کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-03 ساعت 18:45)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوستان سن بچم ها برای تست سل که 72 ساعت جوابدهی طول میکشه تو مدیکال تا چند سال هست هر چی تاپیک را می گردم در سفرنامه ها کسی ننوشته من دخترم 13 ساله است چند روز زودتر برای مدیکال باید بریم

دوست عزیز ظاهرا مدت زمان تست سل شده پنج روز
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 22:22)farnaz100 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 18:45)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوستان سن بچم ها برای تست سل که 72 ساعت جوابدهی طول میکشه تو مدیکال تا چند سال هست هر چی تاپیک را می گردم در سفرنامه ها کسی ننوشته من دخترم 13 ساله است چند روز زودتر برای مدیکال باید بریم

کاملا درسته تست سل عوض شده و مثل قبل نیست پنج روز زمان می خواهد
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 20:08)panizrm نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 17:41)Alireza1111 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 20:11)panizrm نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:37)farnaz100 نوشته:  ما هم دوشنبه مصاحبه داریم.
۱-با توجه به داشتن یه بچه ۶ ساله کدوم یک از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه برای مدیکال مناسبتره؟
۲- درصورتی که قصد گرفتن هتل تو دبی رو داشته باشیم.چه هتلی رو از نظر موقعیت (دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و مترو) و کیفیت (۴ یا ۵ ستاره) پیشنهاد می کنین؟
۳- همین سوالات قسمت دوم رو برای ابوظبی هم دارم؟

ممنون از لطفتون

دوست عزیز ما هم دوشنبه وقت داریم ولی چون بچه کوچک نداریم برای شنبه وقت گرفتیم ولی چون شما بچه کوچک همراه دارید بهتر است چهارشنبه صبح وقت بگیرید چون جواب آزمایش کودک شما طول میکشد . ما از آژانس الی گشت در دبی هتل گرفتیم بهتر ه هتلی رو انتخاب کنید که در منطقه دیره دبی باشد زیرا مرکز ان ام سی در این منطقه میباشد دسترسی به مترو در دیره خوب میباشد .میتوانید نقشه این منطقه رو مطالعه کنید و هتلی رو انتخاب کنید که به ان ام سی نزدیکتر باشد.موفق باشید

مگه شنبه مدیکال میگیرن؟منم دوشنبه وقت مصاحبمه اما جمعه و شنبه شنیدم مدیکال نمیگیرن و برا همین پنج شنبه میخوام بگیرم

وقتی تقاضای وقت میکنید یک نامه از ان ام سی دریافت میکنید و در آن نامه ذکر شده که همه روزه تست انجام میشود به جز جمعه ها

شنبه ها هم انجام میدن اما ازقبل ایمیل بزنید
تشکر کنندگان: A2000
منم مصاحبه ام افتاده دوشنبه اگه امکانش هست متن ایمیلی که به nmc زدید رو برای منم بفرستین تا مطمعن بشم شنبه تست انجام میدن . اگه شنبه انجام بدن هم از نظر زمانی و هم مالی کلی به نفع ما میشه
ممنونم
تشکر کنندگان: A2000
من با nmc میل زدم و تماس گرفتم من روز چهارشنبه مصاحبه دارم با یک بچه 8 ساله گفت اگه شنبه صبح اینجا باشید و مدیکال بدید سه شنبه جواب میدن و برای تعیین وقت دقیق گفت چند روز مانده تماس بگیر
تشکر کنندگان: mohammad1349
(2015-10-03 ساعت 15:45)a4542 نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 13:49)camaro نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:46)a4542 نوشته:  دوستان من یه راهنمایی میخوام اگه بخواهیم یه فرش سه متری ببریم دوبی آیا فرودگاه اشکال میگیرن؟

از الان دارین سوغاتی میبرین آمریکا؟!! Wink فرش رو توی بار میذارین دیگه، فکر نکنم مشکلی باشه

دوست عزیز زنداداشم بافته میخواهیم ببریم بفروشیم.
بعید میدونم اگه متوجه بشن اجازه بدن . حتما تحقیق کنیدتا به مشکل برنخورید .
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 22:58)DDDDD نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 22:22)farnaz100 نوشته:  

کاملا درسته تست سل عوض شده و مثل قبل نیست پنج روز زمان می خواهد

ممنون از جوابتون میدونیین برای بچه های چه سنی این تست را انجام میدن من دخترم ۱۳ سالشه ایا شامل اون هم میشه
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 01:23)arvin1357 نوشته:  من با nmc میل زدم و تماس گرفتم من روز چهارشنبه مصاحبه دارم با یک بچه ۸ ساله گفت اگه شنبه صبح اینجا باشید و مدیکال بدید سه شنبه جواب میدن و برای تعیین وقت دقیق گفت چند روز مانده تماس بگیر

دقیقا برادر من هم شرایط مشابه شما دارن مصاحبه چهارشنبه با یه بچه 2 ساله واسه این نمی ذونیم بلیط و کی بگیریم ایمیل هم زدم ولی جواب ندادن
دوست عزیز شما بلیط برگشتو کی میگیرین؟ چون من احتمال یه ضرب میدم نمیدونم یکشنبه یا دوشنبه برگشت بگیریم؟

[quote='kourosh8' pid='669898' dateline='1443899011']
منم مصاحبه ام افتاده دوشنبه اگه امکانش هست متن ایمیلی که به nmc زدید رو برای منم بفرستین تا مطمعن بشم شنبه تست انجام میدن . اگه شنبه انجام بدن هم از نظر زمانی و هم مالی کلی به نفع ما میشه
ممنونم

بله انجام میدن من خودم شنبه تست دادم
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: kourosh8
دوستان ما تمکن مالی رو از موسسه کارسازان آینده گرفتیم تو بانکهای دولتی حساب نداریم به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 23:33)kourosh8 نوشته:  منم مصاحبه ام افتاده دوشنبه اگه امکانش هست متن ایمیلی که به nmc زدید رو برای منم بفرستین تا مطمعن بشم شنبه تست انجام میدن . اگه شنبه انجام بدن هم از نظر زمانی و هم مالی کلی به نفع ما میشه
ممنونم

سلام دوستان اگه امکان داره ادرس ایمیل دکتر در ابوظبی رو بذارین خیلی ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2015-10-04 ساعت 11:51)ساتی نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 23:33)kourosh8 نوشته:  منم مصاحبه ام افتاده دوشنبه اگه امکانش هست متن ایمیلی که به nmc زدید رو برای منم بفرستین تا مطمعن بشم شنبه تست انجام میدن . اگه شنبه انجام بدن هم از نظر زمانی و هم مالی کلی به نفع ما میشه
ممنونم

سلام دوستان اگه امکان داره ادرس ایمیل دکتر در ابوظبی رو بذارین خیلی ممنون میشم

appointmentdeiradxb@nmc.ae

دوستان کسی ادرس سایتی که باید صحت ویزای امارات رو چک کنیم داره؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
[quote='rtt' pid='670008' dateline='1443937817']
[quote='arvin1357' pid='669948' dateline='1443905634']
من با nmc میل زدم و تماس گرفتم من روز چهارشنبه مصاحبه دارم با یک بچه ۸ ساله گفت اگه شنبه صبح اینجا باشید و مدیکال بدید سه شنبه جواب میدن و برای تعیین وقت دقیق گفت چند روز مانده تماس بگیر

دقیقا برادر من هم شرایط مشابه شما دارن مصاحبه چهارشنبه با یه بچه ۲ ساله واسه این نمی ذونیم بلیط و کی بگیریم ایمیل هم زدم ولی جواب ندادن
دوست عزیز شما بلیط برگشتو کی میگیرین؟ چون من احتمال یه ضرب میدم نمیدونم یکشنبه یا دوشنبه برگشت بگیریم؟

من هم مصاحبه م چهارشنبه بود و یکضرب بودم. بلیط برگشت رو دوشنبه گرفتم ولی افیسر گفت یکشنبه ویزات حاضره ( درحالی که خیلی ها میگفتن سه شنبه بگیر بلیط رو )
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: rtt
1-شنبه مدیکال برم ایا یکشنبه جواب تست رو بهم میدن؟
2-دوشنبه مصاحبه باشه و اگه یکضرب بگیرم تا روز پنجشنبه تحویا میدن ویزارو یا باید بیشتر اونجا بمونم؟
(2015-10-04 ساعت 14:18)kourosh8 نوشته:  ۱-شنبه مدیکال برم ایا یکشنبه جواب تست رو بهم میدن؟
۲-دوشنبه مصاحبه باشه و اگه یکضرب بگیرم تا روز پنجشنبه تحویا میدن ویزارو یا باید بیشتر اونجا بمونم؟
دوست عزیز
ما هم مثل شما دوشنبه مصاحبه داریم برای شنبه ساعت 8:30 از ان ام سی وقت گرفتیم و فردا جواب میگیریم البته اگر صبح شنبه برای تست در ان ام سی حاضر باشید و کودک هم همراه نداشته باشید قطعا جواب تست روز یکشنبه بعد از ظهر آماده است ولی بلیط برگشت رو برای جمعه گرفتیم .موفق باشید
تشکر کنندگان: kourosh8
دوستان براي گرفتن ويزا در ابوظبي لازمه csc پر كنيم يا اينكه ميريم سفارت ويزا را دستي تحويل مي گيريم؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان