کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-08-02 ساعت 09:01)omid man نوشته:  سلام مجدد
واقعا چه زود یکسال گذشت از وارد شدنم به سرزمین رویاها

موفق باشی دوست عزیز
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: Daneshjo ، omid man
دوست عزیزم تبریک بابت یکسالی که به سلامتی طی شد.به نظر شما ایا واقعا وطن جدید از نظر شما سرزمین رویاها هست یا نه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Daneshjo ، omid man
Hi there,

If anybody has a professional experience in instrumentation and looking for a job in LA or Orange county, Please leave a PM for me and put his/her contact information.

Regards,
2014AS17$$ ,نامه دوم 21 اکتبر،مصاحبه :16 دسامبر ابوظبی،کلیرنس با برگه آبی،آپدیت ها 16 دسامبر،16 ژانویه ،10 فوریه و خودم 29 می،1 ژوئن خودم،کلیر :2 ژوئن،دریافت ویزا 26 ژوئن،ورود به آمریکا 27 نوامبر لس انجلس
تشکر کنندگان: Daneshjo ، sahar2016
(2016-08-02 ساعت 10:23)sahar2016 نوشته:  
دوست عزیزم تبریک بابت یکسالی که به سلامتی طی شد.به نظر شما ایا واقعا وطن جدید از نظر شما سرزمین رویاها هست یا نه؟

واسه من بله .با توجه به اینکه زبانم خوب نیست سن منم نزدیک چهل است.اما پسندیدم زندگی تازه رو
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: Daneshjo ، nimanoush
(2016-08-02 ساعت 09:42)behjat نوشته:  

موفق باشی دوست عزیز

شما هم که برگشتین.به امید روزای خوش اینبار
[color=#00BFFF][b]
کیس نمبر:2015as18/رویت قبولی:15aug/فرستادن فورم:3sep/کارنت شدن کیس:sep
تعداد افراد کیس:یک/نامه دوم:24 فوریه/مصاحبه:نیمه اول اپریل/ویزا:22 اپریل/ورود اول جون/اورنج کانتی
Tongue
تاریخ گرفتن سوشال یک هفته بعد از ورودBig Grin
گرین کارت 30 روز بعد از ورود
لیورپول نیویورک
تشکر کنندگان: behjat ، Daneshjo
(2016-08-03 ساعت 08:26)omid man نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 10:23)sahar2016 نوشته:  

واسه من بله .با توجه به اینکه زبانم خوب نیست سن منم نزدیک چهل است.اما پسندیدم زندگی تازه رو

دوست عزیز چه خوب که شما راضی هستید راستش هموطنانی مثل شما،بهجت خانوم و آقای محمد و...که از وطن دوم راضیند به ما که هنوز نرفتیم و برای فراهم نمودن اهزینه اولین سفر کلی سختی کشیدیم ،روحیه میدن.راستش من با اینکه همیشه در کشور خودم گر چه با زندگی کارمندی ولی تقریبا راحت زندگی کردم اما هیچ گاه از استرس قسطهای بانکی زیادی که داشتیم آرامش نداشتم و الان هم برای سبک کردن قسطهای بانکی و فراهم نمودن هزینه اولین مسافرت مجبور شدیم خونه سه خوابه ای که با کلی امید چند سال پیش ساخته بودیم بفروشیم.ولی من برای آینده بچه هام حاضرم در یه اتاق زندگی کنم ولی استرس آینده کودکانم رو نداشته باشم.به هر حال از همه دوستانی که به هموطنان امید میدن تشکر میکنم .
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjat ، omid man ، ho_tasha ، Daneshjo
(2016-08-03 ساعت 09:14)sahar2016 نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 10:23)sahar2016 نوشته:  دوست عزیزم تبریک بابت یکسالی که به سلامتی طی شد.به نظر شما ایا واقعا وطن جدید از نظر شما سرزمین رویاها هست یا نه؟

دوست عزیز چه خوب که شما راضی هستید راستش هموطنانی مثل شما،بهجت خانوم و آقای محمد و...که از وطن دوم راضیند به ما که هنوز نرفتیم و برای فراهم نمودن اهزینه اولین سفر کلی سختی کشیدیم ،روحیه میدن.راستش من با اینکه همیشه در کشور خودم گر چه با زندگی کارمندی ولی تقریبا راحت زندگی کردم اما هیچ گاه از استرس قسطهای بانکی زیادی که داشتیم آرامش نداشتم و الان هم ببرای سبک کردن قسطهای بانکی و فراهم نمودن هزینه اولین مسافرت مجبور شدیم خونه سه خوابه ای که با کلی امید چند سال پیش ساخته بودیم بفروشیم.ولی من برای آینده بچه هام حاضرم در یه حتی اتاق زندگی کنم ولی استرس آینده کودکانم رو نداشته باشم.به هر حال از همه دوستانی که به هموطنان امید میدن تشکر میکنم .

سلام دوست عزیز، امیدوارم زندگی جدید رو با امید و موفقیت شروع کنید، زمان زیادی نمونده که شروعی دوباره داشته باشید، کاش صبر میگردید و خونتون رو هم نگه میداشتید یک پس اندازی براتون میموند ولی خوب انشاالله اینجا کم کم جا می افتید و یک زندگی خوب و بی استرس رو شروع میکنید ، من کلا توقعم از زندگی زیاد نیست و همه جا میتونم راحت زندگی کنم هنوز هم بدون ماشین راحت تو لس آنجلس رفت و آمد میکنم تو یک اتاق از یک خونه راحت هستمو کلا آرامش دارم من پنج ماه ایران بودم دریغ از هزار تومن که بتونم با این سنم کارکنم ولی اینجا کار پرستاری برام پیدا شده، انشاالله از دوهفته دیگه میرم حداقل دوروز آخرهفته برم ماهی ۶۰۰ دلار درآمد دارم برای ما همین هم کافیه چون حقوق شوهرم که برقرار بشه کرایه مارو تامین میکنه فوداستامپ هم که هست هرچی کارکنم میتونم پس انداز کنم باهاش سفربرم پیش بچه هام، دیگه چی میخوام؟ چرا کسی رو ناامید کنم انشاالله شما که جوون هستید با کار و تلاش به خواستتون میرسید توکل به خدا
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: asal_s ، ho_tasha ، hamed shayan ، Daneshjo ، nimanoush ، ebrahim1e
(2016-08-03 ساعت 09:44)behjat نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 08:26)omid man نوشته:  واسه من بله .با توجه به اینکه زبانم خوب نیست سن منم نزدیک چهل است.اما پسندیدم زندگی تازه رو

دوست عزیز چه خوب که شما راضی هستید راستش هموطنانی مثل شما،بهجت خانوم و آقای محمد و...که از وطن دوم راضیند به ما که هنوز نرفتیم و برای فراهم نمودن اهزینه اولین سفر کلی سختی کشیدیم ،روحیه میدن.راستش من با اینکه همیشه در کشور خودم گر چه با زندگی کارمندی ولی تقریبا راحت زندگی کردم اما هیچ گاه از استرس قسطهای بانکی زیادی که داشتیم آرامش نداشتم و الان هم ببرای سبک کردن قسطهای بانکی و فراهم نمودن هزینه اولین مسافرت مجبور شدیم خونه سه خوابه ای که با کلی امید چند سال پیش ساخته بودیم بفروشیم.ولی من برای آینده بچه هام حاضرم در یه حتی اتاق زندگی کنم ولی استرس آینده کودکانم رو نداشته باشم.به هر حال از همه دوستانی که به هموطنان امید میدن تشکر میکنم .

سلام دوست عزیز، امیدوارم زندگی جدید رو با امید و موفقیت شروع کنید، زمان زیادی نمونده که شروعی دوباره  داشته باشید، کاش صبر میگردید و خونتون  رو هم نگه میداشتید یک پس اندازی براتون میموند ولی خوب انشاالله اینجا کم کم جا می افتید و یک زندگی خوب و بی استرس رو شروع میکنید ، من کلا توقعم از زندگی زیاد نیست و همه جا میتونم راحت زندگی کنم هنوز هم بدون ماشین راحت تو لس آنجلس رفت و آمد میکنم  تو یک اتاق از یک خونه راحت هستمو کلا آرامش دارم من پنج ماه ایران بودم دریغ از هزار تومن که بتونم با این سنم کارکنم ولی اینجا کار پرستاری برام پیدا شده، انشاالله از دوهفته دیگه میرم حداقل دوروز آخرهفته برم ماهی ۶۰۰ دلار درآمد دارم برای ما همین هم کافیه چون حقوق شوهرم که برقرار بشه کرایه مارو تامین میکنه فوداستامپ هم که هست هرچی کارکنم میتونم پس انداز کنم باهاش سفربرم پیش بچه هام، دیگه چی میخوام؟ چرا کسی رو ناامید کنم انشاالله شما که جوون هستید با کار و تلاش به خواستتون میرسید توکل به خدا
دوست عزیزم بهجت خانوم چقدر خوب که این همه آرامش دارید دخترهای گلتون هم که رفتن کانادا و شما میتونید بهشون سر بزنید.راستش ما هم با بقیه پول خونه،یه خونه کوچکتر میخواهیم بخریم.ولی همه امید من این است که بچه هام در اینده به پس انداز ما نیاز نداشته باشند و با تلاش و دسترنج خودشون موفق باشن .من تصمیم داشتم اگه همسرم بتونه خونواده رو اداره کنه دیگه اونجا سر کار نرم.بیست ساله که در ایران کار میکنم و دلم میخواد تا بچه هام کوچکند بقیه اوقاتم رو با اونا بگذرونم ولی مطالب شما منو تشویق میکنه که به قول شما هفته ای دو روز کار بگیرم که هم بتونم پول بلیط رفت و برگشت سالیانه به ایران رو فراهم کنم و هم سوغاتی برای خانواده عزیزم تهیه کنم.
به لطف خداوند دوست بسیار عزیزی پیدا کردیم که ایشون ساکن سن فرناندو ولی هستن و به همسرم قول دادن که اونجا در بدو ورود برای پیدا کردن کار کمک نمایند.به امید شادکامی همه هموطنان
راستی بهجت خانوم شما میدونید در سایت craigelistوقتی خونه برای رنت،سرچ میکنیم مثلا میزنه 1800$/3brمنظور چیه.ایا این قیمت اجاره ماهیانه است؟
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2016-08-03 ساعت 16:21)sahar2016 نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 09:44)behjat نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 09:14)sahar2016 نوشته:  دوست عزیز چه خوب که شما راضی هستید راستش هموطنانی مثل شما،بهجت خانوم و آقای محمد و...که از وطن دوم راضیند به ما که هنوز نرفتیم و برای فراهم نمودن اهزینه اولین سفر کلی سختی کشیدیم ،روحیه میدن.راستش من با اینکه همیشه در کشور خودم گر چه با زندگی کارمندی ولی تقریبا راحت زندگی کردم اما هیچ گاه از استرس قسطهای بانکی زیادی که داشتیم آرامش نداشتم و الان هم ببرای سبک کردن قسطهای بانکی و فراهم نمودن هزینه اولین مسافرت مجبور شدیم خونه سه خوابه ای که با کلی امید چند سال پیش ساخته بودیم بفروشیم.ولی من برای آینده بچه هام حاضرم در یه حتی اتاق زندگی کنم ولی استرس آینده کودکانم رو نداشته باشم.به هر حال از همه دوستانی که به هموطنان امید میدن تشکر میکنم .

سلام دوست عزیز، امیدوارم زندگی جدید رو با امید و موفقیت شروع کنید، زمان زیادی نمونده که شروعی دوباره  داشته باشید، کاش صبر میگردید و خونتون  رو هم نگه میداشتید یک پس اندازی براتون میموند ولی خوب انشاالله اینجا کم کم جا می افتید و یک زندگی خوب و بی استرس رو شروع میکنید ، من کلا توقعم از زندگی زیاد نیست و همه جا میتونم راحت زندگی کنم هنوز هم بدون ماشین راحت تو لس آنجلس رفت و آمد میکنم  تو یک اتاق از یک خونه راحت هستمو کلا آرامش دارم من پنج ماه ایران بودم دریغ از هزار تومن که بتونم با این سنم کارکنم ولی اینجا کار پرستاری برام پیدا شده، انشاالله از دوهفته دیگه میرم حداقل دوروز آخرهفته برم ماهی ۶۰۰ دلار درآمد دارم برای ما همین هم کافیه چون حقوق شوهرم که برقرار بشه کرایه مارو تامین میکنه فوداستامپ هم که هست هرچی کارکنم میتونم پس انداز کنم باهاش سفربرم پیش بچه هام، دیگه چی میخوام؟ چرا کسی رو ناامید کنم انشاالله شما که جوون هستید با کار و تلاش به خواستتون میرسید توکل به خدا
دوست عزیزم بهجت خانوم چقدر خوب که این همه آرامش دارید دخترهای گلتون هم که رفتن کانادا و شما میتونید بهشون سر بزنید.راستش ما هم با بقیه پول خونه،یه خونه کوچکتر میخواهیم بخریم.ولی همه امید من این است که بچه هام در اینده به پس انداز ما نیاز نداشته باشند و با تلاش و دسترنج خودشون موفق باشن .من تصمیم داشتم اگه همسرم بتونه خونواده رو اداره کنه دیگه اونجا سر کار نرم.بیست ساله که در ایران کار میکنم و دلم میخواد تا بچه هام کوچکند بقیه اوقاتم رو با اونا بگذرونم ولی مطالب شما منو تشویق میکنه که به قول شما هفته ای دو روز کار بگیرم که هم بتونم پول بلیط رفت و برگشت سالیانه به ایران رو فراهم کنم و هم سوغاتی برای خانواده عزیزم تهیه کنم.
به لطف خداوند دوست بسیار عزیزی پیدا کردیم که ایشون ساکن سن فرناندو ولی هستن و به همسرم قول دادن که اونجا در بدو ورود برای پیدا کردن کار کمک نمایند.به امید شادکامی همه هموطنان
راستی بهجت خانوم شما میدونید در سایت craigelistوقتی خونه برای رنت،سرچ میکنیم مثلا میزنه 1800$/3brمنظور چیه.ایا این قیمت اجاره ماهیانه است؟
سلام ، اینجا کار نکنی، به خودت هم سخت میگذره بعدوقتی دلار میگیری حس خوبی به آدم میده، انشااله آمدین فرناندو ولی به ما نزدیک میشین، اگر اول کار دوستی کنارتون هست که خیلی بهتره
بله منظور از اون عدد کرایه سه خوابه هست ولی فکر نمیکنم این مبلغ برای سه خوابه اینجا پیدا بشه ،یکخوابه حداقل از۱۲۰۰ آپارتمان خیلی ساده،و سه خوابه از ۲۶۰۰ کمتر ما ندیدیم امیدوارم شما جای خوبی پیدا کنید
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Daneshjo
سلام دوستان
گرين كارت من و همسرم بعد از دو ماه بالاخره اومد اما گرين كارت دخترم نه
براي من روي گرين كارت نوشته شده dv1 اما براي همسرم نوشته Lpr
ميخواستم بدونم مشكلي ايجاد ميشه و بايد اطلاع بديم ؟ يا اينكه همينطوري هم مورد قبوله؟
ممنون
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2016-08-02 ساعت 10:23)sahar2016 نوشته:  دوست عزیزم تبریک بابت یکسالی که به سلامتی طی شد.به نظر شما ایا واقعا وطن جدید از نظر شما سرزمین رویاها هست یا نه؟

دوست عزیز چه خوب که شما راضی هستید راستش هموطنانی مثل شما،بهجت خانوم و آقای محمد و...که از وطن دوم راضیند به ما که هنوز نرفتیم و برای فراهم نمودن اهزینه اولین سفر کلی سختی کشیدیم ،روحیه میدن.راستش من با اینکه همیشه در کشور خودم گر چه با زندگی کارمندی ولی تقریبا راحت زندگی کردم اما هیچ گاه از استرس قسطهای بانکی زیادی که داشتیم آرامش نداشتم و الان هم برای سبک کردن قسطهای بانکی و فراهم نمودن هزینه اولین مسافرت مجبور شدیم خونه سه خوابه ای که با کلی امید چند سال پیش ساخته بودیم بفروشیم.ولی من برای آینده بچه هام حاضرم در یه  اتاق زندگی کنم ولی استرس آینده کودکانم رو نداشته باشم.به هر حال از همه دوستانی که به هموطنان امید میدن تشکر میکنم .
به بهانه بچه ميخوريم كلوچه. متاسفانه خانوادها واسه گول زدن خودشون و توجيح ديگران هميشه از واژه اينده بچها استفاده ميكنن در صورتي كه تحت تاثير تبليغات و اسم اينجا قرار گرفتن، بله شايد اينده خوبي ايجاد بشه ولي در قبالش تمام عمر سختي هاشو بايد بجون بخرين، در صورتي كه بچها با فرهنگ اينجا بزرگ بشن به سن قانوني برسن خانواده رو ترك ميكنن و شما باز تنهايين. طوري با برنامه ريزي و ريسك پايين بياين كه از زندگي ناميد نشين.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2016-08-07 ساعت 01:59)babisondes نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 08:26)omid man نوشته:  واسه من بله .با توجه به اینکه زبانم خوب نیست سن منم نزدیک چهل است.اما پسندیدم زندگی تازه رو

دوست عزیز چه خوب که شما راضی هستید راستش هموطنانی مثل شما،بهجت خانوم و آقای محمد و...که از وطن دوم راضیند به ما که هنوز نرفتیم و برای فراهم نمودن اهزینه اولین سفر کلی سختی کشیدیم ،روحیه میدن.راستش من با اینکه همیشه در کشور خودم گر چه با زندگی کارمندی ولی تقریبا راحت زندگی کردم اما هیچ گاه از استرس قسطهای بانکی زیادی که داشتیم آرامش نداشتم و الان هم برای سبک کردن قسطهای بانکی و فراهم نمودن هزینه اولین مسافرت مجبور شدیم خونه سه خوابه ای که با کلی امید چند سال پیش ساخته بودیم بفروشیم.ولی من برای آینده بچه هام حاضرم در یه  اتاق زندگی کنم ولی استرس آینده کودکانم رو نداشته باشم.به هر حال از همه دوستانی که به هموطنان امید میدن تشکر میکنم .
به بهانه بچه ميخوريم كلوچه. متاسفانه خانوادها واسه گول زدن خودشون و توجيح ديگران هميشه از واژه اينده بچها استفاده ميكنن در صورتي كه تحت تاثير تبليغات و اسم اينجا قرار گرفتن، بله شايد اينده خوبي ايجاد بشه ولي در قبالش تمام عمر سختي هاشو بايد بجون بخرين، در صورتي كه بچها با فرهنگ اينجا بزرگ بشن به سن قانوني برسن خانواده رو ترك ميكنن و شما باز تنهايين. طوري با برنامه ريزي و ريسك پايين بياين كه از زندگي ناميد نشين.

دوست عزیزم شما بچه نداری و به خاطر همین هم نگرانی بابت آینده بچه ها براتون مفهومی نداره.ولی شما که تازه رفتید و شرایط اسفبار بیکاری در کشور رو دیدید که جوانان با استعداد از بهترین دانشگاههای کشور و با مدرک دکتری بیکارند.من اونجا نبودم و نمیتونم قضاوت کنم شرایط چگونه است.ولی تمام زندگیم در ایران هم به استرس گذشت.استرس دانشگاه.استرس پیدا کردن کار و....استرس با زندگی ما ایرانیها عجین شده.حال شما میفرمایید در اونجا هم استرس هست ولی حداقل تا حد زیادی خیالمون از آینده کودکانمون اگر پر تلاش باشن راحته.من اگه بچه هام در زندگی ارامش داشته باشن و شاد باشن برام کافیه و هیچ توقعی ازشون ندارم.اما ریسک.در هر حال زندگی رسکه.ما که تو این اوضاع درب و داغون تونستیم بدون حمایت کسی گلیم خودمونو از اب بکشیم بیرون اونور هم خواهیم توانست.چند روز پیش همکار سابق یکی از دو ستام به شهرمون برگشته بود ایشون از برندگان 2013 بودن.دوستم میگفت الان تو لوس انجلس خونه خریده.جالبه ایشون تو ایران موقعیت خیلی خوبی داشتن.وریاست یکی از شعبه های تامین اجتماعی رو داشتن و همسرشون هم صاحب داروخونه بودن.ولی همسرشون در امریکا دیگه کار نمیکنن و خودشون هم مثل اینکه در یه شرکت ایرانی کار میکنن.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Rira_1982
(2016-08-03 ساعت 21:00)behjat نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 16:21)sahar2016 نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 09:44)behjat نوشته:  دوست عزیزم بهجت خانوم چقدر خوب که این همه آرامش دارید دخترهای گلتون هم که رفتن کانادا و شما میتونید بهشون سر بزنید.راستش ما هم با بقیه پول خونه،یه خونه کوچکتر میخواهیم بخریم.ولی همه امید من این است که بچه هام در اینده به پس انداز ما نیاز نداشته باشند و با تلاش و دسترنج خودشون موفق باشن .من تصمیم داشتم اگه همسرم بتونه خونواده رو اداره کنه دیگه اونجا سر کار نرم.بیست ساله که در ایران کار میکنم و دلم میخواد تا بچه هام کوچکند بقیه اوقاتم رو با اونا بگذرونم ولی مطالب شما منو تشویق میکنه که به قول شما هفته ای دو روز کار بگیرم که هم بتونم پول بلیط رفت و برگشت سالیانه به ایران رو فراهم کنم و هم سوغاتی برای خانواده عزیزم تهیه کنم.
سلام ، اینجا کار نکنی، به خودت هم سخت میگذره بعدوقتی دلار میگیری حس خوبی به آدم میده، انشااله آمدین فرناندو ولی به ما نزدیک میشین، اگر اول کار دوستی کنارتون هست که خیلی بهتره
بله منظور از اون عدد کرایه سه خوابه هست ولی فکر نمیکنم این مبلغ برای سه خوابه اینجا پیدا بشه ،یکخوابه حداقل از۱۲۰۰ آپارتمان خیلی ساده،و سه خوابه از ۲۶۰۰ کمتر ما ندیدیم امیدوارم شما جای خوبی پیدا کنید
سلام بهی جان عزیز امیدوامر همیشه پاینده سربلند و موفق باشی.بهترین ها رو برات آرزو مندم منم دارم میام ان شاالله در سپتامبر برای ما هم آرزوی موفقیت کنید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,483)
(2016-08-07 ساعت 11:53)ho_tasha نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 21:00)behjat نوشته:  سلام ، اینجا کار نکنی، به خودت هم سخت میگذره بعدوقتی دلار میگیری حس خوبی به آدم میده، انشااله آمدین فرناندو ولی به ما نزدیک میشین، اگر اول کار دوستی کنارتون هست که خیلی بهتره
سلام بهی جان عزیز امیدوامر همیشه پاینده سربلند و موفق باشی.بهترین ها رو برات آرزو مندم منم دارم میام ان شاالله در سپتامبر برای ما هم آرزوی موفقیت کنید.

سلام به سلامتی انشاالله موفق باشید
تشکر کنندگان: Daneshjo ، ho_tasha
(2016-07-29 ساعت 03:26)behjat نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 01:30)mfarazz نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 09:51)behjat نوشته:  سلام به دوستان عزیزم، من بعد پنج ماه از ایران برگشتم و دوباره روز از نو روزی از نو، خواستم سلامی به دوستانم بکنم و براتون آرزوی سلامتی و موفقیت در بکنم خدارو شکر اوضاع روبراهه، هرچند همین اول کار گرفتار لطف یک دوست شدیم ولی خوشبختانه به خیر گذشت
داستان از این قرار بود که دوستی که دفعه قبل پیدا کرده بودیم قبل از آمدن ما بدون اینکه با ما مطرح کرده باشه برنامه ریخته بود که ما موقع ورود به خونه اونها بیایم و با اصرار که شما نمیتونید خونه بگیرید و گرونه و از این حرفها مارو ترغیب کنه که خونه اونها رو شر کنیم حتی به ما ارفاغ کردن و گفتند تا اول آگوست مهمان ما باشید از اول آگوست ۵۰۰ دلار بدید با همه چی فعلا یکماه باهم باشیم بعد یک خونه دوخوابه مشترک بگیریم باهم باشیم، انقدر ظاهرا محبت کردن و با اصرار از فرودگاه هم مارو آوردن و کلی دکتر و دندانپزشک و باز کردن حساب و کارهای مارو کمک کردن که من تو رودربایستی قبول کردم البته پشت پرده اینهمه محبت برنامه برای استفاده از من به عنوان آشپز و پرستار بچشون و پرداخت ۸۰۰ دلار به اضافه خرج کردن تمام سهم غذامون با اونها بود علاوه بر همه اینها اعصاب خوردی تحمل رفتارهای نامناسب و غیره باعث شد من پشیمون بشم و رفتم گشتم شاید بتونم جایی پیدا کنم و جداشیم ، همین که بهشون گفتم رفتم خونه دیدم که قبل از اینکه قرار رسمی باهم بگذاریم،مستقل باشیم، یکدفعه شروع به دعوا و جرو بحث که شما قول دادی مارحرف شما حساب کردیم و مهد بچمون رو با شما هماهنگ کردیم و خلاصه نقشه ها برآب شد بلافاصله تقریبا محترمانه مارو بیرون کردن و تا فرداش که ما دوباره با صاحبخونه قبلیمون تماس گرفتیم و با همون شرایط پارسال یعنی یک اتاق از یک خونه دوبلکس سه خوابه با همه شرایط ۸۰۰ دلار بنده خدا اومد دنبال ما و مارو نجات داد وگرنه چندبار تو یکروز پرسیدن جا پیدا نکردین؟ خلاصه الان جابجا شدم و یک نفس راحت میکشم آرامش خوبی دارم از اول باید برمیگشتم همین خونه ولی گیر نقشه این به ظاهر دوستان شدیم
حالا میخواستم با شوهرم ماه آینده دوهفته بریم ونکوور پیش دخترم میخواستم بپرسم آیا با گرین کارت میتونیم از مرز کانادا رد بشیم؟ آیا ویزا نمیخواد؟ و آیا مسیر قطار از لس آنجلس تا ونکوور یکسره هست یا باید دومسیره بریم ممنونم از راهنمایی دوستان،
در ضمن من هرکمک فکری از دستم بربیاد درحد اطلاعات خودم در خدمت دوستان هستم ......یاعلی
سلام بهجت خانم
خیلی خوشحال شدم که دوباره پست گذاشتید. امیدوارم شما و خانواده شاد و سلامت باشید. با داشتن گرین کارت نیازی به ویزا ندارید و براحتی میتونید وارد کانادا بشید. من و خانواده بدون هیچ مشکلی برای یکماه رفتیم تورنتو و برگشتیم. فقط اگر با پرواز میرید فرم ETA رو بصورت آنلاین قبل از پرواز باید پر کنید ولی اگر زمینی میرید نیازی به پر کردن این فرم هم ندارید.
موفق باشید
منتظر پستهای بعدیتون هستیم.
سلام ممنونم از لطفتتون ،و از راهنماییتون، خیلی جالبه، این خونه ای که آمدم گفت دخترم دوهفته قراره بیاد پیشم شما تا آمدن اون میتونید بمونید، من هم به فکرم رسید دوهفته ای که دختر ایشون میاد اینجا ماهم بریم ونکوور پیش دخترم ، هزینه دوهفته اجاره ای که نمیدیم ، میره برای پول قطار از لس آنجلس تا ونکوور، نفری ۱۹۰ دلار میشه، اینطوری با یک تیر دو نشون میزنیم هم دوهفته پیش دخترم میریم هم کرایه این مدت رو پول بلیطمون میدیم، تازه کلی هم مواد غذایی فاسد نشدنی براش میبریم که هزینه ای هم برای ما متقبل نشه، واقعا خدارو شکر میکنم که چه درهایی رو بروم باز کرده ،توکل به خدا.........یاعلی

خدا رو هزااااااار بار شکر من که خیلی براتون خوشحالم ....بهترینهارو براتون آرزو میکنم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: behjat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان