کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
دوستان تاریخ مصاحبه که میشه تغییر مهم این هست که شما تغییر میدید ایا از اون طرف از بقیه کارها عقب میوفتید یا نه چون ممکنه زمان دیرتری اعلام کنند حواستون به اون داستان باشه
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2015-06-16 ساعت 15:07)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-16 ساعت 12:40)mf63 نوشته:  سلام
من کیس نامبرم نزدیک7000 هست سفارتم اول آنکارا بود که توی فرم DV-260 به ایروان تغییر دادم حالا تصمیم گرفتم که به ابوظبی تغییر بدم ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟

درود. دوست عزیز اگه فرم DS-260 تون رو امضا (Sign) کردید که نهایی شده و میتونید یه ایمیل با این مضـــــــــــمون به KCC یزنید تا فرم رو براتون آنلاک کنه یا خودش سفارت مدنظر شما رو انتخاب کنه.
اگر هم فرم تون رو Sign نکردید که بعد از وارد شدن به سایت سمت چپ صفحه وارد قسمت Getting Start بشید و بعد پایین صفحه در قسمتی که توی تصویر هست محل مصاحبه رو تغییر بدید.
[عکس: cvamf2k8v1bddqu7j80n.jpg]
موفق باشید.
سپاسگذازم ممنون از محبتتون
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، لطف اله
(2015-06-29 ساعت 00:31)s0053 نوشته:  کسی نیست جواب بده? Plzzz

دوست عزیز شما برنده لاتاری 2015 هستید یا 2016؟
اگر 2015 باید فروم برندگان 2015 رو انتخاب کنید که دوستان جدیدالورود گیج نشن و در صورتیکه 2015 هستید دیگه زمانی واسه عقب انداختن نمونده که
تشکر کنندگان: عسل.م
سلام دوستان، من و همسرم امسال برنده لاتاری شدیم . شماره کیس ما ۶۰۰۰ هست. فرم رو ۲۲ می ارسال کردیم. از ماه ژوئن اومدیم استرالیا زندگی‌ می‌کنیم. کسی‌ میدونه که مصاحبه رو میتونیم به استرالیا منتقل کنیم ؟ استرالیا توی لیست کشورها نیست
تشکر کنندگان: 1362amin1362
(2015-07-19 ساعت 18:04)Leily777 نوشته:  سلام دوستان، من و همسرم امسال برنده لاتاری شدیم . شماره کیس ما ۶۰۰۰ هست. فرم رو ۲۲ می ارسال کردیم. از ماه ژوئن اومدیم استرالیا زندگی‌ می‌کنیم. کسی‌ میدونه که مصاحبه رو میتونیم به استرالیا منتقل کنیم ؟ استرالیا توی لیست کشورها نیست
سلام دوست عزيز و تبريك
شما ميتونيد به kcc ايميل بزنيد و درخواست بديد كه مصاحبتون استراليا باشه. البته يه پيشنهاد دوستانه بكنم و اون اينكه شما اگر زندگيه خوبي همراه با يه شغل خوب در استراليا داريد دليلي نداره بريد آ م ر ي ك ا. اون ديگه به خودتون بستگي داره ولي اگه همه چيز اونجا خوبه به عنوان يه هموطن بزاريد بقيه بچه هاي برنده كه امكان رفتن به اون كشور را از طرق ديگه ندارن از ويزايي كه خواهيد گرفت استفاده كنند چون تعداد ويزاها محدود است و به بعضي از بچه ها در آخر ويزا نميرسه. اين فقط يه پيشنهاد دوستانه بود، مختار شماييد. موفق باشيد.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز

لطفاً در فضای مجازی به چشم های خودتان نیز اعتماد نکنید.

اخیراً تعدادی کاربر نما با ارائه مشخصات جعلی و دروغین برنده شدن و ارسال تعداد زیادی پست در جهت طبیعی جلوه دادن این امر یافت شدند و از حضور در سایت محروم شدند که اهدافی جز اخاذی ، تعریف از کسانی که سابقه ی حقوقی و کیفری مشخصی دارند و در نهایت سودجویی و سو استفاده از برندگان عزیز را ندارند.

به شخصه بعنوان یک هموطن ایرانی نه شخصیت حقوقی مهاجرسرا از شما دوستان عاجزانه تقاضامندم که براحتی به افراد در محیط مجازی اعتماد نکنید و همچنین از پذیرفتن پیشنهاد های اغوا گرانه خلاف قانون بشدت خودداری نمایید و گول افرادی که می گویند مشکلی بوجود نمی آید و غیره را نخورید.

هیچ کسی جز شما دلسوز پرونده مهاجرتیتان نیست و در صورتی که کوچکترین اطلاعاتی از شما بدست افراد نا اهل بیفتد حتی اگر سواستفاده ای هم نتواند کند لااقل می تواند با اعصاب و روح شما بازی کند و در این جو استرس لاتاری شما را با مشکلات روحی دست به گریبان کند.

با تشکر از حسن دقت شما عزیزان
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sepideh1234
سلام
ممنون از دوستان عزیز به خاطر راهنمایهاشون
من برنده 2016 هستم با کیس 2XXX سفارت در نامه اول آنکارا بود .در فرم 260 هم انکارا نوشته بود که من به توصیه ، تغییر ندادم . چندین نفر از دوستانم که از سفارت انکارا مصاحبه شده اند مدت کلیرنس انها طولانی شده و یک مورد 2014 با کیس نامبر 700 ، 9 ماه طول کشیده . ولی دوستان2015 که در ایروان مصاحبه شده اند زمان کلیر انها نسبت به انکارا کوتاه تر بوده . من که الان منتظر نامه دوم هستم .صلاح هست سفارت رو تغییر بدم ؟
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: 1362amin1362
(2015-07-19 ساعت 18:04)Leily777 نوشته:  سلام دوستان، من و همسرم امسال برنده لاتاری شدیم . شماره کیس ما ۶۰۰۰ هست. فرم رو ۲۲ می ارسال کردیم. از ماه ژوئن اومدیم استرالیا زندگی‌ می‌کنیم. کسی‌ میدونه که مصاحبه رو میتونیم به استرالیا منتقل کنیم ؟ استرالیا توی لیست کشورها نیست

بله دوست عزيز. سفارت آمريكا در سيدني رو مي تونيد انتخاب كنيد. اما پيشنهاد نمي كنم. يكم سخت گير هستن. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 02:15)aminreza نوشته:  سلام
ممنون از دوستان عزیز به خاطر راهنمایهاشون
من برنده ۲۰۱۶ هستم با کیس 2XXX سفارت در نامه اول آنکارا بود .در فرم 260 هم انکارا نوشته بود که من به توصیه ، تغییر ندادم . چندین نفر از دوستانم که از سفارت انکارا مصاحبه شده اند مدت کلیرنس انها طولانی شده و یک مورد ۲۰۱۴ با کیس نامبر 700 ، ۹ ماه طول کشیده . ولی دوستان۲۰۱۵ که در ایروان مصاحبه شده اند زمان کلیر انها نسبت به انکارا کوتاه تر بوده . من که الان منتظر نامه دوم هستم .صلاح هست سفارت رو تغییر بدم ؟

دوست عزيز. اينها دليل نمي شه. چون شرايط هر كيس با كيس ديگه فرق مي كنه. خيلي از كيس ها هم بودن كه در آنكارا خيلي زود كلير شدن. اين رو هم بدونيد بچه هاي ٢٠١٥ زياد هم از ارمنستان راضي نيستن. در كل سه سفارت رويه كاريشون يكيه و از kcc تبعيت مي كنن. در انتخاب سفارت به نظر من تنها چيزي كه مهمه اينه كه محل سفارت احتياج به ويزا و يا معطلي ويزا نداشته باشه. موفق باشيد.
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان: chakavakl
(2015-06-16 ساعت 12:40)mf63 نوشته:  سلام
من کیس نامبرم نزدیک7000 هست سفارتم اول آنکارا بود که توی فرم DV-260 به ایروان تغییر دادم حالا تصمیم گرفتم که به ابوظبی تغییر بدم ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟

دوست عزيز بايد درخواست به kcc ارسال كنيد و دليل محكم و قانع كننده اي همچون تغيير كشور محل سكونت داشته باشيد كه قبول كنن. به نظرم اينكار رو نكنيد. امارات ويزا مي خواد اما ارمنستان اين مشكل رو نداره. اين موضوع بسيار مهمه. چون ممكنه وقتي كلير مي شيد بهتون زمان كمي بدن براي رسوندن خودتون و پاستون به سفارت و در اينجاست كه متوجه خوبي ارمنستان و يا تركيه مي شيد. موفق باشيد

تشکر کنندگان: ed2008 ، chakavakl
سلام دوستان.
من از طریق مهاجرت برای افراد خاص شرکت کردم. در تاریخ 7 اگوست فرم 140-I من پذیرفته شد . در فرم 140-I سفارت رو ایروان انتخاب کردم ولی الان به این نتیجه رسیدم که ابوظبی بهتره، آیا می تونم در فرم 260-DS مکان مصاحبه رو عوض کنم. ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 17:46)amirizadi نوشته:  سلام دوستان.
من از طریق مهاجرت برای افراد خاص شرکت کردم. در تاریخ ۷ اگوست فرم 140-I من پذیرفته شد . در فرم 140-I سفارت رو ایروان انتخاب کردم ولی الان به این نتیجه رسیدم که ابوظبی بهتره، آیا می تونم در فرم 260-DS مکان مصاحبه رو عوض کنم. ممنون

شما زماني كه درخواست آنلاك فرمتون رو مي ديد همه گزينه ها براتون باز مي شه به غير از محل مصاحبه كه اون رو فقط بايد با نامه نگاري با kcc حلش كنيد. اما در كل مي توانيد اينكار رو انجام بديد. موفق باشيد

تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 01:59)sasachi نوشته:  دوستان عزیز کارنت شده سوالی داشتم آیا کسی بوده که در فرم 260 محل مصاحبه رو یروان یا ابوظبی انتخاب کرده باشه و خودشون از kcc تغیییرش داده باشن؟

معمولا این کار رو نمیکنند چون این دو سفارت حجم کاریشون زیاد نیست که بخوان تغییرش بدن
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر
دریافت ویزا:یک ضرب
تشکر کنندگان: Amir.AA
سلام
ببخشید من جدیدا خیلی دارم سوال میکنم
راستش من گزینه پیشنهادیم از طرف خود دی وی لاتاری "آنکارا" بود
منم اون موقع که فرم ها رو پر کردم ، دیگه تغییرش ندادم
اما الان دارم میبینم بعضی وقتا اوضاع ترکیه خوب نیس از دو جهت :
1 - وضعیت نا امن نظامی (از لحاظ داعش و اینجور چیزا)
2 - میگن خیلی شلوغه و جاهای دیگه مث ایروان (ارمنستان) خیلی خلوته و سریع تر مصاحبه انجام میشه
میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ؟

سپاس فراوان ، عرفان
تشکر کنندگان:
(2015-09-01 ساعت 02:27)erik نوشته:  سلام
ببخشید من جدیدا خیلی دارم سوال میکنم
راستش من گزینه پیشنهادیم از طرف خود دی وی لاتاری "آنکارا" بود
منم اون موقع که فرم ها رو پر کردم ، دیگه تغییرش ندادم
اما الان دارم میبینم بعضی وقتا اوضاع ترکیه خوب نیس از دو جهت :
۱ - وضعیت نا امن نظامی (از لحاظ داعش و اینجور چیزا)
۲ - میگن خیلی شلوغه و جاهای دیگه مث ایروان (ارمنستان) خیلی خلوته و سریع تر مصاحبه انجام میشه
میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید ؟

سپاس فراوان ، عرفان
منم همین حسو دارم
چی کار کنیم با این وضع
شماره کیس: 14xx
تاریخ رویت قبولی: 9 may
کنسولگری: انکارا>>>>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمها: 30 may
کارنت شدن کیس:12 August
تاریخ دریافت نامه دوم :29 September
تاريخ مصاحبه:هفته دوم نوامبر