کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2016-04-04 ساعت 21:35)siamak نوشته:  
(2016-04-04 ساعت 21:29)M.Hamed نوشته:  دوستان واسه 2 نفر 80 میلون کمه؟ ممکنه ریجکت میکنن؟ تورو خدا زود جواب بدین

خیر دوست عزیز

کسی تابحال بخاطر تمکن مالی ریجکت نشده .شما پست اول همین تاپیک رو که در مورد مقدار تمکن هست رو مطالعه بفرمایید .

سلام
آیا بعد از مصاحبه دلیل ریجکت شدن رو به متقاضی میگن ؟ یا بهتره اینجور بپرسم که اگه کسی خدای نکرده یکضرب قبول نشه و مشمول مراحل اداری بشه و دیگه هیچوقت خبر قبولی بهش ندن از کجا می فهمه ایرادش کجا بوده ؟

ببخشید اگه سوالم غیر مرتبط با موضوع تالاره ، بحث ریجکتی باعث شد اینجا مطرح کنم .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان:
(2016-04-04 ساعت 22:24)dv2017 نوشته:  سلام
آیا بعد از مصاحبه دلیل ریجکت شدن رو به متقاضی میگن ؟ یا بهتره اینجور بپرسم که اگه کسی خدای نکرده یکضرب قبول نشه و مشمول مراحل اداری بشه و دیگه هیچوقت خبر قبولی بهش ندن از کجا می فهمه ایرادش کجا بوده ؟

ببخشید اگه سوالم غیر مرتبط با موضوع تالاره ، بحث ریجکتی باعث شد اینجا مطرح کنم .

اگر پرونده ریجکت بشه همونموقع دلبلش رو میگن ولی اگر شامل مراحل اداره بشه و کلیر نشه هیچوقت مشخص نمیشه که به چه دلیل بوده
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، storagemeter ، victor2016 ، ELNAZ21
سلام
ممنون میشم یه راهنمایی تخصصی بدید
من تو بانک پارسیان پاسارگاد و ملی حساب دارم پول رو تو کدوم حساب بریزم که هم زودتر نامه تمکن رو بدن هم مطمعنتر باشه؟! مرسی
تشکر کنندگان:
(2016-04-17 ساعت 15:14)پرشین20 نوشته:  سلام
ممنون میشم یه راهنمایی تخصصی بدید
من تو بانک پارسیان پاسارگاد و ملی حساب دارم پول رو تو کدوم حساب بریزم که هم زودتر نامه تمکن رو بدن هم مطمعنتر باشه؟! مرسی

هر سه تا بانک معتبر و عالی هستن و هیچ فرقی نمیکنه ولی از انجایی که ان دو بانک اولی خصوصی هستن شاید زودتر کار شما انجام بشه ولی در کل هیچ فرقی نمیکنه
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: dv2017 ، پرشین20 ، storagemeter
من امروز 140ملیون رو ریختم تو بانک پارسیان که قبلا حساب داشتم ریس بانکه گفت باید پول 24 ساعت تو حساب باشه تا ما بهتون نامه تمکن بدیم.
تشکر کنندگان: sheghi ، storagemeter
(2016-04-19 ساعت 00:50)پرشین20 نوشته:  من امروز 140ملیون رو ریختم تو بانک پارسیان که قبلا حساب داشتم ریس بانکه گفت باید پول 24 ساعت تو حساب باشه تا ما بهتون نامه تمکن بدیم.
بله باید 24 ساعت تو حساب باشه
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: storagemeter
پس بانک پارسیان یکی از اون بانکهای نیست که دوستان میگفتن با چندساعت واریز پول نامه میده
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من قراره از ترکیه بیام امریکا و برای اینکه بتونم به شهری که مورد نظر خودم هست برم باید توی اون شهر یه اسپانسر معرفی کنم . وظایف اسپانسری که معمولا پ ن ا ه ن د ه ها معرفی می کنن بیشتر یک تعهد اخلاقیه برای راهنمایی و کمک روانی. ایا دوستان کسی رو توی نیویورک می شناسن که ما بتونیم ازش در خواست کنیم اسپانسرمون بشه. به خاطر اینکه با توجه به بررسی هایی که در مورد شهر های امریکا کردم ، ترجیح می دم نیویورک رو برای اقامتم انتخاب کنم. اگه کسی بتونه در این مورد کمکی بهم بکنه واقعا ممنون می شم .
تشکر کنندگان:
(2016-04-19 ساعت 07:54)پرشین20 نوشته:  پس بانک پارسیان یکی از اون بانکهای نیست که دوستان میگفتن با چندساعت واریز پول نامه میده

بانک گردشگری, بعد از یک ساعت, به من گواهی تمکن داد
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز سلام
یکی از دوستان من, امروز مصاحبه لاتاری داشته و آفیسر ازش مدارک مربوط به اسپانسر رو خواسته ... درحالیکه اسپانسر نداره اونجا, چه کار میتونه بکنه؟ آیا راهی واسه پیدا کردن اسپانسر وجود داره؟ موسسه ای که اینکارو بکنه؟ یا راه دیگه ای؟
کیس: 2015AS000043XX
،مشاهده قبولی: 16 JUNE،ارسال فرم260: 31 JULY،کارنت: 9 FEBRUARY،نامه دوم: FEBRUARY 24،مصاحبه:APRIL 14ابوظبی،افراد کیس:دو نفر
کلیر: 17می نفر اصلی
نامه کلیری همسرم:20سپتامبر
کلیر همسرم(سربازی س):30سپتامبر
اولین ورود:8اکتبر-لس آنجلس
ارسال مدارک پاس سفید:13اکتبر
ایمیل تایید:16اکتبر
دریافت نامه اول:21اکتبر
دریافت نامه دوم:5 نوامبر
انگشت نگاری:16 نوامبر وقت تعیین شده(9 نوامبر انگشت نگاری شدیم)
گرین کارت همسرم:15نوامبر 2015
برگشت: 16 نوامبر
گرین کارت خودم:14 می 2016
کار خوبه خدا درست کنه...تسلیم تسلیم
تشکر کنندگان:
سلام
من امروز از بانک گردش حساب گرفتم گفتم به انگلیسی میخوام. برام تهیه کردن ولی موجودی و گردش به ریاله. ایا پرینت گردش حساب هم باید به دلار حساب بشه؟
شماره کیس: ‎2016AS00007XxX‎
تاریخ رویت قبولی: 05 may
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 may
کارنت شدن کیس: ‎21 Apr
مصاحبه:9 June
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 12:00)alireza21mehr نوشته:  سلام
من امروز از بانک گردش حساب گرفتم گفتم به انگلیسی میخوام. برام تهیه کردن ولی موجودی و گردش به ریاله. ایا پرینت گردش حساب هم باید به دلار حساب بشه؟

سلام

تو نامه تمکن موجودی رو به دلار و ریال مینویسن نه فقط یکیش
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

تشکر کنندگان:
(2016-05-25 ساعت 20:43)matin.sh نوشته:  

سلام

نامه تمکن به دلاره . این گردش سه ماهه حسابم هست ولی به ریاله.
شماره کیس: ‎2016AS00007XxX‎
تاریخ رویت قبولی: 05 may
کنسولگری: Yerevan
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:19 may
کارنت شدن کیس: ‎21 Apr
مصاحبه:9 June
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
(2016-05-26 ساعت 10:32)alireza21mehr نوشته:  
(2016-05-25 ساعت 20:43)matin.sh نوشته:  

سلام

نامه تمکن به دلاره . این گردش سه ماهه حسابم هست ولی به ریاله.

خوب مشکلی واسه گردش حساب نیست

تشکر کنندگان:
سلام دوستان ومدیر محترم
تمامی پست ها رو مطالعه کردم اما جواب این سوالم رو نیافتم:
1-برنده اصلی همسرم هست که خانه داره و قاعدتا حساب بانکی موثری نداشته که البته پرینت گردش حسابش رو واسه یک ماه اخیر گرفتیم .موجودی نهاییش کمه حدود 8 ملیون
اما من یک سند زمین ویک ساختمان 8 واحده دارم ( البته با داشتن شریک) که دادم کارشناس دادگستری ارزیابی کرد و ترجمه شده جمع ارزش آنچه که از کل سهم من میشه بر اساس سند ها حدودا 700 ملیون شده پرینت بانکی خودم هم نگرفتم چون خیلی خوب نبوده بنظرتون این کافیه ؟
2- یک مشکلی هم که هست ساختمون 8 واحده که تو سند هام هست اگر چه پایان کار گرفته ولی هنوز سند تک تک واحد ها آماده نیست کل سند یکجا ارزیابی شده اما تا روز مصاحبه اصل سند یکجا رو باید بدم ثبت و در اختیار نخواهم داشت و سند های واحد ها مجزا آماده میشه که می خوام باز اونها رو ارزیابی و ترجمه کنم و روز مصاحبه ببرم که خب با اونچه که پست کردم سفارت تفاوت شکلی میکنه
ظرف این هفته حتما باید بفرستم مدارک رو لطفا راهنمایی کنید
ممنون
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری