کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2016-03-03 ساعت 02:42)Danoosh نوشته:  
(2016-03-03 ساعت 02:23)yazdanf نوشته:  سلام به دوستان
من حسابمو تو بانك سامان ٦ ماه پيش باز كردم و ميخوام از اين حسابم نامه تمكن مالي بگيرم جايي خوندم كه دوستان گفته بودن كه حساب قديمي باشه بهتره حالا يه حسابم دارم كه قديميه بانك تجارته ولي ميخوام  از سامان نامه بگيرم چون خيلي راحت تره و سريع انجام ميدن حالا چون ٦ ماه كه اين حساب افتتاح شده ايراد داره؟ راهنمايي كنين ممنون ميشم و سوال ديگه اينكه براي ٢ نفر ١٢٠ ميليون كافيه كم يا زياد نيست ممنون از همه دوستان

سلام
برای بانک سامان مشکلی نیست... مهم مقدار موجودی هستش.. فقط موجودی رو به دلار بگیرید
با توجه به خط فقر در ایالات متحده و هزینه تبدیل ریال به دلار (3700 تومان) مقدار موجودی حساب شما کافی است
برای دیدن آمار رسمی میزان درامد در هر ایالت (سال 2015) بر روی این لینک کلیک کنید

موفق باشید

مرسي، اينكه ميگن حساب قديميتر باشه بهتره چي؟واقعا مهمه؟
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیزم و با تشکر از پاسخ های دلسوزانتون
من خانم مجرد هستم و کار هم ندارم و در حال حاضر دانشجو هستم
مبلغ 18 هزار دلار البته با احتساب نرخ دلار آزاد تو حسابم دارم
آیا این مبلغ برای من کافیه؟
عذر می خوام اگر سوالم تکراریه.
تشکر کنندگان:
(2016-03-07 ساعت 13:18)nargesinthebox نوشته:  سلام دوستان عزیزم و با تشکر از پاسخ های دلسوزانتون
من خانم مجرد هستم و کار هم ندارم و در حال حاضر دانشجو هستم
مبلغ 18 هزار دلار البته با احتساب نرخ دلار آزاد تو حسابم دارم
آیا این مبلغ برای من کافیه؟
عذر می خوام اگر سوالم تکراریه.

بله برای یک نفر این مبلغ کافیه
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: nargesinthebox ، Danoosh ، storagemeter ، Ashkan3832
با سلام به همه دوستان من يكم گيج شدم ممنون راهنمايي كنين
نامه تمكن مالي يكي ميگه ١٢٠ ميليون زياده يكي ميگه كمه براي ٢ نفر كه بيشتر ميگن زياده معادل دلاريش ميشه ٣٥٠٠٠ دلار ضرب در ٣٤٣٠ تومان دلار ازاد كنيم ميشه ١٢٠ ميليون تومان حالا٣٥٠٠٠هزار دلار كافيه يا كمش كنيم ويا زياد؟ با تشكر
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان: copol
(2016-03-08 ساعت 18:39)yazdanf نوشته:  با سلام به همه دوستان من يكم گيج شدم ممنون راهنمايي كنين
نامه تمكن مالي يكي ميگه ١٢٠ ميليون زياده يكي ميگه كمه براي ٢ نفر كه بيشتر ميگن زياده معادل دلاريش ميشه ٣٥٠٠٠ دلار ضرب در ٣٤٣٠ تومان دلار ازاد كنيم ميشه ١٢٠ ميليون تومان حالا٣٥٠٠٠هزار دلار كافيه يا كمش كنيم ويا زياد؟ با تشكر

دوست عزیز 120 میلیون برای دو نفر کافیه نگران نباشید .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: copol ، storagemeter
بابا عجب اوضاعی شده ادم نمی دونه چی کار کنه
به نظر من اقا مدیر اصلا نه به کسی بگین کافی هست نبلغ نه بگید زیاد برای هرکس جدول را بزارین و فرض کنید طرف بی سواد هست براش حساب کنید یا توضیحشو به فارسی بزارین
در مورد مطالب دوستمون هم برای هرکس که سوال می پرسه که موجودی می خواد یا گردش یا چه مدتی . متن انگلیسی و فارسیشو بزارین و بعد هم چند تا لینک از تجارب افراد
این طوری همگی راحت می شیم و خودمون تصمیم گیرنده می شیم
ممنون از همگی و از همه اطلاعات افراد
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من نامه تمكن مالي رو از بانك سامان گرفتم داخلش موجوديه حسابمو زده به ريال ولي به دلار محاسبه نكرده زيرش زده USD 1 =3022
يعني قيمت هر يه دلارو عنوان كرده اين نامه به نظر شما درسته بايد همين جوري باشه ؟ نبايد به دلار كل مبلغ رو حساب ميكرد؟
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید به همه دوستان و اساتید
نمیدونم سوالم تکراری هست یا نه
فقط نامه تمکن بانک به زبان لاتین کفایت میکنه برای سفارت یا گردش حساب چند ماه اخر هم لازمه؟ اخه بعضی ها گفتن لازم نیست اما دیدم یکی تو سفرنامه نوشته بود سفارت از اون خواسته...
لطفا راهنمایی کنین
شماره کیس:    68xx   تاریخ رویت قبولی:   2015 ‎20 may
کنسولگری:     ‎Ankara     تعداد افراد منظور در کیس :    1
ارسال فرمهای سری اول:    26may   
کارنت شدن کیس:   ‎10 April.
نامه دوم : ۲۲ April
مصاحبه:            2jun2016       
دریافت ویزا:       ورود به آمریکا:           دریافت گرین کارت:
وضعیت : سربازی معافی.        شغل : دارای شرکت خصوصی. بدونه سابقه کار دولتی      مدرک تحصیلی : کارشناسی برق
مجرد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان آیا 150 میلیون بومن برای 2 نفر زیاده یا کمه؟ اگه بگیم قصد ادامه تحصیل داریم آیا این مبلغ کمه؟ ی سوال دیگه هم این ک آیا هر دو باید نامه تمکین مالی بگیریم یا فقط شخص برنده کفایت میکنه با توجه ب این ک برنده خانوم هست؟
CN:2016AS00000054##
رویت قبولی: may
ارسال فرم : July
کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
مصاحبه : April 12, 2016
تشکر کنندگان:
(2016-03-13 ساعت 18:35)M.Hamed نوشته:  سلام دوستان آیا 150 میلیون بومن برای 2 نفر زیاده یا کمه؟ اگه بگیم قصد ادامه تحصیل داریم آیا این مبلغ کمه؟ ی سوال دیگه هم این ک آیا هر دو باید نامه تمکین مالی بگیریم یا فقط شخص برنده کفایت میکنه با توجه ب این ک برنده خانوم هست؟
سلام
بله همین مبلغ کاقیه نگران نباشید
تمکن مالی رو فقط یک نفرتون داشته باشه کافیه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: M.Hamed ، Siamak ، copol
سلام
دوستان بخدا تا بحال هیچ کس به خاطر تمکن مالی ریجکت نشده و این مورد کمترین حساسیت رو داره. زیاد نگران این مسئله نباشید. بابا یک جدوله هر کس با توجه به تعداد نفرات کیسش و با توجه به ایالتی که امید به خدا قصد دارید برید، میتونید برید بررسی کنید. فقط سعی کنید مبلغ موجودیتون روند نباشه و همچنین توصیـــــــــــــــه شده مبلغ تمکن خیــــــــــــــلی کمتر یا بیشتر از مبالغ ذکر شده نباشه. مثلا 500 میلیون تمکن به خودی خود ممــــــکنه پرونده رو یــــــــــــکم حساس کنه و احتمالا نیاز به بررسی پیدا کنه. البته همه ی این موارد هیچ کدوم صددرصد مطلق نیستند و در نهایت آفیســــــــــــــــــر تصمیم گیرنده ی نهاییست.

پیوست:
چک کردن خط فقر برای سال مالی 2016 ایالات متحده امریکا (آدرس زیر)
https://aspe.hhs.gov/poverty-guidelines

(البته دوستان در جریان هستید که توصیه شده مبلغ تمکن، در حدود 150-125 درصد مبالغ مندرج در جداول خط فقر باشه و دقیقا روی خط فقر نباید تمکن بگیرید!)
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: storagemeter ، matin.sh ، siyavash-2
ما 12 آپریل وقت مصاحبه داریم ولی هنوز نتونستیم پول جور کنیم ??? چیکار باید کرد؟ کیسمون رد میشه درسته؟ ????????
تشکر کنندگان:
دوستان آیا الان میشه واسه اسپانسر اقدام کرد؟
تشکر کنندگان:
دوستان واسه 2 نفر 80 میلون کمه؟ ممکنه ریجکت میکنن؟ تورو خدا زود جواب بدین
تشکر کنندگان:
(2016-04-04 ساعت 21:29)M.Hamed نوشته:  دوستان واسه 2 نفر 80 میلون کمه؟ ممکنه ریجکت میکنن؟ تورو خدا زود جواب بدین

خیر دوست عزیز

کسی تابحال بخاطر تمکن مالی ریجکت نشده .شما پست اول همین تاپیک رو که در مورد مقدار تمکن هست رو مطالعه بفرمایید .
تشکر کنندگان: M.Hamed ، ehsan TT

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان