کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2015-05-14 ساعت 07:35)aminezzati نوشته:  سلام
بنده يه سوالي داشتم. كيس نامبر من هزار و خورده اي هست و الانم در كانادا هستم. لذا براي مصاحبه هم لزوما در همين جا بايد مراجعه كنم. منتهي بدليل يه مشكل حاد شخصي ، نبايد زودتر از مارچ سال بعد در پاسپورتم ويزاي آمريكا بخوره. خواهشم از دوستان با نجربه تر اينست كه در صورت امكان راهنمايي كنند كه بهترين روش براي اين كار چه خواهد بود ؟
سوال دوم هم اينست كه اگر خانواده سه نفره اي براي مصاحبه بروند و آقايي كه برنده اصلي ست كليرنس بخورد، ويزاي ديگر اعضاي خانواده صادر و تحويل خواهد شد ، يا كل ويزاهاي اعضاي ديگر خانواده منتظر دريافت نتيجه كليرنس برنده اصلي خواهد شد؟
از راهنمايي بزرگوارانه دوستان پيشاپيش تشكر مي كنم

ابتدا باید شرایط کیستان را بررسی کرد
مثلا اگر شرایط یکضربی داشته باشید یک نسخه بدردتان میخورد و اگر شرایط یک ضربی نداشته باشید نسخه دیگر
ولی به هر حال اگر نمیتوانید تا مارچ ویزا را در پاسپورتتان داشته باشید قاعدتا باید گرفتن آن را به تعویق بیاندازید
اولین راه دیر فرستادن فرم 260 میباشد
اگر مطابق امسال باشد 4 تا 5 ماه بعد از فزستادن فرم تازه کارنت میشوید
راه دوم این است که فرم را بفرستید و بعد از کارنت شدن و آمدن نامه دوم خودتان درخواست عقب افتادن تاریخ مصاحبه را بکنید که به نظرم راه دوم بهتر است
احتمالا مثل 2015 جزو سری اولی کارنتی ها باشید به همین جهت تعیین اینکه چقدر این تاریخ ها را عقب بیاندازید با توجه به وضعیت کیستان ( از نظر یکضربی یا خلاف آن ) قابل محاسبه میباشد
در مورد سوال دوم هم تا زمانی که کیس اصلی کلیر نشود به بقیه هم ویزا نمیدهند حتی اگر موردی نداشته باشند
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: behdadK ، am518 ، mrlzdh ، ed2008
(2015-05-14 ساعت 08:11)Aghaman نوشته:  
بنده يه سوالي داشتم. كيس نامبر من هزار و خورده اي هست و الانم در كانادا هستم. لذا براي مصاحبه هم لزوما در همين جا بايد مراجعه كنم. منتهي بدليل يه مشكل حاد شخصي ، نبايد زودتر از مارچ سال بعد در پاسپورتم ويزاي آمريكا بخوره. خواهشم از دوستان با نجربه تر اينست كه در صورت امكان راهنمايي كنند كه بهترين روش براي اين كار چه خواهد بود ؟
سوال دوم هم اينست كه اگر خانواده سه نفره اي براي مصاحبه بروند و آقايي كه برنده اصلي ست كليرنس بخورد، ويزاي ديگر اعضاي خانواده صادر و تحويل خواهد شد ، يا كل ويزاهاي اعضاي ديگر خانواده منتظر دريافت نتيجه كليرنس برنده اصلي خواهد شد؟

مثلا اگر شرایط یکضربی داشته باشید یک نسخه بدردتان میخورد و اگر شرایط یک ضربی نداشته باشید نسخه دیگر
ولی به هر حال اگر نمیتوانید تا مارچ ویزا را در پاسپورتتان داشته باشید قاعدتا باید گرفتن آن را به تعویق بیاندازید
اگر مطابق امسال باشد ۴ تا ۵ ماه بعد از فزستادن فرم تازه کارنت میشوید
راه دوم این است که فرم را بفرستید و بعد از کارنت شدن و آمدن نامه دوم خودتان درخواست عقب افتادن تاریخ مصاحبه را بکنید که به نظرم راه دوم بهتر است
احتمالا مثل ۲۰۱۵ جزو سری اولی کارنتی ها باشید به همین جهت تعیین اینکه چقدر این تاریخ ها را عقب بیاندازید با توجه به وضعیت کیستان ( از نظر یکضربی یا خلاف آن ) قابل محاسبه میباشد
در مورد سوال دوم هم تا زمانی که کیس اصلی کلیر نشود به بقیه هم ویزا نمیدهند حتی اگر موردی نداشته باشند
موفق باشید
سلام و تشکر از راهنمایی ای که کردین
من سربازی نرفتم و همینطور هم هیچ شرکت دولتی کار نکردم. یه بار هم سال 2009 توسط دولت کانادا بک گراند چک شدم و احتمال زیادی داره که کیس من همون روز ویزا بگیره تو مصاحبه( مصاحبه ام هم تو کانادا خواهد بود) .
الان با توجه به این شرایط و با این فرض دوباره که کیس نامبر من هزار و خورده ای ست من سه تا سوال داشتم که ممنون میشم بزرگواری کنید و راهنمایی کنید :
1- در صورتیکه بخواهم زودتر از مارچ به مصاحبه نرم , برای دیرتر فرستادن فرمها ,با توجه به شرایط سال گذشته ,چقدر دیرتر باید بفرستم حدودا فرم ها رو ؟ 2 ماه؟ 3 ماه یا بیشتر؟
2- با فرض اینکه من زودتر فرم ها رو فرستادم و اگر مثلا برای دسامبر برای مصاحبه دعوت شدم ,آیا میشه مثلا مصاحبه رو 3 ماه عقب انداخت ؟ این نرمال هست یا ممکنه اصلا نپذیرن ؟تا چقدر عقب انداختن مصاحبه نرمال جلوه می کنه ؟
3- در صورتیکه روزی که میریم مصاحبه هنوز واکسیناسیون ما کامل نشده باشه و همه چیز های دیگه اوکی باشه برای ویزا ,معمولا چه اتفاقی ممکنه بیفته ؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 00:51)Nazem نوشته:  ضمن تشکر از کلیه 250 نفر دوستانی که در گردهمایی شرکت کردند لازم بذکر است برای آن دسته از عزیزانی که موفق نشدند در مراسم حضور داشته باشند DVD همایش قابل دریافت است.

برای هماهنگی دریافت لطفاً با شماره تلفن های 16-44622214-021 تماس بگیرید.

باسپاس
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: مهتاب.م ، farshadarab
(2015-05-14 ساعت 18:56)aminezzati نوشته:  

احتمالا مثل ۲۰۱۵ جزو سری اولی کارنتی ها باشید به همین جهت تعیین اینکه چقدر این تاریخ ها را عقب بیاندازید با توجه به وضعیت کیستان ( از نظر یکضربی یا خلاف آن ) قابل محاسبه میباشد
موفق باشید
من سربازی نرفتم و همینطور هم هیچ شرکت دولتی کار نکردم. یه بار هم سال 2009 توسط دولت کانادا بک گراند چک شدم و احتمال زیادی داره که کیس من همون روز ویزا بگیره تو مصاحبه( مصاحبه ام هم تو کانادا خواهد بود) .
الان با توجه به این شرایط و با این فرض دوباره که کیس نامبر من هزار و خورده ای ست من سه تا سوال داشتم که ممنون میشم بزرگواری کنید و راهنمایی کنید :
۱- در صورتیکه بخواهم زودتر از مارچ به مصاحبه نرم , برای دیرتر فرستادن فرمها ,با توجه به شرایط سال گذشته ,چقدر دیرتر باید بفرستم حدودا فرم ها رو ؟ ۲ ماه؟ ۳ ماه یا بیشتر؟
۲- با فرض اینکه من زودتر فرم ها رو فرستادم و اگر مثلا برای دسامبر برای مصاحبه دعوت شدم ,آیا میشه مثلا مصاحبه رو ۳ ماه عقب انداخت ؟ این نرمال هست یا ممکنه اصلا نپذیرن ؟تا چقدر عقب انداختن مصاحبه نرمال جلوه می کنه ؟
۳- در صورتیکه روزی که میریم مصاحبه هنوز واکسیناسیون ما کامل نشده باشه و همه چیز های دیگه اوکی باشه برای ویزا ,معمولا چه اتفاقی ممکنه بیفته ؟

سلام
سال 2015 کسانی که فرمشون رو دیر فرستاده بودند حدودا 4 تا 5 از زمان ارسال فرم مصاحبه شون عقب میافتاد دقیق آنرا از رضا2015 که از مدیران سایت میباشد ایشان خودشان فرم را آنلاک کردند و مصاحبه شان هم عقب افتاد ، میتوانند دقیق و به روز به شما اطلاعات بدهند
در مورد سوال دوم بله میتوانید مصاحبه را عقب بیاندازیذ و عملا سه ماه شک بر انگیز نیست چه بسا که اگر دلیل منطقی هم داشته باشید بسیار بهتر خواهد بود
برای نقص واکسیناسیون هم هر آنچه از واکسن ها که مانده باشد پزشک معتمد سفارت در روز مدیکال به شما خواهد زد و اگر شرایط طوری بود که امکان زدن به دلیل زمان آن وجود نداشت منعی برای ویزای شما بوجود نمیاید فقط از شما میخواهند که آنرا در زمان خود تزریق نمایید
تشکر کنندگان: َalikh ، ed2008
سلام دوستان
میشه بهم راهنمایی کنید تاریخ مصاحبه از کجا مشخص میشه?
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 17:19)کتایون ص نوشته:  سلام دوستان

سلام
پس از کارنت شدن و دریافت نامه دوم
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 17:19)کتایون ص نوشته:  سلام دوستان
به تاپیک بولتن ویزا و کارنت شدن کیسها مراجعه کنین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من کیس نامبر کمی کمتر از 2100 دارم و هنوز فرمهای 260 را ارسال نکردم با توجه به اینکه یه کوچولو توی راه داریم و یه پسر 8 ساله احتمالا چه تاریخی دعوت به مصاحبه میشیم و اینکه کدوم سفارت واسه ما راحت تر هستش
تشکر کنندگان:
با سلام آیا تغییر مکان مصاحبه بعد از سابمیت فرم باعث تاخیر در روند کار میشود؟با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 15:00)shahram.mis1356 نوشته:  سلام دوستان من کیس نامبر کمی کمتر از 2100 دارم و هنوز فرمهای 260 را ارسال نکردم با توجه به اینکه یه کوچولو توی راه داریم و یه پسر ۸ ساله احتمالا چه تاریخی دعوت به مصاحبه میشیم و اینکه کدوم سفارت واسه ما راحت تر هستش
اگه تا آخر این ماه فرمتون رو ارسال کنید.احتمالا تو نوامبر مصاحبه خواهید داشت.راجع به سفارت به نظر من ایروان.
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 21:48)آلیس-1980 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 15:00)shahram.mis1356 نوشته:  سلام دوستان من کیس نامبر کمی کمتر از 2100 دارم و هنوز فرمهای 260 را ارسال نکردم با توجه به اینکه یه کوچولو توی راه داریم و یه پسر ۸ ساله احتمالا چه تاریخی دعوت به مصاحبه میشیم و اینکه کدوم سفارت واسه ما راحت تر هستش
اگه تا آخر این ماه فرمتون رو ارسال کنید.احتمالا تو نوامبر مصاحبه خواهید داشت.راجع به سفارت به نظر من ایروان.

ضمن احترام به نظر دوستمان فکر میکنم با توجه به سن فرزندان شما و سرمای زمان مصاحبه در ایروان و آنکارا ، ابوظبی انتخاب بهتری باشد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،لطفأ نظراتتونو سريعأ بهم بگين شماهايي كه تجربه دارين،به من گفتن شوهرم كه معافيت كفالت داره و با در نظر داشتن اين حوضوع كه كيس برنده خودم هستم و خانه دار و بدون سابقه كار و سن زير ٢٥،از اونجايي كه به احتمال زياد خودم ويزا يكضرب ميگيرم،براي اينكه همسرم هم يكضرب باشه، سفارت ابوظبي بهتره،ايا اين كار به صلاح هست؟
سفارت پيشنهاد شده به ما انكارا هستش،ولي ما شنيديم تجربه ثابت كرده ابوظبي با توجه به شوايط شوهرم يكضرب راحت تر ميده تا انكارا
خواهشأ جوابم رو بديد چون فرم ٢٦٠ رو هنوز ارسال نكردم
تشکر کنندگان:
در این مورد هم ایروان و هم ابوظبی بهتر از آنکارا هستن

case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 18:56)aminezzati نوشته:  

موفق باشید
۱- در صورتیکه بخواهم زودتر از مارچ به مصاحبه نرم , برای دیرتر فرستادن فرمها ,با توجه به شرایط سال گذشته ,چقدر دیرتر باید بفرستم حدودا فرم ها رو ؟ ۲ ماه؟ ۳ ماه یا بیشتر؟
۲- با فرض اینکه من زودتر فرم ها رو فرستادم و اگر مثلا برای دسامبر برای مصاحبه دعوت شدم ,آیا میشه مثلا مصاحبه رو ۳ ماه عقب انداخت ؟ این نرمال هست یا ممکنه اصلا نپذیرن ؟تا چقدر عقب انداختن مصاحبه نرمال جلوه می کنه ؟
۳- در صورتیکه روزی که میریم مصاحبه هنوز واکسیناسیون ما کامل نشده باشه و همه چیز های دیگه اوکی باشه برای ویزا ,معمولا چه اتفاقی ممکنه بیفته ؟
ویزا نباید تو پاستون باشه یا مهر خروج و ورود؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-02 ساعت 10:17)aaraam نوشته:  در این مورد هم ایروان و هم ابوظبی بهتر از آنکارا هستن

اول ابوظبی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان