کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2014-10-04 ساعت 20:21)Hadi_20 نوشته:  من هر بار که واسه لاتاری ثبت نام می کنم همیشه این مدرک تحصیلی جز مشکلات من بوده.
من مدرک موقت لیسانس دستمه ولی مدرک اصلی ندارم متاسفانه.و چون دانشگاه سراسری درس خوندم در آوردن مدرک مکافاته.یا باید پول بدی درش بیاری یا تعهدت تموم بشه که نمی دونم چقدره و شرایطش چطوره.البته یه موردی هم شنیده بودم که یک سال بعد درخواستت یه اداره کار اگه واست کاری پیدا نشد می تونی مدرکتو در بیاری.البته شرطش اینه که کارت پایان خدمت داشته باشی که مال منم اوایل سال بعد تموم میشه سربازیم.
حالا من چی بزنم؟بزنم مدرک لیسانس گرفتم؟آیا بعدا در گرفتنش مشکلی نخواهم داشت؟آیا مدرک موقت کار آدمو راه میندازه؟

سلام دوست عزیز
شما باید اخرین مدرک تحصیلی اعلام کنید (لیسانس)
ایشاله بعد از قبولی راهای مختلفی است که بتونید مدرک ازاد کنید همونطور که خودتون اشاره کردین
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، King Eagle
سلام خدمت همه
من از سال 2011 عضو سایتم
البته فقط پارسال شرکت کردم که اسمم در نیومد
یه سوال دارم اونم اینکه، من پیشوند فامیلیمو برداشتم، الان همه مدارکم با فامیلی جدیدمه به جز مدرک لیسانسم، میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیاد موقع ترجمه؟ و اگر ایراد داره چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟
مرسی از همه
تشکر کنندگان: ofrfar
(2014-10-06 ساعت 20:33)bijan9 نوشته:  سلام خدمت همه
من از سال 2011 عضو سایتم
یه سوال دارم اونم اینکه، من پیشوند فامیلیمو برداشتم، الان همه مدارکم با فامیلی جدیدمه به جز مدرک لیسانسم، میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیاد موقع ترجمه؟ و اگر ایراد داره چکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟
مرسی از همه

سلام بیژن جان به امید قبولی شما

دوست عزیز فکر میکنم زمانی که فامیلی تغییر بدید در شناسنامه قسمت توضیحاتی برای شما میگذارن شما میتونی اون قسمت توضیحات هم در آینده ترجمه کنی ببری . پس مشکلی نیست دوست عزیز . با اعتماد به نفس ثبت نام کنید و توکل کنید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، King Eagle ، bijan9
سلام به دوستان مهاجرسراییم
من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم ماله یه دانشگاهیه که وزارت علوم قبولش نداره (البته بهتر که قبول نداره)برای ثبت نام چه کنم بهتره؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 14:19)hedyhoney نوشته:  سلام به دوستان مهاجرسراییم
من مدرک لیسانس و فوق لیسانسم ماله یه دانشگاهیه که وزارت علوم قبولش نداره (البته بهتر که قبول نداره)برای ثبت نام چه کنم بهتره؟

مشكلي نداره دوست عزيز
اخرين مدرك اعلام كن
university degree
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من مدرک لیسانس گرفتم ولی طبق معمول تو دانشگاه هستش(تو پست قبلی هم گفتم)حالا با توجه به اینکه اگه مدرک رو هرچی بزنین می تونین بالاتر از اون رو نشون بدید ولی نمی تونین پایین تر از اون مدرکو نشون بدید پس با این اوصاف من می خوام مدرک دیپلم بزنم چون هم دیپلم رو دارم هم پیش دانشگاهی حالا اگه تا اون موقع تونستم مدرکمو در آرم که هیچ اگه نه حداقل میشه با دیپلم کارارو جلو برد.به نظر شما من که لیسانس دارم اگه دیپلم بزنم بعد قبولی مشکلی پیش میاد و باعث ریجکت شدنم میشه؟ Sad
چون پایان خدمتم ندارم که مدرکمو دربیارم یعنی سال بعد میگیرم پایان خدمتو حالا بعدش حداقل یه سالی از در خواستم برای بیرون آوردن مدرک باید بگذره تا مدرکو دربیارم که اونم منوط به بودن کارت پایان خدمته.البته دوستام بگن بعد قبولی تا زمان رفتن برای مصاحبه چقدر میطوله؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 20:39)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان من مدرک لیسانس گرفتم ولی طبق معمول تو دانشگاه هستش(تو پست قبلی هم گفتم)حالا با توجه به اینکه اگه مدرک رو هرچی بزنین می تونین بالاتر از اون رو نشون بدید ولی نمی تونین پایین تر از اون مدرکو نشون بدید پس با این اوصاف من می خوام مدرک دیپلم بزنم چون هم دیپلم رو دارم هم پیش دانشگاهی حالا اگه تا اون موقع تونستم مدرکمو در آرم که هیچ اگه نه حداقل میشه با دیپلم کارارو جلو برد.به نظر شما من که لیسانس دارم اگه دیپلم بزنم بعد قبولی مشکلی پیش میاد و باعث ریجکت شدنم میشه؟ Sad
چون پایان خدمتم ندارم که مدرکمو دربیارم یعنی سال بعد میگیرم پایان خدمتو حالا بعدش حداقل یه سالی از در خواستم برای بیرون آوردن مدرک باید بگذره تا مدرکو دربیارم که اونم منوط به بودن کارت پایان خدمته.البته دوستام بگن بعد قبولی تا زمان رفتن برای مصاحبه چقدر میطوله؟
شما لسانس دارید پس تو فرم هم لیسانس بزنید. به هر حال یه راهی هست که نشون بدید لیسانس دارید (گواهی موقت- ریز نمره)
مصاحبه رفتن بستگی به شماره کیس داره از 6ماه بعد از قبولی تا تقریبا 1سال و نیم بعد. یعنی شما از اکتبر 2015 حساب کنید تا 30سپتمبر 2016
we fight for a better life
(2014-10-06 ساعت 22:05)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-06 ساعت 20:33)bijan9 نوشته:  سلام خدمت همه
من از سال 2011 عضو سایتم
مرسی از همه

سلام بیژن جان به امید قبولی شما

دوست عزیز فکر میکنم زمانی که فامیلی تغییر بدید در شناسنامه قسمت توضیحاتی برای شما میگذارن شما میتونی اون قسمت توضیحات هم در آینده ترجمه کنی ببری . پس مشکلی نیست دوست عزیز . با اعتماد به نفس ثبت نام کنید و توکل کنید

سلام مجدد بله درسته همچین قسمتی داره
ممنون از راهنمایی خوب شما
تشکر کنندگان:
(2014-10-07 ساعت 21:40)fairy نوشته:  
(2014-10-07 ساعت 20:39)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان من مدرک لیسانس گرفتم ولی طبق معمول تو دانشگاه هستش(تو پست قبلی هم گفتم)حالا با توجه به اینکه اگه مدرک رو هرچی بزنین می تونین بالاتر از اون رو نشون بدید ولی نمی تونین پایین تر از اون مدرکو نشون بدید پس با این اوصاف من می خوام مدرک دیپلم بزنم چون هم دیپلم رو دارم هم پیش دانشگاهی حالا اگه تا اون موقع تونستم مدرکمو در آرم که هیچ اگه نه حداقل میشه با دیپلم کارارو جلو برد.به نظر شما من که لیسانس دارم اگه دیپلم بزنم بعد قبولی مشکلی پیش میاد و باعث ریجکت شدنم میشه؟ Sad
شما لسانس دارید پس تو فرم هم لیسانس بزنید. به هر حال یه راهی هست که نشون بدید لیسانس دارید (گواهی موقت- ریز نمره)
مصاحبه رفتن بستگی به شماره کیس داره از 6ماه بعد از قبولی تا تقریبا 1سال و نیم بعد. یعنی شما از اکتبر 2015 حساب کنید تا 30سپتمبر 2016

ممنون از پاسختون ببینید من می خوام بدونم اگه دیپلم بزنم در حالی که در همون لحظه لیسانس دارم این مورد باعث ریجکت شدنم میشه یا نه؟
دوم اینکه اگه قرار بر گواهی موقت و ربزنمره باشه که هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت ولی بحث اینه که اونا اینارو قبول نمی کنن.
تشکر کنندگان: ofr
(2014-10-08 ساعت 19:15)Hadi_20 نوشته:  
دوست عزیز با همون دیپلم هم مشکلی پیشش نمیاد بخدا تاپیکهای سالهای گذشته رو مطالعه بفرمایید ...فقط دیپلم یا دوسال سابقه کار....هر کی با مدرک بالاتر رفته اکثرا مشمول کلیرنس شدند...ضمنا با 48 ارسال و13 رتبه چرا امضا ندارید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ممنون از پاسختون ببینید من می خوام بدونم اگه دیپلم بزنم در حالی که در همون لحظه لیسانس دارم این مورد باعث ریجکت شدنم میشه یا نه؟
دوم اینکه اگه قرار بر گواهی موقت و ربزنمره باشه که هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت ولی بحث اینه که اونا اینارو قبول نمی کنن.
تشکر کنندگان: Hadi_20
(2014-10-08 ساعت 19:57)ofr نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 19:15)Hadi_20 نوشته:  
دوست عزیز با همون دیپلم هم مشکلی پیشش نمیاد بخدا تاپیکهای سالهای گذشته رو مطالعه بفرمایید ...فقط دیپلم یا دوسال سابقه کار....هر کی با مدرک بالاتر رفته اکثرا مشمول کلیرنس شدند...ضمنا با 48 ارسال و13 رتبه چرا امضا ندارید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

ممنون از پاسختون منم می دونم حداقل دیپلم یا 2 سال سابقه کاری میخواد فقط می خوام بدونم آیا عدم صداقت در این مورد مشکلی پیش میاره یا نه مخصوصا اینکه در دوره های قبلی زدم some univercity courses؟در ضمن در مورد مطالعه تاپیک سال گذشته ممنونم حتما اینکارو انجام میدم ولی نمیدونم کجاهارو باید مطالعه کنم در تاپیک سال قبل
تشکر کنندگان:
(2014-10-08 ساعت 19:57)ofr نوشته:  ممنون از پاسختون ببینید من می خوام بدونم اگه دیپلم بزنم در حالی که در همون لحظه لیسانس دارم این مورد باعث ریجکت شدنم میشه یا نه؟
[/quote]

والا من نمی دونم شما چرا می خواید لقمه رو دور سرتون بچرخونید که بعد استرس بگیرید Big Grin نشون دادن گواهی موقت و ریز نمره هیچ اشکالی نداره. حتی دانشجوها هم که میرن همه که مدرکشون دستشون نیست مدرک موقت می برن. درسته نوشته ارزش ترجمه نداره ولی برای اثبات حرفتون کفایت می کنه. بعد شما اگه بزنی دیپلم شاید براشون سوال پیش بیاد که چرا چنین کاری کردید بعد همین موضوع براشون بشه بهانه. به اینا هیچ اعتباری نیست شما وضعیت فعلیتونو وارد کنید که خیال خودتونم راحت باشه.
تشکر کنندگان: storagemeter ، H Pier ، ofrfar ، Hadi_20 ، King Eagle
(2014-10-08 ساعت 22:28)fairy نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 19:57)ofr نوشته:  ممنون از پاسختون ببینید من می خوام بدونم اگه دیپلم بزنم در حالی که در همون لحظه لیسانس دارم این مورد باعث ریجکت شدنم میشه یا نه؟

والا من نمی دونم شما چرا می خواید لقمه رو دور سرتون بچرخونید که بعد استرس بگیرید Big Grin نشون دادن گواهی موقت و ریز نمره هیچ اشکالی نداره. حتی دانشجوها هم که میرن همه که مدرکشون دستشون نیست مدرک موقت می برن. درسته نوشته ارزش ترجمه نداره ولی برای اثبات حرفتون کفایت می کنه. بعد شما اگه بزنی دیپلم شاید براشون سوال پیش بیاد که چرا چنین کاری کردید بعد همین موضوع براشون بشه بهانه. به اینا هیچ اعتباری نیست شما وضعیت فعلیتونو وارد کنید که خیال خودتونم راحت باشه.
[/quote]

ممنون از پاسختون ولی از اونجایی که من می دونم حتی دانشگاه ریزنمره هم نمیده و ریزنمره رو با اصل مدرک میده.یعنی شما تجربه داشتید که میگین ریزنمره میده؟یه مشکلی هم هست اونم اینکه مدرک موقتو ترجمه میکنن اصلا؟
ببخشید سوالاتم زیاد شدShy
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 21:00)Hadi_20 نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 22:28)fairy نوشته:  

ممنون از پاسختون ولی از اونجایی که من می دونم حتی دانشگاه ریزنمره هم نمیده و ریزنمره رو با اصل مدرک میده.یعنی شما تجربه داشتید که میگین ریزنمره میده؟یه مشکلی هم هست اونم اینکه مدرک موقتو ترجمه میکنن اصلا؟
ببخشید سوالاتم زیاد شدShy
[/quote]

بله شما درست میگید ریز نمره با دانشنامه باید باشه یا اینکه خیلی از دانشجوها قبل از این که درخواست فارغ التحصیلی بدن درخواست ریز نمره میدن.

طبق گفته ی دوستان برنده سال قبل: اول باید از دانشگاه بخواید نامه برای ترجمه مدارک به دانشگاه مرکزی بزنه بعد شما مدرک موقت رو می برید مهر می زنن و قابل ترجمه می کنن.
البته بعضی از دارلترجمه ها هم مدرک موقت رو ترجمه می کنن
به نظرم درستش اینه واقعیتها نوشته بشه در فرم ثبت نام ..اما یه وکیل در تهران به ما گفت ننویسیید فوق لیسانس چون ردتون میکنن ...بنظرتون چرا این حرف عجیب رو زد؟
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان