کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
(2016-08-27 ساعت 08:58)saeidfireboy67 نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 12:23)amirrezat نوشته:  
(2016-08-25 ساعت 21:23)saeidfireboy67 نوشته:  سلام دوست عزیز.
خیر نمی شود خود گرین کارت حداقل40روز و پاس سفید حداقل یک ماه
پیشنهاد میکنم با وثیقه علمی خروج از کشور بگیرید در پست های قبلی گفتم روش رو و 30 روز هم هست و تنها مبلغ 8م میزارید
و نکته دوم اینکه دوست عزیز چرا میخواهی برگردی ببخشید  که برای اینا حمالی کنه ادم دو سال. شما بیا بعد 3سال میتونی بیای ایران و بعد 4سال میخریش اینجا یک ماه کار کنی پول خرید سربازی رو در میاری فکر کن رفتی سربازی دو سال چه فرقی میکنه پس بیا هم سربازی نمیری بعد 3سال هم میتونی برگردی

بسیار ممنونم ک جواب دادین ... شرایط گرفتن سفر علمی چطوریه؟؟ دانشجوی مهندسی صنایع هستم ...
اخه باید برگرددم چون دارم ازدواج میکنم و اپلای کردن ویزا همسر گرین کارتی دوسال طول میکشه حدودا ....

سلام خواهش میکنم. سفر علمی شامل شرکت در کنفرانس همایش امتحان هات شامل ایلتس و......  که به تایید وزارت علوم برسه شما باید یک کنفرانس مربوط به رشته ات رو پیدا کنی که نزدیک به زمان مصاحبه باشه در کنفرانس ثبت نام مبکنی برگه ثبت نام با برگه اشتغال به تحصیل میبری دانشگاه نماینده وزارت علوم یا وزارت علوم میگید میخوام همایش شرکت کنم بعد اونا نامه میزنند برای نظام وظیفه و شما تا یک ماه اجازه خروج داری ولی دوست عزیز اومدی آمریکا فکر ایران رو تا سه سال بیرون کنی ولی میتونی  برگردی ایران قبل سفر به آمریکا چون 6ماه اعتبار داره ویزا ولی ریسکه و اینکه میتونی تو کشور دیگه ازدواج کنی

من الان ویزامو گرفتم و تا چهار ماه دیگه وقت دارم برم امریکا . منتها شرایطم یجوری هست ک نمیتونم بیشتر از سه ماه وایستم .. از طرفی هم باید مشکل خروج از کشور حل کنم ک این مدت بتونم برم ... آیا بنظرتون میشه پذیرش صوری دانششگاه خارجی گرفت؟ وزارت علوم تایید میکنه؟
تشکر کنندگان:
اگه بتونيد فرصت مطالعاتي بگيريد براي فوق ليسانس ٦ ماه و براي دكتري ١ سال اجازه خروج ميدن.
ميتونيد تحقيق كنيد و ببينيد شرايطشو رو داريد.…
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

تشکر کنندگان:
سلام
(2016-08-27 ساعت 11:44)amirrezat نوشته:  
(2016-08-27 ساعت 08:58)saeidfireboy67 نوشته:  
(2016-08-26 ساعت 12:23)amirrezat نوشته:  بسیار ممنونم ک جواب دادین ... شرایط گرفتن سفر علمی چطوریه؟؟ دانشجوی مهندسی صنایع هستم ...
اخه باید برگرددم چون دارم ازدواج میکنم و اپلای کردن ویزا همسر گرین کارتی دوسال طول میکشه حدودا ....

سلام خواهش میکنم. سفر علمی شامل شرکت در کنفرانس همایش امتحان هات شامل ایلتس و......  که به تایید وزارت علوم برسه شما باید یک کنفرانس مربوط به رشته ات رو پیدا کنی که نزدیک به زمان مصاحبه باشه در کنفرانس ثبت نام مبکنی برگه ثبت نام با برگه اشتغال به تحصیل میبری دانشگاه نماینده وزارت علوم یا وزارت علوم میگید میخوام همایش شرکت کنم بعد اونا نامه میزنند برای نظام وظیفه و شما تا یک ماه اجازه خروج داری ولی دوست عزیز اومدی آمریکا فکر ایران رو تا سه سال بیرون کنی ولی میتونی  برگردی ایران قبل سفر به آمریکا چون 6ماه اعتبار داره ویزا ولی ریسکه و اینکه میتونی تو کشور دیگه ازدواج کنی

من الان ویزامو گرفتم و تا چهار ماه دیگه وقت دارم برم آمریکا . منتها شرایطم یجوری هست ک نمیتونم بیشتر از سه ماه وایستم .. از طرفی هم باید مشکل خروج از کشور حل کنم ک این مدت بتونم برم ... آیا بنظرتون میشه پذیرش صوری دانششگاه خارجی گرفت؟ وزارت علوم تایید میکنه؟

بله اگه بتونید پذیرش بگیرید که عالیه و سعی کنید از دانشگاه های معمولی مثلا مجارستان یا کشورهای که سخت نمیگیرند
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
تشکر کنندگان: amirrezat
سلام دوستان ، بخش اعظمی از تاپیک را خوندم و جستجو کردم و تقریبا سوالم بی جواب مونده ، اما سوال !
من الان در حین تحصیل کارشناسی ارشد هستم ، اگر بنا به دلایلی انصراف بدم ، ظاهرا یکسال فرصت دارم برای معرفی
خودم برای خدمت
میخواستم بدونم توی این یکسال پاسپورت و اجازه خروج با وثیقه از کشور رو بهم میدن ؟
تشکر کنندگان: Tero.guy

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان