کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2015-09-05 ساعت 11:58)MSDJVD نوشته:  سلام. من ایمیل برای دکتر کریستین فرستادم ولی هنوز به من وقت نداده . تلفنش را هم می گه اشتباه است . وشماره موبایلش یکی بصورت تلفن گویا یک چیزی را ارمنی تکرار می کنه پشت سر هم.شما چطوری وقت گرفتید.

سلام، من هم با ايميل جوابي نگرفتم اما تماس كه گرفتم درست شد. توي سايت سفارت ارمنستان با شماره موبايل تماس بگيرين در صبح حتما جواب ميدن فقط بزارين دوشنبه به بعد
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: humsun ، chakavakl ، aha2012 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان مصاحبه من هم ابوظبی اواخر اکتبر هست میتونیم با هم هماهنگ کنیم تا یه سری خرجا تقسیم بشه. اگه کسی مایل هست و 26 اکتبر مصاحبه داره پیام بده
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان:
(2015-09-05 ساعت 22:53)حورالعین نوشته:  سلام دوستان مصاحبه من هم ابوظبی اواخر اکتبر هست میتونیم با هم هماهنگ کنیم تا یه سری خرجا تقسیم بشه. اگه کسی مایل هست و 26 اکتبر مصاحبه داره پیام بده
با سلام دوست عزیز خانم/ آقا(عکس آقا اسم خانم)
بهتر بود سئوالتون رو در تاپیک مربوطه قرار میدادین اینگونه بهتر جواب میگرفتین.
موفق باشین.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: humsun
با سلام و صبح بخیر به همه دوستان عزیز و گرامی.
من اگر خدا بخواهد امروز صبح زود وقت دکتر اونگان رو گرفتم و اولین نفر هم بودم و هیچ مشکلی پیش آمد نکردیه نکته به برای دوستان عزیز
بهتر دوستانی که هم اکنون کارنت شدن و نامه دوم رو گرفتن و میدونن که کی دعوت به مصاحبه شدن یه سری برن در سایت و شروع کنن به وقت گرفتن.(توجه داشته باشین که وقت دهی آنکارا یک ماهه هستش یعنی امروز شما میتونید تا 6 اکتبر وقت بگیرین). پس دوستانی که بعد از این تاریخ هستن و میخوان وقت بگیرن و هنوز سایت بهشون اجازه نمیده بهتره برن امتحانی یکبار وقت رو بگیرن مشاهده میکنن که خود سایت به صورت هوشمند میگه به طور مثال وقت سفارت شما این تاریخ هست و شما باید قبل از این تاریخ کارهای مدیکال رو انجام بدین به این صورت یه دید کلی و خوبی رو میتونید داشته باشید برای برنامه ریزی کردن.
دوستان عزیز کسانی که کودک دارن در خود سایت هم نوشته ابتداً برای آنها نوبت گیری انجام بشه و همچنین توجه به تعطیلات داشته باشین چون آزمایش سل بریا کودکان الزامی هست پس توجه کنید که وقتتون رو درست تنظیم کنید.
به امید موفقیت همه دوستان همراه با انرژی مثبت
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان: ALIREZA_DEN ، sepideh1234 ، humsun ، marysa ، م.صاد ، matin86
دوستی که نامه دومش نیومده بود و استرس داشته. بهتره با آقای سپهر تماس بگیری. استرس نداشته باش میاد
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان:
(2015-09-03 ساعت 16:47)ho_tasha نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 15:55)پریماه نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 15:03)a4542 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 13:35)پریماه نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 13:33)پریماه نوشته:  
سلام دوست عزیز ببخشید میشه بگید کیس نامبر شما چه حدودیه ؟ چون برای ما باید نامه بیاد اما هنو نیومده .کیس ما **15 هستش

(2015-09-03 ساعت 13:35)پریماه نوشته:  سلام دوست عزیز ببخشید میشه بگید کیس نامبر شما چه حدودیه ؟ چون برای ما باید نامه بیاد اما هنو نیومده .کیس ما **15 هستش
درمورد مشگلتونم خیلی از آزمایشگاه ها بدون این که مرحله سوم هپاتیت و بزنن کارت واکسیناسیون میدن برای منم دادن مشگلی نیست نگران نباشید .

سلام دوست عزیز شماره کیس ما نزدیک 1900 هست و 26 می فرم 260 رو فرستادیم .اخرای اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.
شماره کیس ما پائین تره اما هنو نامه نیومده Sad احتمال داره اصلا نامه نیاد؟؟
خانوم پریماه مگه الکی که نیاد ان ساالله میاد نگران نباشید فقط از یه چیزی مطمئن بشید که DS-260 کامل باشه و برای تمامی افراد complete خورده باشه و کانفرمو گرفته باشید نگران نباشید نامه دوم میاد برای خیلی ها هم نیومده نگران نباشید.
اگر امضاتون کامل باشه دیگران بهتر میتونن کمک کنن.
اینطور که دوستان فهمیدن اگر قبل از 28 می بدون هیچ مشکلی فرمو فرستاده باشین و زیر 2800 بوده باشین نامه براتون میو مد البته اگر سفارت هم تغییر نداده باشین. من چندین دوست رو میشناسم که براشون نیومده .
نگران نباشید نامه دوم به زودی در دست شماست.

مرسی دوست عزیزم از راهنماییتون . ما فرم رو 2june فرستادیم شاید واسه همین دیرتر میاد . در هرحال ممنونم
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 08:30)ho_tasha نوشته:  با سلام و صبح بخیر به همه دوستان عزیز و گرامی.
من اگر خدا بخواهد امروز صبح زود وقت دکتر اونگان رو گرفتم و اولین نفر هم بودم و هیچ مشکلی پیش آمد نکردیه نکته به برای دوستان عزیز
بهتر دوستانی که هم اکنون کارنت شدن و نامه دوم رو گرفتن و میدونن که کی دعوت به مصاحبه شدن یه سری برن در سایت و شروع کنن به وقت گرفتن.(توجه داشته باشین که وقت دهی آنکارا یک ماهه هستش یعنی امروز شما میتونید تا ۶ اکتبر وقت بگیرین). پس دوستانی که بعد از این تاریخ هستن و میخوان وقت بگیرن و هنوز سایت بهشون اجازه نمیده بهتره برن امتحانی یکبار وقت رو بگیرن مشاهده میکنن که خود سایت به صورت هوشمند میگه به طور مثال وقت سفارت شما این تاریخ هست و شما باید قبل از این تاریخ کارهای مدیکال رو انجام بدین به این صورت یه دید کلی و خوبی رو میتونید داشته باشید برای برنامه ریزی کردن.
دوستان عزیز کسانی که کودک دارن در خود سایت هم نوشته ابتداً برای آنها نوبت گیری انجام بشه و همچنین توجه به تعطیلات داشته باشین چون آزمایش سل بریا کودکان الزامی هست پس توجه کنید که وقتتون رو درست تنظیم کنید.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
منم امروز وقت گرفتم برای 28 سپتامبر ایمیل تائیدم از طرف دکتر دریافت کردم..
موفق باشید
به امید ویزای یکضرب
شماره کیس : **201600000AS3
تاریخ رویت قبولی : 9 may
تعداد افراد : 1
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم :11 may
کارنت شدن کیس : 12 Aug
تاریخ دریافت نامه دوم : 27 Aug
تاریخ مصاحبه : 1 oct
نتیجه : یکضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود :18 feb
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت : 4 jun بعد از 4ماه انتظار
تشکر کنندگان:
با سلام تو قسمت آپليكنت كتگوري كدام گزينه رو بايد انتخاب كنيم
تشکر کنندگان:
(2015-09-07 ساعت 16:20)m_kh نوشته:  با سلام تو قسمت آپليكنت كتگوري كدام گزينه رو بايد انتخاب كنيم
ِdiversity رو باید انتخاب کنید.
سفرنامه
تشکر کنندگان: m_kh
(2015-09-07 ساعت 15:54)م.صاد نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 08:30)ho_tasha نوشته:  با سلام و صبح بخیر به همه دوستان عزیز و گرامی.
بهتر دوستانی که هم اکنون کارنت شدن و نامه دوم رو گرفتن و میدونن که کی دعوت به مصاحبه شدن یه سری برن در سایت و شروع کنن به وقت گرفتن.(توجه داشته باشین که وقت دهی آنکارا یک ماهه هستش یعنی امروز شما میتونید تا ۶ اکتبر وقت بگیرین). پس دوستانی که بعد از این تاریخ هستن و میخوان وقت بگیرن و هنوز سایت بهشون اجازه نمیده بهتره برن امتحانی یکبار وقت رو بگیرن مشاهده میکنن که خود سایت به صورت هوشمند میگه به طور مثال وقت سفارت شما این تاریخ هست و شما باید قبل از این تاریخ کارهای مدیکال رو انجام بدین به این صورت یه دید کلی و خوبی رو میتونید داشته باشید برای برنامه ریزی کردن.
منم امروز وقت گرفتم برای 28 سپتامبر ایمیل تائیدم از طرف دکتر دریافت کردم..
موفق باشید
به امید ویزای یکضرب
با سلام دوست عزیز
میخواستم ببینم که شما از کجا مطمئن هستین که تایید شده چون زمانی که وقت میگیرین یه ایمیل براتون میاد به نشانه اینکه شما نوبتتون ثبت شده ولی زیرش نوشته که 48 صبر کنید بعد خبر تایید میشه آیا برای ما نامه تایید اومده؟
دوست عزیز آیا این ایمیل با این متن برای شما اومده و یا ایمیل دیگری با متن دیگر اگر امکان داره متن رو قرار بدین چون زمانی که ثبت نام میکنید این متن رو برای شما ایمیل میکنه
Dear Mr. ,

THIS IS NOT A CONFIRMATION FOR YOUR APPOINTMENT.

This is an automated email sent to notify you that your request for a new appointment has been received by us. You will receive a confirmation of your appointment within a few working days. Details for your request is as below.

Appointment NUMBER = XXXXXX
Appointment DATE = XXXXXXX2015, Tuesday
Appointment TIME = XXXXXam

Best regards,
DoctorUN
Immigrant and Refugee Health
سفرنامه
تشکر کنندگان:
با درود به همه دوستان
عضو سایت هستم ولی هیچ لینکی برام باز نمیشه چیکار کنم - در ضمن اگه امکان داره درباره ثبت اطلاعات مربوط به قبولی مون در اینجا نمیدونم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
تشکر کنندگان:
(2015-09-08 ساعت 12:24)ساتی نوشته:  با درود به همه دوستان
عضو سایت هستم ولی هیچ لینکی برام باز نمیشه چیکار کنم - در ضمن اگه امکان داره درباره ثبت اطلاعات مربوط به قبولی مون در اینجا نمیدونم چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
با سلام دوست عزیز ابتدا شما لینک فعال سازی که بریا شما در ایمیل ارسال میشه رو فعال کنید.
اگر که قبول شده هستین میتونید مطالب رو از صفحه اول مطالعه کنید و اقدام کنید لطفاً هرچه سریعتر اقدام به ثبت نام و پر کردن فرم DS-260 نمایید بقیه رو میتونید با استفاده از تاپیک ها انجام بدین
فعلاً مهمترین کار ارسال DS-260 و گرفتن کانفرمیشن نامبر هستش.
موفق باشین
دوست عزیز فکر میکنم شما DS-260 رو ثبت نام کردین شاید من اشتباه متوجه شدم که معذرت میخوام
نگران نباشید شما زمانی میتونید امضاتون رو کامل کنید ابتدا فعال کرده باشین و بعد به تعداد خاصی باید ارسال داشته باشین که بتونید امضا رو کامل کنید موفق باشید.
سفرنامه
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز و گرامی توجه داشته باشین که کسانی که قبل از 8 اکتبر آنکارا مصاحبه دارن باید تا الان تایید دکتر اونگان رو گرفته باشن
متنش به این صورت هست
Ungan Family Practice <drungan@doctorun.com> Tue, Sep 8, 2015 at 8:29 PM
To: email
Dear Mr. XXXXXXX,
Appoinment NUMBER = XXXXXX
Appointment DATE = XXXXXXXXXXX
Appointment TIME = CCCCC am
Please print your appointment and show it to us when you are here in Ankara.
You do not need to check it again but if you wish to do so you may put your appointment number following
the link ( http://www.doctorun.com/en/checkappointmentstatus
); only in an extraordinary condition we may
change your appointment date and send an email
to you to inform you prior to your appointment. So check
your email
inbox & spam box periodically.
The appointments in the web page are scheduled in every 5 minutes. But the medical examination is much
longer than to manage only in 5 minutes. This appointment is entering in to the medical examination process.
No need for fasting for tests.
What you need to bring us?
1) Passport (Must be valid in order to start the medical process)
2) Case Number
3) If you are a mother, bring the date of birth for each child in US Calendar format (mm/dd/yyyy)
4) Your medicine(s)
It is not mandatory to bring photos as we take your photo as a courtesy.
If you have a disease in your history you must tell it in advance. If you have a treatment for any chronic
disease, or if you ever had any cancer, any transmittable infectious disease like HIV infection, Tuberculosis
infection, Syphilis and etc; bring your medications, translation of your medical documents and treatment
plan. If you have a psychiatric disease, if you use any medicine for psychological treatment, attention deficit
syndrome, drug (substance) use or induced disorder, addiction, alcohol treatment, if you use sedatives
relaxants, and etc.. Please bring your physicians treatment plan, and both the original and translation of your
prescriptions.
We are not able to use the test results of other medical centers in this specific immigration medical
examination. We may accept some of the vaccination records if they are original prints, in English, and if
they are reliable for us (we reserve the right of accepting or not). Please do not bring us any record other than
original which may be considered as a “fraud” attempt in the immigration procedure. We do not accept those
vaccine cards produced in the last 30 days.
Prior to getting an appointment from the US panel site in Turkey, please be sure that you do not have a
“contraindication” for any portion of the medical process.
If you have a specific health condition, like cancer tell us. If you have other conditions like an active disease,
pregnancy, puerperant and etc., if you have any concern about the vaccines please ask to your own health
provider prior to coming here. You are expected to provide a written consent here both for the Radiology and
blood testing and also for completing the vaccination requirement. We may certainly answer your questions
but we will not try to convince you. That is not our main task. We will give a brake in your procedure in order
to let you have more information talking with your own health provider and to let you come back when you
clear your mind and ready to go forward in your immigration process. An example for this is the Chest X ray
for pregnant. We are not able to skip it. We provide double layered lead shield protector to protect the fetus
but if you have any concern, discuss it with your own physician prior to making an appointment with us as we
are not able to
finalize your medical document without a Chest X Ray. You may decide to postpone the medical process till
the end of the pregnancy. We respect your decision.
You will start from one of the 3 mandatory parts of the standard procedure:
A) Adult (>15th birthday) “2 working days”: Medical Examination and Vaccination, Chest Xray
and Blood
Test. If we find it necessary we may add a drug screening, or additional tests to the medical panel.
B) Child (<15th birthday, >2nd birthday) “4 working days”: “TB Skin Test”, Medical Examination and
Vaccination. 72 hours after the TB skin test (TST) you must bring your child again for the test reading. If the
test result is 10 mm or more, we order a Chest Xray.
We do not apply a TB test on Thursdays. Do not let
your child to have a live vaccine in 4 weeks time before coming here. In that case, we need to tell you to wait
for the next 4 weeks, which is the necessary time interval to apply a TST after a live vaccine. There must be
a time interval of at least 4 weeks between the vaccine and the TST. We are not able to skip the TST test
procedure for your child and we do not accept the test result from another medical center.
If we need to clarify a medical condition, you may need more time. Especially those coming from abroad
should arrange a flexible return flight, please be aware that additional evaluation is not rare.
Our system decides where to start and guides you when you are here. Please do not come here earlier than
your appointment date, but also try to be in time, in order not to cause an accumulation of the applicants
which have appointments after you. The medical examination is better to be completed before the interview
date and the result, together with the other required documents, must be taken to the interview.
At the end of the medical process we provide an extra copy of the Vaccination Record to you besides the
original Vacciantion file in the envelop. Do not leave your copy in the embassy!!! Do not take your copy to
the embassy. It may be asked in USA later, keep it after making several copies for yourself. Take only the
closed file in envelop to the embassy. Also, do not take the chest xray
(digital recorded CD) to the
embassy; a summary report of it will be in your sealed final medical report file. But please do not open the
sealed file and give it to the Embassy.
When you arrive at Ankara (Esenboga) Airport, if you do not have a private transfer, you have 2 options to go
to the city center like most of the other passengers do:
1. Airport bus "BELKO" to downtown (34
USD=7 YTL, pay in the bus in cash)
2. Airport Taxi (around 4550
USD=100 YTL).
Esenboga airport is a small airport and it is 33 km (about 40 minutes in normal traffic). Buses called “BELKO”
moves every 20 minutes to downtown. Stops are, Pursaklar, Intercity Bus Terminal “AŞTİ”, Kızılay (Central
Downtown where you should leave the bus), and Intercity Train Station (GAR).
When you are in the city center KIZILAY ask for “Kuğulu Park”. Getting out of bus if you have no luggage
you may start to walk from the same side of the road to the opposite direction where the bus came. Walk 20
minutes. While you are walking, on the other side of the road, on your right you will see Turkish Parliament,
Russian Embassy, American Embassy (500 meters to our facility), German Embassy, Italian Embassy,
Bulgarian Embassy, Egyptian Embassy and Slovenian Embassy.
Or you may take a taxi across the road to Kuğulu Park. Our building is next to this Park and there is a
bookstore “Dost” besides a unit of Düzen Laboratory under our building. The lab is registered by US Embassy
Ankara for the tests and it is sharing the same building with our practice.
Our Address : Ataturk Bulvari Nr : 237/45, 4th floor, Kugulu Park Kavaklidere ANKARA
(Map) http://www.doctorun.com/en/gettinghere
Please do not make more than one appointment for the same applicant as the system may delete both of
them due to "fraud prevention" measures.
Please make an appointment for each applicant, individually, including the infants and children.
The doctor can speak in Turkish, English, and Persian enough for the medical examination (not in the phone
conversation), so there is no need for a translator in the room. If you are making this appointment for your
family members, for your fiancé or for your parents (or others) please be sure that they bring the necessary
documents including the appointment letters both for medical and also for the embassy. Please print the draft
map in the link above to make them find our address easier, and be sure that they know they have an
appointment with us.
Please see www.doctorun.com for your other inquiries
Kind regards
Doctor UN
Immigrant and Refugee Health
سفرنامه
تشکر کنندگان: m_kh ، marysa ، anita.k ، sepideh1234 ، matin86 ، Interuniversal ، ed2008 ، golia
(2015-09-02 ساعت 02:04)areb1356 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 13:53)pampam37 نوشته:  سلام به همه عزیزان.من ابوظبی رو انتخاب کردم اما هنوز نامه دومم نیامده.با ید برای مدیکال قبلش وقت بگیرم یا نه ممنون

دوست عزیز
شما NMC دبی یا ابوظبی هر کدوم که تشریف می برین نیاز به گرفتن وقت نیست.
اگه صبح می روید قبل از ۹ و عصر قبل از ۵ اونجا باشین
موفق باشین
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام . من برنده لاتاری 2016 هستم . نوبت مصاحبه من و همسرم 8 صبح 4 شنبه در ابوظبی هست . از اِن اِم سی در دبی نوبت برای 9 صبح یکشنبه گرفتم . آیا تا روز 3 شنبه جواب مدیکال ما حاضر میشه؟ ممنونم از راهنماییتون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان