کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیز و با تحربه
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج (دوبی)برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(لطقا دوستان با تجربه و دقیق راهنمایی کنن)
تشکر کنندگان:
(2015-10-02 ساعت 15:53)A2000 نوشته:  دوستان عزیز و با تحربه
من سه شنبه با خونواده ابوظبی وقت مصاحبه دارم آیا باید یکشنبه صبج (دوبی)برم مدیکال یا میتونم بعدازظهرم هم برم مدیکال ؟ و آیا حتما حوابشو دوشنبه میگیرم ؟ (اینو واسه این میپرسم که اگه صبح یکشنبه یا بحاش بعدازظهر بخوام برم مدیکال احتمال داره یک شب توی هزینه تور تاثیر بگذاره .(لطقا دوستان با تجربه و دقیق راهنمایی کنن)
دوست عزیز من دوشنبه وقت سفارت دارم ولی به ذلیل کارهایی که خودم تو دبی داشتم زودتر اومدم با اینکه پنجشنبه وقت مدیکال رو با ایمیل گرفته بودم یک روز زودتر یعنی چهارشنبه رفتم و مدیکالو انجام دادم و پنجشنبه رفتم جوابشو گرفتم و وقتی که از وقت مدیکال پرسیدم گفتند هم صبح از ساعت 8 وهم بعد از ظهر از ساعت 4 می تونید مدیکال رو انجام بدید و به نظرم ایمیل وقت گرفتن کار بیهوده ای بود چون اصلا نگاه نکرد حالا بازم از دوستان با تجربه تر بپرسید که مشکلی پیش نیاد
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
(2015-10-01 ساعت 19:55)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 19:45)shahabjafari نوشته:  دوستان عزیز برای مدیکال در سایت ۴ مورد رو گفته.
۱)NEW MEDICAL CENTER IN ABU DHABI
۲)OASIS HOSPITALIN AL-AIN
۳)MIDEAST POLYCLINIC IN DUBAI
۴)NEW MEDICAL CENTER IN DUBAI
دوستان به غیر از این دو مورد در دوبی جای دیگه هم میشه بر
یو و کجاها؟؟؟

سلام دوست عزیزم

طبق تجربه برنده های سالهای قبل NMC که همون گزینه چهارم هستش از بقیه بهتر و منظم تره .
منم احتمالا همونجا میرم
سلام دوستان ما هفته دوم نوامبر ابوظبی نوبت مصاحبه داریم البته خودشون از انکارا به ابوظبی تغییر دادن و ما بیشتر درباره انکارا اطلاعات جمع کرده بودیم و آیا باید برای ابوظبی هم مدارک رو پست کنیم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنین

موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 12:23)ساتی نوشته:  
(2015-10-01 ساعت 19:45)shahabjafari نوشته:  دوستان عزیز برای مدیکال در سایت ۴ مورد رو گفته.
یو و کجاها؟؟؟

سلام دوست عزیزم

طبق تجربه برنده های سالهای قبل NMC که همون گزینه چهارم هستش از بقیه بهتر و منظم تره .
منم احتمالا همونجا میرم
سلام دوستان ما هفته دوم نوامبر ابوظبی نوبت مصاحبه داریم البته خودشون از انکارا به ابوظبی تغییر دادن و ما بیشتر درباره انکارا اطلاعات جمع کرده بودیم و آیا باید برای ابوظبی هم مدارک رو پست کنیم یا نه ممنون میشم راهنمایی کنین

موفق باشید

سلام دوست گرامی
ما هم شرایط شما را داریم برای ابوظبی و ایروان لازم نیست مدارک پست شوند بلکه در روز مصاحبه مدارک رو با خودتون به سفارت میبرید.موفق باشید
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-10-03 ساعت 12:26)panizrm نوشته:  
یو و کجاها؟؟؟

سلام دوست عزیزم

منم احتمالا همونجا میرم

موفق باشید

سلام دوست گرامی
ما هم شرایط شما را داریم برای ابوظبی و ایروان لازم نیست مدارک پست شوند بلکه در روز مصاحبه مدارک رو با خودتون به سفارت میبرید.موفق باشید

ممنون یه سوال دیگه باید فرم خاصی هم پر کنیم منظورم برای سفارت ابوظبیه . موفق باشید
تشکر کنندگان:
دوستان من یه راهنمایی میخوام اگه بخواهیم یه فرش سه متری ببریم دوبی آیا فرودگاه اشکال میگیرن؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-09-19 ساعت 22:13)Sam-90 نوشته:  دوستان اگه دوشنبه عصر مديكال بدم، سه شنبه آماده ميشه؟

معمولا اونایی که صبح اول وقت مدیکال میدن تا فردا عصر آماده میشه، شما ریسک نکن، اول وقت یا روز قبلش برو واسه مدیکال. با آرزوی یکضرب برای شما ذوست عزیز
(2015-10-03 ساعت 12:46)a4542 نوشته:  دوستان من یه راهنمایی میخوام اگه بخواهیم یه فرش سه متری ببریم دوبی آیا فرودگاه اشکال میگیرن؟

از الان دارین سوغاتی میبرین آمریکا؟!! Wink فرش رو توی بار میذارین دیگه، فکر نکنم مشکلی باشه
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres
دوستاني كه مصاحبه داشتن ما رو بي خبر نذارين
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 13:49)camaro نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:46)a4542 نوشته:  دوستان من یه راهنمایی میخوام اگه بخواهیم یه فرش سه متری ببریم دوبی آیا فرودگاه اشکال میگیرن؟

از الان دارین سوغاتی میبرین آمریکا؟!! Wink فرش رو توی بار میذارین دیگه، فکر نکنم مشکلی باشه

دوست عزیز زنداداشم بافته میخواهیم ببریم بفروشیم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-09-30 ساعت 20:11)panizrm نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:37)farnaz100 نوشته:  ما هم دوشنبه مصاحبه داریم.
۱-با توجه به داشتن یه بچه ۶ ساله کدوم یک از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه برای مدیکال مناسبتره؟
۲- درصورتی که قصد گرفتن هتل تو دبی رو داشته باشیم.چه هتلی رو از نظر موقعیت (دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و مترو) و کیفیت (۴ یا ۵ ستاره) پیشنهاد می کنین؟
۳- همین سوالات قسمت دوم رو برای ابوظبی هم دارم؟

ممنون از لطفتون

دوست عزیز ما هم دوشنبه وقت داریم ولی چون بچه کوچک نداریم برای شنبه وقت گرفتیم ولی چون شما بچه کوچک همراه دارید بهتر است چهارشنبه صبح وقت بگیرید چون جواب آزمایش کودک شما طول میکشد . ما از آژانس الی گشت در دبی هتل گرفتیم بهتر ه هتلی رو انتخاب کنید که در منطقه دیره دبی باشد زیرا مرکز ان ام سی در این منطقه میباشد دسترسی به مترو در دیره خوب میباشد .میتوانید نقشه این منطقه رو مطالعه کنید و هتلی رو انتخاب کنید که به ان ام سی نزدیکتر باشد.موفق باشید

مگه شنبه مدیکال میگیرن؟منم دوشنبه وقت مصاحبمه اما جمعه و شنبه شنیدم مدیکال نمیگیرن و برا همین پنج شنبه میخوام بگیرم
كيس نامبر:٢xxx رويت جواب : 8may افراد:٢ نفر ارسال فرم : june كارنت :13 Aug نامه دوم:30 Sep
مصاحبه :هفته دوم نوامبر -- هزينه: ترجمه بدون تایید 700 ه.ت :واكسيناسيون:300 ه.ت نفری... آزادسازي مدارك: 6 م. تور بليط هتل (6شب): 2 م نفری. مديكال:525 درهم نفری -- سفارت:ابوظبی -- آپدیت: نوامبر
کلیر دسامبر
Big Grin
تشکر کنندگان: A2000
دوستان سن بچم ها برای تست سل که 72 ساعت جوابدهی طول میکشه تو مدیکال تا چند سال هست هر چی تاپیک را می گردم در سفرنامه ها کسی ننوشته من دخترم 13 ساله است چند روز زودتر برای مدیکال باید بریم
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان:
(2015-10-03 ساعت 17:41)Alireza1111 نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 20:11)panizrm نوشته:  
(2015-09-30 ساعت 17:37)farnaz100 نوشته:  ما هم دوشنبه مصاحبه داریم.
۱-با توجه به داشتن یه بچه ۶ ساله کدوم یک از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه برای مدیکال مناسبتره؟
۲- درصورتی که قصد گرفتن هتل تو دبی رو داشته باشیم.چه هتلی رو از نظر موقعیت (دسترسی راحت به مراکز خرید و تفریحی و مترو) و کیفیت (۴ یا ۵ ستاره) پیشنهاد می کنین؟
۳- همین سوالات قسمت دوم رو برای ابوظبی هم دارم؟

ممنون از لطفتون

دوست عزیز ما هم دوشنبه وقت داریم ولی چون بچه کوچک نداریم برای شنبه وقت گرفتیم ولی چون شما بچه کوچک همراه دارید بهتر است چهارشنبه صبح وقت بگیرید چون جواب آزمایش کودک شما طول میکشد . ما از آژانس الی گشت در دبی هتل گرفتیم بهتر ه هتلی رو انتخاب کنید که در منطقه دیره دبی باشد زیرا مرکز ان ام سی در این منطقه میباشد دسترسی به مترو در دیره خوب میباشد .میتوانید نقشه این منطقه رو مطالعه کنید و هتلی رو انتخاب کنید که به ان ام سی نزدیکتر باشد.موفق باشید

مگه شنبه مدیکال میگیرن؟منم دوشنبه وقت مصاحبمه اما جمعه و شنبه شنیدم مدیکال نمیگیرن و برا همین پنج شنبه میخوام بگیرم

وقتی تقاضای وقت میکنید یک نامه از ان ام سی دریافت میکنید و در آن نامه ذکر شده که همه روزه تست انجام میشود به جز جمعه ها
تشکر کنندگان: A2000 ، j.modarres
(2015-10-03 ساعت 12:36)ساتی نوشته:  
(2015-10-03 ساعت 12:26)panizrm نوشته:  
یو و کجاها؟؟؟

سلام دوست عزیزم

منم احتمالا همونجا میرم

موفق باشید

سلام دوست گرامی

ممنون یه سوال دیگه باید فرم خاصی هم پر کنیم منظورم برای سفارت ابوظبیه . موفق باشید

ارسال هیچ مدرکی برای سفارت لازم نیست فقط روز مصاحبه همه مدارک را همراه داشته باشید فقط این را بیاد داشته باشید که مدارک لازمه رو دسته بندی کنید منظور کپی ها واصل هر مدرک میباشد که دسترسی به آنها آسان باشد.با آرزوی موفقیت
از دوستانی که ابوظبی مصاحبه دارند کیس سه یا چهارنفره با بچه بزرگتر از 2 سال هم وجود داره؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان