کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
سلام به همه دوستان.یه سوال داشتم معنی کارنت شدنو متوجه نشدم.من بعد از اینکه فرمهامو فرستادم یه ایمیل به دستم رسید که تایید کرده بود فرمم سابمیت شده.ایا همین کارنت شدنه و اگر که نیست چطوری باید متوجه بشیم که کارنت شدیم
تشکر کنندگان:
همچنان:
The system is unable to process your request. Please try again later. ORA-12514: TNS:listener does not currently know of service requested in connect descriptor
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: Alireza1111 ، jilibiliyaee
(2015-08-26 ساعت 21:51)farnaz100 نوشته:  همچنان:
The system is unable to process your request. Please try again later. ORA-12514: TNS:listener does not currently know of service requested in connect descriptor
منم دقيقا همين ارور رو دارم
ميل هم اما برام نيومده هنوز
الان با يكي از دوستام كه اونم برده صحبت ميكردم كيسش ٣١٠٠ بود ايميل براش اومده
داستان عجيبي شده اين لاتاري
تشکر کنندگان:
آخه مگه میشه.مگه تا 2800 را کارنت نکردن؟اشتباه میکنید.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 20:58)Siamak.k نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:50)pampam37 نوشته:  سلام به همه دوستان.یه سوال داشتم معنی کارنت شدنو متوجه نشدم.من بعد از اینکه فرمهامو فرستادم یه ایمیل به دستم رسید که تایید کرده بود فرمم سابمیت شده.ایا همین کارنت شدنه و اگر که نیست چطوری باید متوجه بشیم که کارنت شدیم

سلام دوست عزیز

کارنت شدن به این معناست که از ابتدای پروسه لاتاری هرسال , شروع میکنن هر ماه تعدادی از کیس نامبر ها رو کارنت میکنن و یا به زبان خودمون پروندها رو به جریان میندازن.
اولین دوره کارنتی ها رو اعلام کردن و تا کیس نامبر شماره 2800 کارنت شده .
شما اگه شماره کیس تون از یک تا 2800 باشه برای ماه اکتبر کارنت شدید و باید منتظر دریافت نامه دوم که وقت و محل مصاحبتون رو مشخص کرده باشید.

موفق باشید

سلام يه سوال داشتم من بعد سابميت هيچ ايميلي بر اينكه فرمم سابميت شده دريافت نكردم ولي يه باركد بهم دادش
الانم با اينكه كيسم ٢٧xx هستش اما ميلي باز دريافت نكردم
بنظرتون اصلا اطلاعات من ثبت شده؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 19:02)farnaz100 نوشته:  دوستان کسی موفق شد سایت رو چک کنه؟
همچنان ERROR میده ، فکر میکردیم فقط تو ایران این اتفاقات رو میبینیم که یک سایت دولتی این همه مدت Down شه، اونجا که بدتره Big Grin
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان:
(2015-08-26 ساعت 22:17)امیررضا.س نوشته:  آخه مگه میشه.مگه تا 2800 را کارنت نکردن؟اشتباه میکنید.

نگران نباشید گویا مشکلاتی تو سرورهاشون هست و انگار این ماه نظم خاصی نداره منم با کیس نامبر 400 ایمیلی برام نیومده، فعلا صبر کنیم سایت باز شه ببینیم جریان چیه
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان:
این لینکم میگه کسایی که فرمشون اواخر می و جون و بعد از اون سابمیت کردن احتمالا در اکتبر مصاحبه نمیشن
http://britsimonsays.com/2nls-for-dv2016-have-started
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: matin86 ، emix
(2015-08-26 ساعت 22:17)Alireza1111 نوشته:  سلام يه سوال داشتم من بعد سابميت هيچ ايميلي بر اينكه فرمم سابميت شده دريافت نكردم ولي يه باركد بهم دادش

درود
ممکنه همه ایمیل رو دریافت نکنند. مهم همون کانفرمیشن نامبر و بارکد هستش. از این صفحه حتما چند تا پرینت داشته باشید. دریافت ایمیل اصلا ضرورتی نداره.
موید باشید
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: chakavakl ، ehsan TT ، a_cute65
(2015-08-26 ساعت 22:09)Alireza1111 نوشته:  
جسارتا"
غیرممکنه !!!!!!
تشکر کنندگان: matin86
(2015-08-26 ساعت 23:19)A2000 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 22:09)Alireza1111 نوشته:  
جسارتا"
غیرممکنه !!!!!!
وقتی کارنت نشدن چجوری ایمیل اومده!!!!
شاید منظورش ایمیل کانفرمیشن فرم 260 بوده
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: A2000 ، matin86 ، emix
(2015-08-26 ساعت 22:17)Alireza1111 نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:58)Siamak.k نوشته:  
(2015-08-26 ساعت 20:50)pampam37 نوشته:  سلام به همه دوستان.یه سوال داشتم معنی کارنت شدنو متوجه نشدم.من بعد از اینکه فرمهامو فرستادم یه ایمیل به دستم رسید که تایید کرده بود فرمم سابمیت شده.ایا همین کارنت شدنه و اگر که نیست چطوری باید متوجه بشیم که کارنت شدیم

سلام دوست عزیز

کارنت شدن به این معناست که از ابتدای پروسه لاتاری هرسال , شروع میکنن هر ماه تعدادی از کیس نامبر ها رو کارنت میکنن و یا به زبان خودمون پروندها رو به جریان میندازن.
اولین دوره کارنتی ها رو اعلام کردن و تا کیس نامبر شماره 2800 کارنت شده .
شما اگه شماره کیس تون از یک تا 2800 باشه برای ماه اکتبر کارنت شدید و باید منتظر دریافت نامه دوم که وقت و محل مصاحبتون رو مشخص کرده باشید.

موفق باشید

سلام يه سوال داشتم من بعد سابميت هيچ ايميلي بر اينكه فرمم سابميت شده دريافت نكردم ولي يه باركد بهم دادش

دوست عزیز بعد از submit کردن فرم DS 260 میتونین از صفحه confirmation یا همون صفحه بارکد دار یه کپی در قالب ایمیل داشته باشین. ظاهرا شما این گزینه رو انتخاب کردین و این به منزله نامه دوم نیست.
من خودم این کارو نکردم و پرینت گرفتم.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه برندگان DV2016
از عزیزانی که نامه دومشون رو ملاحظه کرده اند میخوام بپرسم :
1 ـ آیا همزمان با جایگزین شدن نامه دوم توسط KCC ایمیلی هم برای شخص مخاطب ارسال میشه ؟
2 ـ کسی هست که فرم DS-260 رو در ماه جولای سابمیت کرده باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 08:40)ستوده نوشته:  با سلام خدمت همه برندگان DV2016
از عزیزانی که نامه دومشون رو ملاحظه کرده اند میخوام بپرسم :
۱ ـ آیا همزمان با جایگزین شدن نامه دوم توسط KCC ایمیلی هم برای شخص مخاطب ارسال میشه ؟
۲ ـ کسی هست که فرم DS-260 رو در ماه جولای سابمیت کرده باشه ؟

سلام
١-براي دوستاني كه نامه اومده جز يك مورد بقيه ايميل دريافت كردن و اينم بگم كه شما در فرم ٢٦٠ ميتونستي گزينه ايميل و چيزي وارد نكني تا ايميل نياد واست آپشناله،حالا اين دوستم وارد كرده بودن يا نه نميدونم٠
٢- اينم واسم خيلي جالبه كه يه مورد بود با كيس نامبر ١٧٠٠ در ماه جون فرستاده بود يعني تقريبا دو هفته از من ديرتر ولي نامه دومشون اومده بگفته خودشون ولي جولاي بفرستي الان بعيده بياد!(البته ميبينيم كه اينا كلا جمله غير ممكن غيرممكنه رو دارن صرف ميكنن)
خلاصه اينكه خودمون خسته شديم از بس از كلمه صبر و صبور باشيد و صبارت و صبوريات و ...اينها استفاده كرديم ولي خب چاره اي نيس دگ،صبور باشيد Big Grin
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: lighthouse
دوستان عزیز من کیس نامبر حدود 300 و اوایل جون سابمیت کردم ولی هنوز هیچ خبری نیست به kcc دیروز امیل زدم که ممکن زمان و مکان مصاحبه را بدن جوابشون این بود که ما 260 شما را دریافت کردیم و لی گفتند ما نمی تونیم زمان و مکان را به شما بگیم و خلاصه همان پروسه ویزا بولتن و چک کردن سایت dv را گفتند آخر ما نفهمیدیم تو اکتبر نوبت ما میشه یا نه سایتم که هیچ جور جواب نمیده یک سوال هم داشتم مرحله سوم واکسن هپاتیتم میوفته برای آخر آبان یعنی کارت زرد اگه قبل آخر آبان نوبت مصاحبه بشه کامل نیست با این اوضاع مدیکال چی میشه
تشکر کنندگان: Interuniversal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان