کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام دوستان برای پر کردن فرم 165 دلاری در سایت USCIS از کی باید اقدام کنیم ؟ مثلا اگه 3 ماه دیگه پرواز داشته باشیم باید الان پر کنیم یا بزاریم قبل از سفر. ممنون میشم یه توضیح کامل بدید؟
تشکر کنندگان: atlantis770 ، sunflower00 ، t_arian_n ، k1_m_1358 ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-16 ساعت 15:24)حسین69 نوشته:  سلام دوستان برای پر کردن فرم 165 دلاری در سایت USCIS از کی باید اقدام کنیم ؟ مثلا اگه 3 ماه دیگه پرواز داشته باشیم باید الان پر کنیم یا بزاریم قبل از سفر. ممنون میشم یه توضیح کامل بدید؟

سلام دوست من
شما چه قبل از سفر چه بعد از سفر پرداخت کنین پروسه صدور گرین کارت بعد از ورود شما به امریکا شروع میشه بنابراین تفاوتی نداره.
شاد باشین.
(2014-11-15 ساعت 17:00)Sam2014 نوشته:  
(2014-11-11 ساعت 15:18)elchin_f نوشته:  سلام به همه دوستان

من و سحر فکر کنم اولین نفراتی باشیم که ایران رو به سرزمین رویاها ترک میکنیم پرواز ما کمتر از 12 روز دیگس . من در پست 12# یکم اطلاعات رو تغییر دادم که قسمت مربوط به بلیط رو اینجا براتون میذارم شاید دوستان تنبلی کنن و برگشت به عقب براشون سخت باشه :d

بخشی از متن :

بچه ها ببخشید برای تاخیری که در نوشتن و ویرایش داشتم من و سحر باهم بلیط ها رو گرفتیم با خطوط هوایی Lufthansa ولی با یک قیمت باورنکردنی ما رفت و برگشت رو نفری 660$ گرفتیم یعنی به قیمت 22/000/000 ریال نفری .......... پس پرواز ما به این صورت برنامه ریزی شد ( تهران به استانبول با پرواز ماهان رفت و برگشت 9/140/000 ریال و استانبول به سانفرانسیسکو با Lufthansa با قیمت 660$ که به صورت آنلاین از سایت Lufthansa گرفتیم. ) هورااا البته من یک پرواز داخلی هم در آمریکا دارم که اونم از Lufthansa خریدم که با United انجام میشه و 281$ ......
درود بر شما و دوست و همسفر گرامی تان

انشاله با برنامه ریزی و انرژی فراوان کارهاتون را به پیش ببرید و به اهداف عالی تون برسید . فقط چند نکته مهم را فراموش نکنید و اونهم اینه :
1- شما بلیط تون را از چند قسمتی تهیه فرمودین بنابراین چمدان هاتون را در مقصد آخر تحویل نمی گیرید و این به این معنیه که در هر توقف باید چمدان هاتون را تحویل بگیرید و دوباره به کانتر جدید تحویل دهید و این یک مقدار زحمت داره و زمانبره. (خوشبختانه توقف یک دونه تو استانبول دارید ) پس مراقب باشید زمانبندی و برنامه ریزیتون دقیق باشه و زمان کافی برای این حرکت را داشته باشیدBig Grin
2- زمان توقف در استانبول به اندازه کافی باشه چون بعضاً ورودی از پرواز تهران تا خروجی به شهرهای آمریکا حتی درحالتی که بلیط یک پارچه باشه بیش از حد نرمال طول کشیده و این مطلب را کسانی که با ترکیش از تهران تا آمریکا تشریف بردن واقف هستند (از جمله یکی از دوستان صمیمی بنده ) وکلی معطل و اذیت شده بودند .
موفق و تندرست باشید.

مرسی از راهنمایی شما دوست گرامی ما هم با اختلاف 6 ساعت گرفتیم شاید یکم سخت باشه ولی با خیال راحت کارها رو میکنیم به امید خدا . :d
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
سلام دوستان من از برندگان 2013هستم که دو هفته میشه که اومدم لاس وگاس و خونه گرفتم اگر کسی خواست بیاد لاس وگاس من دنبال هم خونه هستم یک اتاق با سرویس شخصی در منطقهای خوب نزدیک ایستگاه اتوبوس ومراکز خرید وکالج اگر خواستید پیغام خصوصی شماره وایبر بدید صحبت کنیم
تشکر کنندگان: goliii ، Rooz ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-11-15 ساعت 23:32)peymanmohajer نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 15:48)reza.aa نوشته:  elchin_f و سحر جان پیشنهاد من برای چند تیکه وسیله که اونجا پول خون آدمه و تو ایران خیلی ارزون
کابل یو اس بی و رابط های تلوزیون و اینجور دم و دستگاه ها البته شاید بعضی دوستان بگن فقط به درد آدمای فنی میخوره
اما یه کابل یو اس بی اپل اونجا چند ده دلاره و تو ایران ده هزارتومنیش هم پیدا میشه
اون هم به خاطر بحث مالیات هستش ،اینچیزا تو ایران از خود چین هم ارزونتره چون همش قاچاقه

مگه دور از جون شما ebay مرده که شما بخواید چند ده دلار پول بابت یه کابل بدید؟ هر چیزی معمولی یا عجیب غریب که حس کردید تو مغازه گرونه یا گیرتون نمیاد برید از ای بی بخرید. مثلا من اینجا گاز فندک پیدا نکردم از ای بی گرفتم. کابل یو اس بی 2 متری گرفتم 2.5 دلار یا شارژر یو اس بی کوچیک 2 آمپری 3.75 دلار. مثلا کنترل تلویزیون ما گم شد اصلیشو از ای بی گرفتم. خلاصه سعی کنید ارتباط معنوی با ای بی برقرار کنید که رستگار شوید.

آقا پیمان اونی که آمریکا میره و 4 میلیون فقط برای هواپیما هزینه می کنه دیگه نباید فکر چند دلار برای کابل باشه تازه اونم بخواد استفاده کنه یا نه . من خیلی دیدم دوستان از این بحث ها می کنن اگر واقعا 10-20 دلار براتون مهمه و با اینا ذهن خودتونو در گیر کنید به نظر من آمریکا جای خوبی برای شما نیست . شکر خدا آمریکا وفور نعمت هست و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه قیمت ها هم خیلی بالا نیست حتی در تک فروشی ها (فقط جنس های بنجل چینی ایران رو با جنس های اصلی امریکا مقایسه نکنید )
یک کابل اگر تو ایران 2500 باشه و تو آمریکا 10 دلار معادل (سی و دو هزار تومان ) تازه میشه سر به سر چرا چون حقوق یک ساعت کارگر تو ایران 2500 تومان هست و در آمریکا 10 دلار پس اگر یه کم دقت کنید می بینید که آمریکا خیلی ارزانتر از ایران هست
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، goliii ، t_arian_n ، jupiterx ، SAAM_60 ، 1362amin1362 ، Memolk ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-20 ساعت 12:26)amrikale نوشته:  
(2014-11-15 ساعت 23:32)peymanmohajer نوشته:  
(2014-11-13 ساعت 15:48)reza.aa نوشته:  elchin_f و سحر جان پیشنهاد من برای چند تیکه وسیله که اونجا پول خون آدمه و تو ایران خیلی ارزون
کابل یو اس بی و رابط های تلوزیون و اینجور دم و دستگاه ها البته شاید بعضی دوستان بگن فقط به درد آدمای فنی میخوره
اما یه کابل یو اس بی اپل اونجا چند ده دلاره و تو ایران ده هزارتومنیش هم پیدا میشه
اون هم به خاطر بحث مالیات هستش ،اینچیزا تو ایران از خود چین هم ارزونتره چون همش قاچاقه

مگه دور از جون شما ebay مرده که شما بخواید چند ده دلار پول بابت یه کابل بدید؟ هر چیزی معمولی یا عجیب غریب که حس کردید تو مغازه گرونه یا گیرتون نمیاد برید از ای بی بخرید. مثلا من اینجا گاز فندک پیدا نکردم از ای بی گرفتم. کابل یو اس بی 2 متری گرفتم 2.5 دلار یا شارژر یو اس بی کوچیک 2 آمپری 3.75 دلار. مثلا کنترل تلویزیون ما گم شد اصلیشو از ای بی گرفتم. خلاصه سعی کنید ارتباط معنوی با ای بی برقرار کنید که رستگار شوید.

آقا پیمان اونی که آمریکا میره و 4 میلیون فقط برای هواپیما هزینه می کنه دیگه نباید فکر چند دلار برای کابل باشه تازه اونم بخواد استفاده کنه یا نه . من خیلی دیدم دوستان از این بحث ها می کنن اگر واقعا 10-20 دلار براتون مهمه و با اینا ذهن خودتونو در گیر کنید به نظر من آمریکا جای خوبی برای شما نیست . شکر خدا آمریکا وفور نعمت هست و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه قیمت ها هم خیلی بالا نیست حتی در تک فروشی ها (فقط جنس های بنجل چینی ایران رو با جنس های اصلی آمریکا مقایسه نکنید )
یک کابل اگر تو ایران 2500 باشه و تو آمریکا 10 دلار معادل (سی و دو هزار تومان ) تازه میشه سر به سر چرا چون حقوق یک ساعت کارگر تو ایران 2500 تومان هست و در آمریکا 10 دلار پس اگر یه کم دقت کنید می بینید که آمریکا خیلی ارزانتر از ایران هست

تا زمانیکه درامد مناسب نباشه، فکر کردن به این مسائل بد نیست. دوستان توجه داشته باشید واسه خرید ebay گزینه خیلی خوبیه. مثلا سیم کارت خام بعضی از اپرانورها تو بازار ۱۰ دلاره درصورتیکه تو ebay میشه با ۹۹ سنت خرید! فقط قبل از خرید reviewهای مربوط به اون فروشنده رو بخونید تا سرتون کلاه نره.
ضمنا موقع خرید از craigslist حسابی حواستون رو جمع کنید
http://www.wral.com/raleigh-teen-shot-to.../14124869/
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
تشکر کنندگان: ofrfar ، aaraam ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، alirezanz
دوستان سلام میخواستم بدونم کسی اطلاع داره جریان این 165 دلار که باید پرداخت کنیم چیه و کی باید پرداخت بشه من باید صبر کنم که همسرم کلیر بشه
باهم پرداخت کنیم یا الان من باید پرداخت کنم در ضمن اگر کسی رو داشته باشیم در امریکا این کارو چه جوری باید انجام بده ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: sami_rg ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-11-21 ساعت 16:21)goliii نوشته:  دوستان سلام میخواستم بدونم کسی اطلاع داره جریان این 165 دلار که باید پرداخت کنیم چیه و کی باید پرداخت بشه من باید صبر کنم که همسرم کلیر بشه
باهم پرداخت کنیم یا الان من باید پرداخت کنم در ضمن اگر کسی رو داشته باشیم در آمریکا این کارو چه جوری باید انجام بده ممنون
سلام
این پست بخونید
http://www.mohajersara.com/thread-7103-p...#pid557825
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: goliii ، A_A ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
(2014-11-06 ساعت 00:49)natanail نوشته:  سلام دوستان ، میخواستم بدونم آیا امکان دارد بدون کردیت کارد در آمریکا هتل بگیریم یا خانه ای اجاره کنیم؟ ممنون

دوست عزیزی یه تماس با همین ایمیگرنجل که بالای همین صفحه تبلیغش هست بزنید سوال کنید
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: reza.aa ، HERMES7 ، sad_sad ، t_arian_n ، SAAM_60 ، 1362amin1362 ، Alex 2014 ، alirezanz
دانلود نمونه تست های فارسی dmv برای گرفتن گواهینامه در کالیفرنیا
http://www.dmvtestinfarsi.com
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: HERMES7 ، sad_sad ، milad.nas ، A_A ، Melon2015 ، t_arian_n ، SAAM_60 ، بابراس ، 1362amin1362 ، mel ، nimanoush ، Alex 2014 ، alirezanz ، mehdi_a_3084
(2014-11-21 ساعت 16:31)babak12 نوشته:  
(2014-11-21 ساعت 16:21)goliii نوشته:  دوستان سلام میخواستم بدونم کسی اطلاع داره جریان این 165 دلار که باید پرداخت کنیم چیه و کی باید پرداخت بشه من باید صبر کنم که همسرم کلیر بشه
باهم پرداخت کنیم یا الان من باید پرداخت کنم در ضمن اگر کسی رو داشته باشیم در آمریکا این کارو چه جوری باید انجام بده ممنون
سلام
این پست بخونید

هم فایل تصویری و هم این توضیحات بسیار کامل و قشنگ ومرتبه ولی اینکه اصلا چرا و کجا گفتن که باید 165$ پرداخت بشه رو من هنوز متوجه نشدم
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان: alirezanz ، atlantis770 ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-11-22 ساعت 16:12)sad_sad نوشته:  
سلام
این پست بخونید

هم فایل تصویری و هم این توضیحات بسیار کامل و قشنگ ومرتبه ولی اینکه اصلا چرا و کجا گفتن که باید 165$ پرداخت بشه رو من هنوز متوجه نشدم
دوست عزيز
اين دو لينك پايين مطالعه بفرماييد توضيح داده شده
USCIS Immigrant Fee
http://www.uscis.gov/forms/uscis-immigrant-fee
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: sad_sad ، HERMES7 ، m.ghoreishi ، A_A ، t_arian_n ، 1362amin1362 ، Alex 2014
(2014-11-22 ساعت 17:05)babak12 نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 16:12)sad_sad نوشته:  
سلام
این پست بخونید

دوست عزيز
اين دو لينك پايين مطالعه بفرماييد توضيح داده شده
USCIS Immigrant Fee
http://www.uscis.gov/forms/uscis-immigrant-fee
اینم ترجمه لینک های بالا که خواسته بودین
هزینه مهاجرت اداره مهاجرت
اگر شما به عنوان یک مقیم دائم قانونی به ایالات متحده مهاجرت می کنید باید هزینه165 دلاری مهاجرت را به اداره مهاجرت ایالات متحده بپردازید مگر اینکه دارای یکیاز شرایط معافیتها باشید. اداره مهاجرت ایالات متحده از این پول برای پردازش و نگهداری پاکت ویزای مهاجرتی و تهیه و ارسال کارت اقامت دائم شما استفاده می کند ( که به طور متداول به گرین کارت معروف است). زمانی که بسته ویزای مهاجرتی تان را از سفارت یا کنسولگری آمریکا دریافت کردید. قویا شما را به پرداخت هزینه آن قبل از عزیمت به ایالات متحده تشویق می کنیم. شما باید این هزینه را به صورت آنلاین با استفاده از این سایت USCIS ELIS( سیستم الکترونیکی مهاجرت اداره مهاجرت ایالات متحده آمریکا). پس از اینکه هزینه را پرداخت نمودید ما گرین کارت تان را برای شما راسال می کنیم. شما می توانید هزینه را پس از مهاجرت تان پرداخت کنید. با این وجود پرداخت پیش از عزیمت شما به ایالات متحده به تضمین اینکه گرین کارتتان را بدون تاخیردریافت خواهید کرد و در آمریکا پذیرفته شده است کمک می نماید.
قصور در پرداخت
اداره مهاجرت ایالات متحده آمریکا تا زمان دریافت هزینه 165 دلاری مهاجرت، گرین کارت شما را ارسال نخواهد کرد. اگر شما در پرداخت هزینه تان قصور کنید USCIS اخطاریه درخواست پرداخت را برای شما ارسال خواهد کرد . اگر در عرض مدت زمانی که در اخطاریه آمده هزینه را پرداخت نکنید گرین کارت تان را دریافت نخواهید کرد. با این وجود کوتاهی در پرداخت هزینه مهاجرت به اداره مهاجرت و شهروندی ایالات متحده بر شرایط شما به عنوان شهروند دائمی و قانونی ایالات متحده تاثیر گذار نخواهد بود
امیدوارم که همون قسمت هایی باشه که مد نظر تون بوده.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

سلام دوستان. من یه سوال دارم. کسی هست که تا هفته دیگه بخواد بره امریکا ترجیحا دالاس؟ من یه شناسنامه باید بفرستم به دالاس. ممنون میشم زود بهم خبر بدید. سپاسگزار
تشکر کنندگان: 1362amin1362 ، Alex 2014
سلام دوستان
من هنوز توذهنم یه سوالی دارم که واسم حل نشده است
من وقتی ویزا گرفتم و برای اولین بار وارد خاک امریکا شدم گرین کارت رو میگیرم؟
این گرین کارت تاکی اعتبار داره؟ میخوام بدونم اگر من به دلایلی نتونستم سیتیزن بشم قضیه گرین کارت به چه صورته؟ باطل میشه یا نه؟
گرفتن گرین کارت به سیتیزن شدن یا نشدن ارتباط داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان: قصه گو ، Mahboy ، t_arian_n ، jupiterx ، 1362amin1362 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان