014-10-12 ساعت 14:22)bambo_26 نوشته:  با سلام . کسی می دونه که در فرم ثبت نام مثلا برای نام و نام خانوادگی باید گزینه ها رو با حروف بزرگ تایپ کنیم یا حروف کوچک / یا اینکه اول هر کلمه رو با حروف بزرگ و باقیش رو با حروف کوچک ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
دوست عزیز با هر حرفی میتونی تایپ کنی ولی بزرگ بهتره چون خودشون هم تو مکاتباتشون اسامی رو با حروف بزرگ تایپ می کنند.Rolleyes
تشکر کنندگان: King Eagle ، bambo_26
دوستان دقت کنید در موقع ثبت نام در انتخاب گزینه ها وضعیت حال حاضر خود را انتخاب کنید.... نه اینکه بعد از چند ماه و چند سال به اون گزینه انتخاب خواهید رسید. مثلا در خرداد سال آینده فارغ التحصیل خواهید شد یا با دوست پسر/دختر ازدواج خواهید کرد و .... که در این صورت ممکنه بعد از قبولی خیلی راحت ریجکت شوید..... لطفا دستورالعمل فارسی 2016 رو کاملا مطالعه کنید.
با آرزوی موفقیت برای همه
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
تشکر کنندگان: King Eagle
سلام

یه سوال. اگه از طریق آدرس به شخص هیچ اطلاعی داده نمیشه

پس چرا in care of (برسد به ..) اومده ؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-14 ساعت 17:25)Moein_2023 نوشته:  سلام

یه سوال. اگه از طریق آدرس به شخص هیچ اطلاعی داده نمیشه

پس چرا in care of (برسد به ..) اومده ؟

دوست عزیز اصلا قسمت آدرس مهم نیست.از سالهای قبل بوده این قسمتو دوستان آ.م.ر.ی.ک.ایی حالشو نداشتن حذفش کنن Big Grin اگر دقت کنید نوشته جلوش optional ینی اختیاری پس دیگه اصلا اصلا نیازی به پر کردنش نیست
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Moein_2023 ، hedyhoney
(2014-10-12 ساعت 14:40)ofrfar نوشته:  
(2014-10-12 ساعت 14:22)bambo_26 نوشته:  با سلام . کسی می دونه که در فرم ثبت نام مثلا برای نام و نام خانوادگی باید گزینه ها رو با حروف بزرگ تایپ کنیم یا حروف کوچک / یا اینکه اول هر کلمه رو با حروف بزرگ و باقیش رو با حروف کوچک ؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
دوست عزیز با هر حرفی میتونی تایپ کنی ولی بزرگ بهتره چون خودشون هم تو مکاتباتشون اسامی رو با حروف بزرگ تایپ می کنند.Rolleyes

دوستان عزیز حتی اگه با حروف کوچک هم ثبتنام کنید زمانی که کانفیرم نامبر بهتون داده میشه خواهید دید که نام خانوادگی با حروف بزرگ نمایش داده میشه که حاکی از بی اهمیت بودن رعایت حروف کوچیک و بزرگه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: m.a.masoud ، Moein_2023 ، hedyhoney ، fairy ، arman_ghasr68
کد پستی ده رقمی هم خیلی آپشنال و مضحکه.اونم میشه بیخیال بشید.تونت وری Smile
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: arman_ghasr68
بچه ها این که گفته 2 سال سابقه کار داشته باشی یعنی با بیمه ؟
من 1 سال با بیمه سابقه مرتبط دارم اما کلی سابقه بدون بیمه دارم.
---
و اینکه مایی که آبان میریم خدمت و خدمتمون 95 تموم میشه بیخیال ثبت نام بشیم ؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-15 ساعت 22:01)Dead Space نوشته:  بچه ها این که گفته 2 سال سابقه کار داشته باشی یعنی با بیمه ؟
من 1 سال با بیمه سابقه مرتبط دارم اما کلی سابقه بدون بیمه دارم.
---
و اینکه مایی که آبان میریم خدمت و خدمتمون 95 تموم میشه بیخیال ثبت نام بشیم ؟
ممنون

یا دیپلم یا 2سال سابقه کار. تا جایی که می دونم باید با بیمه باشه. بعد هر سابقه کاری هم مورد قبول نیست شما باید چک کنید ببینید svp range>7 هست یا نه اگه باشه می تونید از سابقه کار اقدام کنید اگه نباشه متاسفانه نه می تونید از این سایت چک کنید onetonline.org
در مورد سربازی، شما اگه اسمتون در بیاد چه جوری می خواید از کشور خارح شید وقتی سرباز هستید؟
ان شالله در زمان مناسب که محدودیت خروج از کشور ندارید ثبت نام کنید.
we fight for a better life
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، King Eagle
سلام
من از زنم طلاق گرفتم
قسمت تاهل گزینه سومی را انتخاب کنم یا آخری را؟
لطفا دوستانی که مطمئن هستن جواب بدن
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
1-تعداد بچه هارو تو فرم صفر بزنم ؟(اگر بچه نداریم )
2-آدرس هم اختیاریه ؟ پر نکنیم مشکلی داره ؟

تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 22:22)Polonium نوشته:  سلام
من از زنم طلاق گرفتم
قسمت تاهل گزینه سومی را انتخاب کنم یا آخری را؟
لطفا دوستانی که مطمئن هستن جواب بدن
ممنون
باید گزینه Divorced بزنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 22:57)rainbow21 نوشته:  سلام
1-تعداد بچه هارو تو فرم صفر بزنم ؟(اگر بچه نداریم )
2-آدرس هم اختیاریه ؟ پر نکنیم مشکلی داره ؟

1- اگر بچه ندارید صفر بزنید
2- پر کنید بهتره دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان این ادرس چطوری وارد کنم؟
البرز- میدان طالقانی- سه راه حسن اباد- بلوار تربیت مربی- کوچه کوهپایه6-پلاک378- واحد4
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 11:36)mehrdadGH67 نوشته:  سلام
دوستان این ادرس چطوری وارد کنم؟
البرز- میدان طالقانی- سه راه حسن اباد- بلوار تربیت مربی- کوچه کوهپایه6-پلاک378- واحد4

خیلی نمی خواد وسواس به خرج بدید چیزی پست نمیشه
Unit 4, No.378,6th Koohpayeh Alley,Tarbiat morabi Blvd,Hasanabad Junc,Taleghani Sq, Alborz St
حالا دیگه به این ترتیبی که گفتم اگه فک می کنید با ننوشتن یک یا 2تاش بازم میشه پیدا کرد حذف کنیدRolleyes
لازم نیست کامل همشو بنویسید
we fight for a better life
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان