کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2016
سلام من کیس نامبرم حدود 600 هستش ولی چون دیر متوجه قبولی شدم 260 رو 20 اگوست فرستادم با توجه به این موضوع ایا من هم جزو کارنتیهای اعلام شده تا کیس نامبر2500 هستم و دوم اینکه از کجا باید بفهمم؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 10:23)arvin1357 نوشته:  دوستان عزیز من کیس نامبر حدود 300 و اوایل جون سابمیت کردم ولی هنوز هیچ خبری نیست به kcc دیروز امیل زدم که ممکن زمان و مکان مصاحبه را بدن جوابشون این بود که ما 260 شما را دریافت کردیم و لی گفتند ما نمی تونیم زمان و مکان را به شما بگیم و خلاصه همان پروسه ویزا بولتن و چک کردن سایت dv را گفتند آخر ما نفهمیدیم تو اکتبر نوبت ما میشه یا نه سایتم که هیچ جور جواب نمیده یک سوال هم داشتم مرحله سوم واکسن هپاتیتم میوفته برای آخر آبان یعنی کارت زرد اگه قبل آخر آبان نوبت مصاحبه بشه کامل نیست با این اوضاع مدیکال چی میشه
اگه ایمیلی دریافت نکردین و با توجه به اینکه فرموتون جون فرستادین بعیده اکتبر مصاحبه داشته باشین
شما قبل از مصاحبه کارت زرد بگیرین بگید همه واکسانایی هم که دریافت کردین وارد کارت کنن، اینکه یه نوبت هپاتیت هنوز موعدش نرسیده اشکالی در مدیکال ایجاد نمیکنه
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: emix
(2015-08-27 ساعت 12:50)pampam37 نوشته:  سلام من کیس نامبرم حدود 600 هستش ولی چون دیر متوجه قبولی شدم 260 رو 20 اگوست فرستادم با توجه به این موضوع ایا من هم جزو کارنتیهای اعلام شده تا کیس نامبر2500 هستم و دوم اینکه از کجا باید بفهمم؟
درود
شما در کارنتیهای سری اول که تا کیس نامبر 2800 است قرار دارید ولی چون فرم دیر فرستادین اکتبر مصاحبه نمیشین و باید تا ماه آینده حدودا همین موقع صبر کنید ببینید نامه دوم واستون میاد نه
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
سفرنامه
تشکر کنندگان: A2000 ، emix
(2015-08-27 ساعت 08:52)Interuniversal نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 08:40)ستوده نوشته:  با سلام خدمت همه برندگان DV2016
از عزیزانی که نامه دومشون رو ملاحظه کرده اند میخوام بپرسم :
۱ ـ آیا همزمان با جایگزین شدن نامه دوم توسط KCC ایمیلی هم برای شخص مخاطب ارسال میشه ؟
۲ ـ کسی هست که فرم DS-260 رو در ماه جولای سابمیت کرده باشه ؟

سلام
١-براي دوستاني كه نامه اومده جز يك مورد بقيه ايميل دريافت كردن و اينم بگم كه شما در فرم ٢٦٠ ميتونستي گزينه ايميل و چيزي وارد نكني تا ايميل نياد واست آپشناله،حالا اين دوستم وارد كرده بودن يا نه نميدونم٠
٢- اينم واسم خيلي جالبه كه يه مورد بود با كيس نامبر ١٧٠٠ در ماه جون فرستاده بود يعني تقريبا دو هفته از من ديرتر ولي نامه دومشون اومده بگفته خودشون ولي جولاي بفرستي الان بعيده بياد!(البته ميبينيم كه اينا كلا جمله غير ممكن غيرممكنه رو دارن صرف ميكنن)
خلاصه اينكه خودمون خسته شديم از بس از كلمه صبر و صبور باشيد و صبارت و صبوريات و ...اينها استفاده كرديم ولي خب چاره اي نيس دگ،صبور باشيد Big Grin
دوست گرامی آیا شما محل سفارت مصاحبه خود را تغییر دادید ؟
درصورت پاسخ مثبت ( تعییر سفارت ) میتواند عامل تاخیر در تاریخ مصاحبه شما باشد .
تشکر کنندگان: Ryan 2014
(2015-08-27 ساعت 14:54)A2000 نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 08:52)Interuniversal نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 08:40)ستوده نوشته:  با سلام خدمت همه برندگان DV2016
از عزیزانی که نامه دومشون رو ملاحظه کرده اند میخوام بپرسم :
۱ ـ آیا همزمان با جایگزین شدن نامه دوم توسط KCC ایمیلی هم برای شخص مخاطب ارسال میشه ؟
۲ ـ کسی هست که فرم DS-260 رو در ماه جولای سابمیت کرده باشه ؟

سلام
١-براي دوستاني كه نامه اومده جز يك مورد بقيه ايميل دريافت كردن و اينم بگم كه شما در فرم ٢٦٠ ميتونستي گزينه ايميل و چيزي وارد نكني تا ايميل نياد واست آپشناله،حالا اين دوستم وارد كرده بودن يا نه نميدونم٠
٢- اينم واسم خيلي جالبه كه يه مورد بود با كيس نامبر ١٧٠٠ در ماه جون فرستاده بود يعني تقريبا دو هفته از من ديرتر ولي نامه دومشون اومده بگفته خودشون ولي جولاي بفرستي الان بعيده بياد!(البته ميبينيم كه اينا كلا جمله غير ممكن غيرممكنه رو دارن صرف ميكنن)
خلاصه اينكه خودمون خسته شديم از بس از كلمه صبر و صبور باشيد و صبارت و صبوريات و ...اينها استفاده كرديم ولي خب چاره اي نيس دگ،صبور باشيد Big Grin
دوست گرامی آیا شما محل سفارت مصاحبه خود را تغییر دادید ؟
درصورت پاسخ مثبت ( تعییر سفارت ) میتواند عامل تاخیر در تاریخ مصاحبه شما باشد .
جناب A2000 ، بله ، من سفارت پیشنهادی KCC رو که در نامه اول درج شده بود رو تغییر دادم.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.الان به kcc زنگ زدم.مثل اینکه تو جریان نبودن.بهشون گفتم هرچی میخوام برم تو سایت ارور میده.گفت مطمئنی که مشخصاتت را درست میدی؟گفتم آره.گفتم فقط من نیستم همه ی برندگان ایرانی این مشکلا دارند.گفت ممکنه مشکل نرم افزاری باشه.بررسیش میکنه.همچنین ازش پرسیدم لا اقل تاریخ ارسال نامه را بهم بگو.گفت فقط میتونم بگم بهتون ایمیل میاد.شما در پروسه قرار گرفتین.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: ستوده ، sadaf44 ، humsun ، A2000 ، behjan
(2015-08-27 ساعت 17:34)امیررضا.س نوشته:  سلام دوستان.الان به kcc زنگ زدم.مثل اینکه تو جریان نبودن.بهشون گفتم هرچی میخوام برم تو سایت ارور میده.گفت مطمئنی که مشخصاتت را درست میدی؟گفتم آره.گفتم فقط من نیستم همه ی برندگان ایرانی این مشکلا دارند.گفت ممکنه مشکل نرم افزاری باشه.بررسیش میکنه.همچنین ازش پرسیدم لا اقل تاریخ ارسال نامه را بهم بگو.گفت فقط میتونم بگم بهتون ایمیل میاد.شما در پروسه قرار گرفتین.
دوست عزیز ممکنه لطفاً کیس نامبر و تاریخ ارسال فرم DS-260 خودتون رو اعلام بفرمائید.
تشکر کنندگان: humsun
(2015-08-27 ساعت 17:39)ستوده نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:34)امیررضا.س نوشته:  سلام دوستان.الان به kcc زنگ زدم.مثل اینکه تو جریان نبودن.بهشون گفتم هرچی میخوام برم تو سایت ارور میده.گفت مطمئنی که مشخصاتت را درست میدی؟گفتم آره.گفتم فقط من نیستم همه ی برندگان ایرانی این مشکلا دارند.گفت ممکنه مشکل نرم افزاری باشه.بررسیش میکنه.همچنین ازش پرسیدم لا اقل تاریخ ارسال نامه را بهم بگو.گفت فقط میتونم بگم بهتون ایمیل میاد.شما در پروسه قرار گرفتین.
دوست عزیز ممکنه لطفاً کیس نامبر و تاریخ ارسال فرم DS-260 خودتون رو اعلام بفرمائید.

من حدود 600 هستم و نامه را 9 جون فرستادم.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان:
دوستان منم الان ایمیل می زنم . بنظرم بد نیست شما هم ایمیل بزنید.
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 19:32)2ladan نوشته:  دوستان منم الان ایمیل می زنم . بنظرم بد نیست شما هم ایمیل بزنید.
من الان تماس گرفتم و بعد از اینکه دو دقیقه و نیم بصورت خودکار داشت حرف میزد وصل شد به اپراتور و ایشون توضیح دادن که این مساله گزارش شده و دارن روش کار میکنن و تا دوشنبه حل میشه... به امید موفقیت همه
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
تشکر کنندگان: A2000 ، Ryan 2014 ، matin86
من الان چک کردم سایت درست شده

سفرنامه
تشکر کنندگان: A2000 ، Behinaz
دوستان من دوباره سایت رو چک کردم . سایت باز شد اما نامه دوم من جایگزین نشده . فکر می کنم بخاطر اینه که فرم رو دیر فرستادم. برای همه دوستان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و امیدوارم هر چه خیر و صلاح هست برای همه پیش بیاد .
کیس نامبر **17
تاریخ ارسال فرم 260 : 19 جون
تعداد کیس: 2 نفر
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
تشکر کنندگان: Siamak ، A2000 ، matin86
سلام دوستان . خوشبختانه سایت باز شد بدون هیچ مشکلی . یک سوال منظور از نامه دوم همان وقت مصاحبه است؟ برای من صفحه کاملا باز شد و تاریخ مصاحبه و شماره کیس و نام درخواست کننده ذکر شده . البته بالای صفحه نیز بارکد دارد .شماره من حدود ۶۰۰ بود مصاحبه را اکتبر تعیین کردند
(2015-08-27 ساعت 19:59)2ladan نوشته:  دوستان من دوباره سایت رو چک کردم . سایت باز شد اما نامه دوم من جایگزین نشده . فکر می کنم بخاطر اینه که فرم رو دیر فرستادم. برای همه دوستان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم و امیدوارم هر چه خیر و صلاح هست برای همه پیش بیاد .
کیس نامبر **17
تاریخ ارسال فرم 260 : 19 جون
تعداد کیس: ۲ نفر
ضمن اظهار همدردی احتمالا نامه دوم شما این ماه ارسال نخواهد شد
تشکر کنندگان:
(2015-08-27 ساعت 17:47)امیررضا.س نوشته:  
(2015-08-27 ساعت 17:39)ستوده نوشته:  
ضمن اظهار همدردی احتمالا نامه دوم شما این ماه ارسال نخواهد شد

من حدود 600 هستم و نامه را ۹ جون فرستادم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان