کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
(2015-01-05 ساعت 00:43)Radwin نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 23:58)MASTAN1 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 23:38)Radwin نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 21:49)houshym نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 03:22)Radwin نوشته:  ت ک: تعداد کبس
ت ا ف : نعداد اعضای فامیل
ص ش: صادر شده
ت ک ت ن: تعداد کیسهای تک نفره
دوستان با تجربه نظر بدن فکر کنم صحیح باشه تا اینجا

با این آماری که دوست عزیزمون دادند، همان حدود ۲۰۰ نفر تا الان ویزاگرفته تأئید شد. اگر آمار را در کل آسیا در نظر بگیریم هر کیس معادل حدود ۱.۴ نفر است. پس تا الان حدود ۱۴۵ کیس ویزا گرفته اند و با توجه به اینکه با محاسبات پستهای قبلی سهمیه ایران حدود ۲۵۰۰ کیس است و از میان ۱۳۱۳ کیس نامبر ۳۵۰ کیس نامبر ایرانی بوده اند، میشود گفت که اگر همه چیز روتین باشد و مثل سال گذشته نباشد کیس نامبرهای تا حدود ۸۵۰۰ از ایران ویزا میگیرند که البته چنانچه عده ای که به نظر کم هم نیستند در این میان انصراف بدهند باز این عدد قابل بالا رفتن هم میتواند باشد. البته باز هم میگویم اگر همه چیز روتین باشد و مانند سال گذشته نباشد یا عوامل دیگر دخیل نشوند. اینکه من گغتم تنها آنالیز آماری از وضعیت لاتاری تا الان امسال و برپایه دو دوتا چهارتا بود ولی اینها همه یکطرف زبان خوندن یکطرف. دوستان امسال انشاء الله همه ویزا میگیریم ولی اونور تازه اول خانهای رستمه پس از الان فقط بفکر همین باشیم و بقیه کارها رو خدا خودش انجام میده

دوستان
هر کیس در اسیا حدودا 1.9 نفر است نه 1.36 . به عبارت دیگر هر کیس شامل دو نفر است و در کل دنیا هر کیس شامل 1.5 نفر است. این امار دقیق است و در سال 2013 و 2014 یکی است

این 1.36 که من گفتم از شمارش کیسها و نفرات بود که خودم تا 1313 شمارش کردم و کار کاملا ریاضی بوده و از خودم که نسبت نداده ام حالا اینکه در سال 2013 و 21014 چقدر بوده من نمیدانم و اینی که من گفتم تا آن شماره که گفتم و بر اساس محاسباتم بوده حالا اگر شما میگویید 1.9 و حدود 2 لطف کنید محاسباتی که منجر به این استتنتاج شده بگوئید تا سیستم محاسبات را بر اساس آن بکنیم. چون اینجا وقتی شرکت میکنیم هدفمان اینستکه آماری مطرح شود که وضعیت روشنتر شود. با تشکر از شما
سلام عزیز
برای سه سفارت که من شمردم همان 1.9 است. 600 کیس و معادل 1180 نفر که تقریبا همان 1.9 می شود. بقیه سفارتها را نمی دانم ولی تا اینجا ایرانیها ضریب 1.9 دارند.

اولا دوست عزیز در همین سه سفارت هم باید تک نفره ها را هم به ۱۱۸۰ اضافه میکردید و بعد تقسیم بر ۶۰۰ میکردید که ۲.۳۷ میشود ثانیا این ضریبی که من گفتم در میان کل کیسهای آسیاست و چون محاسبات در آسیاست این نسبت بدست آمد. تنها جایی که ایرانیها بصورت مجزا بررسی شده وقتی بوده که نسبت به سهمیه ایران در قبولیهای امسال بوده وگرنه چون کیسهای ایرانی بصورت پراکنده در میان سایر کشورهای آسیایی هستند مجزا برای خودشان تقسیم بندی نمیشوند. در هرصورت من چون ریاضیدان و یا متخصص آمار نیستم به صحت و سقم دقیق اینجور محاسبات احاطه ندارم اگر یک ریاضیدان داشتیم حل بود. اونم چون جالبه پیش بینی بکنیم نهایتا چند کیس از ایران ویزا میگیرند و کم دلخوشیه. وگرنه باید منتظر بود و دید چه میشود. به نظر من همین بحثها و بررسیها هم برای تقویت روحیه همکاری و همفکری و کمک به یکدیگر بسیار مفیده
[/quote]

دوست عزیز، ممنون از همه شما که وقت می گذارید تا اطلاعات رو تحلیل کنید. 1180 مجموع تعداد نفرات شامل تک نفره ها هم هست. پس این ضریب 1.9 برای ایرانیها درسته. اما برای آسیا رو نمی دونم قطعا شما که بررسی کردید باید اطلاعاتتون دقیق تر باشه.
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان:
دوست عزیز، ممنون از همه شما که وقت می گذارید تا اطلاعات رو تحلیل کنید. 1180 مجموع تعداد نفرات شامل تک نفره ها هم هست. پس این ضریب 1.9 برای ایرانیها درسته. اما برای آسیا رو نمی دونم قطعا شما که بررسی کردید باید اطلاعاتتون دقیق تر باشه.
[/quote]

همونطور که گفتم این ضریبی که من گفتم از روی یک شمارش ساده و ضرب و تقسیم تا کیس 1313 بوده که با توجه به آمار سیمون که بعدا انجام گرفته بود من گفتم تریع نرماله. آماری که اعلام شده شرمنده من اصلا ندیدم. ولی الان با 1.9 هم حساب کردم تفاوت چندانی نشان نداد و در ضمن همه اینها حدودیه و آمار حقیقی مقداری متفاوته. اگر بشود گفت که هرسال میزان شرکت کننده و تعداد افراد خانواده های شرکت کننده مشابهه که شما به آمارشان استناد میفرمائید پس سال گذشته که نزدیک 2400 ایرانی ویزا گرفته بودند باید تا کیس نامبر 6200 ویزا گرفته باشند. کسانی که اطلاع دارند لطفا بگویند سال گذشته تا چه کیس نامبری از ایران ویزا گرفته اند؟
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-01-05 ساعت 10:50)Radwin نوشته:  دوست عزیز، ممنون از همه شما که وقت می گذارید تا اطلاعات رو تحلیل کنید. 1180 مجموع تعداد نفرات شامل تک نفره ها هم هست. پس این ضریب 1.9 برای ایرانیها درسته. اما برای آسیا رو نمی دونم قطعا شما که بررسی کردید باید اطلاعاتتون دقیق تر باشه.

همونطور که گفتم این ضریبی که من گفتم از روی یک شمارش ساده و ضرب و تقسیم تا کیس 1313 بوده که با توجه به آمار سیمون که بعدا انجام گرفته بود من گفتم تریع نرماله. آماری که اعلام شده شرمنده من اصلا ندیدم. ولی الان با 1.9 هم حساب کردم تفاوت چندانی نشان نداد و در ضمن همه اینها حدودیه و آمار حقیقی مقداری متفاوته. اگر بشود گفت که هرسال میزان شرکت کننده و تعداد افراد خانواده های شرکت کننده مشابهه که شما به آمارشان استناد میفرمائید پس سال گذشته که نزدیک 2400 ایرانی ویزا گرفته بودند باید تا کیس نامبر 6200 ویزا گرفته باشند. کسانی که اطلاع دارند لطفا بگویند سال گذشته تا چه کیس نامبری از ایران ویزا گرفته اند؟
[/quote]
اینم آخرین برنده از آسیا در سفارت آنکارا که باید ایرانی باشد
AS 12411 2014AS12411 ANK Mon Sep 01 10:13:18 GMT-08:00 24-Oct-12 28-Aug-14 1 1 0 0 0 0
بر اساس فایل سایمون که ویزا برایش صادر شده است
تشکر کنندگان: HERMES7 ، satan ، bahar101 ، ofrfar ، afrand
دوستان واقعا ممنون که اینقدر وقت میزارید من فکر کنم اینجوری که شماها حساب کتاب کردید خودشون هم نمیدونن چطوریه؟میان اینجا تقلب میکننBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، milad.nas ، A_A ، ofrfar ، afrand ، aghamilad ، SAAM_60 ، m.ghoreishi ، soruosh ، mandikhanum
سلام خدمت دوستان عزیز

دوستان عزیز لطفا از نقل قول های طولانی و بزرگ استفاده نکنید .

این عمل باعث می شود حجم صفحات بیشتر شود - فشار روی سرور بیشتر باشه - طول صفحات بیشتر بشه - و کلا گنگ شدن مبحث اصلی

پیشاپیش از دوستانی که رعایت میفرمایند کمال تشکر را دارم .
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

ممنون از این همه اطلاعات عجیب و غریب . بالای 90% حرفا رو متوجه نشدم ، فقط متوجه شدم که پارسال اوضا خیلی خراب بوده و همه امیدوارن که مثل پارسال نشه. این حفره و .... اینا رو که اصلا نفهمیدم . دعا می کنم امسال همه چی عالیه عالی پیش بره و من و هموطنانم راحت راحت ویزا بگیریم . توکل همتون به خدا باشه ، مطمئن باشین اگه الان خواسته که برنده باشید اگه بخواد ویزا هم می گیرین ، پس اصلا نه بهش فکر کنین ، نه نگرانش باشید . برای منم دعا کنید
تشکر کنندگان: A_A ، bahar101 ، sh_mm10 ، afrand ، m.ghoreishi ، Mahboy ، farrokh1675 ، goliii ، fa15 ، lotttery2015
به نظرم باید تا اواسط مارچ صبر کنیم تا آمار بهتری از حفره ها , میزان مشارکت و تعداد افراد کیسها در بیاد , ایجاد تاپیک کار قسنگ و نوآورانه ای بود و میتونه یک مقدار استرسها و یه سری بحثا رو تو تاپیکهای دیگه اینجا متمرکز کنه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farrokh1675 ، bahar101
آقا اشتباه شد مثل اینکه مسیر فایل رو اشتباه دادم
[img][عکس: hgrze3mvqa1b27kp78wb_thumb.jpg][/img]
حالا شد اما عکسه خیلی کوچیک شد. اما روی عکس کلیک کنید نشون میده دقیقا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، milad.nas ، bahar101 ، vahidbaq ، nilgoon1982 ، َalikh
(2015-01-08 ساعت 18:35)MASTAN1 نوشته:  آقا اشتباه شد مثل اینکه مسیر فایل رو اشتباه دادم
[img][عکس: hgrze3mvqa1b27kp78wb_thumb.jpg][/img]
حالا شد اما عکسه خیلی کوچیک شد. اما روی عکس کلیک کنید نشون میده دقیقا
خیلی کار خوبی کردی امار جالبی توشه
اینکه هر کیس ایرانی شامل دو نفره
حدود 40% ایرانی یک ضرب ویزا میگیرن و 60% کلیرنس
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
با تشکر ویژه از مدیر عزیز آقا بهداد.
به حول و قوه الهی امسال هم در خدمت دوستان برای آنالیز فایل هستم.فقط یک سوال دارم :
این AT NVC شامل چه کیسهائی است؟من فکر کنم شامل اونهایی که فرمهاشونو فرستادند و هنوز بررسی نشده.چون اگه اصلا کیسی فرم را پر نکرده باشه در سایت CEAC شماره کیس مورد نظر شناسائی نمیشه.
اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

تشکر کنندگان: behdadK ، afrand ، HERMES7 ، sad_sad ، milad.nas
(2015-01-11 ساعت 03:34)me_u نوشته:  سلام دوستان
به حول و قوه الهی امسال هم در خدمت دوستان برای آنالیز فایل هستم.فقط یک سوال دارم :
این AT NVC شامل چه کیسهائی است؟من فکر کنم شامل اونهایی که فرمهاشونو فرستادند و هنوز بررسی نشده.چون اگه اصلا کیسی فرم را پر نکرده باشه در سایت CEAC شماره کیس مورد نظر شناسائی نمیشه.

سرافراز باشید.مثل سرو

میو جان خوشحالم که شما رو در جمعمون میبینم. اتفاقا خیلی منتظر آمارهای شما هستم. پارسال هم محاسبات شما با آمارهای رسمی کمتر از 5% اختلاف داشت که البته آمارهای رسمی 3 ماه بعد از پایان لاتاری آمد. امسال هم همون کاری که میکردی ادامه بدی همه ما سراپا گوش خواهیم بودBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: afrand ، vahidbaq ، laleht ، HERMES7 ، َalikh ، me_u ، rezasadeghi
(2015-01-05 ساعت 10:15)MASTAN1 نوشته:  
(2015-01-05 ساعت 00:43)Radwin نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 23:58)MASTAN1 نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 23:38)Radwin نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 21:49)houshym نوشته:  با این آماری که دوست عزیزمون دادند، همان حدود ۲۰۰ نفر تا الان ویزاگرفته تأئید شد. اگر آمار را در کل آسیا در نظر بگیریم هر کیس معادل حدود ۱.۴ نفر است. پس تا الان حدود ۱۴۵ کیس ویزا گرفته اند و با توجه به اینکه با محاسبات پستهای قبلی سهمیه ایران حدود ۲۵۰۰ کیس است و از میان ۱۳۱۳ کیس نامبر ۳۵۰ کیس نامبر ایرانی بوده اند، میشود گفت که اگر همه چیز روتین باشد و مثل سال گذشته نباشد کیس نامبرهای تا حدود ۸۵۰۰ از ایران ویزا میگیرند که البته چنانچه عده ای که به نظر کم هم نیستند در این میان انصراف بدهند باز این عدد قابل بالا رفتن هم میتواند باشد. البته باز هم میگویم اگر همه چیز روتین باشد و مانند سال گذشته نباشد یا عوامل دیگر دخیل نشوند. اینکه من گغتم تنها آنالیز آماری از وضعیت لاتاری تا الان امسال و برپایه دو دوتا چهارتا بود ولی اینها همه یکطرف زبان خوندن یکطرف. دوستان امسال انشاء الله همه ویزا میگیریم ولی اونور تازه اول خانهای رستمه پس از الان فقط بفکر همین باشیم و بقیه کارها رو خدا خودش انجام میده

دوستان
هر کیس در اسیا حدودا 1.9 نفر است نه 1.36 . به عبارت دیگر هر کیس شامل دو نفر است و در کل دنیا هر کیس شامل 1.5 نفر است. این امار دقیق است و در سال 2013 و 2014 یکی است

این 1.36 که من گفتم از شمارش کیسها و نفرات بود که خودم تا 1313 شمارش کردم و کار کاملا ریاضی بوده و از خودم که نسبت نداده ام حالا اینکه در سال 2013 و 21014 چقدر بوده من نمیدانم و اینی که من گفتم تا آن شماره که گفتم و بر اساس محاسباتم بوده حالا اگر شما میگویید 1.9 و حدود 2 لطف کنید محاسباتی که منجر به این استتنتاج شده بگوئید تا سیستم محاسبات را بر اساس آن بکنیم. چون اینجا وقتی شرکت میکنیم هدفمان اینستکه آماری مطرح شود که وضعیت روشنتر شود. با تشکر از شما
سلام عزیز
برای سه سفارت که من شمردم همان 1.9 است. 600 کیس و معادل 1180 نفر که تقریبا همان 1.9 می شود. بقیه سفارتها را نمی دانم ولی تا اینجا ایرانیها ضریب 1.9 دارند.

اولا دوست عزیز در همین سه سفارت هم باید تک نفره ها را هم به ۱۱۸۰ اضافه میکردید و بعد تقسیم بر ۶۰۰ میکردید که ۲.۳۷ میشود ثانیا این ضریبی که من گفتم در میان کل کیسهای آسیاست و چون محاسبات در آسیاست این نسبت بدست آمد. تنها جایی که ایرانیها بصورت مجزا بررسی شده وقتی بوده که نسبت به سهمیه ایران در قبولیهای امسال بوده وگرنه چون کیسهای ایرانی بصورت پراکنده در میان سایر کشورهای آسیایی هستند مجزا برای خودشان تقسیم بندی نمیشوند. در هرصورت من چون ریاضیدان و یا متخصص آمار نیستم به صحت و سقم دقیق اینجور محاسبات احاطه ندارم اگر یک ریاضیدان داشتیم حل بود. اونم چون جالبه پیش بینی بکنیم نهایتا چند کیس از ایران ویزا میگیرند و کم دلخوشیه. وگرنه باید منتظر بود و دید چه میشود. به نظر من همین بحثها و بررسیها هم برای تقویت روحیه همکاری و همفکری و کمک به یکدیگر بسیار مفیده

[/quote]

در ضمن فک کنم کل ویزاهایی که واسه ایرانه باید 3500 ویزا باشه. این آمار 2500 خیلی دقیق نیست دوستان پارسال از ایران 2200 نفر ویزا گرفتن.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2015-01-11 ساعت 04:25)L_haam نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 03:34)me_u نوشته:  سلام دوستان

سرافراز باشید.مثل سرو
با سلام
ممنون که امسال هم میخواید وقت بذارید
اینat NVC شامل کیس هایی هست که فرمشون داره بررسی میشه و به مصاحبه نرفتند.البته شما اگه همین کیس شماره یک آسیا( 2015as1)رو هم مشاهده کنید می بینید که همین رو نوشته که با توجه به اینکه ایشون از کارنتی های سری اول بودند احتمالا اصلا اقدام نکردند یا فرمش رو بسیار دیر فرستاده.
شما چند صفحه ی اول همین رو تاپیک رو مطالعه فرمایید می بینید که آقا کاوه و یکسری دوستان تحلیل های جالبی گذاشتند و همه چیز رو با حوصله توضیح دادند و دستتون میاد چی به چیه و از روی فایلها بهتر میتونید تحلیل کنید[emoji3]
به نظر من نباید طیاد رو CEAS حساب کرد. چون برای مثال من فرما رو فرستادم، کارنت هم شدم تو تماس های تلفنی (2 بار) هر بار گفتن پروسس پروندت تمومه اما هنوز در NVC هستم و وارد حالت تراتزیت نشدم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
دوست عزیز
همراه گرامی
برادر گرامی من
بزرگوار
لطفا نقل قول های بلند نزن !!

بعد از این دیده شد حذف می شود .
سپاس
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، areb1356 ، babak12 ، soruosh ، milad.nas ، َalikh ، saboteur ، bahar101 ، shahin2737
آقا/خانم mfte.teacher عزیز خب پرونده ی شما حتما هنوز به سفارت فرستاده نشده که at nvc میزنه.توی این مورد که کیسمون در چه وضعیه فکر کنم بشه به سیس اعتماد کنیم [emoji3] ایشالا که هرچه زودتر کیستون ترانزیت بشه [emoji4]
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: soruosh ، babak12 ، Alex 2014 ، saboteur ، Mahboy

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان