کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
دوستان عزیز
برای گرفتن پاسخ تمام سوالاتتان و دریافت بهترین مشاوره ها حتما تو همایش پاریز تراول شرکت کنید
خوشبختانه دوستان لطف کردن و ورودیه آنرا هم رایگان اعلام کرده اند ( خدا خیرشان بدهد نمیدانم چرا پارسال از ما 75 تومان گرفتن TongueTongueTongueTongue)
خارج از هر بحث و تبلیغی مطلبی که به شما خیلی کمک میکند این است که دوستان برنده ی دیگر را هم میبینید و این به شدت استرسی را که اکنون دارید کم میکند
همچنین با تنها مرکزی آشنا میشوید که تخصصی کار لاتاری انجام میدهد و همیشه تا انتهای مسیر میدانید که یک جایی هست که در بدترین شرایط میتوانید روی کمک هایش حساب کنید
ضمنا مطالعه تاپیک های مشابه در سال های قبل را فراموش نکنید مشابه مشکلات شما هر ساله وجود دارد و میتوانید از تاپیکهای مشابه در سالهای قبل جهت یافتن راه حل استفاده کنید
ولی همایش را فراموش نکنید خیلی مفیده
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Ali Sepehr
سلام دوستان
قبولی 2016 هستم کیس نامبر 5xxx
یه جای فرم گیر کردم
من خدمتم سپاه بوده ولی کارت پایان خدمتم جدیده و تووش حرفی از سپاه نیست
درجم رزم دار یکم بوده
این سوالا واسه خدمت سربتزیه توو فرم 260
چی جواب بدم؟؟؟؟ :-(
branch of service
rank/position
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
قبولی ۲۰۱۶ هستم کیس نامبر 5xxx
یه جای فرم گیر کردم
درجم رزم دار یکم بوده
این سوالا واسه خدمت سربازیه توو فرم 260
چی جواب بدم؟؟؟؟ SadSad
branch of service
rank/position
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
Sad 
سلام منم دقيقاً مشكل شمارو دارم همسرم تازه اول تير اعزام به خدمت ميشه كيس نامرم زير هزاره نميدونم بايد چيكار كنم لطفاً اگه راهي پيدا كردي منم در جريان قرار بديد.
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-14 ساعت 21:10)m_kh نوشته:  سلام منم دقيقاً مشكل شمارو دارم همسرم تازه اول تير اعزام به خدمت ميشه كيس نامرم زير هزاره نميدونم بايد چيكار كنم لطفاً اگه راهي پيدا كردي منم در جريان قرار بديد.

سلام دوست عزيز
راه اول اينه كه بتونه يه جوري معافي تحصيلي جور كنه هر جايي و هر رشته اي كه بتونه هم واسه مصاحبه بره هم واسه امريكا
اگه نشد شما بايد تنها برين امريكا بعد واسش اقدام كنين تا اونموقعهم سربازيش تموم شده
البته اميدوارم اولي رو بتونه جور كنهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
مرسي از راهنماييتون ولي چون مدرك فوق ليسانس داره فك كنم در صورت قبولي در دكتري فقط ميتونه از معافي استفاده كنه اگه من تنها اقدام كنم چند سال طول ميكشه تا همسرم بتونه بياد ??
(2015-05-15 ساعت 08:22)m_kh نوشته:  مرسي از راهنماييتون ولي چون مدرك فوق ليسانس داره فك كنم در صورت قبولي در دكتري فقط ميتونه از معافي استفاده كنه اگه من تنها اقدام كنم چند سال طول ميكشه تا همسرم بتونه بياد ??

يك و نيم تا دوسال
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 08:22)m_kh نوشته:  مرسي از راهنماييتون ولي چون مدرك فوق ليسانس داره فك كنم در صورت قبولي در دكتري فقط ميتونه از معافي استفاده كنه اگه من تنها اقدام كنم چند سال طول ميكشه تا همسرم بتونه بياد ??

شما نميتونيد تنها أقدام كنيد چون احتمالا تو فرم ها أعلام كرديد متأهل هستيد اگر تنهايي قدام كنيد به مشكل ميخوريد اگر ميتونيد پاسپورت زيارتي چيزي بگيريد براي مصاحبه هر دوتون باشيد انشالله اگر ويزاي يه ضرب گرفتيد از هم اونجا با همسرتون بريد و پاس سفيد براي دو سال بگيريد اگر هم همسرتون كلرينس خورد صبر كنيد تا جوابه بياد بعد از اومدن جواب ٦ ماه ويزاي شما اعتبار داره وميتونيد دوباره براي وبيزاي زيارتي أقدام كنيد و بريد پاس سفيد بگيريد تا به سلامتي با خيال راحت سربازيشون تموم شه فقط من نميدونم به سربازها هم براي زيارت پاسپورت ميدن يا نه؟
تشکر کنندگان: m_kh ، آلیس-1980
با پاس زيارتي كه نميتونه بره تركيه يا ابو ظبي
دوست ما رفت عراق از اونجا رفت دبي بعد هم ويزاي يك ضرب گرفت از دبي رفت امريكا پاس سفيد گرفت اومد ايران البته ايشون دانشجو بود و ١/٥سال از درسش مونده بود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، آلیس-1980
اگر با اجازه خروج زیارتی مثلا به مقصد عراق از کشور خارج بشین و برید عراق و سپس از اونجا برین کشور دیگه ای هنگام برگشت نه تنها وثیقه شما توسط نظام وظیفه خورده میشه ، شما به مدت 6 تا 1 سال هم ممنوع الخروج میشین. به این موضوع دقت کنین که مشکل ساز نشه براتون.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: m_kh ، p00ya2001 ، Audiophile ، آلیس-1980
(2015-05-17 ساعت 00:51)Nazem نوشته:  ضمن تشکر از کلیه 250 نفر دوستانی که در گردهمایی شرکت کردند لازم بذکر است برای آن دسته از عزیزانی که موفق نشدند در مراسم حضور داشته باشند DVD همایش قابل دریافت است.

برای هماهنگی دریافت لطفاً با شماره تلفن های 16-44622214-021 تماس بگیرید.

باسپاس
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 10:56)ben123 نوشته:  سلام دوستان
قبولی ۲۰۱۶ هستم کیس نامبر 5xxx
یه جای فرم گیر کردم
درجم رزم دار یکم بوده
این سوالا واسه خدمت سربازیه توو فرم 260
چی جواب بدم؟؟؟؟ SadSad
branch of service
rank/position

توی کارت شما درجه رو وارد کرده و چون رزم دار فقط تو سپاه وجود داره و ارتش رزم دار نداره پس محل خدمتتان مشخص است لطفا واقعیت را بنویسید
ضمنا اگر اشتباه نکنم رزم دار یکم معادل استوار میباشد که معادل انگلیسی آن Sergeant Major میباشد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: babisondes ، p00ya2001 ، آلیس-1980
با سلام دوستان من 1 سال ديگه دانشجو هستم حالا لاتاري برنده شدم و كيس حدود 3500 دارم براي مشكل سربازيم بايد چكار كنم براي مصاحبه مي تونم با وثيقه برم و بيام اما بعدش چي؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-17 ساعت 14:53)alirezasadrearhami نوشته:  با سلام دوستان من ۱ سال ديگه دانشجو هستم حالا لاتاري برنده شدم و كيس حدود 3500 دارم براي مشكل سربازيم بايد چكار كنم براي مصاحبه مي تونم با وثيقه برم و بيام اما بعدش چي؟

سلام
شما هیچ مشکلی در این مورد ندارید و براحتی میتونین از کشور با وثیقه خارج بشین ویزا بگیرید و به ایران برگردید
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان