کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
البته ایروان و ابوظبی تو 2014 اون اواخر بدجور ویزا نامبر نداشتن و خیلیها کلیر شدن و ویزا نبود این وضعیت تو آنکارا کمی بهتر بود
تشکر کنندگان:
برای یکضرب دادن هم ایروان هم ابوظبی خوب بودن تو ۲۰۱۴ ولی برای کلیر کردن ابوظبی از همه بهتر بود بعد آنکارا بعد ایروان

case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: Matin625 ، ed2008 ، 1362amin1362
سلام
من کیس نامبرم ۹** هستش ۱۱ می هم فرم رو پر کردم ولی تو انتخاب سفارت ارونجایی که اطلاع نداشتم استانبول رو انتخاب کردم ، (توی نامه اول من سفارت آنکارا انتخاب شده یود) سوالم این هستش که من باید به kcc میل بدم و سفارت و تغییر بدم یا خودشون تغییر میدن به آنکارا؟ (اگر استانبول نمی شود چرا در گزینه های انتخابی فرم ۲۶۰ بود؟Sad )
سوال دیگه اینکه کارنت شدن یعنی چی؟ نامه دوم بعد چه مدتی میاد؟
یه سوال مهم دیگه اینکه من احتمالا اگه کلیرانس انگلیسم به زودی بیاد اکتبر برای تحصیل میرم انگلیس آیا میتونم کلا سفارت رو به انگلیس تغییر بدم؟ اگه آره تا کی میتونم؟ چون رشته ی تحصیلیم حساسه (نفت) و با این حساب کلیرانس میخورم و میترسم سفارت آنکارا ریجکتم کنه ولی انگلیس بعلت اینکه یکبار پروسه چندین ماهه انگلیس رو طی کردم کلیرانسم زودتر بیاد و ریجکت نشمSad اصن با این رشته ای که دارم احتمال داره اکسپت شم اصن؟Sad
ببخشید سوالام طولانی و پخش و پلا بود بزارید به پای استرسم
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 14:47)behdadK نوشته:  توصیه بنده هم این هست که اگر خیلی بیش از حد به هزینه حساس نیستید حتما سفارت ابوظبی رو انتخاب کنید. در همه سالهای گذشته اگر ابوظبی بهترین سفارت نبوده بدترین هم نبوده ولی مثلا امسال آنکارا بسیار کنده یا پارسال ایروان حسابی از خجالت دوستان در آمد و هر سال در بدی بین آنکارا و ایروان مسابقه است.

هزینه های ابوظبی درسته که بالاتره (هرچند که با رعایت بعضی مسائل تا حدی جبران میشه و یا حتی پیکاپ ویزا در صورت دو ضربی میتونه هزینه تون رو از دو سفارت دیگه کمتر بکنه) ولی نگرانی کمتری از بابت احتمال کلیرنس و طولانی شدن مدت اون خواهید داشت و تقریبا احتمال ریجکتی به دلیل ایرادات من در آوردی سفارت آنکارا رو نداره.

البته این تفاوت به حدی فاحش نیستند که شما اگر آنکارا باشید خانه خراب بشید ولی خوب اگر امکانش رو دارید از بنده و سایر دوستان بشنوید و اول روی ابوظبی فکر کنید.

ضمنا پیشنهاد میکنم در همایش پاریز تراول حتما شرکت کنید و اونجا اطلاعات بیشتری در خصوص انتخاب سفارت، مدارک و فرم دریافت کنید. دوستانی که در شرکت پاریز تراول خدمت میکنند چندین ساله که در این پروسه تجربه دارند و کمک بزرگی به شما میتونن بکنن.

با توصیه شما که همه میزنن ابوظبی که Big Grin
توی 2014 هم همین رو میگفتن که ابوظبی بهتره، ولی آمار 2014 رو ببینید ابوظبی و آنکارا هر دو حدود 50% کلیر کردن تا آخر 2014.
آمار 2015 و 2016 رو ندارم، ولی مطمئناً همه هجوم میبرن به ابوظبی دیگه.
تقسیم بندی اولیه برای سفارت ها به نظر من منطقی هست و تغییرش ندید بهتره. چرا ایروان بدترین آمار رو داره ؟ چون که اکثراً به خاطر هزینه کم سفارتشون رو به ایروان تغییر میدن و ازدحام هست. و چرا ابوظبی آمارش خوبه به دلیل هزینه بالاش و اینکه کمتر تمایل دارن برای رفتن به ابوظبی.
و حالا 2016 ای ها با دیدن آمار وحشتناک 2014 و آمار خوب ابوظبی 2015 اکثراً هزینه رو به جون میخرن و چون احساس خطر میکنن ابوظبی رو انتخاب میکنن.
به نظرم تغییر نداردن سفارت به همه ی بچه هایی که توی هر 3 سفارت هستند کمک خواهد کرد.
دیدن این ویدئو مربوطه به این موضوعه و دیدنش خالی از لطف نیست.
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: mehdihk ، farshadarab ، sosol ، aminreza
(2015-06-02 ساعت 20:17)mehr.mehr نوشته:  سلام
من کیس نامبرم ۹** هستش ۱۱ می هم فرم رو پر کردم ولی تو انتخاب سفارت ارونجایی که اطلاع نداشتم استانبول رو انتخاب کردم ، (توی نامه اول من سفارت آنکارا انتخاب شده یود) سوالم این هستش که من باید به kcc میل بدم و سفارت و تغییر بدم یا خودشون تغییر میدن به آنکارا؟ (اگر استانبول نمی شود چرا در گزینه های انتخابی فرم ۲۶۰ بود؟Sad )
سوال دیگه اینکه کارنت شدن یعنی چی؟ نامه دوم بعد چه مدتی میاد؟
یه سوال مهم دیگه اینکه من احتمالا اگه کلیرانس انگلیسم به زودی بیاد اکتبر برای تحصیل میرم انگلیس آیا میتونم کلا سفارت رو به انگلیس تغییر بدم؟ اگه آره تا کی میتونم؟ چون رشته ی تحصیلیم حساسه (نفت) و با این حساب کلیرانس میخورم و میترسم سفارت آنکارا ریجکتم کنه ولی انگلیس بعلت اینکه یکبار پروسه چندین ماهه انگلیس رو طی کردم کلیرانسم زودتر بیاد و ریجکت نشمSad اصن با این رشته ای که دارم احتمال داره اکسپت شم اصن؟Sad
ببخشید سوالام طولانی و پخش و پلا بود بزارید به پای استرسم
دوست عزیز،اصلا نگران رشتتون نباشید.بودن کسایی که با رشته شما ویزای یکضرب هم گرفتن.برای تغییر سفارت بهتره خودتون ایمیل بفرستید و فکر می کنم تا اقامت انگلستان رو نداشته باشید نتونید اونجا مصاحبه بدید.می تونید به کی سی سی ایمیل بزنید یا زنگ بزنید و اگر می تونید خوب انگلیسی صحبت کنید از خودشون سوال کنید که چیکار می تونید بکنید.اگه کیس نامبرتون پایینه سفارت رو تغییر ندید بهتره،یعنی همون آنکارا باشه.بعد هم اینا چک کردناشون اصلا به هم ربط نداره.پارسال کسایی بودن که میگفتن که تازه توریستی رفتن عمه ربکا و تازه اف بی آی چکشون اومده ولی باز هم کلیرنس خوردن و چند ماه بود منتظر بودن.فقط چون انگلیس کلا اینجور کیسها کمتره،کسایی که اونجا مصاحبه میشن احتمالا پروسشون زودتر طی میشه.کسایی که تو ایران هستن خودشون به غیر آنکارا و ایروان و ابوظبی جای دیگه نمی فرستن،پس نگران استانبول نباشین ولی برای اطمینان با کی سی سی مکاتبه کنید بد نیست.هم جوابتون رو از منبع مطمئنی می گیرین.هم خیالتون راحت میشه و استرستون کم.
تشکر کنندگان:
سلام
کسی می دونه جدول کارنت شدن رو از کجا باید دید؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 09:52)sadjad znl نوشته:  سلام
کسی می دونه جدول کارنت شدن رو از کجا باید دید؟

سلام
از اینجا
سوالتون رو توی تاپیک مربوظه بپرسید زودتر به جواب میرسید Wink
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
تشکر کنندگان: babak12 ، humsun
با سلام و خسته نباشید،من در حال پر کردن فرم 260 هستم ولی توی فرم دیگه قسمتی که مربوط به سفارت هست رو نشون نمیده،من یکبار فرم را save کردم، میتونه برای این باشه ؟
تشکر کنندگان:
سلام
من کیس نامبرم نزدیک7000 هست سفارتم اول آنکارا بود که توی فرم DV-260 به ایروان تغییر دادم حالا تصمیم گرفتم که به ابوظبی تغییر بدم ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟
تشکر کنندگان: 1362amin1362
(2015-06-16 ساعت 12:40)mf63 نوشته:  سلام
من کیس نامبرم نزدیک7000 هست سفارتم اول آنکارا بود که توی فرم DV-260 به ایروان تغییر دادم حالا تصمیم گرفتم که به ابوظبی تغییر بدم ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟

درود. دوست عزیز اگه فرم DS-260 تون رو امضا (Sign) کردید که نهایی شده و میتونید یه ایمیل با این مضـــــــــــمون به KCC یزنید تا فرم رو براتون آنلاک کنه یا خودش سفارت مدنظر شما رو انتخاب کنه.
اگر هم فرم تون رو Sign نکردید که بعد از وارد شدن به سایت سمت چپ صفحه وارد قسمت Getting Start بشید و بعد پایین صفحه در قسمتی که توی تصویر هست محل مصاحبه رو تغییر بدید.
[عکس: cvamf2k8v1bddqu7j80n.jpg]
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، ریحانا ، sosol
بچه ها من باید تاریخ مصاحبمو عقب بندازم چی باید بنویسم لطفا کمک کنید.دوهفته مونده تا مصاحبه اما بعلت یه سری مشکلات نمیتونم برم.
تشکر کنندگان:
کسی نیست جواب بده? Plzzz
تشکر کنندگان:
من کیسم بالاست و اگر کارنت بشه آگست سال بعد کارنت میشه.
آلمان تحصیلی قبول شدم برای دوره مستر.
سوالم اینه که اگر کارای ویزای آلمانم اوکی شد و تا چند ماه دیگه رفتم، آیا اونموقع سفارتمو از آنکارا به برلین تغییر بدم؟ (با توجه به اینکه کیسم بالاست و اگه عقب بیفته کارنت شدنم عملا ریسکی میشه)

(اونطوری که من از پست ها متوجه شدم تا قبل پنج ماه از زمان حدودی کارنت شدن ایرادی پیش نمیاد آدم آنلاک کنه؟)

ممنون میشم راهنماییم کنین
Case no.: 2016AS00007XXX
تشکر کنندگان:
(2015-06-27 ساعت 13:46)s0053 نوشته:  بچه ها من باید تاریخ مصاحبمو عقب بندازم چی باید بنویسم لطفا کمک کنید.دوهفته مونده تا مصاحبه اما بعلت یه سری مشکلات نمیتونم برم.
سلام ،شما ایمیل به سفارت بزن جواب اتوماتیک میاد که باید از طریق سایت www.usvisa-info.com زمان مصاحبه را تغییر بدی
تو خصوصی بهم پیام بده
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 12:52)M.d نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 13:46)s0053 نوشته:  بچه ها من باید تاریخ مصاحبمو عقب بندازم چی باید بنویسم لطفا کمک کنید.دوهفته مونده تا مصاحبه اما بعلت یه سری مشکلات نمیتونم برم.
سلام ،شما ایمیل به سفارت بزن جواب اتوماتیک میاد که باید از طریق سایت www.usvisa-info.com زمان مصاحبه را تغییر بدی
تو خصوصی بهم پیام بده

كسي نميدونه s0053 تونست تاريخ مصاحبه اش را تغيير بده يا نه؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان