کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2015-12-26 ساعت 12:06)motehayyer نوشته:  اگر تاریخ نامه تمکن یه هفته تا 10 روز قبل از مصاحبه باشه ایرادی نداره؟

هیچ ایرادی نداره.اتفاقا بهتره.
تاریخ رویت قبولی: May 08 2015 ساعت 5 صبح .
شماره کیس  2016AS44XX
سفارت : ارمنستان
تعداد افراد منظور در کیس 2 نفر  
مصاحبه 18 : فوریه همسرم یک ضرب و خودم مراحل اداری

کلیر: با معجزه ی خدا سوم آگوست .....                 
خدایا منو این دنیا پاک کردی ، اون دنیا هم پاکم کن ....
تشکر کنندگان: Siamak ، marysa
سلام دوستان.کسی اینجا می دونه خط فقر کالیفرنیا برای یک نفر چقدره؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.ایا درسته که از خانم ها برای تمکن به جز مانده حساب گردش مالی هم می خوان؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-13 ساعت 03:23)Srod نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 20:37)pupak نوشته:  سلام دوستان.ایا درسته که از خانم ها برای تمکن به جز مانده حساب گردش مالی هم می خوان؟

گردش حساب شش ماهه جزو مدارکی هست که سفارت ازتون می خواهد چه آقا چه خانم.
کلا خانم یا آقا غیر از کارت پایان خدمت تفاوتی با هم ندارن

دوستان عزیز
از ما گردش مالی نخواستند و فقط گواهی مانده حساب بانک را ارائه دادیم .
موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: matin.sh ، Siamak ، sharif.mahmoodpoor ، Danoosh ، pupak
(2016-02-13 ساعت 03:23)Srod نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 20:37)pupak نوشته:  سلام دوستان.ایا درسته که از خانم ها برای تمکن به جز مانده حساب گردش مالی هم می خوان؟

گردش حساب شش ماهه جزو مدارکی هست که سفارت ازتون می خواهد چه آقا چه خانم.
کلا خانم یا آقا غیر از کارت پایان خدمت تفاوتی با هم ندارن

دوستان رو گمراه نکنید

فقط گواهی تمکن مالی(مانده حساب) نیاز هست و نیازی به گردش حساب نیست .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: matin.sh ، omid40 ، پرسپولیس6 ، Danoosh ، marysa ، ebrahim1e ، pupak ، Amir.AA ، golia
سلام 
- بعد از دریافت نامه تمکن مالی، میشه حساب را خالی کرد؟
شماره کیس: 2016AS000065xx
تاریخ رویت قبولی: 8May2015
کنسولگری: Ankara تغییرش دادن به ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس : فقط خودم
ارسال فرمهای سری اول: 25June2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه: 23May2016
دریافت کلیرنس:--------
دریافت ویزا:25MAY2016
ورود به آمریکا:14SEP2016
دریافت گرین کارت: NOV2016
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2016-02-16 ساعت 16:37)marysa نوشته:  سلام 
- بعد از دریافت نامه تمکن مالی، میشه حساب را خالی کرد؟
سلام 
بله میشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
داشتم جدول خط فقر آم ر ی ک ا رو نگاه میکردم دیدم برای سال 2015 تا 2016 نسبت به سال قبل نفری 100 دلار افزایش پیدا کرده گفتم در جریان باشید این هم از لینکش یه نگاه بندازین : https://aspe.hhs.gov/2015-poverty-guidelines
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، dv2017 ، Amir.AA ، golia
اقا امید با این حساب که من یک نفر هستم 12 هزار دلار کافیه ؟
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 01:48)سعید صادقی فر2 نوشته:  اقا امید با این حساب که من یک نفر هستم 12 هزار دلار کافیه ؟

پست اول همین تاپیک رو با دقت مطالعه کنید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، omid40
(2016-02-18 ساعت 01:48)سعید صادقی فر2 نوشته:  اقا امید با این حساب که من یک نفر هستم 12 هزار دلار کافیه ؟

سلام سعید جان شما باید بین 25 تا 50 درصد بالاتر از خط فقر نامه تمکن مالی ارایه دهید
با این حساب50 درصد بالاتر 11770 دلار بای یک نفرمیشه :17650 دلار
قیمت دلار آزاد امروز :3475 تومان
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: storagemeter
سلام دوستان این نامه تمکن مالی که خودش به زبان انگلیسی صادر شده به جز مهربرجسته امور بین الملل بانک به تاییدیه قوه قضاییه و وزارت خارجه هم نیاز داره؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 21:02)pupak نوشته:  سلام دوستان این نامه تمکن مالی که خودش به زبان انگلیسی صادر شده  به جز مهربرجسته امور بین الملل بانک به تاییدیه قوه قضاییه و وزارت خارجه هم نیاز داره؟

پوپک جان بارها و بارها تو تاپیکای مختلف اشاره و تاکید شده که هیچ کدوم از مدارک نیازی به تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه برای سفارت ندارند
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان
من حسابمو تو بانك سامان ٦ ماه پيش باز كردم و ميخوام از اين حسابم نامه تمكن مالي بگيرم جايي خوندم كه دوستان گفته بودن كه حساب قديمي باشه بهتره حالا يه حسابم دارم كه قديميه بانك تجارته ولي ميخوام از سامان نامه بگيرم چون خيلي راحت تره و سريع انجام ميدن حالا چون ٦ ماه كه اين حساب افتتاح شده ايراد داره؟ راهنمايي كنين ممنون ميشم و سوال ديگه اينكه براي ٢ نفر ١٢٠ ميليون كافيه كم يا زياد نيست ممنون از همه دوستان
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان:
(2016-03-03 ساعت 02:23)yazdanf نوشته:  سلام به دوستان
من حسابمو تو بانك سامان ٦ ماه پيش باز كردم و ميخوام از اين حسابم نامه تمكن مالي بگيرم جايي خوندم كه دوستان گفته بودن كه حساب قديمي باشه بهتره حالا يه حسابم دارم كه قديميه بانك تجارته ولي ميخوام  از سامان نامه بگيرم چون خيلي راحت تره و سريع انجام ميدن حالا چون ٦ ماه كه اين حساب افتتاح شده ايراد داره؟ راهنمايي كنين ممنون ميشم و سوال ديگه اينكه براي ٢ نفر ١٢٠ ميليون كافيه كم يا زياد نيست ممنون از همه دوستان

سلام
برای بانک سامان مشکلی نیست... مهم مقدار موجودی هستش.. فقط موجودی رو به دلار بگیرید
با توجه به خط فقر در ایالات متحده و هزینه تبدیل ریال به دلار (3700 تومان) مقدار موجودی حساب شما کافی است
برای دیدن آمار رسمی میزان درامد در هر ایالت (سال 2015) بر روی این لینک کلیک کنید

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: Siamak ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان