کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
(2015-05-19 ساعت 13:29)ho_tasha نوشته:  با سلام میخواستم ببینم بهترین زمان شروع واکسیناسیون چیست؟

به کیس نامبر بستگی داره .
اگه کیستون پایینه از همین امروز شروع کنید .
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
سلام ایشاله شما کیس نامبرهای بالا ویزا یک ضرب بشید امیدی بشید برای ماها
یه سوال
واکسن ها تا کی اعتبار دارن
مثلا هپتاتیت کزاز مننژیت؛ ۵ساله اعتبار دارن
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان:
من کی گفتم انفولانزا زدم؟؟؟؟؟؟؟گفتم هپاتیت و مننژیت ..مگه مننژیت همون انفولانزاست؟؟؟؟کیس نامبرم 2×××هست و مطمینم اکتبر نوبت مصاحبه ام هست و تا اون موقع مگه واکسنام تاریخشون منقضی میشه؟؟؟؟
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان:
اقا من با خانوم واکسن زدیم ولی حدودی تاریخ هارو یکی زده میشه راهنمایی کنید مشکلی پیش نمی یاد

CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,483)
تشکر کنندگان:
(2015-05-19 ساعت 17:01)ازیتیدین نوشته:  سلام ایشاله شما کیس نامبرهای بالا ویزا یک ضرب بشید امیدی بشید برای ماها
یه سوال
واکسن ها تا کی اعتبار دارن
مثلا هپتاتیت کزاز مننژیت؛ ۵ساله اعتبار دارن

مصونیت اکثر واکسنها مثل هپاتیت 10 سالست ولی بعضیها مثل انفولانزا حدود 6 ماه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 13:06)ho_tasha نوشته:  اقا من با خانوم واکسن زدیم ولی حدودی تاریخ هارو یکی زده میشه راهنمایی کنید مشکلی پیش نمی یاد

مشکل که نه ولی باید ببینی حدودش چقدر بودهWink 5 یا 10 روز مشکلی نداره ولی یهو 6 ماه نشه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز ترتیب پر کردن مدرک تحصیلی مهمه که از دیپلم به لیسانس باشه یا برعکس؟من برا همسرم اول دیپلم بعد فوق دیپلم وبعد لیسانس را وارد کردم .برای خودم هم اول دیپلم و بعد لیسانس.ایا باید عوض کنم؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-19 ساعت 12:43)sahardeli نوشته:  سلام
من امروز انیستو پاستور تجریش بودم گفتن واکسن هپاتیپ فقط برای افراد زیر 18 سال واجبه بالای 18 سال برای لاتری نیازی نیست. آیا این موضوع صحت داره؟

اونجا مسولش خانم دکتر بخشنده است و کاملا هم به امور لاتاری آگاهه
شما مجددا مراجعه کنید و بگید علیرغم اینکه برای بالای 18 سال نیاز نیست ولی میخواهید که واکسن هپاتیت رو بزنید
حتما به شما تزریق میکنند

بزنید چون تو مدیکال ایراد میگیرند

(2015-05-20 ساعت 17:08)a4542 نوشته:  دوستان عزیز ترتیب پر کردن مدرک تحصیلی مهمه که از دیپلم به لیسانس باشه یا برعکس؟من برا همسرم اول دیپلم بعد فوق دیپلم وبعد لیسانس را وارد کردم .برای خودم هم اول دیپلم و بعد لیسانس.ایا باید عوض کنم؟

این تاپیک مربوط به واکسیناسیون است دوست من لطفا سوالتان را به جای خودتان انتقال دهید
نه خیر از بالا به پایین پر کنید یعنی اول لیسانس بعد دیپلم
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: آلیس-1980
سلام دوستان ...............................................
CN: 2016AS26XX ●●● YEREVAN ●●● DS-260: ۸ June ۲۰۱۵ ●●● ۱ PERSON ●●● CURRENT: 12 Agu 2015 ●●● INTERVIEW: N/A
تشکر کنندگان:
سلام من متولد 48وهمسرم متولد 55هست ماهیچ مدرکی برای واکسن هایی که در کودکی زدیم رو نداریم چکار باید کنیم !!!!تواستان گیلان هم واکسن زده میشه وکارت زرد داده میشه!!!!!
تشکر کنندگان:
چه دردسریه این واکسنااااا
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 02:24)آنیسا91 نوشته:  چه دردسریه این واکسنااااا

چرا درد سر دوست من
برای همه واکسن ها میتونید اقدام کنید مخصوصاً هپاتیت که باید در ماه های 1-2 و 6 بزنین (اگه اشتباه نکنم)
فقط آنفلو آنزا رو بزارین وقتی نامه دومتون اومد بزنین
اگه ابله مرغان هم گرفتین بگین دکتر آزمایش Varicella براتون بنویسه
هر چی کارت واکسیناسیون از زمان نوزادی - دانشجویی و یا سر بازی دارین رو جمع کنین و یه روز برین پاستور اونجا کامل راهنماییتون میکنن Wink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ed2008
ما صبح رفتيم پاستور تجريش برامون خيلي خوب توضيح دادن و گفتن هپاتيت ضروري نيست مگر اينكه براي ايمني خودتون بخواهيد كه ما تزريق كرديم و بعد رفتيم پيش يه دكتر دوست داشتني تو سعادت آباد ايشون هم راهنمايي كردن و برامون mmr و تزريق كردن. يه موضوع جالب كه رو واكسن حك شده بود كه براي دو نفره و من ياد يكي از دوستان افتادم كه در آنكارا تزريق كرده بودن و ميگفتن كه بجاي دو تا واكسن به ما يكي زد ولي پول دو تا رو گرفت
اينو گفتم كه شما براتون اين سوء تعبير نشه به نظر من اون هم دكتر معتمد سفارته به هر حال
در مورد td به ما گفتن يه ماه قبل رفتن بزنيد و يكي هم بر اساس تاريخ تزريق قبليتون مهر ميكنيم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: lighthouse ، آلیس-1980
سلام خدمت عزیزان
من دوازده سال پیش عمل جراحی داشتم پام شکسته بود ایا موضوع مهمیه یا از نظر دکتر سفارت مشکلی نیست؟
سوال بعدیم اینه من شیرازم رفتم واکسن بزنم میگن تا پرینت دعوت به مصاحبتو نیاری ما واکسن نمیزنیم چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 16:49)kourosh8 نوشته:  سلام خدمت عزیزان
من دوازده سال پیش عمل جراحی داشتم پام شکسته بود ایا موضوع مهمیه یا از نظر دکتر سفارت مشکلی نیست؟
سوال بعدیم اینه من شیرازم رفتم واکسن بزنم میگن تا پرینت دعوت به مصاحبتو نیاری ما واکسن نمیزنیم چیکار کنم؟

دوست عزيز از نظر شكستگى يا هر نوع عمل جراحى هيچ مشكلى نخواهيد داشت،در مورد واكسنها سعى كنيد به هر طريقى شده شروع كنيد چون اگر بخواهيد تا زمان دريافت نامه دعوت به مصاحبه صبر كنيد زمان را از دست ميدهيد ، معممولا نامه دوم ٣٠-٤٠ روز قبل از مصاحبه مي ايد و طبيعتأ ديگر فرصتى برا تزريق واكسنهايى مثل هپاتيت و mmr نخواهيد داشت،(پيش نهاد ميكنم با نامه قبوليت مراجعه كن و ياداورى كن شما بدليل انجام ازمايش خون در مراحل مديكال حدودأ از يكماه قبل مصاحبه نبايد تزريق واكسن داشته باشى)
تشکر کنندگان: kourosh8 ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان