کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
(2015-01-02 ساعت 15:35)رضا2015 نوشته:  
(2015-01-02 ساعت 15:22)vahid1432 نوشته:  سلام
آقا من میرم تو این سایت میزنه کیس نامبر نا معتبر هسن. این یعنی چی؟ مشکلی دارم؟

شما بدون 4 تا صفر بعد as وارد کن، شما فرمتون رو سابمیت کردین؟

واسه ما ۵ تا صفر دارهBig GrinTongue
درست شد عزیز. کاوه جان لطف کردند توضیحات رو بالا اضافه کردن. مرسی عزیز
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Kaveh ، A_A
این دوستمون سیمون گفت امشب امار کیس های اسیا و اروپا رو هم در میاره میزاه رو سایت!
فرق این امار با امار پارسال اینه که امسال سیس همه کیس ها رو وارد کرده و الان میشه تعداد دقیق کیس ها و انواع شرایط رو ازش استخراج کرد!یعنی پارسال تا زمانی که نامه دومتون رو دریافت نکرده بودین کیس شما رو نمیشناخت

خیلی خوجال شده بچه! کلی امار برامون در میاره!
نگفتم امممممممممممممساللللللللللللل سسسسسسسسسسسسسسسال خوبیه؟ نه نگفتم؟ Big Grin
تشکر کنندگان: vahid1432 ، rezasadeghi ، A_A ، babak12 ، bahar101 ، afrand ، َalikh ، satan ، farrokh1675 ، saboteur ، milad.nas ، kimfar ، m.ghoreishi ، Mahboy ، soruosh ، farrokh33
امسال حتما سال خیلی خوبیه. خیلیییییی
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: afrand ، Iaccept ، bahar101 ، kimfar
تا کیس نامبر 1260 آمار بقرار زیر است:
At NVC: 551
Ready: 540
AP: 219
Refuse: 7
Issued: 460
In transit: 1
در ضمن تا الان 59 شماره خالی وجود دارد. که اگر این تعداد را از 1260 کم کنیم تقریبا هر کیس نامبر شامل 1.36 نفر خواهد بود.
در مورد آنکارا و ابوظبی و ایروان هم که یقینا اکثریت کیسهای ایرانی هستند تقریبا 85% AP هستند. با این وضعیت به نظر میاید که از تعداد ویزاهای ایران تعداد بسیار کمی داده شده است (البته کیسهایی که برای مصاحبه رفته اند بیش از دوبرابر تعدادی است که من اینجا گفته ام ولی اگر توزیع نرمال باشد با توجه به اینکه تا این کیس نامبر تنها 460 نفر در کل آسیا ویزا گرفته اند تقریبا ایرانیها هنوز ویزا گرفتنشون شروع نشده. بنابراین جای امیدواری به نظر من زیاده. باید منتظر بود و دید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: vahid1432 ، HERMES7 ، bahar101 ، afrand ، Alex 2014 ، َalikh ، kaamiran ، Iaccept ، satan ، farrokh1675 ، sh_mm10 ، siminbiazar ، a_ad ، goliii ، Shahram914 ، Mahboy ، soruosh ، AliReza.Sh ، farrokh33
چقد شماها خووووبيد! آدم كيف ميكنه!

شماره کیس: 2015AS28xx/ارسال فرمهای سری اول:21may/کارنت شدن کیس: سپتامبر/مصاحبه:هفته آخر نوامبرANKARA/جمع تقریبی هزینه‌ها: ٢٠٤ ترجمه بدون تاييد+٦٥ پست+٤٥ ميليون وثيقه مدرك+١٤٠ واكسن و كارت زرد
همه چيز درباره مصاحبه- فوكوس بر آنكارا
تشکر کنندگان: afrand ، Iaccept ، satan ، aidaz ، goliii ، soruosh
(2015-01-02 ساعت 15:20)Kaveh نوشته:  
کیس نامبرهای DV-2015 منطقه آسیا

با توجه به آمار CEAC،
11470 کیس در منطقه آسیا (AS) تعریف شده که کیس نامبرشون بین یک تا 19171 هست.
یعنی 7701 حفره (کیس نامبر خالی) بین کیسهای واقعی قرار گرفته که نظم مشخصی ندارن ولی از نظر نسبت کیس به حفره، کیس نامبرها رو به 3 ناحیه تقسیم کرده.
حفره ها در هر ناحیه، با تراکم تقریباً ثابت پخش شدن.

تراکم کیسها در ناحیه اول (تا کیس نامبر 8600)، 95 درصد هست (یعنی از هر 100 کیس نامبر 5 تاش حفره هست)
این نسبت در ناحیه دوم (ناحیه مرزی)، 62 درصد و در ناحیه سوم (از کیس نامبر 9100 تا 19200) به 30 درصد میرسه!

برای درک بهتر موضوع، عکس زیر رو آماده کردم. در شکل سمت چپ، 200 سطر هست که هر سطر 100 کیس نامبر رو نشون میده. (گوشه بالا سمت چپ، کیس نامبر صفر و گوشه پایین سمت راست کیس نامبر 19999 هست) نقاط سبز، کیسهای واقعی و نقاط سیاه حفره هاست. دیاگرام شکل سمت راست هم تراکم کیسها رو در هر 100 کیس نامبر نشون میده.

[عکس: zk6q_as_thumb.jpg]
.
یگم این آقا کاوه با این تحلیل های قوی و کارشناسانه نکنه مامور مخفی کی سی سی باشه اگرم هست چه بهتر هوای همه رو داره واقعا خیلی کار زیبایی انجام دادند با این دیاگرام
تشکر کنندگان: Kaveh ، afrand ، babak12 ، vahid1432 ، Iaccept ، A_A ، satan ، bahar101 ، behdadK ، sami_rg ، Mahmood129 ، m.ghoreishi ، soruosh ، mohammad_sepah ، Samia ، AliReza.Sh
مرسی از اطلاعات بسیار جالبتون
اگه اینجا نبود این زمان انتظار واسه مشخص شدن وضعیت برای من یکی غیر قابل تحمل بود
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: Kaveh ، afrand ، َalikh ، babak12 ، Iaccept ، satan ، bahar101
اولیل فایل سیس که سیمون گذاشته البته آسیا نیست و قول داده تا چند ساعت آینده آپدیت کنه
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...=296324402
تشکر کنندگان: nilgoon1982 ، HERMES7 ، babak12 ، Iaccept ، satan
سلام اینم لینک فایل نهایی این ماه سیمون

http://goo.gl/8rPrhy

موفق باشید .

کلی حس خوب تجربه کنید.
تشکر کنندگان: Kaveh ، satan ، afrand ، vahid1432 ، SAAM_60 ، farrokh1675 ، َalikh ، milad.nas ، m.ghoreishi ، Mahboy
(2015-01-02 ساعت 18:48)َalikh نوشته:  
(2015-01-02 ساعت 15:20)Kaveh نوشته:  
کیس نامبرهای DV-2015 منطقه آسیا

با توجه به آمار CEAC،
11470 کیس در منطقه آسیا (AS) تعریف شده که کیس نامبرشون بین یک تا 19171 هست.
یعنی 7701 حفره (کیس نامبر خالی) بین کیسهای واقعی قرار گرفته که نظم مشخصی ندارن ولی از نظر نسبت کیس به حفره، کیس نامبرها رو به 3 ناحیه تقسیم کرده.
حفره ها در هر ناحیه، با تراکم تقریباً ثابت پخش شدن.

تراکم کیسها در ناحیه اول (تا کیس نامبر 8600)، 95 درصد هست (یعنی از هر 100 کیس نامبر 5 تاش حفره هست)
این نسبت در ناحیه دوم (ناحیه مرزی)، 62 درصد و در ناحیه سوم (از کیس نامبر 9100 تا 19200) به 30 درصد میرسه!

برای درک بهتر موضوع، عکس زیر رو آماده کردم. در شکل سمت چپ، 200 سطر هست که هر سطر 100 کیس نامبر رو نشون میده. (گوشه بالا سمت چپ، کیس نامبر صفر و گوشه پایین سمت راست کیس نامبر 19999 هست) نقاط سبز، کیسهای واقعی و نقاط سیاه حفره هاست. دیاگرام شکل سمت راست هم تراکم کیسها رو در هر 100 کیس نامبر نشون میده.

[عکس: zk6q_as_thumb.jpg]
.
یگم این آقا کاوه با این تحلیل های قوی و کارشناسانه نکنه مامور مخفی کی سی سی باشه اگرم هست چه بهتر هوای همه رو داره واقعا خیلی کار زیبایی انجام دادند با این دیاگرام
دوستان
در سال 2013 و 2014 در هر هزار کیس حدود 350 تا 400 کیس را no result( شاید همان حفره) میزد و طبیعتا در بازه های بالا بیشتر بود بنابراین بعید است امسال تغییر فاحشی کرده باشد فکر کنم اینکه در هر 100 کیس 5 کیس فقط خالی باشد خیلی عجیب است

ضمنا اگر دوستان راهنمایی کنند که اخرین شماره کیس اسیا چه عددی است و از کجا به دست اورده اند؟ گفته شده کیس نامبر 19171 این عدد از کجا امده است؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: satan ، farrokh1675
(2015-01-02 ساعت 21:15)رضا2015 نوشته:  سلام اینم لینک فایل نهایی این ماه سیمون

موفق باشید .

کلی حس خوب تجربه کنید.
==============
ببخشید سیمون کیه ؟ دوم من این جدولی که زحمت کشیدید و فرستادید رو مطالعه کردم ولی نکته مثبت این جدول چیه که باید حس خوب بده ؟ ببخشید منظورم اینه که تجربه زیادی ندارم تا نکات مثبتش رو درک کنم. ممنون میشم توضیح بدید
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: satan ، nilgoon1982 ، َalikh
(2015-01-02 ساعت 22:14)afrand نوشته:  

موفق باشید .

کلی حس خوب تجربه کنید.
==============
ببخشید سیمون کیه ؟ دوم من این جدولی که زحمت کشیدید و فرستادید رو مطالعه کردم ولی نکته مثبت این جدول چیه که باید حس خوب بده ؟ ببخشید منظورم اینه که تجربه زیادی ندارم تا نکات مثبتش رو درک کنم. ممنون میشم توضیح بدید

من هم همین سوالا رو دارم و به همین دلایل
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
(2015-01-02 ساعت 21:34)houshym نوشته:  دوستان
در سال 2013 و 2014 در هر هزار کیس حدود 350 تا 400 کیس را no result( شاید همان حفره) میزد و طبیعتا در بازه های بالا بیشتر بود بنابراین بعید است امسال تغییر فاحشی کرده باشد فکر کنم اینکه در هر 100 کیس 5 کیس فقط خالی باشد خیلی عجیب است

(2015-01-01 ساعت 13:56)Kaveh نوشته:  آشنایی با CEAC:
پیگیری مراحل اداری پرونده های مهاجرتی با کمک سایت CEAC

دوره های قبل برای کیسهایی که هنوز تاریخ مصاحبه نگرفتن، این پیام رو میداد:
Your search did not return any data.

ولی امسال بجای متن بالا، کیس رو میشناسه ولی At NVC مینویسه
این تغییر در CEAC باعث شده تا برخلاف سالهای قبل کیس نامبرهای خالی (خلاء) شناسایی بشن! که میتونه تو تحلیل کمک کنه
به اینصورت که وقتی کیس نامبر خالی باشه، پیام زیر رو میده:
Your search did not return any data.

مثل 2015AS27

آخرین کیس نامبر آسیا:
2015AS19171

در دوره های 2013 و 2014، هم به حفره ها پیام Your search did not return any data. میداد و هم به کیسهایی که هنوز به سفارت تحویل داده نشده!
به همین خاطر نمیتونستیم تعداد دقیق کیسها و حفره ها رو مشخص کنیم.
در نتیجه فقط تعدادی از اون 350 تا 400 کیس که فرمودید، حفره بود و بقیه کیسهایی بودن که یا اقدام نکردن یا تاریخ مصاحبه نگرفتن و ...
تشکر کنندگان: afrand ، babak12 ، farrokh1675 ، َalikh ، behdadK ، sh_mm10 ، SAAM_60 ، jupiterx ، m.ghoreishi ، Mahboy ، Samia ، kaamiran
(2015-01-02 ساعت 22:32)satan نوشته:  

موفق باشید .

کلی حس خوب تجربه کنید.
==============

خوب یه سایتی هست که نمیدونم میتونم ادرسش رو اینجا بزارم یا نه ، یه فورم شبیه مهاجر سرای خودمون که قدیمی تر هستش.
یک نفری هم اونجا هست به نام سیمون قدیمی اون سایت که چند سالیه با این پروسه درگیره و اطلاعات بسیار خوبی داره در مورد تمام کیس ها قبول شده چه از اسیا و چه جاهای دیگه.

خوب ایشون یه برنامه داره که میاد کل کیس ها رو از سایت سیس خارج میکنه و توی یه اکسل میاره!
حالا شما میتونید بررسی کنید چقدر کیس حدودا وجود داره، چند تا ویزا تا الان صادر شده و وضعیت کلی چطور هست.
الان من خودم بررسی ساده روی سه تاسفارتی که ما ها میریم کردم دیدم که کلا 137 عدد ویزا تا الان صادر شده 185 نفر منتظر کلیرنس 382 نفر منتظر مصاحبه!( کیس نه ها ، نفر)! یه کیس 4 نفره هم از انکارا متاسفانه رد شدن!
حالا الباقی رو برین دربیارین و حس خوب رو کسب کنید!
(2015-01-02 ساعت 22:43)رضا2015 نوشته:  
(2015-01-02 ساعت 22:32)satan نوشته:  

موفق باشید .

کلی حس خوب تجربه کنید.
==============

خوب یه سایتی هست که نمیدونم میتونم ادرسش رو اینجا بزارم یا نه ، یه فورم شبیه مهاجر سرای خودمون که قدیمی تر هستش.
یک نفری هم اونجا هست به نام سیمون قدیمی اون سایت که چند سالیه با این پروسه درگیره و اطلاعات بسیار خوبی داره در مورد تمام کیس ها قبول شده چه از اسیا و چه جاهای دیگه.

خوب ایشون یه برنامه داره که میاد کل کیس ها رو از سایت سیس خارج میکنه و توی یه اکسل میاره!
حالا شما میتونید بررسی کنید چقدر کیس حدودا وجود داره، چند تا ویزا تا الان صادر شده و وضعیت کلی چطور هست.
الان من خودم بررسی ساده روی سه تاسفارتی که ما ها میریم کردم دیدم که کلا 137 عدد ویزا تا الان صادر شده!
حالا الباقی رو برین دربیارین و حس خوب رو کسب کنید!
===============
نمیدونم از چه راهی به این عدد رسیده اید یا از جدول چگونه استفاده میکنید ولی به هر حال هر خبر خوبی این انتظار رو آسونتر میکنه . ازتون ممنونم
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان