کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2015
من قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم. نمیشود این شدت رو تایید کرد.چون خیلی از افرادی که شرایط یکضربی دارند و نمیخواهند ریسک بکنند گزینه ابوظبی رو انتخاب میکنند (علیرغم هزینه بالاتر) همینطور درصدی از برندگان ایرانی اصلا سفارت اتنخاب نمیکنند و خود به خود آنکارا فرستاده میشن . این دسته همون دسته ای هستند که زیاد مطالعه نمیکنند و از چیزی خبر ندارند و شاید یک علت که ریجکت آنکارا و کیس های Ready هم زیاده هم همین افراد هستند.
البته تفاوت بین ایروان و ابوظبی نشون میده که آمار ایروان تقریبا از همه بدتره (چون اون مسائل آنکارا رو نداره) و البته تجربه دوستان از سالهای گذشته ابوظبی نشون میده که آفیسرهاش سختگیری نسبتاً کمتری نسبت به مدارک و مصاحبه دارند .
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101 ، milad.nas ، farrokh1675 ، goliii ، r.bazargan ، Aghaman ، m.ghoreishi ، Mahboy
(2015-01-24 ساعت 14:53)behdadK نوشته:  من قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم. نمیشود این شدت رو تایید کرد.چون خیلی از افرادی که شرایط یکضربی دارند و نمیخواهند ریسک بکنند گزینه ابوظبی رو انتخاب میکنند (علیرغم هزینه بالاتر)

فکر میکنم همین جمله شما هم باز تایید نظر قبلی خودتان و وجود امکان سهولت بیشتر گرفتن ویزا در ابوظبی باشد
ضمنا اگر خیلی ها هم به علت بی اطلاعی در همان سفارت آنکارا مانده باشند باز درصد و آمار نشان میدهد که آنکارا سختگیرانه تر برخورد میکند .
به هر حال ما که خود به خود به ابوظبی انتقال پیدا کردیم ولی جای قدردانی دارد که شما مدتها پیش اعلام کرده بودید ابوظبی بهتر ویزا میدهد
متشکرم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: behdadK ، bahar101 ، milad.nas ، farrokh1675 ، r.bazargan ، SAAM_60 ، m.ghoreishi
(2015-01-24 ساعت 15:17)Aghaman نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 14:53)behdadK نوشته:  من قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم. نمیشود این شدت رو تایید کرد.چون خیلی از افرادی که شرایط یکضربی دارند و نمیخواهند ریسک بکنند گزینه ابوظبی رو انتخاب میکنند (علیرغم هزینه بالاتر)

فکر میکنم همین جمله شما هم باز تایید نظر قبلی خودتان و وجود امکان سهولت بیشتر گرفتن ویزا در ابوظبی باشد
ضمنا اگر خیلی ها هم به علت بی اطلاعی در همان سفارت آنکارا مانده باشند باز درصد و آمار نشان میدهد که آنکارا سختگیرانه تر برخورد میکند .
به هر حال ما که خود به خود به ابوظبی انتقال پیدا کردیم ولی جای قدردانی دارد که شما مدتها پیش اعلام کرده بودید ابوظبی بهتر ویزا میدهد
متشکرم

دوست عزیز انشاء الله هر سفارتی هستید یکضرب بگیرید ولی صحبت سخت گیری یا آسان گیری اصلا معنی ندارد چون یکسری مسائل در مورد ایران منجر به کلیرنس میشه که در تمام دنیا و تمام سفارتهای آمریکا در دنیا برای ایرانیها همین گونه است. کما اینکه در همین مهاجرسرا افرادی پست گذاشته اند که ساکن سوئد، کانادا، استرالیا و حتی خود آمریکا بوده اند و در آنجا هم کلیرنس خورده اند. و افرادی که شرایط یکضرب دارند و دوضرب میشوند هم به صداقتشان و تناقض کوییشان گرفتار میشوند نه اینکه کدام سفارت مصاحبه دارند. تفاوت شاید از اینجا ناشی میشود که افرادی که شرایط یکضربی دارند فکر میکنند که ابوظبی بهتره و با مطالعه پستهای سالهای گذشته به این نتیجه رسیده اند و لذا ابوظبی میزنند و چون شرایط یکضربی را هم دارند یکضرب هم میگیرند. من در آنکارا روز مصاحبه ام با آقایی همراه بودم که خودش هم بخاطر شغلش و مسافرتهایش به اتفاقا مناطق پرآشوب حال حاضر دنیا منتظر کلیرنس بود ولی یکضرب گرفت (البته سربازی معاف شده بود) که ایشان سفرنامه هم در مهاجرسرا نوشته اند.پس صحبت سخت گیری و آسانگیری نیست و ملاکها و معیارها همه جا یکیست. اینهایی که گفتم برای این بود که زیاد روی اینکه کدام سفارت بهتر میدهد یا بدتر حساس نباشید چه بسا جایی که بنظر بدتر است بهتر ویزا بدهد و باالعکس. هرجا که راحتترید باید بروید. و به امید یکضرب صددرصد نروید چون آنوقت اگر یکضرب نگیرید ناراحتی آن برای شما خیلی زیاد میشود. ریلاکس بروید هرچه هست صادقانه بگویید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101 ، goliii ، r.bazargan ، Mahboy ، mandikhanum ، farrokh33
(2015-01-24 ساعت 18:25)Radwin نوشته:  

متشکرم

دوست عزیز انشاء الله هر سفارتی هستید یکضرب بگیرید ولی صحبت سخت گیری یا آسان گیری اصلا معنی ندارد چون یکسری مسائل در مورد ایران منجر به کلیرنس میشه که در تمام دنیا و تمام سفارتهای آمریکا در دنیا برای ایرانیها همین گونه است. کما اینکه در همین مهاجرسرا افرادی پست گذاشته اند که ساکن سوئد، کانادا، استرالیا و حتی خود آمریکا بوده اند و در آنجا هم کلیرنس خورده اند. و افرادی که شرایط یکضرب دارند و دوضرب میشوند هم به صداقتشان و تناقض کوییشان گرفتار میشوند نه اینکه کدام سفارت مصاحبه دارند. تفاوت شاید از اینجا ناشی میشود که افرادی که شرایط یکضربی دارند فکر میکنند که ابوظبی بهتره و با مطالعه پستهای سالهای گذشته به این نتیجه رسیده اند و لذا ابوظبی میزنند و چون شرایط یکضربی را هم دارند یکضرب هم میگیرند. من در آنکارا روز مصاحبه ام با آقایی همراه بودم که خودش هم بخاطر شغلش و مسافرتهایش به اتفاقا مناطق پرآشوب حال حاضر دنیا منتظر کلیرنس بود ولی یکضرب گرفت (البته سربازی معاف شده بود) که ایشان سفرنامه هم در مهاجرسرا نوشته اند.پس صحبت سخت گیری و آسانگیری نیست و ملاکها و معیارها همه جا یکیست. اینهایی که گفتم برای این بود که زیاد روی اینکه کدام سفارت بهتر میدهد یا بدتر حساس نباشید چه بسا جایی که بنظر بدتر است بهتر ویزا بدهد و باالعکس. هرجا که راحتترید باید بروید. و به امید یکضرب صددرصد نروید چون آنوقت اگر یکضرب نگیرید ناراحتی آن برای شما خیلی زیاد میشود. ریلاکس بروید هرچه هست صادقانه بگویید.

سلام
ممنونم از پاسختان ولی شما هم که حرف من را میزنید (افرادی که شرایط یکضربی دارند فکر میکنند که ابوظبی بهتره و با مطالعه پستهای سالهای گذشته به این نتیجه رسیده اند و لذا ابوظبی میزنند و چون شرایط یکضربی را هم دارند یکضرب هم میگیرند.) این یعنی چی؟ یعنی به هر دلیلی به خیلی ها القا شده که ابوظبی بهتر ویزا میدهند و به قول شما و بهداد عزیز این افراد رفته اند و در ابوظبی اتفاقا یک ضرب هم گرفته اند .
من هم همین را میگویم ، به هر حال یک دلیلی داشته که این افراد رفته اند ابوظبی ؟
آمار هم که به ضرس قاطع نشان از بهتر ویزا گرفتن متقاضیان ابوظبی دارد ، پس مشکل کجاست ؟
به هر جهت من قصد تحلیل نداشتم فقط چون ممکن بود برخی دوستان وقت نداشته باشند آماری از واقعیت را استخراج و اعلام کرده ام ، اگر به درد شما و سایر دوستان خورد که خدا رو شکر ، اگر هم نخورد شما ببخشید اصلا بخث خوشحالی و ناراحتی و .... نیست ولی به هر حال واقعیات نشان میدهد که اگر حتی یک درصد فرق مابین سفارت ها باشد اون وقت وضعیت ابوظبی بهتر است.
البته من اصراری بر ادعای خود ندارم هر چه شما پسندیدید همان درست است انشاالله .
برایتان بهترین ها را آرزومندم ، موفق باشید دوست من
تشکر کنندگان: farrokh1675 ، bahar101
(2015-01-24 ساعت 18:48)Aghaman نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 18:25)Radwin نوشته:  [quote='Aghaman' pid='575319' dateline='1422096475']
[quote='behdadK' pid='575311' dateline='1422095021']
من قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم. نمیشود این شدت رو تایید کرد.چون خیلی از افرادی که شرایط یکضربی دارند و نمیخواهند ریسک بکنند گزینه ابوظبی رو انتخاب میکنند (علیرغم هزینه بالاتر)

متشکرم

نه عزیز من، شما هم مثل بقیه دوستان لطف میکنید که نظرات و تجربیات خودتان را با همه در میان میگذارید. من هم نطرات خودم را گفتم اینکه گفتم اطلاعات پیشینیان. بعلت همین چیزهایی است که ما درمیان میگذاریم. شما الان همین مطالب ما را در تعدادبیشتر بخوانید و مثلا هشتاد درصد گفته باشند مثلا ابوطبی برای کسانیکه شرایط یکضربی دارند بهتر است. طبیعتا عقل سلیم حکم میکند که ابوظبی بزنیم و همین باعث میشود که آمار یکضربی ابوظبی بالاتر برود و سالهای آینده هم باز به همین ترتیب. چیزی من گفتم که هرجا خود فرد تشخیص میدهد راحتتره برود نه با این فکر که آنجا بهتر ویزا میدهند. و البته من خودم این مرحله را رد کردم و برای خودم اصلا نگفتم چون کلیرنس هم به من خورده. و اینکه کجا سخت میگیرند یا نمیگیرند هم الان فرقی برای شخص من نمیکند. ضمنا من خودم از شرایط اقامتم در آنکارا راضی نبودم. کلّا چون این قسمت صحبت آنالیز و تحلیله خواستم بگویم تحلیل اینکه چون ابوظبی بیشتر یکضرب میده پس آسانگیرتره درست نیست چون این وسط عوامل دیگر چون اطلاعات و تجارب قبلی منتقل شده از شرکت کننده های امسال یا سالهای قبل فاکتور تعیین کننده است
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh33
(2015-01-24 ساعت 18:25)Radwin نوشته:  

متشکرم

سلام
ممنونم از پاسختان ولی شما هم که حرف من را میزنید (افرادی که شرایط یکضربی دارند فکر میکنند که ابوظبی بهتره و با مطالعه پستهای سالهای گذشته به این نتیجه رسیده اند و لذا ابوظبی میزنند و چون شرایط یکضربی را هم دارند یکضرب هم میگیرند.) این یعنی چی؟ یعنی به هر دلیلی به خیلی ها القا شده که ابوظبی بهتر ویزا میدهند و به قول شما و بهداد عزیز این افراد رفته اند و در ابوظبی اتفاقا یک ضرب هم گرفته اند .
من هم همین را میگویم ، به هر حال یک دلیلی داشته که این افراد رفته اند ابوظبی ؟
آمار هم که به ضرس قاطع نشان از بهتر ویزا گرفتن متقاضیان ابوظبی دارد ، پس مشکل کجاست ؟
به هر جهت من قصد تحلیل نداشتم فقط چون ممکن بود برخی دوستان وقت نداشته باشند آماری از واقعیت را استخراج و اعلام کرده ام ، اگر به درد شما و سایر دوستان خورد که خدا رو شکر ، اگر هم نخورد شما ببخشید اصلا بخث خوشحالی و ناراحتی و .... نیست ولی به هر حال واقعیات نشان میدهد که اگر حتی یک درصد فرق مابین سفارت ها باشد اون وقت وضعیت ابوظبی بهتر است.
البته من اصراری بر ادعای خود ندارم هر چه شما پسندیدید همان درست است انشاالله .
برایتان بهترین ها را آرزومندم ، موفق باشید دوست من
با سلام من هم تجربه ای دارم حکایت میکنم شاید به درد بخورد البته ویزا توریستی بود ولی فکر کنم برا اون ها فرق زیادی نداره چون هر کی میخواد وارد مملکتشون بشه قانون های امنیتی رو در نظر میگیرن سال ۲۰۱۱ خانم و آقا با هم میرن مصاحبه آنکارا آقاapمیخوره چون شغل دولتی و سربازی رفته ولی خانم یکضرب چون خانه داره پس از مصاحبه از آفیسر سوال میکنن به پسر کوچکمان (۱۱ساله) هم ویزا میدی آفیسر میگه الان همراهتونه وبراش نوبت مصاحبه گرفتین ؟ میگن ما فکر میکردیم اگه سه تایی با هم اقدام کنیم به ما ویزا نمیدی آفیسر میگه برید براش نوبت بگیرید به اون هم ویزا تعلق میگیره (پس از اومدن به ایرا ن و نوبت گرفتن و ....پسر هم ویزاشو میگیره ) و سه تایی میرن آمریکا .سال۲۰۱۲ هر سه تاشون این دفعه از دبی اقدام میکنن آقا باز هم ap میخوره مادر و پسر یک ضرب میگیرن .البته سال ۲۰۱۰ برا بار اول این مادر و پسر از آتکارا اقدام کرده بودند (بدوت شوهر)مادر apمیخوره ولی پسر کوچولو یکضرب میگیره چون آفیسر ازش سوال کرده بود کار میکنی مادر گفته بود یک جایی قبلا کار میکردم ولی به مدت یک ماه آفیسر از کارش پرسیده بود خانم هول شده بود و نتونسته بود خوب توضیح بده و آفیسر شک کرده بود و حدود ۵۰ روز کلیرش طول کشیده بود حالا که بررسی میکنم میبینم آقایون اگر کار دولتی داشته باشند ویا سربازی رفته باشند هر سفارت خونه ای مصاحبه داشته باشند برا هر نوع ویزایی به احتمال خیلی زیاد apمیخورن و خانم هایی که خانه دار هستند و کار نمیکنند و بچه ها یکضرب میگیرن البته استثنا همیشه وجود داره پس میشه ازقبل هر کسی یکضرب و یا apرو برا خودش و خانواده اش بدونه و برنامه ریزی کنه و بیخود انتظار یکضرب نداشته باشه که بعدا استرس براشون ایجاد بشه . با آرزوی گرفتن ویزای آمریکا برای همه ایرانی ها .شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: bahar101 ، goliii ، m.ghoreishi ، Mahboy
(2015-01-24 ساعت 19:13)Radwin نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 18:25)Radwin نوشته:  [quote='Aghaman' pid='575319' dateline='1422096475']
من قبلا هم به این نکته اشاره کرده بودم. نمیشود این شدت رو تایید کرد.چون خیلی از افرادی که شرایط یکضربی دارند و نمیخواهند ریسک بکنند گزینه ابوظبی رو انتخاب میکنند (علیرغم هزینه بالاتر)

متشکرم

نه عزیز من، شما هم مثل بقیه دوستان لطف میکنید که نظرات و تجربیات خودتان را با همه در میان میگذارید. من هم نطرات خودم را گفتم اینکه گفتم اطلاعات پیشینیان. بعلت همین چیزهایی است که ما درمیان میگذاریم. شما الان همین مطالب ما را در تعدادبیشتر بخوانید و مثلا هشتاد درصد گفته باشند مثلا ابوطبی برای کسانیکه شرایط یکضربی دارند بهتر است. طبیعتا عقل سلیم حکم میکند که ابوظبی بزنیم و همین باعث میشود که آمار یکضربی ابوظبی بالاتر برود و سالهای آینده هم باز به همین ترتیب. چیزی من گفتم که هرجا خود فرد تشخیص میدهد راحتتره برود نه با این فکر که آنجا بهتر ویزا میدهند. و البته من خودم این مرحله را رد کردم و برای خودم اصلا نگفتم چون کلیرنس هم به من خورده. و اینکه کجا سخت میگیرند یا نمیگیرند هم الان فرقی برای شخص من نمیکند. ضمنا من خودم از شرایط اقامتم در آنکارا راضی نبودم. کلّا چون این قسمت صحبت آنالیز و تحلیله خواستم بگویم تحلیل اینکه چون ابوظبی بیشتر یکضرب میده پس آسانگیرتره درست نیست چون این وسط عوامل دیگر چون اطلاعات و تجارب قبلی منتقل شده از شرکت کننده های امسال یا سالهای قبل فاکتور تعیین کننده است
هشتاد درصد گفته باشند مثلا ابوطبی برای کسانیکه شرایط یکضربی دارند بهتر است

جمله ی بالا از متن خودتان استخراج شده
بیش از این من حرفی ندارم احساس میکنم دوستان با توجه به سواد و تحصیلات خود بهتر قضاوت میکنند
امبدوارم موفق باشید
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-01-24 ساعت 22:41)Aghaman نوشته:  

متشکرم

بیش از این من حرفی ندارم احساس میکنم دوستان با توجه به سواد و تحصیلات خود بهتر قضاوت میکنند
امبدوارم موفق باشید

دوست عزیز انگار شما قصدتان فقط توجیه حرفتان به هر طریقه. من مثال گفتم کار تحلیلیه هیچکس هم نمیتونه بگه کجا بهتره کجا بدتر. شما یک جمله را از وسط یک متن کشیدید بیرون و بعد از روی همان یک جمله تفسیر میکنید. ضمنا ربط دادن به سواد و تحصیلات هم کار درستی نیست اگچه همان هم باشد مشکلی برای من نیست. من گفتم سختگیری و آسانگیری معنی ندارد و توجیه یکضرب بیشتر میتواند انتخاب سفارت با توجه به گفته های قبلی باشد. این طرز حرف زدن شما ربطی به آمار دادن ندارد. شما مصاحبه نرفتید گویا. حالا اگر میخواهید بگویید ابوظبی شاید هم بهتر باشد. شاید خانم سارا گرو همه را یکضرب میدهند. ما که درهرصورت کلیرنس خوردیم
تشکر کنندگان: bahar101 ، Mahboy
(2015-01-24 ساعت 23:32)Radwin نوشته:  
(2015-01-24 ساعت 22:41)Aghaman نوشته:  

متشکرم

امبدوارم موفق باشید

دوست عزیز انگار شما قصدتان فقط توجیه حرفتان به هر طریقه. من مثال گفتم کار تحلیلیه هیچکس هم نمیتونه بگه کجا بهتره کجا بدتر. شما یک جمله را از وسط یک متن کشیدید بیرون و بعد از روی همان یک جمله تفسیر میکنید. ضمنا ربط دادن به سواد و تحصیلات هم کار درستی نیست اگچه همان هم باشد مشکلی برای من نیست. من گفتم سختگیری و آسانگیری معنی ندارد و توجیه یکضرب بیشتر میتواند انتخاب سفارت با توجه به گفته های قبلی باشد. این طرز حرف زدن شما ربطی به آمار دادن ندارد. شما مصاحبه نرفتید گویا. حالا اگر میخواهید بگویید ابوظبی شاید هم بهتر باشد. شاید خانم سارا گرو همه را یکضرب میدهند. ما که درهرصورت کلیرنس خوردیم

دوست من نمیخواستم پاسخ بدهم ولی چون به قول شما بحث تحلیلی است و دیگران هم میخوانند مجبورم پاسخ بدهم تا موضوع روشن شود
اولا که من چرا باید توجیه کنم وقتی که آمار بهترین گواه است برای حرف من ، اختلاف فاحش آمار نشان میدهد که به هر دلیلی در ابوظبی بهتر ویزا میدهند
حالا شما اصرار داری کسانی که احتمال یک ضربی میدادند همه رفتن ابوظبی خوب برادر من چرا ؟ چون احساس کرده بودند که ابوظبی بهتر ویزا میدهند دیگر ، خوب مگه من چیز دیگری گفتم برادر جان
یا اینکه نرفتن و آمار ویزای ابوظبی در شرایط مساوی بهتر است !
به هرحال چه به خاطر رفتن آنهایی که فکر میکردن ابوظبی بهتر به یک ظربی ها ویزا میدهد و چه به خاطر هر دلیل دیگری که شما دوست داری بگید آمار نشان میدهد که با اختلاف قابل توجهی نسبت به آنکارا تعداد ویزاهای ابوظبی نسبت به مصاحبه شونده ها بیشتر است . ( حداقل واقعیت و آمار که این است ) ، حالا دلیلش چی هست و چی نیست شاید من ندونم ولی با آمار و واقعیت که نمیشه مخالفت کرد .
حالا شما فکر کن اصلا ابوظبی سخت گیر تر است ! من به آسان و سخت گیری آن کاری ندارم ولی آمار میگه درصد ویزا گرفته های ابوظبی نسبت به سفارت های دیگر بیشتر است
البته خوشحال میشوم اگر مطلب دیگری داشتید در پیام خصوصی بگیرم چون احتمالا ادامه ی این بحث باعث خستگی دوستان میشود و من به احترام دوستان در اینجا دیگر پاسخی نمیگذارم
برایتان کلیری زود زود و سفری بسیار خوش آرزومندم ، مطمئنم به زودی بهترین خبرها را خواهید شنید
موفق باشید
تشکر کنندگان: bahar101
لازمه تاکید کنم شرط اول مباحثه رعایت ادب و احترامه؟ وگرنه نتیجه مباحثه نیست داد زدن همزمان دو نفره! لطفا هر دو طرف رعایت کنید.

در خصوص مبحث در جریان یک علت داریم و یک معلول. حالا این که کدوم علته و کدوم معلول نمیشود با اطمینان گفت. شاید هر دو هم علت باشند و هم معلوم و درصدش معلوم نیست. بعید هم میدونم مباحثه و مجادله در تعیین جوابش ثمر بخش باشه. اما به شخصه مثل بسیاری از دوستان سالهای قبل توصیه میکنم کسی که احتمال میده یکضرب بگیره اگر ابوظبی بره محکم کاری کرده. هرچند بوده اند با احتمال یکضربی که از ابوظبی هم کلیرنس گرفته اند.
اگر به پرونده کامل و متن مصاحبه تمام مصاحبه روندگان ابوظبی و آنکارا دسترسی داشتیم میتوانستیم تحلیل کنیم که چه درصدی از شانس یکضربی های آنکارا یکضرب گرفته اند و چه درصدی از ابوظبی و اونوقت مقایسه صحیح میشد.

البته این رو هم بگم که وقتی یکطرف قضیه میگوید اینجا بهتره و طرف دوم میگه اینجا با اونجا فرقی نداره معمولا حق با طرف اوله (البته نه با آن شدت و حدت)

قسمت جالب قضیه اینه که این بحث به درد هیچ 2015 ای نمیخوره و عقل سلیم حکم میکنه که 2015 ای ها بین تغییر سفارت(به تبعش تاخیر در مصاحبه) و عدم تغییر سفارت بدتر (حتی اگر مطمئن باشند), عدم تغییر رو میبایست انتخاب کنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، HERMES7 ، SAAM_60 ، Aghaman ، bahar101 ، farrokh1675 ، َalikh ، Mahboy ، farrokh33
(2015-01-25 ساعت 09:00)behdadK نوشته:  لازمه تاکید کنم شرط اول مباحثه رعایت ادب و احترامه؟ وگرنه نتیجه مباحثه نیست داد زدن همزمان دو نفره! لطفا هر دو طرف رعایت کنید.

در خصوص مبحث در جریان یک علت داریم و یک معلول. حالا این که کدوم علته و کدوم معلول نمیشود با اطمینان گفت. شاید هر دو هم علت باشند و هم معلوم و درصدش معلوم نیست. بعید هم میدونم مباحثه و مجادله در تعیین جوابش ثمر بخش باشه. اما به شخصه مثل بسیاری از دوستان سالهای قبل توصیه میکنم کسی که احتمال میده یکضرب بگیره اگر ابوظبی بره محکم کاری کرده. هرچند بوده اند با احتمال یکضربی که از ابوظبی هم کلیرنس گرفته اند.
اگر به پرونده کامل و متن مصاحبه تمام مصاحبه روندگان ابوظبی و آنکارا دسترسی داشتیم میتوانستیم تحلیل کنیم که چه درصدی از شانس یکضربی های آنکارا یکضرب گرفته اند و چه درصدی از ابوظبی و اونوقت مقایسه صحیح میشد.

البته این رو هم بگم که وقتی یکطرف قضیه میگوید اینجا بهتره و طرف دوم میگه فرقی نداره معمولا حق با طرف اوله (البته نه با آن شدت و حدت)

قسمت جالب قضیه اینه که این بحث به درد هیچ 2015 ای نمیخوره و عقل سلیم حکم میکنه که 2015 ای ها بین تغییر سفارت(به تبعش تاخیر در مصاحبه) و عدم تغییر سفارت بدتر (حتی اگر مطمئن باشند), عدم تغییر رو میبایست انتخاب کنند.
چشم
تشکر کنندگان: behdadK ، HERMES7 ، bahar101 ، farrokh1675
(2015-01-20 ساعت 12:59)behdadK نوشته:  فایل آپدیت شده میانه ژانویه CEAC توسط سیمون
تا اینجا این فایل اپدیت شده نشون میده ایروان کماکان به قصابی کیسها مشغوله.انکارا و ابوظبی هم زیاد فرقی ندارن فقط چون ترافیک انکارا بیشتره ap هم بیشتر داده.چشم درد هم از عوارض دیدن تک تک کیسها بود.والسلام .در ضمن kdu بد است "خ ر" است از بس که یکضرب داده به این نپالی ها.نپالی هم نشدیم !!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bahar101 ، farrokh1675 ، amir piri
دست از سر این نپال بدبخت بردارید. 5000 کیس قبولی داره و 3500 تاش رو پر میکنه. حالا کلیرنس بده ریجکت کنه هر کاری بکنه 3500 کیس قبولی رو داره. حق شما رو هم نمیتونه بخوره چون هر سال 3500 تا سهمیه اش رو بر میداره و امسال هم استثنا نیست.
شما سهمیه 8000 و خورده ای آسیا رو 3500 تاش رو فکر کن کلا نداریم بگو ویزای من یکی از این چهارهزار و خورده ای ویزاست. اتفاقا یکی از دلایلی که بولتن ویزا کند جلو میره همین نپاله که زمانی که 3500 تاش تکمیل شد (تو بولتن کات آف میزنن میگن مثلا آسیا تا شماره 10000 و نپال 8500 کات آف) بولتن شروع میکنه به پریدن که واسه ما ایرانی ها خیلی بد هست.

داشتم بلاگ یه استرالیایی که 2 سال پیش لاتاری برنده شد رو میخوندم، بزرگترین ناراحتیش از پروسه لاتاری این بود که با اومدنش حق یکی از این کشور های جهان سوم رو خورده باشهBig Grin
تشکر کنندگان: HERMES7 ، vahid1432 ، Aghaman ، bahar101 ، L_haam ، shahin2737 ، farrokh1675 ، areb1356 ، mandikhanum ، farrokh33
بهداد جان تو مو را میبینی من پیچش مو.!!!! تا حالا کاتماندو نبودی که ببینی چه مردمهای غیر تمیزی هستند (هندو اند)ولی چون درصد پایینی از مردم بودایی اند .به این وسیله رو متافیزیک کل ا م ر یکاییها هستند .یعنی از نظر مردم شناسی اگر هر ام ری کایی مسیحی بخواد روزی تغییر دین بده گزینه اولش بودایی است. یعنی ذهنیت از پیش تعریف شده افیسرها.یعنی kcc رو جون به جونش کنی هر سال حاضره سهمیه ایران رو نصف ونیمه بده مثل پارسال ولی یک دونه از اینها کم نکنه. حالا منکه 7800 ام باید ببینم روز مصاحبه چجوری روانشناسی (افیسر شناسی) بودایی برهمایی وغیره رو داشته باشم که تو دو دقیقه زمان مصاحبه اونقدر تاثیر داشته باشه که دلش بسوزه یکضرب بده و کار ما به سی اک واینجور چیزها نکشه.یکی به من بگه چرا شکلکها برای من غیر فعال شده؟
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Aghaman ، bahar101 ، farrokh1675
1751 کیس در فایل اخر سیمون در آسیا در حالت at NVC هستن!
یعنی از 4300 تا کیس یه چیزی حدود 40 درصد کارنتی ها هنوز تعیین تکلیف نشدن!
حالا این برای کیس بالایی ها خوبه یا بد؟
طبق روال بولتن ماه بعد باید 1000 تا اعلام کنه! ممکنه KCC درگیر نامه دوم این ها باشه و باز کم کارنت کنه؟
تشکر کنندگان: farrokh1675

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان