کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
کسی راجب سابقه کار چیزی میدونه؟نمونه ای هست که ببینیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-28 ساعت 19:35)Saber zeynabi نوشته:  عاغا من امروز رفتم واسه معادل سازی سازمان مرکزی استان خراسان طرف گفتش که فقط باید فوق داشته باشی و فقط هم تویه طهران میدن نامه رو.این بود از اطلاعات بدست اومده!ولی من به طرف مشکوکم یکم کسی خبر موثقی مبنی بر اشتباه بودن حرف من داره؟

داداش طبق اطلاعات لینک توی امضای من باید حتما فوق رو داشته باشی و فقطم تهران این مدرک رو میده.
یه سر برو دبیرستانها بعضی ها سالهای قبل میگفتن مثل اینکه راهی برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی هستش یه سوال بپرسی بد نیست.دروغ چرا من خودم خبر ندارم
طبق تجربیات دوستان قدیم خیلی سخته که از طریق شغلی بخوای اقدام کنی.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: babak12 ، shanks
(2014-09-28 ساعت 22:20)Saber zeynabi نوشته:  کسی راجب سابقه کار چیزی میدونه؟نمونه ای هست که ببینیم؟

سلام صابر عزیز
من این موضوع تو یک تایپیک دیگه مختصرا توضیح دادم می تونید از اینجاملاحضه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: shanks
مرسی اقا بابک.اگر تو امریکایی که ارزوی موفقیت دارم برات (از صمیم قلب میگم این حرفو ) اگر هم ایرانی که انشالا برنده بشی. انگار امسال من نمیتونم برم و به همین دلیل هم ثبت نام نمیکنم ولی سال دیگه با امادگی بیشتر اسم نویسی خواهم کردو انشالا قبول شم 1 ضرب.مرسی که به فکرین
تشکر کنندگان: babak12
(2014-09-29 ساعت 13:45)Saber zeynabi نوشته:  مرسی اقا بابک.اگر تو آمریکایی که ارزوی موفقیت دارم برات (از صمیم قلب میگم این حرفو ) اگر هم ایرانی که انشالا برنده بشی. انگار امسال من نمیتونم برم و به همین دلیل هم ثبت نام نمیکنم ولی سال دیگه با امادگی بیشتر اسم نویسی خواهم کردو انشالا قبول شم 1 ضرب.مرسی که به فکرین
مرسي صابر عزيزم براي ارزوهاي زيبات
من قبول شدم و دارم ميرم براي مصاحبه به اميد خدا
ايشاله هر طوري كه صلاحت هست همون بشه و سال ديگه شركت كني و قبول بشي
ارزوي موفقيت و پيروزي مي كنم براي شما دوست عزيز
(به نظر من وقت هست تمام شرايط بررسي و تحقيق كن و تصميم بگير)
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
میخان مدرکو حتما؟هرکی منو میبینه میگه کمتر از دکترا نداره این!این بچها هم کارشون اوکی میشه یه سر نمیزنن اطلاعاتشونو به اشتراک بذارن.کسی بوده که 11 ساله رفته باشه؟نمیشه نامه رو جعل کرد؟دارم دیونه میشم!
تشکر کنندگان:
(2014-09-29 ساعت 20:10)Saber zeynabi نوشته:  میخان مدرکو حتما؟هرکی منو میبینه میگه کمتر از دکترا نداره این!این بچها هم کارشون اوکی میشه یه سر نمیزنن اطلاعاتشونو به اشتراک بذارن.کسی بوده که 11 ساله رفته باشه؟نمیشه نامه رو جعل کرد؟دارم دیونه میشم!
صابر جان شما می تونید پیش دانشگاهی بخونی شما از الان تا 1 سال دیگه وقت داری که پیش بخونی و تموم کنی
به نظر من برو تحقیق کن و از چند تا مراکزی که برگزار کننده کلاسهای پیش دانشگاهی هستن بپرس که شرایط ثبت نام به چه صورت است و می تونید شما پیش بخونید در یک رشته دیگه یا نه ؟
الان فکر کنم خیلی راحت شده
جای این که نا امید بشین و دنبال کارهای غیر قانوی باشی دنبال مراحل قانونی باش تا مشکلی پیش نیاد
بله حتما باید دیپلم 12 ساله یا سابقه کار داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
بابک جان من دانشگاه دولتی روزانه رو ول کنم برم پیش بخونم؟ملت نمیگن مخش تاب داره اونم لاتاری که شانس برنده شدن توش حدودا 1 درصده!
تشکر کنندگان:
(2014-09-29 ساعت 21:24)Saber zeynabi نوشته:  بابک جان من دانشگاه دولتی روزانه رو ول کنم برم پیش بخونم؟ملت نمیگن مخش تاب داره اونم لاتاری که شانس برنده شدن توش حدودا 1 درصده!
صابر جان من فکر کردم الان در حال حاضر تحصیل نمی کنید
به خاطر همین این پیشنهاد دادم
پس حتما درس ادامه بدین که بهترن خواهد بود
ایشاله برای سال دیگه با شرایط بهتر شرکت می کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: rezasadeghi
انشالا!ی سوال دارم که جایی به چشمم نخورد اونم اینکه اگه بخوای ادامه تحصیل بدی اونجا باید چه مدارکی همراهت باشه ایا همین مدارک دیپلم و. .. کافی خواهد بود؟ی جا بود میخوندم گفته بود که یه دوسالی باید بخونی تا معادل بشه ی توضیحی میدین؟اگه سوالم ربطی نداره خواهش میکنم از مدیران انتقالش بدن چون جایی ب چشمم نخورد که بپرسم سوالم رو
تشکر کنندگان:
(2014-09-26 ساعت 13:22)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-26 ساعت 13:04)hameddjj نوشته:  سلام دوستان من لیسانسم تموم شده اما مدرک ام اماده نیست تا زمانی که پایان خدمت و این حرف ها ....ولی اصل مدرک فوق دیپلم رو دارم ...وشاید بشه مدرک موقت لیسانس رو هم بگیرم ولی شنیدم ارزش ترجمه نداره .....الان کدوم گزینه ؟

سلام

ببینید دوست عزیز مدرک موقت هم بیشتر مواقع ترجمه میشه مگر اینجه در آن قید شود ارزش ترجمه ندارد

شما کلا میتونید لیسانس را بزنید اینشالا اگر قبول شدید و مصاحبه رفتید و باز مدرک لیسانستونو نداشتید همون فوق دیپلم را نشون میدید و میفرمایید که در گرو دانشگاه است

لذا مشکلی نیست

موفق باشید

دوست عزیز خخخخ ممنونم اما منظورم انتخاب گزینه بود یعنی گزینه به انگلیسی

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان:
سلام
من فوق ديپلم دارم و ديپلم هم 12 ساله بوده و پيش دانشگاهي ندارم و با سوالاتي كه دوستان پرسيدن بايد چه گزينه اي رو انتخاب كنم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-10-01 ساعت 12:08)lo30 نوشته:  سلام
من فوق ديپلم دارم و ديپلم هم 12 ساله بوده و پيش دانشگاهي ندارم و با سوالاتي كه دوستان پرسيدن بايد چه گزينه اي رو انتخاب كنم؟
ممنون
سلام دوست عزيز
university dagree
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-09-27 ساعت 21:12)babak12 نوشته:  
(2014-09-27 ساعت 12:12)morteza.hosseini نوشته:  سلام دوستان
اگه کسی از دانشگاه انصراف داده باشه باید تو ثبت نام کدوم گزینه رو انتخاب کنه ؟؟
دیپلم یا چند واحد گذرانده ؟
به نظر من اگر شما دیپلم دارید باید بزنید high school degree
و ایشاله بعد از برنده شدن برای پر کردن فرمها می تونید اعلام کنید

بابک جان ممنون از پاسخت فکرم درگیر شده بود .
تشکر کنندگان: babak12
با سلام
من دانشجو کارشناسی بودم اما انصراف دادم.برای ثبت مدرک تحصیلی بنویسم پیش دانشگاهی یا تعدادی واحد دانشگاهی گذروندم؟فایده ای داره بگم دانشگاه هم رفتم یا نه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان