کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2015-10-01 ساعت 21:32)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان
ابتدا بگم که امکان داره هنوز اطلاعات شما بارگذاری نشده باشه پس چند رو ز صبر عالیست نگران نباشید مشکل رفع میشه.
و بعد هم بگم این فایلی دوستان گذاشتن رو من درست مکردم اون فرم قدیمی هستش.
همونطور که آقا مهدی گفتن از ارسال 45 برداشت کنین همچنین میتونید از امضاء من بردارید فرم جدید رو.
ولی بزرگ ترین مشکل این است که دوستان عزیز شما در زمانی که ۲ بار باید گزینه ای رو انتخاب کنید دچار اشتباه میشید
دستور العمل به این صورت هست که ابتدا گزینه انگلیسی رو انتخاب میکنید و در بار دوم اولین گزینه فارسی رو انتخاب میکنید این نکتش هست
اگر کاری بود دوستان عزیز من خوشحال میشم و کیف میکنم به شما دوستان گل کمک کنم.
دیدم پرسیدین اسم به چه صورت هست همش انگلیسی هست اون نوشته خوان ولی اینطور نیست شما همه چیز رو انگلیسی وارد میکنید که معلوم باشه فقط اون فارسی توضیح داده که جریان چی هست.
در مورد اینکه فایل ایراداتی داره من هم در خدمتون هستم اگر ایرادی داره بفرمایید من درستش کنم.
من پیغمبر نیستم که شاید من هم اشتباهی کنم پیشاپیش معذرت خواهی کردم.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نه عزیز جان.دستتون هم خیلی خیلی درد نکنه.فقط یه مورد دیگه ای هم که بود به جای تقاضای
دریاعت وقت مصاحبه گزینه ی انگلیس را باید میزدیم.
راستی آقای hotasha چه خبر؟چیکار کردین؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 21:44)امیررضا.س نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 21:32)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان
ابتدا بگم که امکان داره هنوز اطلاعات شما بارگذاری نشده باشه پس چند رو ز صبر عالیست نگران نباشید مشکل رفع میشه.
و بعد هم بگم این فایلی دوستان گذاشتن رو من درست مکردم اون فرم قدیمی هستش.
همونطور که آقا مهدی گفتن از ارسال 45 برداشت کنین همچنین میتونید از امضاء من بردارید فرم جدید رو.
ولی بزرگ ترین مشکل این است که دوستان عزیز شما در زمانی که ۲ بار باید گزینه ای رو انتخاب کنید دچار اشتباه میشید
دستور العمل به این صورت هست که ابتدا گزینه انگلیسی رو انتخاب میکنید و در بار دوم اولین گزینه فارسی رو انتخاب میکنید این نکتش هست
اگر کاری بود دوستان عزیز من خوشحال میشم و کیف میکنم به شما دوستان گل کمک کنم.
دیدم پرسیدین اسم به چه صورت هست همش انگلیسی هست اون نوشته خوان ولی اینطور نیست شما همه چیز رو انگلیسی وارد میکنید که معلوم باشه فقط اون فارسی توضیح داده که جریان چی هست.
در مورد اینکه فایل ایراداتی داره من هم در خدمتون هستم اگر ایرادی داره بفرمایید من درستش کنم.
من پیغمبر نیستم که شاید من هم اشتباهی کنم پیشاپیش معذرت خواهی کردم.Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نه عزیز جان.دستتون هم خیلی خیلی درد نکنه.فقط یه مورد دیگه ای هم که بود به جای تقاضای
دریاعت وقت مصاحبه گزینه ی انگلیس را باید میزدیم.
راستی آقای hotasha چه خبر؟چیکار کردین؟
من هنوز به مصاحبه نرفتم من متوجه نشدم یهنی اشتباه گزینه ها رو گذاشتم براتون؟
ایتدا گزینه انگلیسی و بعد گزینه فارسی رو باید بزنید مگر اینطور پر نکردین؟
پافشاریم برای این به این دلیل هست که من خودم هم برای خودم و هم دوستان دیگه اینطور پر کردم چون دوستی از مهاجرسرا که مشکل داشت خودم براشون همین گونه که توضیح دادم پر کردم
حالا شما به چه صورت پر کردین.
با تشکر.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,483)
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 20:22)minooshahmohammadi نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 20:09)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 19:56)minooshahmohammadi نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 17:37)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 13:35)minooshahmohammadi نوشته:  

سلام دوست عزيز. من به فارسي تايپ كردم خطا گرفت و گفت همانطور كه در پاسپورت نوشته وارد كنيد. و وقتي انگليسي وارد كردم ديگه خطا نگرفت.

سلام.
ممنونم دوستان بابت راهنمایی هاتون.منم الان فارسی زدم خطا گرفت.اومدم بپرسم که خوشبختانه شما جواب داده بودین.خیلی خوششانسم. Smile
خواهش ميكنم Smile بيزحمت اگر تونستين ثبت نام كنين به منم بگين چون من موفق نشدم. شما هم مصاحبتون هفته اول نوامبر هستش؟

منم موفق نشدمSad و الان نمیدونم چکار کنم؟!بله ۳ نوامبر.کیس 600 Smile

چرا هیشکی نمیگه چیکار کنیم؟;(
تشکر کنندگان: Golshifteh68
(2015-10-01 ساعت 19:17)bardia61 نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 00:17)humsun نوشته:  من حساب كاربري رو سأختم ولي تو قسمتي كه بايد كيس نامبر و كانفرميشن رو وارد كنم به جاي ٢٦٠ زده ds160 در صورتيكه از قسمت immigrant وارد شدم ....
سلام
تو صفحه قبل از فرم گزینه اول رو انتخاب کنید نه آخر

سلام.ببخشید گزینه اول یعنی چی؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 17:31)امیررضا.س نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 17:30)Golshifteh68 نوشته:  سلام دوستان عزيز.
من نامه ي دوم براي مصاحبه براي تاريخ ٢ نوامبر دريافت كردم و الان كه تلاش كردم در csc ثبت نام كنم اجازه نميده و جلوي شماره كيسم ميگه براي ملاقات اماده نيست؟!!!
ميشه راهنماييم كنيد علت چيه؟

دقیقا از منم همینطوره.فکر کنم خیلی زوده هنوز.

سلام
شماره كيس ما رو هم هنوز نميشناسه،مشكل شما حل شد؟
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
تشکر کنندگان: گروهبان دودو
(2015-10-02 ساعت 14:30)Ryan 2014 نوشته:  
من نامه ي دوم براي مصاحبه براي تاريخ ٢ نوامبر دريافت كردم و الان كه تلاش كردم در csc ثبت نام كنم اجازه نميده و جلوي شماره كيسم ميگه براي ملاقات اماده نيست؟!!!

سلام

به احتمال بسیار زیاد زوده.صبر کنید آخر ههفته دوباره اقدام کنیم.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
دوستان در cec گفته که شماره ی پاسپورتتون را که فرم ds260. را باهاش پرکردین بدین.من هم چون پاسپورتم تاریخش روبه اتمام بود را عوض کردم و قبلیه را باطل کردم.حالا چیکارکنم؟در ضمن گفته اگه پاسپورتتون با فرم ds260 تطبیق نداشت تحویل مدارکتون به تعویق مییفته.

تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 14:30)Ryan 2014 نوشته:  

سلام
نه براي منم هنوز نميشه. من سفرنامه ٢٠١٥ رو خوندم، يك ماه قبل باز بود براشون و تونسته بودن.
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 16:56)امیررضا.س نوشته:  دوستان در cec گفته که شماره ی پاسپورتتون را که فرم ds260. را باهاش پرکردین بدین.من هم چون پاسپورتم تاریخش روبه اتمام بود را عوض کردم و قبلیه را باطل کردم.حالا چیکارکنم؟در ضمن گفته اگه پاسپورتتون با فرم ds260 تطبیق نداشت تحویل مدارکتون به تعویق مییفته.
با سلام آقا امیر عباس شما شماره پاسپورت جدید رو بدین دلیلش هم این هست که اگر ویزا بگیرید بر اساس جدیده هستش فقط حتما حتماً پاس قدیمی همراهتون باشه.
حالا اگر CSC در زمان ثبت نام پذیرفت که هیچی اگر نپذیرفت شما شماره پاس قدیمتو بده
موفق باشی

(2015-10-02 ساعت 17:45)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 14:30)Ryan ۲۰۱۴ نوشته:  

سلام
نه براي منم هنوز نميشه. من سفرنامه ٢٠١٥ رو خوندم، يك ماه قبل باز بود براشون و تونسته بودن.
خانوم گلشیفته ببنید دوستان 2015 با سیستم قدیمی ثبت نام میکردن و در سیستم قدیمی که ما که سری اول هستیم ثبت نام کردین خودمون زمان مصاحبه رو میدادیم ولی در سیستم جدید شما زمانی که کیس نامبر و کانفرمیشن نامبر فرم DS-260 رو میدین خودش به شما میگه چه روز و ساعتی قرار مصاحبه دارین پس با دوستان 2015 متفاوت هست
در حال حاضر هنوز دیتا بیس CSC آپدیت نشده صبر داشته باشین.
موفق باشین
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,483)
تشکر کنندگان: Golshifteh68
(2015-10-02 ساعت 20:39)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-02 ساعت 16:56)امیررضا.س نوشته:  دوستان در cec گفته که شماره ی پاسپورتتون را که فرم ds260. را باهاش پرکردین بدین.من هم چون پاسپورتم تاریخش روبه اتمام بود را عوض کردم و قبلیه را باطل کردم.حالا چیکارکنم؟در ضمن گفته اگه پاسپورتتون با فرم ds260 تطبیق نداشت تحویل مدارکتون به تعویق مییفته.
با سلام آقا امیر عباس شما شماره پاسپورت جدید رو بدین دلیلش هم این هست که اگر ویزا بگیرید بر اساس جدیده هستش فقط حتما حتماً پاس قدیمی همراهتون باشه.
حالا اگر CSC در زمان ثبت نام پذیرفت که هیچی اگر نپذیرفت شما شماره پاس قدیمتو بده
موفق باشی

سلام
خانوم گلشیفته ببنید دوستان ۲۰۱۵ با سیستم قدیمی ثبت نام میکردن و در سیستم قدیمی که ما که سری اول هستیم ثبت نام کردین خودمون زمان مصاحبه رو میدادیم ولی در سیستم جدید شما زمانی که کیس نامبر و کانفرمیشن نامبر فرم DS-260 رو میدین خودش به شما میگه چه روز و ساعتی قرار مصاحبه دارین پس با دوستان ۲۰۱۵ متفاوت هست
موفق باشین
اما گفته درصورت عدم تطبیق پاتون با فرمتون ممکنه که کارتون مشکل بشه.اون چی؟

تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 20:43)امیررضا.س نوشته:  
موفق باشی

(2015-10-01 ساعت 17:31)امیررضا.س نوشته:  دقیقا از منم همینطوره.فکر کنم خیلی زوده هنوز.

سلام
خانوم گلشیفته ببنید دوستان ۲۰۱۵ با سیستم قدیمی ثبت نام میکردن و در سیستم قدیمی که ما که سری اول هستیم ثبت نام کردین خودمون زمان مصاحبه رو میدادیم ولی در سیستم جدید شما زمانی که کیس نامبر و کانفرمیشن نامبر فرم DS-260 رو میدین خودش به شما میگه چه روز و ساعتی قرار مصاحبه دارین پس با دوستان ۲۰۱۵ متفاوت هست
موفق باشین
اما گفته درصورت عدم تطبیق پاتون با فرمتون ممکنه که کارتون مشکل بشه.اون چی؟
ببین این برای کسی هست که اشتباه کنه
شما زمانی که میری سفارت فرمتو آپدیت میکنن و شماره پاس جدیدتو برات میزنن پس نگران نباش مسئله بعدی هم اینکه مگه پس قبلیت دستت نیست پس اگر گفت فرم شما مشکل داره شما پاس قدیمی رو نشون میدی و میگه که عوض کردی به نظرم این اون همه مشکل بزرگی نیست که بخوان به شما گیر بدن چون خیلی ها اینگونه هستن همین الان من خودم
اصلاً چرا راه دور میری من برای همسرم با پاس قدیمیش ثبت نام انجام دادم ولی زماین که خواستم CSC ثبت نام کنم با شماره پاس جدید ثبت نام کردم که اتفاقاً سیستم هم قبول کرد و هیچ مشکلی پیش نیومد.
اصلاً خودم یادم نبود الان گفتی یادم افتاد هیچ مشکلی نیست من خودم اینکارو انجام دادم.
موفق باشی.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
ممنون دوست آقای hotasha

تشکر کنندگان:
(2015-10-01 ساعت 10:26)Meysam-mac نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 10:03)Ryan ۲۰۱۴ نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 01:22)bardia61 نوشته:  سلام دوستان
من اطلاعاتم رو که وارد میکنم پیغام میده این کیس نامبر هنوز واسه مصاحبه برنامه ریزی نشده. جریان چیه؟ کسی میدونه؟

با سلام
واسه منم همين پيغام مياد.
من ایمیل زدم بهشون چون تو صفحه ای که باز میشه میگه در صورتی که نامه براتون اومده ولی ین پیغام رو می بینید ایمیل بزنید و اسکن نامه رو ارسال کنید تا ۴ روز کاری پاسخ داده می شه.

سلام به همه دوستان
ايميل من به csc امشب پاسخ داده شد و مشكل كيس ما برطرف شد اونايي كه مشكل مشابه دارند سريعتر ايميل رو ارسال كنيد. اين هم متن ايميل دريافت شده
Contact Desk Support Team (U.S Visa and Consular Services)
2 اکتبر،‏ 1:02 بعدازظهر

Dear Applicant,

Your case number has been loaded to the system and is good to schedule appointment as well as registering for courier services.

Best regards,
The Contact Desk Support Team
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
تشکر کنندگان: Ryan 2014 ، mehdihk ، ho_tasha
موفق باشی

دوست خوبم ho_tasha عزیز ظاهرا خیلی به بنده علاقه دارن توی جواب دادن به سایر دوستان همش اسم من رو میارن.
عاقا ارادت داریم.
Cool
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ho_tasha ، ehsan TT
دوستان csc چه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان