کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
ضمنا دقت کنید که توی پر کردن فرم چیزی رو اشتباه نکنیین
اگر اشتباه کنین میشه از کی سی سی بخاین براتون باز کنه ولی این خودش باعث تاخیر در مصاحبه میشه
از همین تاپیک برای 2015 میتونین استفاده کنین
تشکر کنندگان: shahabjafari
دوستانی که می خوان اطلاعات بگیرند یا در گردهمایی شرکت کنند می تونند با شماره 16-44622214-021 تماس بگیرند.
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Memolk ، maral-map
دوستان من قبول شدم فقط هیچی از ادامه مراحل فعلا نمیدونم فقط تا اینجایی که بحثاتونو دنبال کردم اکثرا از کیس نامبر زیر 4000 صحبت میکنن میشه یه توضیح کوچیکی در این مورد بدین من کیس نامبر که تو قبولیم زده پنجتای اولی صفره بقیه سه تا عدد متفاوت
تشکر کنندگان: Memolk ، آلیس-1980 ، ریحانا
(2015-05-08 ساعت 13:10)kourosh8 نوشته:  دوستان من قبول شدم فقط هیچی از ادامه مراحل فعلا نمیدونم فقط تا اینجایی که بحثاتونو دنبال کردم اکثرا از کیس نامبر زیر 4000 صحبت میکنن میشه یه توضیح کوچیکی در این مورد بدین من کیس نامبر که تو قبولیم زده پنجتای اولی صفره بقیه سه تا عدد متفاوت

دوست عزیز اول از همه تبریک برای قبولیتون...دوم اینکه شمارتون 3 رقمیه و این یعنیاینکه باید زودتر اطلاعاتتون را برای پر کردن فرم ببرید بالا و اگر تهران هستید حتما با پاریز تراول تماس بگیرید وتوی همایش شرکت کنید هر سوالی را که داشته باشید اونجا جوابش را میگیرید.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Ali Sepehr ، shahabjafari
من شماره کیسم زیر 200 هست تا کی باید فرمها رو پرکنم. متاسفانه ایران هم نیستم و نمیتونم تو همایش باشم
شماره کیس: 20160000xxx
تعداد افراد منظور در کیس : 2 (برنده اصلی خودم خانم / همسرم سربازی س)
مصاحبه: هفته اول نوامبر
ورود به آمریکا : تگزاس / مارچ 2016
تشکر کنندگان: Memolk ، p00ya2001 ، آلیس-1980 ، shahabjafari
(2015-05-08 ساعت 13:00)غلام رضا رضایی نوشته:  سلام سایتی که می شود فرم را گرفت چی هست؟ ممنون DS-260

دوست عزیز فرم را اگر توی لینک فرم 260 بچه های 2015 برید پیدا میکنید...حتما برای جواب به سوالاتتون اون بخش را مطالعه کنید...ولی توی همایش هم شرکت کنید
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

ممنون بابت تبریک
خیر بنده تهران نیستم،میتونم از طریق همین سایت اطلاعت بگیرم برای تکمیل کردن فرم؟
تشکر کنندگان: Memolk ، shahabjafari
(2015-05-08 ساعت 13:29)usatravel نوشته:  من شماره کیسم زیر 200 هست تا کی باید فرمها رو پرکنم. متاسفانه ایران هم نیستم و نمیتونم تو همایش باشم
سلام دوست عزيز و تبريك
حداكثر سعي كنين تا 2-3 هفته ديگه فرمتونو پر كنين و سابميتش كنين تا تو روند تعيين وقت مصاحبه عقب نمونين پر كردن آنلاين فرم خيلي ساده هستش تو همين قسمت يا از اطلاعات بچه هاي 2015 پي دي اف فرم رو پرينت بگيرين و اونو پر كنين تا تو پركردنش مشكل نداشته باشين
چون پركردن فرم DS260 انلاين هست و هر بار كه وارد ميشين فكر كنم حدود 20 دقيقه وقت دارين واكسن هاتونو شروع كنين به زدن اگه قبلا زدين همه رو با بخش واكسيناسيون مهاجرسرا چك كنين
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Memolk ، usatravel ، shahabjafari ، maral-map
(2015-05-08 ساعت 13:37)kourosh8 نوشته:  ممنون بابت تبریک
خیر بنده تهران نیستم،میتونم از طریق همین سایت اطلاعت بگیرم برای تکمیل کردن فرم؟

این سایت یه گنجه هر سوالی که دارید را مطرح کنید همه ی دوستان مهاجرسرایی به سوالاتتون پاسخ می دن...

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Kaveh ، ریحانا ، shahabjafari
سلام دوستان
من امسال اسمم در اومده
تو پر کردن فرم 2 تا سوال برام پیش اومده
1.شغلم آزاده توی قسمت primary occupation بزنم businessman یا none employed?
اگه businessman بزنم بعدا برام تو سفارت مشکل پیش نمیاد؟ سابقه بیمه ام دارم.منظورم اینه که سوال پیچ نمیکنن چه جور فعالیتی و چه بیزینسی؟
2. in which occupation do you intend to work in uSA?
تو این قسمت چون اصلا من میخواسم برای مستر اپلای کنم همون student بزنم؟
بعد کیس نامبر من 4300 هسش. شانس چقدر برای ویزا داره؟ تقریبا کی محاسبه میخوره؟
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، shahabjafari
سلام و تبریک به همه برنده های 2016. یک سوال داشتم:
پارسال که اسم مارو اعلام کردن تو نامه قبولی نوشته بود از 19 می فرم DS 260 اماده برای سابمیت کردنه. ایا برای شمام تاریخی اعلام شده یا از امروزم میتونید تکمیل و ارسال کنید؟ ممنون
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-05-08 ساعت 14:05)sayidteh نوشته:  سلام دوستان
من امسال اسمم در اومده
تو پر کردن فرم ۲ تا سوال برام پیش اومده
۱.شغلم آزاده توی قسمت primary occupation بزنم businessman یا none employed?
اگه businessman بزنم بعدا برام تو سفارت مشکل پیش نمیاد؟ سابقه بیمه ام دارم.منظورم اینه که سوال پیچ نمیکنن چه جور فعالیتی و چه بیزینسی؟
۲. in which occupation do you intend to work in uSA?
تو این قسمت چون اصلا من میخواسم برای مستر اپلای کنم همون student بزنم؟
بعد کیس نامبر من 4300 هسش. شانس چقدر برای ویزا داره؟ تقریبا کی محاسبه میخوره؟

دوست عزیز تبریک میگم . موفق باشی
1:گزینه بیزنس من رو بنویس چون شما بیکار نیستی که فقط شغلت ازاده.
2:این زیاد مهم نیست و هرچی بنویسی خیلی گیر نیستن بهش. معمولا تو سفارت نمیپرسن یا اگرم سوالی در این مورد بشه میتونید بگید بعداز ورود و سنجش اوضاع شغل انتخاب میکنم
در مورد کیس نامبرتون از الان نمیشه گفت خوبه یا بد. شرایط خیلی زیادی هست که تعیین کننده این موضوع هستش ولی در حالت کلی خوبه
تشکر کنندگان: Memolk ، آلیس-1980 ، shahabjafari
(2015-05-08 ساعت 14:21)m.ghoreishi نوشته:  سلام و تبریک به همه برنده های ۲۰۱۶. یک سوال داشتم:
پارسال که اسم مارو اعلام کردن تو نامه قبولی نوشته بود از 19 می فرم DS 260 اماده برای سابمیت کردنه. ایا برای شمام تاریخی اعلام شده یا از امروزم میتونید تکمیل و ارسال کنید؟ ممنون

تو نامه قبولی امسال تاریخ نداده (برخلاف پارسال که نوشته بود which will be available beginning on May 19)
فرم هم دیروز (چند ساعت قبل از رفع مشکل اعلام نتایج) باز شد
دوستان من از كجا بفهم وقت سفارتم كي هست با توجه به كيس نامبر مشخص ميشه?????
تاریخ رویت قبولی: May 08 2015 ساعت 5 صبح .
شماره کیس  2016AS44XX
سفارت : ارمنستان
تعداد افراد منظور در کیس 2 نفر  
مصاحبه 18 : فوریه همسرم یک ضرب و خودم مراحل اداری

کلیر: با معجزه ی خدا سوم آگوست .....                 
خدایا منو این دنیا پاک کردی ، اون دنیا هم پاکم کن ....
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 15:13)tyrex نوشته:  دوستان من از كجا بفهم وقت سفارتم كي هست با توجه به كيس نامبر مشخص ميشه?????

دوست عزیز شما باید بر اساس کیس نامبرتون اوایل هر ماه میلادی منتظر کارنت شدن شمارتون باشید.از لینک پایین:
http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html

بعداز کارنت شدن منتظر دریافت نامه دوم یا همون نامه ای که تاریخ و محل مصاحبه مشخص شده باشید
تشکر کنندگان: Kaveh ، Memolk ، آلیس-1980 ، shahabjafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان