کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-08-26 ساعت 13:07)sara20e نوشته:  دوستان کسی اطلاعی در مورد دو پزشک معرفی شده ایروان داره؟
نمیدونم کدومشون رو انتخاب کنم.

سلام!
به نظر من چون منشی دکتر کرستین فارسی زبانه میتونه خیلی کمک بزرگی باشه. دوستان میگن برخوردشون هم خیلی خوب هستش.
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: sara20e ، ehsan TT ، aha2012 ، حاجی واشنگتن
سلام به همه عزیزان.من ابوظبی رو انتخاب کردم اما هنوز نامه دومم نیامده.با ید برای مدیکال قبلش وقت بگیرم یا نه ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 19:58)1362amin1362 نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 20:13)srmir نوشته:  سلام چرا باید برای بچه ۵ روز قبل رفت ضمنا این موضوع رو بعضی از دوستان قبول ندارند !!! از جمله تو همین پست بالا رفرنسی از این موضوع هست برای ابوظبی ؟

سلام دوست عزيز. براي اينكه آزمايش سل از بچه مي گيرن. به اين ترتيب كه زير پوست يه ماده اي تزريق مي كنن و مي گويند دو روز بعد بيا تا ببينيم چه تغييري در ظاهر محل تزريق ايجاد شده. اگر مشكلي نداشته باشه. همون جا جواب رو بهتون مي دن. اين قضيه چند روز زودتر هم صحت نداره. ما بيست و يكم مصاحبه داشتيم هجدهم رفتيم مديكال دبي و شب بيستم بهمون جوابا رو دادن. فقط يه سفارش هم بكنيد بد نيست. موفق باشيد.

سلام بچه های شما چند سالشون بود ؟ ما یک دختر 2 ساله داریم مطمئن هستید نمیخواهد 5 روز زودتر اونجا باشیم ؟ سپاس
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 14:47)srmir نوشته:  
(2015-08-14 ساعت 20:13)srmir نوشته:  سلام چرا باید برای بچه ۵ روز قبل رفت ضمنا این موضوع رو بعضی از دوستان قبول ندارند !!! از جمله تو همین پست بالا رفرنسی از این موضوع هست برای ابوظبی ؟

سلام دوست عزيز. براي اينكه آزمايش سل از بچه مي گيرن. به اين ترتيب كه زير پوست يه ماده اي تزريق مي كنن و مي گويند دو روز بعد بيا تا ببينيم چه تغييري در ظاهر محل تزريق ايجاد شده. اگر مشكلي نداشته باشه. همون جا جواب رو بهتون مي دن. اين قضيه چند روز زودتر هم صحت نداره. ما بيست و يكم مصاحبه داشتيم هجدهم رفتيم مديكال دبي و شب بيستم بهمون جوابا رو دادن. فقط يه سفارش هم بكنيد بد نيست. موفق باشيد.

سلام بچه های شما چند سالشون بود ؟ ما یک دختر ۲ ساله داریم مطمئن هستید نمیخواهد ۵ روز زودتر اونجا باشیم ؟ سپاس

دوست عزيز بچه هاي من ٧ ساله بودن. نه بابا چه خبره پنج روز زودتر. تاريخي كه ما رفتيم رو در نظر بگيريد براي خودتون هم همينطوري بريد مديكال. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: sherwean001 ، srmir ، matin86 ، golia
(2015-08-27 ساعت 14:55)1362amin1362 نوشته:  

سلام بچه های شما چند سالشون بود ؟ ما یک دختر ۲ ساله داریم مطمئن هستید نمیخواهد ۵ روز زودتر اونجا باشیم ؟ سپاس

دوست عزيز بچه هاي من ٧ ساله بودن. نه بابا چه خبره پنج روز زودتر. تاريخي كه ما رفتيم رو در نظر بگيريد براي خودتون هم همينطوري بريد مديكال. موفق باشيد
سپاس ما هم شبیه تاریخ شما باید بریم یعنی میشه شنبه مدیکال و سه شنبه صبح مصاحبه ...
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان:
(2015-08-28 ساعت 18:28)srmir نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 14:55)1362amin1362 نوشته:  

سپاس ما هم شبیه تاریخ شما باید بریم یعنی میشه شنبه مدیکال و سه شنبه صبح مصاحبه ...

آره. كافيه. ما تازه بعد از ظهر هجدهم رفته بوديم. شما اگه صبح بري كه نور علي نوره. موفق باشي.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: golia
سلام دوستان

یک ماه قبل از مصاحبه نباید واکسن زد. من تازه دوشنبه واکسن ام ام آر و تی دی رو مرحله اول میزنم باید چیکار کنم ؟ مصاحبه هم 4 آبان هست ابوظبی و هپاتیت هم فقط دو مرحله اول می تونم تموم کنم؟ لطفا جواب بدید.
آخه توی شیراز برای واکسن ها حتما برگه دعوت به مصاحبه را ازت می خوان برای همین نشد بزنیم و فکر میکردم همه جای ایران اینو میخواد. حالا باید چه خاکی توی سرم کنم؟
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان:
سلام
من وقت مصاحبه ام مشخص شد.چند روز قبل باید وقت دکتر بگیرم؟منظورم اینه که چقد طول میکشه که جوای مدیکال و بدن بهم.
ممنون میشم جواب بدید.
شماره کیس : **4
تعداد افراد : ۱
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : ۱ oct
دریافت ویزا :3 OCT
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 01:41)حورالعین نوشته:  سلام دوستان

یک ماه قبل از مصاحبه نباید واکسن زد. من تازه دوشنبه واکسن ام ام آر و تی دی رو مرحله اول میزنم باید چیکار کنم ؟ مصاحبه هم ۴ آبان هست ابوظبی و هپاتیت هم فقط دو مرحله اول می تونم تموم کنم؟ لطفا جواب بدید.
آخه توی شیراز برای واکسن ها حتما برگه دعوت به مصاحبه را ازت می خوان برای همین نشد بزنیم و فکر میکردم همه جای ایران اینو میخواد. حالا باید چه خاکی توی سرم کنم؟
سلام دوست عزیز
نگران نباش فقط ائنجا اعلام کن کافیه به هر حال اونها پزشک هستن و میدونن چکار کنن.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,475)
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 08:48)راحیل2016 نوشته:  سلام
من وقت مصاحبه ام مشخص شد.چند روز قبل باید وقت دکتر بگیرم؟منظورم اینه که چقد طول میکشه که جوای مدیکال و بدن بهم.
ممنون میشم جواب بدید.
سلام دوست عزیز لطفاً امضاتون رو کامل کنید که بشه گفت و اینکه کجا مصاحبه دارین.
اگر انکارا هستین زمانی که شما اقدام به اخذ وقت میکنید در سایت دکتر اونگان به صورت اتوماتیک خودش اعلام میکنه که به چه صورت هستش. و تاریخ مصاحبه رو ازتون می خواد و به شما میگه مثلاً با توجه به سنتون این زمان بیایید.
اگر شما بچه دارین بهتر هست اول برای اونها وقت بگیرین و سپس برای خودتون
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,475)
تشکر کنندگان: arminbhz ، Siamak
سلام دوستان
ما كه هرچي به دكتر كريستين ايميل زديم ميگفت اشتباهه، بعدش مجبور شديم زنگ بزنيم و منشي فارسي زبان ايشون هم براي ٢٣ اكتبر وقت گذاشتن واسه ي ما
با آرزوي موفقيت براي همه
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: Siamak ، Amir.AA ، ho_tasha ، aha2012 ، حاجی واشنگتن
سلام دوست عزیز
روزتان بخیر

حقیقتش واسه مصاحبه دبی و زمان مدیکال خیلی گیج شدم ممنون میشم راهنماییم کنی
زمان مصاحبه ی من یکشنبه صبح اول وقت هستش و مکان ابوظبی
باتوجه به اینکه میگن جمعه و شنبه دبی تعطیله من واسه پنجشنبه صبح از مدیکال نوبت گرفتم
حالا میخام بدونم آیا جواب مدیکالو تا جمعه به من میدن که واسه یکشنبه صبح ببرم واسه سفارت?
تشکر کنندگان:
ايميلهاي دكترهاي ايروان رو ميشه لطف كنيد بزارين

تشکر کنندگان:
(2015-09-01 ساعت 03:24)najmehghaderi نوشته:  ايميلهاي دكترهاي ايروان رو ميشه لطف كنيد بزارين

Dr. Kristine R. Khachatryan
Muratsan University Hospital
2nd floor (entrance from policlinic side)
Examination Room 222
114 Muratsan St
9am – 4pm Monday-Saturday
Tel. (37410) 56-72-65 (work)
(37491) 20-51-43 (mobile)
E-mail: kristinekhachatryan@ymail.com

Dr. Anush M. Ordyan
Muratsan University Hospital
2nd floor (entrance from policlinic side)
Examination Room 222
114 Muratsan St
9am – 4pm Monday-Saturday
Tel. (37410) 55-69-06 (work)
(37491) 41-00-31 (mobile)
(37410) 26-58-55 (home)
E-mail: anushordyan@mail.ru
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان: humsun ، chakavakl ، حاجی واشنگتن ، golia ، alonak
(2015-08-27 ساعت 13:53)pampam37 نوشته:  سلام به همه عزیزان.من ابوظبی رو انتخاب کردم اما هنوز نامه دومم نیامده.با ید برای مدیکال قبلش وقت بگیرم یا نه ممنون

دوست عزیز
شما NMC دبی یا ابوظبی هر کدوم که تشریف می برین نیاز به گرفتن وقت نیست.
اگه صبح می روید قبل از 9 و عصر قبل از 5 اونجا باشین
موفق باشین
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان