کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گردهمایی برندگان ۲۰۱۶
(2015-09-19 ساعت 21:58)amin lenovo نوشته:  سلام به همه دوستان
نمیدونم اینجا باید این مطلب رو بنویسیم یا جای دیگه ببخشید
در خصوص لاتاری 2017 اطلاعاتی میخواستم .

سلام دوست عزیز

هنوز تاپیک لاتاری 2017 توسط مدیران ایجاد نشده ولی اگه سوالی دارید همینجا مطرح کنید دوستان جواب میدن.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام ممنون از لطف شما
در صورت امکان مراحل شرکت در لاتاری و مراحل بعد از برنده شدن را بگید
به قول معروف از ب کار تا پ پایان کار لاتاری
تشکر کنندگان:
(2015-09-21 ساعت 14:11)amin lenovo نوشته:  سلام ممنون از لطف شما
در صورت امکان مراحل شرکت در لاتاری و مراحل بعد از برنده شدن را بگید
به قول معروف از ب کار تا پ پایان کار لاتاری

دوست عزیز اینجا رو مطالعه بفرمایید .تا حدودی کمکتون میکنه .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: storagemeter
(2015-09-19 ساعت 22:09)Siamak.k نوشته:  
(2015-09-19 ساعت 21:58)amin lenovo نوشته:  سلام به همه دوستان
نمیدونم اینجا باید این مطلب رو بنویسیم یا جای دیگه ببخشید
در خصوص لاتاری 2017 اطلاعاتی میخواستم .

سلام دوست عزیز

هنوز تاپیک لاتاری 2017 توسط مدیران ایجاد نشده ولی اگه سوالی دارید همینجا مطرح کنید دوستان جواب میدن.

سلام دوست عزیز
لاتاری 2017 از 9 مهر تا 11 آبان هست .
تاپیک اختصاصی آن فعال گردیده و به زودی تمام موضوعات دسته بندی میشوند .
با آرزوی موفقیت همه کسانی که رویایی در سر دارند ...
برنامه ریزی ، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الان کاری برای آن انجام دهید. آلن لاکین
تشکر کنندگان: matin86 ، nazi56 ، j.modarres
(2015-05-06 ساعت 16:17)Nazem نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:44)narganzist نوشته:  سلام
لطفا مثل پارسال قبلا از گردهمایی مبلغ را اعلام کنید مردم سر درگم نشوند ممنون

همایش امسال کاملاً رایگان می باشد.
سلام
مگه گردهمایی پولیه ؟
اگه در یک کافی شاپ یا رستوران باشه که میشه دونگی باشه ، اگه در یک پارک در یک آلاچیق گردهمایی باشه ، دیگه مبلغ برای چیه ؟
من برنده لاتاری 2008 بودمو الان هم سیتیزن شدم و چند وقته امدم ایران. اگه گردهمایی داشتید و مایل بودید میتونیم از تبادل اطلاعات استفاده کنیم. هدف کمک به دوستان است .
تشکر کنندگان: lighthouse ، behjan ، j.modarres ، sahar2016 ، Caspian_Wave ، mojtaba3131 ، sheghi ، Moslem.Lotfi
سلام آیا گردهمایی برگزار شده؟
اگر نه چه تاریخی برگزار میشود؟
ممنون
مشکل فکرهای بسته این است که دهانشان پیوسته باز است . Shy
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان گلم امیدوارم امسال 1395 قبول بشید منم خیلی لازم دارم به واسطه کارم
Rolleyes برنامه گرد همایی رو لطفا مشخص کنید و ایا امسال از ایران چقد بوده و نسبت به پارسال کمتره؟
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان