کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2016-06-10 ساعت 09:08)R@#@ نوشته:  
(2016-06-09 ساعت 23:36)trad3r نوشته:  ای وای من که عجب نامردی شد در حق رفقای 2015 .

تشکر کنندگان:
(2016-06-09 ساعت 22:33)ELNAZWORLD نوشته:  
(2016-06-09 ساعت 06:34)siamak نوشته:  [عکس: new-2.jpg]

دوستان سری جدید بولتن ویزا اعلام شد و تمامی کیسهای آسیا کارنت شدند

ممنون از شما و جدول کارآمدی که درست کردین
مرسی

سپاسگزار
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، nimashariat ، mohajer1360
سلام
یک سوالی رو یکی از دوستانم ازم پرسید که برای خودمم هم جوابش مهم بود
گفتم از شما دوستان بپرسم
دوستان به فرض کسی که برنده سال ۲۰۱۷ هست ٱیا میتونه باز تو ثبت نام مهرماه که برای لاتاری ۲۰۱٨ هست شرکت کنه؟
به فرض اگر دوباره برنده بشه یعنی اردیبهشت ۹۶ اسمش در بیاد وضعیتش چه جوری میشه؟
فرض کنید تو دوران کلیرنس برنده شدن ۲۰۱۷ هم باشه
ٱیا این مورد خلاف نیست که شما برنده سال قبل باشی بعد دوباره تو سال جدید هم شرکت کنی؟
ممنون

تشکر کنندگان:
(2016-06-13 ساعت 00:22)Ali--usa نوشته:  سلام
یک سوالی رو یکی از دوستانم ازم پرسید که برای خودمم هم جوابش مهم بود
گفتم از شما دوستان بپرسم
دوستان به فرض کسی که برنده سال ۲۰۱۷ هست ٱیا میتونه باز تو ثبت نام مهرماه که برای لاتاری ۲۰۱٨ هست شرکت کنه؟
به فرض اگر دوباره برنده بشه یعنی اردیبهشت ۹۶ اسمش در بیاد وضعیتش چه جوری میشه؟
فرض کنید تو دوران کلیرنس برنده شدن ۲۰۱۷ هم باشه
ٱیا این مورد خلاف نیست که شما برنده سال قبل باشی بعد دوباره تو سال جدید هم شرکت کنی؟
ممنون

بعضی از دوستان ایمیل زده بودن و بهشون گفته بودن ایرادی نداره.شما تا وقتی ویزا نگرفتی فک کنم میتونی ثبت نام کنی
تشکر کنندگان:
[عکس: 7442.jpg]

دوستان سری اول ویزا بولتن برندگان 2017 اعلام شد و تا کیس نامبر 2100 برای مصاحبه در ماه اکتبر کارنت شدند .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Alferedodiestefano ، farhhad ، sh_alp
با سلام و آرزوی موفقیت در این پروسه پر استرس برای همه مهاجرسرایی ها
بعد از مدتها اومدم مهاجرسرا اول از همه اومدم این تاپیک ببینم اوضاع کارنتی ها چطوره
واقعاً آه از نهادم بلند شد واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم شاید شانس ما یا قسمت ما اینطوری بود با کیس نامبر 2015***8200 به مصاحبه نرسیدیم و تمام آرزوهامون نقش بر آب شد
فقط میتونم بگم وحشتناک ناراحتم........
تشکر کنندگان: optimist
(2016-08-09 ساعت 23:45)Caspianman نوشته:  با سلام و آرزوی موفقیت در این پروسه پر استرس برای همه مهاجرسرایی ها
بعد از مدتها اومدم مهاجرسرا اول از همه اومدم این تاپیک ببینم اوضاع کارنتی ها چطوره
واقعاً آه از نهادم بلند شد واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم شاید شانس ما یا قسمت ما اینطوری بود با کیس نامبر 2015***8200 به مصاحبه نرسیدیم و تمام آرزوهامون نقش بر آب شد
فقط میتونم بگم وحشتناک ناراحتم........

سخت نگیر رفیق هممون یک مدت کمی این دنیا هستیم بعدش انا الله .......اون قدر فرقی نمیکنه که بخوای خودت ناراحت کنی باور کن شعار نمیدم خودم هم هنوز ویزا نگرفتم اگرم نشه 1 ماهی ناراحتم اونم چون 7 تومان ناقابل پریده از کفم بعدشم راحت زندگیم میکنم پس بخند رفیق
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان