کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
سلام به همه
من 36 ساعتی میشه دارم سایتشون رو چک میکنم همش error میده یا وقتی لاگین میشه یک صفحه سفید باز میکنه که هیچ توش نیست کلا اعصابم به هم ریخته
دیگه کم کم تو فکر Email زدن به KCC افتادم
مورد مشابه داریم ؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 08:52)Interuniversal نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 08:40)ستوده نوشته:  با سلام خدمت همه برندگان DV2016
از عزیزانی که نامه دومشون رو ملاحظه کرده اند میخوام بپرسم :
۱ ـ آیا همزمان با جایگزین شدن نامه دوم توسط KCC ایمیلی هم برای شخص مخاطب ارسال میشه ؟
۲ ـ کسی هست که فرم DS-260 رو در ماه جولای سابمیت کرده باشه ؟

سلام
١-براي دوستاني كه نامه اومده جز يك مورد بقيه ايميل دريافت كردن و اينم بگم كه شما در فرم ٢٦٠ ميتونستي گزينه ايميل و چيزي وارد نكني تا ايميل نياد واست آپشناله،حالا اين دوستم وارد كرده بودن يا نه نميدونم٠
٢- اينم واسم خيلي جالبه كه يه مورد بود با كيس نامبر ١٧٠٠ در ماه جون فرستاده بود يعني تقريبا دو هفته از من ديرتر ولي نامه دومشون اومده بگفته خودشون ولي جولاي بفرستي الان بعيده بياد!(البته ميبينيم كه اينا كلا جمله غير ممكن غيرممكنه رو دارن صرف ميكنن)
خلاصه اينكه خودمون خسته شديم از بس از كلمه صبر و صبور باشيد و صبارت و صبوريات و ...اينها استفاده كرديم ولي خب چاره اي نيس دگ،صبور باشيد Big Grin
با سلام
من ١٥جولاى فرمم رو فرستادم كيسم هم زير دو هزاره و نه ايميلى اومده برام سايتم كه اوضاعش اينطوريه ديگه.
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 10:23)arvin1357 نوشته:  دوستان عزیز من کیس نامبر حدود 300 و اوایل جون سابمیت کردم ولی هنوز هیچ خبری نیست به kcc دیروز امیل زدم که ممکن زمان و مکان مصاحبه را بدن جوابشون این بود که ما 260 شما را دریافت کردیم و لی گفتند ما نمی تونیم زمان و مکان را به شما بگیم و خلاصه همان پروسه ویزا بولتن و چک کردن سایت dv را گفتند آخر ما نفهمیدیم تو اکتبر نوبت ما میشه یا نه سایتم که هیچ جور جواب نمیده یک سوال هم داشتم مرحله سوم واکسن هپاتیتم میوفته برای آخر آبان یعنی کارت زرد اگه قبل آخر آبان نوبت مصاحبه بشه کامل نیست با این اوضاع مدیکال چی میشه

باسلام
اگه تهران باشيد كه انسيتو پاستور كارت زرد رو بهتون ميده.
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 10:24)matinryan نوشته:  سلام به همه
من 36 ساعتی میشه دارم سایتشون رو چک میکنم همش error میده یا وقتی لاگین میشه یک صفحه سفید باز میکنه که هیچ توش نیست کلا اعصابم به هم ریخته
مورد مشابه داریم ؟

با سلام
تقریبا و ضعیت همگی مشابه شماست.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: A2000
یک مورد دیگه هم سوال داشتم دیدم از دوستان در نامه دوم محل مصاحبه سفارت رو بدون درخواست خودش از آنکارا به ابوظبی تغییر داده بودند
این مورد برای افراد دیگر هم بوده است ؟
(2015-08-27 ساعت 10:41)Joje mohajer نوشته:  
مورد مشابه داریم ؟

با سلام
سلام
با KCC مکاتبه کردم امیدوارم سریعتر جواب بگیریم همگی
تشکر کنندگان: Interuniversal ، A2000
(2015-08-27 ساعت 10:46)matinryan نوشته:  یک مورد دیگه هم سوال داشتم دیدم از دوستان در نامه دوم محل مصاحبه سفارت رو بدون درخواست خودش از آنکارا به ابوظبی تغییر داده بودند
این مورد برای افراد دیگر هم بوده است ؟

براي خيلي ها كه انكارا انتخاب كرده بودند رو به ابوظبي تغيير دادند البته خب نه براي همه رو
فك كنم بخاطر حجم بالاي كاريه آنكارا اينكارو كردن چون بيشتريا آنكارا رو انتخاب ميكنن (البته اين نظر منه ها)
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: jaberi1986
(2015-08-27 ساعت 10:23)arvin1357 نوشته:  دوستان عزیز من کیس نامبر حدود 300 و اوایل جون سابمیت کردم ولی هنوز هیچ خبری نیست به kcc دیروز امیل زدم که ممکن زمان و مکان مصاحبه را بدن جوابشون این بود که ما 260 شما را دریافت کردیم و لی گفتند ما نمی تونیم زمان و مکان را به شما بگیم و خلاصه همان پروسه ویزا بولتن و چک کردن سایت dv را گفتند آخر ما نفهمیدیم تو اکتبر نوبت ما میشه یا نه سایتم که هیچ جور جواب نمیده یک سوال هم داشتم مرحله سوم واکسن هپاتیتم میوفته برای آخر آبان یعنی کارت زرد اگه قبل آخر آبان نوبت مصاحبه بشه کامل نیست با این اوضاع مدیکال چی میشه

آروين جان همونطور هم كه دوستمون گفتند اگه تهران هستي بري پاستور تجريش واكسن هاتو وارد ميكنن اگه با خانوم دكترش صحبت كني،خيلي كار راه اندازن دستشون درد نكنه
بعدم قوربونت برم من كيس م مشابه شماس و ٣١ مي فرستادم بازم خبري نشده هنو
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-08-27 ساعت 10:57)matinryan نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 10:41)Joje mohajer نوشته:  
مورد مشابه داریم ؟

با سلام
سلام
با KCC مکاتبه کردم امیدوارم سریعتر جواب بگیریم همگی
سلام
مرسي از شما، اميدوارم بزودي خبراي خوش بشنوييم
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 10:28)zari-mlk نوشته:  
۱ ـ آیا همزمان با جایگزین شدن نامه دوم توسط KCC ایمیلی هم برای شخص مخاطب ارسال میشه ؟

سلام
١-براي دوستاني كه نامه اومده جز يك مورد بقيه ايميل دريافت كردن و اينم بگم كه شما در فرم ٢٦٠ ميتونستي گزينه ايميل و چيزي وارد نكني تا ايميل نياد واست آپشناله،حالا اين دوستم وارد كرده بودن يا نه نميدونم٠
٢- اينم واسم خيلي جالبه كه يه مورد بود با كيس نامبر ١٧٠٠ در ماه جون فرستاده بود يعني تقريبا دو هفته از من ديرتر ولي نامه دومشون اومده بگفته خودشون ولي جولاي بفرستي الان بعيده بياد!(البته ميبينيم كه اينا كلا جمله غير ممكن غيرممكنه رو دارن صرف ميكنن)
خلاصه اينكه خودمون خسته شديم از بس از كلمه صبر و صبور باشيد و صبارت و صبوريات و ...اينها استفاده كرديم ولي خب چاره اي نيس دگ،صبور باشيد Big Grin
با سلام
من ١٥جولاى فرمم رو فرستادم كيسم هم زير دو هزاره و نه ايميلى اومده برام سايتم كه اوضاعش اينطوريه ديگه.

دوستان ما سه شنبه شب نامه مصاحبمون رو دیدیم که البته مکان رو از انکارا به ابوظبی انتقال دادن.ولی تاکنون ایمیلی دریافت نکردیم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Interuniversal ، A2000
(2015-08-27 ساعت 11:13)a4542 نوشته:  

سلام
با سلام

دوستان ما سه شنبه شب نامه مصاحبمون رو دیدیم که البته مکان رو از انکارا به ابوظبی انتقال دادن.ولی تاکنون ایمیلی دریافت نکردیم.

دوست عزیز.شما که نامه ی دوم را دیدی الان بازهم میتونی بری تو سایت؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 11:21)امیررضا.س نوشته:  

سلام
با سلام

دیروز که نتونستم الان هم که شما فرمودید چک کردم که باز هم نتونستم وارد سایت بشم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan ، A2000
دوستان طبق سرچي كه من كردم نتيجش اين بود
We have tried pinging U.S. Electronic Diversity Visa website using our server and the website returned the above results. If dvlottery.state.gov is down for us too there is nothing you can do except waiting. Probably the server is overloaded, down or unreachable because of a network problem, outage or a website maintenance is in progress...

منبع : http://www.isitdownrightnow.com/dvlotter...e.gov.html#

تمام دنيا هم اين مشكل رو دارن فقط ماها نيستيم

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: A2000 ، matin86
(2015-08-27 ساعت 11:28)a4542 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 11:21)امیررضا.س نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 08:52)Interuniversal نوشته:  سلام
با سلام

دیروز که نتونستم الان هم که شما فرمودید چک کردم که باز هم نتونستم وارد سایت بشم.
ممنون
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
عجیبه که هنوز سایت درست نشده
کاش از برندگان سالهای پیش که به اینجا سرمیزنن میگفتن همچین چیزی سابقه داشته یا نه؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان