کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
یه سوال دیگه اینکه آدرس دبیرستان و پیش دانشگاهی رو دارم ولی کد پستی رو نمیدونم.چی پر کنم؟
تشکر کنندگان:
دیپلم نظام قدیم 12 ساله محسوب میشه؟ اون موقع ، حدود 20_30 سال پیش ،پیش دانشگاهی نبود
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 20:34)sahar_k نوشته:  دیپلم نظام قدیم 12 ساله محسوب میشه؟ اون موقع ، حدود 20_30 سال پیش ،پیش دانشگاهی نبود
بله،دوازده سالست.
تشکر کنندگان: Kaveh ، sahar_k ، shahabjafari
(2015-05-08 ساعت 20:32)sayidteh نوشته:  یه سوال دیگه اینکه آدرس دبیرستان و پیش دانشگاهی رو دارم ولی کد پستی رو نمیدونم.چی پر کنم؟

اگه اشتباه نكنم كدپستى جزء موارد اپشنال هستش و ضرورتى نداره، مهم نيست
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 20:48)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 20:32)sayidteh نوشته:  یه سوال دیگه اینکه آدرس دبیرستان و پیش دانشگاهی رو دارم ولی کد پستی رو نمیدونم.چی پر کنم؟

اگه اشتباه نكنم كدپستى جزء موارد اپشنال هستش و ضرورتى نداره، مهم نيست
بله اختیاری هست.بزنید does not apply.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Kaveh ، shahabjafari
تبریک به همه برندگان 2016
با امید روزهای خوب و ویزلس خوشگل برای همتون

بنا به علاقه و وظیفه شخصی ،همونطور که بچه های 2014 به ما کمک کردن هر کمکی از دستم بیا در خدمت همه شما هستم .
من به خاطر نداشتن امکانات کافی نمیونم تویه تاپیکها زیاد فعال باشم اما به تمام پیام ها جواب میدم.

چندتا توصیه برای همه شما عزیزان
از شتاب زدگی اجتناب کنید اما واسه جور کردن مدارک شتاب کنید چون سیستم اداری ما بهش اعتمادی نیست . (سفرنامه من رو بخونید میفهمید چرا)

هیچ منبعی بهتر از خوندن صفحه به صفحه تاپیک ها نیست حدود 2000 برگ از تاپیک های مهاجرسرا رو خوندم . بعد از اون اگه واستون سوالی موند که نمی مونه سوال بپرسید ، هرچند فکر کنم خودتون میشید منبع برای سوال های دیگران . رضا 2015 عزیز نمونه موجوده

اگه جای خاصی کار میکنید که این چیزا براشون مهمه خبر قبولیتون رو نگید و اگه گفتید بگید اشتباه شده مثلا بد خوندید یا سایت قاطی کرده بوده بلاخره یه چیزی سر هم کنید . وگرنه بغعدا خودتون به این نتیجه میرسید.

به کسانی که در عوض ازدواج و این حرفا بهتون پیشنهاد پول میکنن جواب رد بدین چون واقعا به ریسکش نمی ارزه ، حتی اگه در حد من دستتئن خالی باشه . روزی که برنده شدم دوملیون تومن داشتم الان هم که واسه رفتن آماده میشم فک نکنم بیشتر از 5000 $ بتونم ببرم اونم نصفش رو خانوادم بهم میدن. این حرفم اصلا به روابط شما با نامزد یا دوست دختر،پسرتون نداره اون بحثش کاملا جداست و به نظرم حتی ارزشش از گریین کارت امریکا هم بیشتره . منظورم سواستفاده دیگران ازشماست

الان فقط روی پرکردن فورم 260 تمرکز کنید تا حد اماکن مدارکتون رو کامل کنید . به کشور و شهر انتخابتون خوب فکر کنید . ارمنستان ، ترکیه و امارات هرکدوم مزایای خودش رو داره من آنکارا بودم و سختی های خودش این به شما بستگی داره .واسه تبدیل تاریخ ها از سایت www.time.ir استفاده کنید .

اگه دیپلم فنی دارید و مدرک دانشگاهی دارید نگران نباشید سفرنامه من رو بخونید تا همه چیز دستتون بیاد .اما اگه فقط دیپلم دارید و پیش دانشگاهی ندارید و دانشگاه هم نرفتید . من نمیدونم چه جوری اما پیشدانشگاهی رو بگیرید . چون شما باید پیش دانشگاهی و دیپلم رو داشته باشید یا مدرک دانشگاهی فوق دیپلم ،لیسانس .... داشته باشید.

اگه پاسپورتتون زیر دو سال اعتبار داره من پیشنهاد میکنم هرچه سریعتر تعویض کنید . اگه هم ندارید برید بگیرد خیلی طول نمیکشه .

بازم تبریک میگم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
(2015-05-08 ساعت 20:21)sayidteh نوشته:  دوستان قسمتی که توی فرم یک آدرس از آمریکا میخواد بهتره no بزنیم یا پر کنیم؟
در ورژن اولیه فرم میپرسید که آدرس آمریکا دارید یا نه (اختیاری بود)
ولی از پارسال فرم رو تغییر دادن و الان آدرس آمریکا اجباریه و تا این قسمت رو پر نکنید به صفحه بعد نمیره
البته میتونید موقتا چیزی بنویسید تا بقیه صفحات فرم باز بشه و بعدا اصلاح کنید یا تغییر بدید (حتی روز مصاحبه یا روز ورود به آمریکا)
اگه آدرس مطمئن ندارید، میتونید از خدمات پاریز تراول استفاده کنید

(2015-05-08 ساعت 20:21)sayidteh نوشته:  یه سوال دیگه اینکه آدرس دبیرستان و پیش دانشگاهی رو دارم ولی کد پستی رو نمیدونم.چی پر کنم؟

کد پستی اختیاری هست و هر جای فرم که کد پستی رو نمیدونید DOES NOT APPLY رو تیک بزنید.
[عکس: fes_post.png]
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Arash.e ، shahabjafari
واقعا از شما دوستان ممنونم بابته سریع جواب دادنتون
من آدرسی تو خاک آمریکا ندارم که موثق باشه تا تو سایت وارد کنم.کسی از دوستان میتونه در این زمینه کمک کنه؟
تو تکمیل فرم فقط همین یه مشکلو دارم.ممنون
تشکر کنندگان: shahabjafari
(2015-05-08 ساعت 21:32)sayidteh نوشته:  واقعا از شما دوستان ممنونم بابته سریع جواب دادنتون
من آدرسی تو خاک آمریکا ندارم که موثق باشه تا تو سایت وارد کنم.کسی از دوستان میتونه در این زمینه کمک کنه؟
تو تکمیل فرم فقط همین یه مشکلو دارم.ممنون

دوست عزیز در این زمینه با دوستانمون در پاریز تراول که شماره هاش بالای صفحه موجوده تماس بگیرید تا به بهترین نحو ممکن راهنماییتون کنن. موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، Ali Sepehr ، shahabjafari ، aminabb
سلام به همگی
ضمن تبریک به تمامی کسانی که در لاتاری قبول شده اند پیشنهاد میکنم حتما چند دقیقه ای وقت بزارند و این تایپیک را مطالعه کنند
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
http://www.mohajersara.com/Thread-%D9%84...%85-%D8%9F
(2015-05-07 ساعت 23:39)Memolk نوشته:  خیلی عجیبه پارسال ما کل این تایپیک را از فزونی جمعیت و با سوالهای.متعدد.ترکونده بودیم اینجا چرا امسال اینقدر ساکته??!

واسه اینکه هیچکی قبول نشده ،، شاید فقط به تعداد انگشت های دست قبولی داشتیم .
یکی از 1700 زخمی لاتاری 2014
قرص برنج نخوردم شکر خدا زنده ام
تشکر کنندگان: khorsandi ، shahabjafari
بچه های قبولی امسال برای پر کردن فرم ها برین تاپیک مربوطه پارسال 2015 رو بخونید همه چی دستگیرتون میشه .
یکی از 1700 زخمی لاتاری 2014
قرص برنج نخوردم شکر خدا زنده ام
اکانت اصلی منو باز کنید لطفاً
حداقل میخواید جریمه کنید مدت دار اکانتمو میبستید نه دائمی
سلام بچه ها دوستان عزیزان من بعنوان کوچکترین عضو سایت از کسانی که قبول شدن و دیگر دوستان عاجزانه می خوام که در راه مهاجرت شدیدا چشم و گوششون روباز کنن من چندین سال بود که
ثبت نام لاتاری می کردم و همیشه می گفتم امسال سال منه ولی همیشه به واژه has not been selected برمی خوردم و حداقل دو ما دپرس بودم ولی چون تصمیمم برای رفتن بود از راههای قانونی دیگری استفاده کردم و خوشبختانه بخت با من یار شد و در کتگوری اسکیل ورکر کانادا که بصورت یهدمعجزه برام پیش اومد قبول شدم و تو یک سال من کارام انجام شد و من وارد خاک پاک کانادا شدم بهتون توصیه دوستانه می کنم لاتاری یعنی قمار بخت ازمایی هیچ وقت به خودتون امید واهی ندین و راههای دیگری رو برای رفتن انتخاب کنین ولی بازمدبهتون یاداور می شم مخصوصا به دوستانی که قبول شدن روی مهارت انگلیسیتون واقعا سرمایه گذاری کنین که قابل اغماض نیست و از نون شب واجبتره انگلیسی هو اریو و هوز ایتدگویینگ نیست خرید روز مره تو فروشگاه نیست انگلیسی اینجا مثه یه فیلمه زبان انگلیسیه. که ببینی چقد ازش می فهمی؟ پر از فریز و اصطلاحاته پر از اینتونیشنهای خاصه و هزاران هزار دلواپسی دیگه
و شما که

قبول شدین و در چلنجی برابر اسمتون در اومده کار رو به کارگزارش بدین من خودم چون سالیان سال اطلاعات کسب کر دم به هیچ وکیلی مراجعه نکردم و خودم اپلای کردم و ویزا گرفتم ولی کسی که نمی تونه یه فرم خارجی پر کنه و به ابهاماتی بر می خوره با کارگزار ش/ صحبت کنه و از خدمات اونا بهره ببره که دچار پشیمونی نشه و می تونم ازشرکت پاریز تراول یاد کنم که واقعا کمک بی دریغی برای
دوستا ن بوده اند من در خدمت دوستان هستم امید وارم پاینده باشید
خدایا برای تمامی داشته هام و نداشته هام از تو ممنونم .
تشکر کنندگان: Linspire ، Alissa ، ریحانا ، puryapurya ، lighthouse
سلام دوستان. من در لاتاری ۲۰۱۶ برنده شدم. تازه چند ساعت پیش فهمیدم.
ولی هیچی از اینکه بعدش باید چکار کنم نمیدونم. لطفا راهنماییم کنید.
چندتا سوال مهم هم دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.
مرسی
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، saeid-elisa ، ریحانا ، khorsandi ، shahabjafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان