کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-04 ساعت 15:57)manamilad نوشته:  با سلام
پرواز من به آمریکا هفته اینده است و واکسن هپاتیت مرحله سومم رو بایذ این هفته بزنم .از اونجاییکه دکتر اونگان کارت زرد منو گرفت و بجای اون یک برگه سفید حاوی اظلاعات کلی معاینه و واکسیناسیون به من داد کسی از دوستان اطلاع داره برای واکسن هپاتیت مرحله سومم باید چه بکنم و ایا لازمه مجدد کارت زرد از پاستور بگیرم ازونجاکه به نظر نمیاد افسر آمریکایی در ورودم مسول رویت و تایید کارت واکسن باشه لظفا راهنمای کنید
با تشکر بسیار
درود بر شما و آرزوی سفر خوش

آفیسر یا همان مامور مستقر در مرز هوایی(فرودگاه ) که در اصل مامور CBP هست فقط و فقط به پاسپورت ویزا دار شما و پاکت زردی که گوشه نداره کار داره و البته به فرمی که تو هواپیما پرکردید . ما کارت زرد هم همراهمون بود ( همینطوری لابه لای کاغذ ماغذا بود به خدا) ولی هیچ سوال یا سراغی ازش نگرفتن . نگران نباش دوست عزیز چون اطلاعات پزشکی شما در پاکت همراهتون موجوده و اونها اصلاً کارت زرد رو نمی شناسن .

پیروز باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
(2014-12-06 ساعت 16:17)Sam2014 نوشته:  
(2014-12-06 ساعت 09:47)Mrng93 نوشته:  آقا من توي اكانتم توي سايت uscis آدرسمو آپديت كردم و ١٦٥ دلار هم پرداخت شد ... بنظرتون الان ديكه بايد مطمئنم باشم كه گيرين كارت به آدرس جديد ميره يا احتمالات ديگه اي هم ميدين ؟
درود بر شما و آرزوی موفقیت روز افزون

1- اگر در اکانت شما در USCIS آدرس درست ثبت شده باشد دیگر جای نگرانی نیست چون USPS بر اساس همین آدرس کارت شما را بدستتان می رساند و گزینه دیگری درکار نیست .
2- پس از اینکه USCIS شماره IOE را به کیس شما اختصاص داد از آدرس زیر پیگیر روند کارتان باشید :
https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do

این هم یک اسکرین شات از صفحه مربوطه که البته شکل و شمایلش قدری هم نسبت به قبل تغییر کرده است :
[عکس: zyePu.png]
در محل Receipt Number شماره ای که با IOE شروع می شود را وارد و وضعیت پروندتون را چک کنید . این سایت تا تحویل گرین کارت به آدرستون وضعیت را نشان میدهد در ضمن لینک مستقیم به پست دولتی را هم دارد (قبلاً نداشت )
موفق باشید.

ولی این سایت ابا اینکه 165 دلار پرداخت شده ورود به آمریکا هم انجام شده اصلا شماره IOEمارو نمیشناسه
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: ارشان۲۰۱۵ ، Mrng93 ، A_A ، HERMES7 ، sunflower00 ، atlantis770 ، t_arian_n ، laleht ، 1362amin1362 ، Alex 2014
مرسي از جواب .. آره ريسيپ آيدي منم نشناخت ، شايد بايد يكم بگذره
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-06 ساعت 16:43)Sam2014 نوشته:  
(2014-12-04 ساعت 15:57)manamilad نوشته:  با سلام
پرواز من به آمریکا هفته اینده است و واکسن هپاتیت مرحله سومم رو بایذ این هفته بزنم .از اونجاییکه دکتر اونگان کارت زرد منو گرفت و بجای اون یک برگه سفید حاوی اظلاعات کلی معاینه و واکسیناسیون به من داد کسی از دوستان اطلاع داره برای واکسن هپاتیت مرحله سومم باید چه بکنم و ایا لازمه مجدد کارت زرد از پاستور بگیرم ازونجاکه به نظر نمیاد افسر آمریکایی در ورودم مسول رویت و تایید کارت واکسن باشه لظفا راهنمای کنید
با تشکر بسیار
درود بر شما و آرزوی سفر خوش

آفیسر یا همان مامور مستقر در مرز هوایی(فرودگاه ) که در اصل مامور CBP هست فقط و فقط به پاسپورت ویزا دار شما و پاکت زردی که گوشه نداره کار داره و البته به فرمی که تو هواپیما پرکردید . ما کارت زرد هم همراهمون بود ( همینطوری لابه لای کاغذ ماغذا بود به خدا) ولی هیچ سوال یا سراغی ازش نگرفتن . نگران نباش دوست عزیز چون اطلاعات پزشکی شما در پاکت همراهتون موجوده و اونها اصلاً کارت زرد رو نمی شناسن .

پیروز باشید.
درسته از من هم فقط پاكت زرد و پاسپورتمو گرفتن ، حتي اون فرمي كه تو هواپيما بايد پر كني رو بهم پس دادن و فقط آدرسي كه داخلش نوشته بودم رو ازم خواستن (فكر ميكنم آدرس بايد واسه شهري باشه كه واردش ميشي)
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، sunflower00 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
ببخشید پاکت زرد چیه ؟ و حاوی چه چیزهایی است و از کجا این پاکت گرفته میشود ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
(2014-12-07 ساعت 18:01)afrand نوشته:  ببخشید پاکت زرد چیه ؟ و حاوی چه چیزهایی است و از کجا این پاکت گرفته میشود ؟

همون پاکتی که مدارک مدیکال داخل اون هست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، Memolk ، Mrng93 ، afrand ، atlantis770 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
دوستان ۲۰۱۵ ی که تو این مدت رفتن امریکا
کمی تا اندکی ابری در پاره ای نقاط رعد برق و رگباری ازتون دلگیرم ،

چرا ؟؟؟؟؟؟؟

خوب معلومه سفرنامتون کو ؟؟؟؟؟

میدونم هنوز گریین کارت نگرفتین ولی تا همین جاش هم کلی راه رفتین تازه ریز ریز بنویسید بهتره نه خسته میشید نه چیزی رو جا میزارید.
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
رضا جان خدايي من تو اين چند وقتي كه اومدم درگير خيلي چيزا ام ، چون تنها هم هستم يكم كارم سخت تره و فعلن وقتو حوصله ي نوشتن سفرنامرو ندارم اما چشم حتما وقتي اوضاعم روبراه شد مينويسم ،
تشکر کنندگان: L_haam ، reza.aa ، babak12 ، behjat ، SAAM_60 ، saboteur ، ofrfar ، miyu ، goliii ، SomeOneX ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
من امروز بليط گرفتم براي كاليفرنيا . با پرواز امارات شد ١٨ ميليون و پانصد البته براي سه نفرمون . اگه همين بليطو يك ماه پيش ميگرفتم ميشد نهايتا ١٠ ميليون. اگه مقصدتون معلومه بعد از گرفتن ويزادر اولين فرصت بليط بگيريد

تشکر کنندگان: goliii ، L_haam ، sunflower00 ، atlantis770 ، t_arian_n ، k1_m_1358 ، jupiterx ، Reza-2015 ، 1362amin1362 ، Memolk ، Alex 2014
(2014-12-07 ساعت 18:19)babak12 نوشته:  [quote='afrand' pid='566941' dateline='1417959094']

==============
خوب اون پاکت را که ما دادیم سفارت و فقط یک برگه واکسیناسیون و یک CD به دستمون داده اند . پس شما اون پاکت را چگونه گرفتید ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
(2014-12-10 ساعت 18:47)afrand نوشته:  
(2014-12-07 ساعت 18:19)babak12 نوشته:  [quote='afrand' pid='566941' dateline='1417959094']

==============
خوب اون پاکت را که ما دادیم سفارت و فقط یک برگه واکسیناسیون و یک CD به دستمون داده اند . پس شما اون پاکت را چگونه گرفتید ؟

دوست من پاکت زرد رو زمان دریافت ویزا به شما میدن و حاوی همه مدارکی هست که شما روز مصاحبه تحویل سفارت دادید شامل مدارک هویتی تحصیلی و پزشکی. اگه خاطرتون باشه سی دی رو تحویل سفارت ندادید. این پاکت که گوشه ش بریده س و شما میتونید مدارکتون رو ببینید بهیچ عنوان توسط خودتون باز نمیشه و اگر تصادفا باز شد باید ببرید سفارت و دوباره در بسته بهتون تحویل بده. موقع ورود به آمریکا در اولین فرودگاه آمریکا کارای مهاجرتی شما انجام میشه و پاکت زرد رو همونجا تحویل میدین.
به امید اون روز برای تمام 2015 ایهای عزیز.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: A_A ، behjat ، asher ، afrand ، goliii ، Alex 2014 ، Mahboy ، atlantis770 ، sunflower00 ، mrlzdh ، t_arian_n ، k1_m_1358 ، jupiterx ، SomeOneX ، laleht ، Reza-2015 ، AliReza.Sh ، 1362amin1362
(2014-12-10 ساعت 16:25)Melon2015 نوشته:  من امروز بليط گرفتم براي كاليفرنيا . با پرواز امارات شد ١٨ ميليون و پانصد البته براي سه نفرمون . اگه همين بليطو يك ماه پيش ميگرفتم ميشد نهايتا ١٠ ميليون. اگه مقصدتون معلومه بعد از گرفتن ويزادر اولين فرصت بليط بگيريد

دوست عزیز شما بیلیط رفت و برگشت گرفتید ایا؟ در ضمن هر نفر چند تا چمدان میتونید ببرید ؟
شماره كيس :2XXX , رويت قبولي : 1مي ,سفارت :آنكارا , ارسال فرم : 19 مي , تاريخ كارنت :8سپتامبر , نامه دوم : 23 اكتبر , مصاحبه : نيمه اول دسامبر، دریافت ویزا :خودم و دخترم یکضرب (همسرم بعد از 121روز)
سلام دوستان
یه سوال مهم و فوری دارم ممنون میشم من و راهنمایی بکنید
ما مراحل پرداخت 165 دلار رو انجام دادیم . من و شوهرم . مراحل را به ترتیب جلو رفتیم و دقیقا اسم شوهرم و من کامل save شد و ما پرداخت رو گذاشتیم واسه روز بعد . روز بعد مراحل رو انجام دادیم خود سیستم درست تشخیص داد که ما برای دو نفر باید 330 دلار پرداخت کنیم. ما هم همه اطلاعات یک نفر رو واسه پرداخت زدیم و پرداخت شد . ایمیل پرداخت هم رسید . ولی الان که اکانت رو چک می کنیم فقط اسم شوهرم هست و اسم من کامل پاک شده .
به نظرتون باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان نمی دونیم باید اکانت را درست کنیم و دوباره پرداخت کنیم ؟ این پول درسته و دیگه نمی خواد پرداخت بشه ؟ راهنمایی کنید ممنون
CN:2014AS000006XX/Yerevan/2person:
تشکر کنندگان: atlantis770 ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-12 ساعت 15:28)sami_rg نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 16:25)Melon2015 نوشته:  من امروز بليط گرفتم براي كاليفرنيا . با پرواز امارات شد ١٨ ميليون و پانصد البته براي سه نفرمون . اگه همين بليطو يك ماه پيش ميگرفتم ميشد نهايتا ١٠ ميليون. اگه مقصدتون معلومه بعد از گرفتن ويزادر اولين فرصت بليط بگيريد

دوست عزیز شما بیلیط رفت و برگشت گرفتید ایا؟ در ضمن هر نفر چند تا چمدان میتونید ببرید ؟

بله رفت و برگشت گرفتم. با امارات هر نفر ميتونه دوتا چمدون ٢٣ كيلويي ببره. مثلا من كه ميخوام صندلي ماشين دخترمو ببرم اون هم يك چمدون حساب ميشه .
تا اينجايي كه من ديدم امارات كمترين زمان ترانسفر رو داره.

تشکر کنندگان: goliii ، afrand ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-12-13 ساعت 14:45)shiraz_neda نوشته:  سلام دوستان
یه سوال مهم و فوری دارم ممنون میشم من و راهنمایی بکنید
ما مراحل پرداخت 165 دلار رو انجام دادیم . من و شوهرم . مراحل را به ترتیب جلو رفتیم و دقیقا اسم شوهرم و من کامل save شد و ما پرداخت رو گذاشتیم واسه روز بعد . روز بعد مراحل رو انجام دادیم خود سیستم درست تشخیص داد که ما برای دو نفر باید 330 دلار پرداخت کنیم. ما هم همه اطلاعات یک نفر رو واسه پرداخت زدیم و پرداخت شد . ایمیل پرداخت هم رسید . ولی الان که اکانت رو چک می کنیم فقط اسم شوهرم هست و اسم من کامل پاک شده .
به نظرتون باید چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان نمی دونیم باید اکانت را درست کنیم و دوباره پرداخت کنیم ؟ این پول درسته و دیگه نمی خواد پرداخت بشه ؟ راهنمایی کنید ممنون

چرا کسی جواب نمی ده؟
CN:2014AS000006XX/Yerevan/2person:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان