کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید. بحث های غیر مرتبط حذف خواهند شد.

این پســــــــــت رو برای نمونه ایمیل و آدرس دکتر ها مطالعه کنید...

نحوه پر کردن فرم برای گرفتن وقت از دکتر اونگان در آنکارا

اما خلاصه ای در مورد سایت دکتر انگان به این آدرس مراجعه میکنید و وقت خود را اینترنتی میگیرید . سایت حدودا 1 ماه قبل از تاریخ مصاحبه به شما وقت برای مراجعه میدهد و وقت را هم خودتون و ساعتش را انتخاب میکنید.

تاپیـــــــــک 2015
تاپیـــــــــک 2014
تاپیـــــــــک 2013

دوستان عزیز، دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتند بارها اعلام کردند که برای رفتن به ان ام سیِ نیاز به هیچ وقت قبلی نیست، فقط خودتون باید با توجه به زمان مصاحبه تون، به نحوی برنامه ریزی کنید که ۲ روز کاری تا مصاحبه تون فاصله داشته باشه، فرقی هم نمیکنه بچه داشته باشید یا نه، این قضیه داشتن بچه و حضور در مدیکال ۴ روز کاری قبل از مصاحبه برای دو سفارت ایروان و آنکارا صدق میکنه!!! اگر هم بزرگسال هستید هر سفارتی باشید و ۲ روز قبل از اون مدیکال برید به موقع جواب میگیرید باز هم دقت کنید ۲ روز یا ۴ روز کاری، یعنی باید تعطیلات رسمی احتمالی طول هفته و تعطیلات آخر هفته رو در نظر بگیرید. برای مدیکال آنکارا باید در سایت دکتر وقت بگیرید و برای ایروان باید با فرستادن ایمیل به یکی از ۲ دکتر موجود برای گرفتن وقت با خودشون هماهنگ کنید که نحوه وقت گرفتن برای مدیکال هر دو سفارت در لینک های بالا موجوده... موفق باشید.

با تشکر از بهداد عزیز در مورد گر آوری مطالب
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

دوستان ترم جدید
طبق تجربه ای که دارم و بخاطر شلوغ نشدن بیهوده این تاپیک خدمتتون عرض کنم که مدیکال دبی به هیچ وجه نیاز به وقت گرفتن نداره. فقط 2 روز قبل مصاحبه برین واسه مدیکال و اگه بچه دارین 5 روز قبل مصاحبه.
موفق باشینRolleyes
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
سلام چرا باید برای بچه 5 روز قبل رفت ضمنا این موضوع رو بعضی از دوستان قبول ندارند !!! از جمله تو همین پست بالا رفرنسی از این موضوع هست برای ابوظبی ؟
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان:
سلام . میخواستم بدونم بغیر از کارت زرد واکسیناسیون چیز دیگری لازم است اماده کنیم ؟ و اگر لازم است مگه لازم نیست با معرفی نامه سفارت و به دکتر مورد اعتماد خود سفارت باشد ؟
(2015-08-15 ساعت 14:44)sepehr007 نوشته:  سلام . میخواستم بدونم بغیر از کارت زرد واکسیناسیون چیز دیگری لازم است اماده کنیم ؟ و اگر لازم است مگه لازم نیست با معرفی نامه سفارت و به دکتر مورد اعتماد خود سفارت باشد ؟

سلام
دوست عزیز در خصوص سوابق پزشکی، تنها موردی که شما میتونید در ایران تهیه کنید کارت بین المللی واکسیناسیون هست. همچنین اگر آزمایش یا تست آنتی بادی در خصوص دریافت نکردن بعضی واکسن ها (به دلیل مصونیت) دارید، به پزشک مورد اعتماد سفارت ارائه کنید. بقیه آزمایشات پزشکی قبل از مصاحبه و در مرکز درمانی مورد اعتماد سفارتی که در نامه دوم برایتان مشخص میشود باید انجام گیرد.
موید باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ho_tasha ، humsun ، 1362amin1362 ، sepehr007 ، Neda Gh
(2015-08-14 ساعت 20:13)srmir نوشته:  سلام چرا باید برای بچه ۵ روز قبل رفت ضمنا این موضوع رو بعضی از دوستان قبول ندارند !!! از جمله تو همین پست بالا رفرنسی از این موضوع هست برای ابوظبی ؟

سلام دوست عزيز. براي اينكه آزمايش سل از بچه مي گيرن. به اين ترتيب كه زير پوست يه ماده اي تزريق مي كنن و مي گويند دو روز بعد بيا تا ببينيم چه تغييري در ظاهر محل تزريق ايجاد شده. اگر مشكلي نداشته باشه. همون جا جواب رو بهتون مي دن. اين قضيه چند روز زودتر هم صحت نداره. ما بيست و يكم مصاحبه داشتيم هجدهم رفتيم مديكال دبي و شب بيستم بهمون جوابا رو دادن. فقط يه سفارش هم بكنيد بد نيست. موفق باشيد.
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، humsun ، srmir ، ژینوس ملک ، ghobad2121
يه اتفاقي برام تو مطب دكتر شوكلا در دبي افتاد كه بد نيست بدونيد. از من پرسيد تا حالا تنهايي مسافرت خارجي داشتي كه من گفتم بله. ايشون هم نامردي نكرد و سه مرحله واكسن تزريقي فلج اطفال بهم تجويز كرد كه يكيشو همونجا بهم زد و صد درهم ازم گرفت. اگه ازتون پرسيد بگيد نه. چون با پاسپورتتون كاري نداره. مهم اون صد درهم نيست. مهم تزريقات بعديه كه واكسنش تو ايران سخت گير مي آد. من نوبت دومش رو خارج از ايران زدم. موفق باشيد
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: arminbhz ، humsun ، marysa ، ofrfar ، ژینوس ملک ، yesorno ، matin86 ، faaezeh ، sherwean001 ، لطف اله ، ELNAZ21
دوستان عزیز ۲۰۱۶ یک مطلب مهم اینکه به هر کجا که میرید کارکنان آنجا براحتی فارسی رو بهتر از من و شما صحبت میکنن و متوجه هستن پس خیلی مراقب صحبتهاتون در مرکز NMC و سفارت باشید و صادقانه واقعیات رو بگید.زمانی که رفتیم برای معاینه دکتر شکولا اول انگلیسی صحبت میکرد بعدش شروع کرد به فارسی روان و سلیس صحبت کردن. ضمنا به هیچ عنوان روز مصاحبه از بیرون سفارت عکس نگیرید که صد درصد ریجکت میشید. همه جای بیرون سفارت دوربین مدار بسته هستش و کنترل میشه. داخل سفارت هم برخوردها خیلی مودبانه و دوستانه هستش از نگهبانها تا افسر مصاحبه کننده. فقط یادتون باشه همه چیز و صادقانه بگید . روز مصاحبه ما یک خانم و آقای مسن اومده بودن که یک برگه ساختگی آورده بودن و همونجا ریجکتشون کردن. از بردن وسایل اضافی مثل کیف و موبایل و.... خودداری کنید. هر چیزی که لازم دارید بعلاوه مدارکتون رو بگذارید توی پاکت NMC اون پاکتو میتونید ببرید توی سفارت. ضمنا صبح زود قبل از هفت صبح در سفارت باشید چون هفت به بعد خیلی شلوغ میشه. اگر از آژانسها و نفراتی که در دوبی پیکاپ میکنن استفاده کنید خیلی کارتون راحتتر میشه. لیست این آژانسها و نفرات در تاپیک ۲۰۱۵ هستش. ضمنا تا آخرین لحظه امکان تغییر زمان و مکان مصاحبه وجود داره که در این صورت از طریق ایمیل بهتون اطلاع میدن. مصاحبه ما در نامه دوم 30 جون و در آنکارا بود ،که 28می یک ایمیل زدن و گفتن 25 جون سفارت ابو ظبی باشید.

موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
سلام دوستان عزیز من هرکاری میکنم تمامی مراحل رو هم درست میرم ولی سایت دکتر اونگان برای گرفتن وقت دکتر ماه اکتبر رو نشان نمیده آیا باید صبر کنم دوستان راهنمایی کنن؟
متشکر
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,459)
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان در خصوص مديكال ابوظبي سوال داشتم
ايا بين دبي و ابوظبي فرقي هست ؟
چند روز قبل مصاحبه مديكال بايد انجام شود ؟من وقت مصاحبه سه شنبه صبح دارم براي مديكال كي مراجعه كنم خوبه ؟

ممنون

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: sherwean001
(2015-08-25 ساعت 23:36)Siamak.k نوشته:  [quote='ghazal2016' pid='652844' dateline='1440528999']
سلام
دوستان در خصوص مديكال ابوظبي سوال داشتم
ايا بين دبي و ابوظبي فرقي هست ؟
چند روز قبل مصاحبه مديكال بايد انجام شود ؟من وقت مصاحبه سه شنبه صبح دارم براي مديكال كي مراجعه كنم خوبه ؟

ممنون

با سلام خدمت شما

برای دریافت پاسخ این تاپیک رو مطالعه بفرمائید.

موفق باشید
دوست عزیز
بله فرق هست و حدودا ا ساعت مسافت مکانی دارن. برای مدیکال اگر مثل من بچه کوچیک دارید 5 روز ،درغیر اینصورت 3 روز.با ارزوی موفقیت
تشکر کنندگان: mfarazz ، ELNAZ21
(2015-08-25 ساعت 22:39)ho_tasha نوشته:  سلام دوستان عزیز من هرکاری میکنم تمامی مراحل رو هم درست میرم ولی سایت دکتر اونگان برای گرفتن وقت دکتر ماه اکتبر رو نشان نمیده آیا باید صبر کنم دوستان راهنمایی کنن؟
متشکر

درود
فکر میکنم حدودا از یک ماه قبل میتونید نوبت مدیکال رزرو کنید. پس طی چند روز آینده اقدام به رزرو کنید که وارد ماه سپتامبر شده باشیم.
موفق باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: humsun ، rezamehrzad ، mehdihk ، Elham usa ، ehsan TT ، Neda Gh ، ELNAZ21
دوستان کسی اطلاعی در مورد دو پزشک معرفی شده ایروان داره؟
نمیدونم کدومشون رو انتخاب کنم.
کیس نامبر:       2016AS2xxx
تعداد افراد:       2 نفر
تاریخ مصاحبه:   اول اکتبر 2015
سفارت:           ایروان
نتیجه مصاحبه:  AP
آپدیت کیس اصلی:  3Nov, 10Feb, 11Feb, 12Feb, 21Mar, 25Mar
کلییر کیس اصلی: 12Feb
آپدیت همسر: 16Oct,12Feb,24Mar,25Mar
کلییر همسر: 25Mar
دریافت ویزا: 20April
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من نامه دوم را دریافت کردم. باید بروم سفارت آنکارا . لطفا به من بگویید که چطور باید وقت از پزشک اونگان بگیرم.لطفا حتما حتما راهنمایی ام کنید. اگر ایمیل ازش دارید حتما برای من بگذارید. با سپاس از همه دوستان.
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 17:26)nima.iran نوشته:  سلام دوستان من نامه دوم را دریافت کردم. باید بروم سفارت آنکارا . لطفا به من بگویید که چطور باید وقت از پزشک اونگان بگیرم.لطفا حتما حتما راهنمایی ام کنید. اگر ایمیل ازش دارید حتما برای من بگذارید. با سپاس از همه دوستان.

درود دوست عزیز اگه به صفحه اول این تاپیک برید و مطالعه کنید سایت ایشون وجود داره و شما از طریق سایت میتونید وقت بگیرید موفق باشید.
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان: nima.iran ، humsun ، ELNAZ21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان