کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
دوستان سلام.یه سوال داشتم.مخصوصا از آقای hotash ?????????
وقتی در سایت cec میگه شماره ی پروندتونا وارد کنید من کیسما میزنم.بعد وقتی همه ی اطلاعاتم را وارد میکنم باید اون زبانه ی سبز رنگا که گفته ادامه بزنیم ولی در دستورالعمل آقای hotasha اینطور نیست و نوشته ذخیره ی اطلاعات؟
سوال دیگم اینه که از ما دو جا در ابتدای کار خواسته دوجا شرایط خودمون را تعیین کنیم.اولی را میزنیم l have recieved diversity....
ولی برای دومی آقای hotasha گفته اند که بزنیم باید یک قرار ملاقات...درحالیکه ما diversity هستیم و گزینه ی l have recieved a letter ....را باید بزنیم؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 09:50)امیررضا.س نوشته:  دوستان سلام.یه سوال داشتم.مخصوصا از آقای hotash ?????????
وقتی در سایت cec میگه شماره ی پروندتونا وارد کنید من کیسما میزنم.بعد وقتی همه ی اطلاعاتم را وارد میکنم باید اون زبانه ی سبز رنگا که گفته ادامه بزنیم ولی در دستورالعمل آقای hotasha اینطور نیست و نوشته ذخیره ی اطلاعات؟
سوال دیگم اینه که از ما دو جا در ابتدای کار خواسته دوجا شرایط خودمون را تعیین کنیم.اولی را میزنیم l have recieved diversity....
ولی برای دومی آقای hotasha گفته اند که بزنیم باید یک قرار ملاقات...درحالیکه ما diversity هستیم و گزینه ی l have recieved a letter ....را باید بزنیم؟
با سلام آقا امیر رضا
آخه ما ارادت داریم نسبت به امیر عباس عزیزBig GrinBig Grin
کاملاً روشی که گفتم درسته شما اگر بار دوم گزینه انگلیسی رو انتخاب کنی به شما میگه شماره DS-160 پس شما که این رو ندارید.
دوستان عزیز اینکه شماره شمارو نمیشناسه یه چند روز صبر کنید بعد ایمیل بزنید بله اگر ایمیل بزنید سریع داخل سیستم وارد میکنن ولی صبر کنید.
من خودم تمامی این سعی و خطا رو انجام دادم من ایمیل زدم مدارک ارسال کردم جواب هم داد ولی بعد 2 روز وقتی وارد شدم خود سیستم منو پذیرفت و جالب اینکه CSC ایمیل زد و گفت که میبینیم که مشکل شما حل شده و تونستین در سیستم ثبت کنید درخواستتون رو پس نگران نباشید.
ولی باز هم میگم من بخاطر اینکه فایل تهیه کنم چندین بار سعی و خطا کردم اشتباه کردم و بالاخره متوجه شدم دوستان عزیز این تمام فکر و کار من بود حال شما دوستان اگر نظر بهتری دارین بفرمایید من در خدمتم و حتماً فایل رو تصحیح میکنم.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: Amir.AA
(2015-10-03 ساعت 04:00)reza1121 نوشته:  دوستان csc چه

دوست عزیز سلام!!
توروخدا همین چند صفحه اندک این تاپیک رو مطالعه کنید بعد پیام بذارید. این همه دوستان زحمت کشیدن توضیح دادن و فایل راهنما تهیه کردن باز شما از راه میاید میگید csc چه؟! بخدا با این سوال تمام زحمات دوستامون رو هدر میدید.
ممنونم. ببخشید اگر کمی تند صحبت کردم.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: mehdihk ، ho_tasha ، humsun ، ehsan TT
با سلام خدمت ho_tasha ي عزيز
ميشه لطفا ايميل واحد ايميگريشن سفارت رو در آنكارا بدي چون من هرچي مي گردم تو سايت پيدا نمي كنم ، مي خوام مطمئن شم مداركم رسيده چون نفر دريافت كننده من با شما فرق مي كنه.Cool
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 11:13)mehdihk نوشته:  با سلام خدمت ho_tasha ي عزيز
ميشه لطفا ايميل واحد ايميگريشن سفارت رو در آنكارا بدي چون من هرچي مي گردم تو سايت پيدا نمي كنم ، مي خوام مطمئن شم مداركم رسيده چون نفر دريافت كننده من با شما فرق مي كنه.Cool
با سلام اقا مهدی عزیز شما به همون تا ایمیل میل بزنن
CA-Ankara@state.gov
Webmasterankara@state.gov
به همین دوتا میل بزنن جواب میدن مشکلی نیست متن نامه هم همین جا گذاشتم میتونی پیدا کنی.
موفق باشی.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,485)
تشکر کنندگان: mehdihk
(2015-10-03 ساعت 11:18)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 11:13)mehdihk نوشته:  با سلام خدمت ho_tasha ي عزيز
با سلام اقا مهدی عزیز شما به همون تا ایمیل میل بزنن
CA-Ankara@state.gov
Webmasterankara@state.gov
به همین دوتا میل بزنن جواب میدن مشکلی نیست متن نامه هم همین جا گذاشتم میتونی پیدا کنی.
موفق باشی.
ممنون
ما براي گرفتن ويزاي يكضرب شما لحظه شماري مي كنيم.Smile
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: humsun ، ho_tasha
دوستان مشكلتون حل شد؟ ما ديشب إيميل زديم ولي متاسفانه الان سر كار هستيم و نميتونيم چك كنيم كه مشكل حل شده يا نه
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
آقای hotasha پس شما میگید که طبق وقت مصاحبم که 3 نوامبره امروز یا فردا سایت cecرا چک کنم و ایمیل نزنم؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 12:56)امیررضا.س نوشته:  آقای hotasha پس شما میگید که طبق وقت مصاحبم که ۳ نوامبره امروز یا فردا سایت cecرا چک کنم و ایمیل نزنم؟
آقا امیر رضا یه چند روز صبر کنید ببنید چی میشه مطمئن باشید سیستم رو آپدیت میکنن عجله نکن
سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز شما اصلا تا اول ژانویه به سیس کاری نداشته باشید و کار های خودتون و انجام بدین .
اول ژانویه کیس های شما در سیس قابل ردیابی هست.
تشکر کنندگان: ho_tasha ، Siamak ، mehdihk ، Amir.AA ، لطف اله
سلام دوستان اگر ds 260number رو نداشته باشم نممیتونم توی csc ثبت نام کنم؟
تشکر کنندگان:
دوست عزیز ds260 number شما همون کانفیرمیشنی است که در آخر فرم که سابمیت کردین بهتون داده و فکرنمیکنم که بدون اون بتونید وارتون را پیش ببرید.

تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 15:03)EMIR68 نوشته:  سلام دوستان اگر ds 260number رو نداشته باشم نممیتونم توی csc ثبت نام کنم؟
با سلام یعنی چی نداشته باشم شما برو از سایت زیر اطلاعاتتو وارد کن فرم DS-260 بهت نشون میده اونجا کانفرمیشین نامبرتو بردار برای خودت و تامی اعضاء خانواده.
آدرس هست:
https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
سفرنامه
تشکر کنندگان: EMIR68
(2015-10-03 ساعت 13:26)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:56)امیررضا.س نوشته:  آقای hotasha پس شما میگید که طبق وقت مصاحبم که ۳ نوامبره امروز یا فردا سایت cecرا چک کنم و ایمیل نزنم؟
آقا امیر رضا یه چند روز صبر کنید ببنید چی میشه مطمئن باشید سیستم رو آپدیت میکنن عجله نکن

آقای hotasha شما خودتون csc را دقیقا مثل دستورالعمل پر کردین دیگه؟

تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 15:34)امیررضا.س نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 13:26)ho_tasha نوشته:  

آقای hotasha شما خودتون csc را دقیقا مثل دستورالعمل پر کردین دیگه؟
آقا پس من چجوری پر کردم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin من خودم از مراحلم عکس انداختم البته به جز 2 صفحه که برای یکی از دوستان بود من هم مثل شما انجام دادم بابا شما از من هم عجول ترین صبر کنید پر نمی شهBig GrinBig Grin کمم نمییاد.Big GrinBig Grin
مخلصیم کاری بود باز در خدمتم. اصلاً نگران نباشید نشد به من بگو من خودم شحصاً برات ثبت نام رو انجام میدم و پرینتتو دستت میدم خوبه مجانی پول هم نمی گیرم.
سفرنامه
تشکر کنندگان: گروهبان دودو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان