کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
سلام دوستان خبری نشد؟چیکار کنیم؟باید 15 روز جلوتر مدارک به دستشون برسه ولی انگار این cscداره اذیت میکنه!!!!!!!!
کسی از بچه های نوامبری تونسته cscرا ثبت نام کنه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 13:34)امیررضا.س نوشته:  سلام دوستان خبری نشد؟چیکار کنیم؟باید 15 روز جلوتر مدارک به دستشون برسه ولی انگار این cscداره اذیت میکنه!!!!!!!!

من هم خيلي نگرانم، هر روز باز چك ميكنم سايتو و اينكه به هر دو ادرس ايميل دادم(كه هيچ جوابي نيومد كه حتي دستشون رسيده يا نه). برام خيلي عجيبه انگار فقط منو شماييم و بقيه كسايي كه نوامبر هست مصاحبشون انجام دادن گويا!
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 13:40)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 13:34)امیررضا.س نوشته:  سلام دوستان خبری نشد؟چیکار کنیم؟باید 15 روز جلوتر مدارک به دستشون برسه ولی انگار این cscداره اذیت میکنه!!!!!!!!

من هم خيلي نگرانم، هر روز باز چك ميكنم سايتو و اينكه به هر دو ادرس ايميل دادم(كه هيچ جوابي نيومد كه حتي دستشون رسيده يا نه). برام خيلي عجيبه انگار فقط منو شماييم و بقيه كسايي كه نوامبر هست مصاحبشون انجام دادن گويا!
نه ما هم هستيم. نگران نباشيد لطفا. خودشون گفتن چهار روز كاري صبر كنيد. البته من يادم نيست وقتي تماس گرفتم إينو گفت يا همونجا كه إيميل زديم اين پيام رو داد!!!!!
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
دوستان من همين الان موفق شدم ثبت كنم شما هم چك كنيد ببينيد درست شد براتون
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما ایمیل زده بودین؟اگه زده بودین چند روزی میشه؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
جمعه شب ايميل زديم شنبه صبح ديديم كه يه پيامي دادن و من اصلا توجه به متنش نكردم امروز صبح رفتم مجدد خوندم و ديدم كه گفتن از يه لينك ايميلتون رو سابميت كنيد (خانوم گلشيفته توضيح دادن) من هم يه اكانت به همون ترتيب كه گفتن درست كردم و همين ديگه.
فكر كنم شما هم همين كارها رو انجام دادين
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Golshifteh68
(2015-10-05 ساعت 16:07)humsun نوشته:  جمعه شب ايميل زديم شنبه صبح ديديم كه يه پيامي دادن و من اصلا توجه به متنش نكردم امروز صبح رفتم مجدد خوندم و ديدم كه گفتن از يه لينك ايميلتون رو سابميت كنيد (خانوم گلشيفته توضيح دادن) من هم يه اكانت به همون ترتيب كه گفتن درست كردم و همين ديگه.
فكر كنم شما هم همين كارها رو انجام دادين

یعنی شما رفتین توی همون سایتusvisa-info.com و وارد حساب کاربریه خودتون شدید و اطلاعاتتون را گرفت و رفت مرحله ی بعدی؟

تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 00:43)Meysam-mac نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 19:13)Golshifteh68 نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 18:15)امیررضا.س نوشته:  دوستان شما وقتی به cscایمیل زدید بهتون ایمیل زد و گفت که ایمیل شما به دست ما رسیده و در حال بررسی است یا فعلا هیچ جواب و ایمیلی ازشون نگرفتین؟

نه براي من هيچ ايميلي مبني بر اينكه به دستشون رسيده يا خير نيومد.

بله پس از ارسال ايميل براي من ايميل اومد و اين ادرس فو متن ايميل فرستنده ايميل هستش. info@gssvisa.zendesk.com.
Welcome to the GSS Contact Desk Support. Please follow the link below to choose a password, and we will log you in right away.

آقاي اميررضا،
من صبح به اين ايميل جواب دادم و پسوورد رو زدم
شما اگه بتوني بگي چي كار كردي و كي إيميل زدي و اين ايميل براتون اومده يا نه بهتره
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان:
من دیروز بعد از ظهر یک ایمیل به آدرسی که گفتید زدم ولی هیچ ایمیل تاییدیه ای برام نیومد.

esee_contactus+tr+ivcasenumber+en@visaops.net
دقیقا به این آدرس

تشکر کنندگان:
آموزش ثبت نام بخش اول CSC
1

[عکس: 1.jpg]

2

[عکس: 2.jpg]

3

[عکس: 3.jpg]

4

[عکس: 4.jpg]

5

[عکس: 5.jpg]

6

[عکس: 6.jpg]

آموزش ثبت نام بخش دوم CSC

size=large]
7
[/size]
[عکس: 7.jpg]

8

[عکس: 8.jpg]

9

[عکس: 9.jpg]

10

[عکس: 10.jpg]

11

[عکس: 11.jpg]

12

[عکس: 12.jpg]
Accepted Lottery 2016 - 05 May 2015
Case No:2016AS000002** =>Location Interviews : Ankara
Send Form DS260 : 09 JUN 2015
Current Visa Bulletin : 12 AGU 2015 =>Second Letter : 29 Sep 2015
Time of the interview : 02 Nov 2015 => AP
AP => Processing Pending

Updates :11/01/2016...=>02/03/2016...=>  04/03/2016...Processing Completed
تشکر کنندگان: Siamak ، Golshifteh68 ، Rira_1982 ، victor2016 ، lighthouse ، hamidoo_b ، Soap McTavish ، Amir.AA ، sosol ، matin.sh ، sara_ka ، golia ، mari2
دوستان و آقای husman همین الان برای من یک ایمیل اومد که نوشته برای انجام خدمات پستی به این لینک مراجعه کنید.

تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
سايت مربوط به CSS را چك كردم و هفته اول نوامبري ها كه حسابي نگران هستند
ميتونند راحت ثبت نام كنند و اونهايي كه پاسپورتشون را جديدا عوض كردند با شماره پاسپورت جديدشون ثبت نام كنند چرا كه ويزا را براي همان پاسپورت صادر ميكنند نه شماره قديم .
بعدش روزهاي ديگه مداركتون رو ببرين و با پست براشون ارسال كنين وقت به اندازه كافي دارين اينقدر به خودتون و بقيه استرس وارد نكنين و زندگي شيرين را به كامتون تلخ نكنين.
اون خداي خوبي كه كه بالا سرمونه دوست داره تلاش بنده هاشو ببينه و در ازاء تلاش و كوشش بهترين سرنوشتها را براشون رقم بزنه .
دوستدارتون "دودو"
تشکر کنندگان: Siamak ، mehdihk ، امیررضا.س ، humsun ، Golshifteh68 ، m0na
سلام دوستان من هم الان ثبت کردم و مشکلی نداشت سایت.با تشکر از آقای hos_tasha.
تشکر کنندگان:
منم همینطور.با سپاس فراوان از دوست خوبم آقای hotash و آقا/خانم جابری.با آرزوی موفقیت برای همه.

تشکر کنندگان:
انجام شد. بچه ها خيلي خيلي ممنونم از وقتي كه ميزاريد Smile
شماره كيس: 2016AS000004xx، كنسولگري: آنكارا، تعداد افراد كيس: يك نفر، ارسال فرم ds260:٩ ژوئن، دريافت نامه دوم: ١٩ سپتامبر، مصاحبه: هفته اول نوامبر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان