کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
روز مصاحبه در انکارا کنسول بسیار خوش اخلاق بود. بسیار خندان بود. بسیار گفت به به همه چیز اکی هست. همه چیز ردیف هست و شما تا سه ماه دیگه ویزاتون اکی میشه. شد 6 ماه و امروزم اخرین روز و ویزام اکی نشد. این روزای اخر اومدم مدیکالمو تمدید کردم اما بی فایده. با سفارت چندین بار مکاتبه کردم بخواید تمام اینیلارو در اختیارتون میزارم اما بغیر از این ایملا هیچوقت اپدیت نخوردم. میخوام فقط بهتون بگم هر کی خوش شانس تره برندس توی این بازی.
کیس 2016as26**
سفارت انکارا
مصاحبه 4 آپریل 2016
اپدیت بغیر از ایمیل هیچوقت
خدمت ارتش
تحصیلات کارشناسی ارشد شیمی
شغل مدرس آزاد
تشکر کنندگان: milaveh
این قضیه از قبولی اولش تا ویزای اخرش همش شانسه. Ap هم شانسه. من کسی رو میشناسم از بین همین کسانی ک رفتن توی اطلاعات ایران کار میکرد و بازنشسته شده بود. توی سپاه بوده. چندین سال خارج از کشور بوده اما ویزاشو در جا دادن. کسیو میشناسم که هیچ سابقه کاری اینجا نداره و تحصیلاتیم نداره و بقول معروف آطل و باطله اما ویزاشو گرفت.
کیس 2016as26**
سفارت انکارا
مصاحبه 4 آپریل 2016
خدمت ارتش
شغل مدرس آزاد
تشکر کنندگان: milaveh
خلاصه اگر شانس دارید برنده اید نداریدم نیستید. سال دیگرم هیچکدومتون اشتباه منو تکرار نکنید و این چند روز آخرو بیاید کشوری ک رفتید سفارتش.
یا حقی که ب ما حق نداد
کیس 2016as26**
سفارت انکارا
مصاحبه 4 آپریل 2016
خدمت ارتش
شغل مدرس آزاد
تشکر کنندگان: milaveh ، kimfar
من برام باز ابهام هست چند درصد این قضیه ویزا گرفتن یا AP خوردن دست افیسره و اصولا اگه زود تموم کرد مصاحبه رو و به چیزی گیر نداد معنیش اینه یا ویزا میدن یا اگرم ap بدن کمه زمانش .

یک مورد دیگه من سفارت انکارام عوض کنم به جایی دیگه یا ربطی نداره چون اگه به نظر افیسر باشه شاید عوض کردن سفارت خوب باشه.
تشکر کنندگان:
خیلی ناراحت دوستانی هستم که ویزا نگرفتند ، هیچ حرفی نمی تونه دل غمگینتون رو آروم کنه ، امیدوارم بهترین ها براتون پیش بیاد و دست خدا همیشه به همراهیتون باشه
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: hamidzxc ، masiharezoo
(2016-09-30 ساعت 15:27)Mehran11 نوشته:  من برام باز ابهام هست چند درصد این قضیه ویزا گرفتن یا AP  خوردن دست افیسره و اصولا اگه زود تموم کرد مصاحبه رو و به چیزی گیر نداد معنیش اینه یا ویزا میدن یا اگرم ap بدن کمه زمانش .

یک مورد دیگه من سفارت انکارام عوض کنم به جایی دیگه یا ربطی نداره چون اگه به نظر افیسر باشه شاید عوض کردن سفارت  خوب باشه.

همه چیز دست آفیسره، ap و یک ضرب ، کلیری و عدم کلیری ، زود و طولانی بودن مصاحبه هم هیچ تاثیری نداره پرونده هاتون از قبل چک شده و قبل از ورود شما به کابین تصمیم در مورد پروندتون گرفته شده
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 15:41)milaveh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:27)Mehran11 نوشته:  من برام باز ابهام هست چند درصد این قضیه ویزا گرفتن یا AP  خوردن دست افیسره و اصولا اگه زود تموم کرد مصاحبه رو و به چیزی گیر نداد معنیش اینه یا ویزا میدن یا اگرم ap بدن کمه زمانش .

یک مورد دیگه من سفارت انکارام عوض کنم به جایی دیگه یا ربطی نداره چون اگه به نظر افیسر باشه شاید عوض کردن سفارت  خوب باشه.

همه چیز دست آفیسره،  ap و یک ضرب ، کلیری و عدم کلیری ، زود و طولانی بودن مصاحبه هم هیچ تاثیری نداره پرونده هاتون از قبل چک شده و قبل از ورود شما به کابین تصمیم در مورد پروندتون گرفته شده

طبق نظرشما افیسر قبل مصاحبه پرونده رو خونده و تصمیمش گرفته حالا هر چی هم بپرسه یا بگه مهم نیست حتی بگه زود کلیر میشی ممگنه اصلا نشه .
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 15:55)Mehran11 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:41)milaveh نوشته:  

همه چیز دست آفیسره،  ap و یک ضرب ، کلیری و عدم کلیری ، زود و طولانی بودن مصاحبه هم هیچ تاثیری نداره پرونده هاتون از قبل چک شده و قبل از ورود شما به کابین تصمیم در مورد پروندتون گرفته شده

طبق نظرشما افیسر قبل مصاحبه پرونده رو خونده و تصمیمش گرفته حالا هر چی هم بپرسه یا بگه مهم نیست  حتی بگه زود کلیر میشی ممگنه اصلا نشه .

دقیقا همینطور مصاحبه در واقع جنبه روانشناسی هم داره نوع رفتارتان و ... مثلا به ما گفت 1 ماه دیگه کلیر میشید ولی دقیقا 6 ماه طول کشید و یا بودن کسایی که می تونستن یک ضرب باشن ولی اصلا کلیر نشدن یا خیلی دیر ، امسال حتی بودن خانم های خونه داری که مشمول ap شدن ولی در مجموع طبق گفته ی دوستان شانس هم خیلی مهمه و در نهایت اینکه سفارت ابوظبی با وجود سیل کیس های آنکارا که به خاطر بمب گذاری ها و نا امنی ها به سمتش روان شد بهترین عملکرد رو داشت و به نظرم هیچ بازمانده ای نداشت
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 16:05)milaveh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:55)Mehran11 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:41)milaveh نوشته:  همه چیز دست آفیسره،  ap و یک ضرب ، کلیری و عدم کلیری ، زود و طولانی بودن مصاحبه هم هیچ تاثیری نداره پرونده هاتون از قبل چک شده و قبل از ورود شما به کابین تصمیم در مورد پروندتون گرفته شده

طبق نظرشما افیسر قبل مصاحبه پرونده رو خونده و تصمیمش گرفته حالا هر چی هم بپرسه یا بگه مهم نیست  حتی بگه زود کلیر میشی ممگنه اصلا نشه .

دقیقا همینطور مصاحبه در واقع جنبه روانشناسی هم داره نوع رفتارتان و ... مثلا به ما گفت 1 ماه دیگه کلیر میشید ولی دقیقا 6 ماه طول کشید و یا بودن کسایی که می تونستن یک ضرب باشن ولی اصلا کلیر نشدن یا خیلی دیر ، امسال حتی بودن خانم های خونه داری که مشمول ap شدن ولی در مجموع طبق گفته ی دوستان شانس هم خیلی مهمه و در نهایت اینکه سفارت ابوظبی با وجود سیل کیس های آنکارا که به خاطر بمب گذاری ها و نا امنی ها به سمتش روان شد بهترین عملکرد رو داشت و به نظرم هیچ بازمانده ای نداشت

من نه سربازی داشتم نه کار دارم رشته ام هم کشاورزی بود که رفتم مالزی فوق عمران گرفتم که اونم بدردم نخورد بدبختانه کیسم نامبرم بالاس میفتم واسه خرداد - بورس هم استاد پیدا کردم برا دکترا از امریکا که اون هم مونده رو هوا سر قضیه این لاتاری

الان من انکاراس سفارت انلاک هم دوبار کردم یعنی بهتزه یه باز دیگه انلاک کنم عوض کنم یا ولش کنم
تشکر کنندگان:
دوستان ٢٩ سپتامبر همسرم ساعت ١٠ شب آپديت دوخطي شد
امروز ٣٠ سپتامبر صبح ساعت ١٠ جفتمون آپديت شديم
اما همچنان ap هستيم
خدايااااااا كمكمون كن
باسمون از ٢٧ سپتامبر دست سفارته
همه چي تمومه ها
فقط ايروان بايد ويزا رو بچسبونه تو پاسمون!!!
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان: mohammadg846 ، hamidzxc ، ahfpca
(2016-09-30 ساعت 16:54)eliati نوشته:  دوستان ٢٩ سپتامبر همسرم ساعت ١٠ شب آپديت دوخطي شد
اما همچنان ap هستيم
خدايااااااا كمكمون كن
همه چي تمومه ها

وااااای ایشالا ایشالا که کلیر شدین ، منتظر خبر خوب هستیم همین الان کلی دعاتون میکنم
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان: hamidzxc
(2016-09-30 ساعت 16:57)milaveh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 16:54)eliati نوشته:  دوستان ٢٩ سپتامبر همسرم ساعت ١٠ شب آپديت دوخطي شد
اما همچنان ap هستيم
خدايااااااا كمكمون كن
همه چي تمومه ها

وااااای ایشالا ایشالا که کلیر شدین ، منتظر خبر خوب هستیم همین الان کلی دعاتون میکنم

٣٠ سپتامبر ساعت ٤
ما هنوز ap هستيم
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 16:32)Mehran11 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 16:05)milaveh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:55)Mehran11 نوشته:  طبق نظرشما افیسر قبل مصاحبه پرونده رو خونده و تصمیمش گرفته حالا هر چی هم بپرسه یا بگه مهم نیست  حتی بگه زود کلیر میشی ممگنه اصلا نشه .

من نه سربازی داشتم نه کار دارم رشته ام هم کشاورزی بود که رفتم مالزی فوق عمران گرفتم که اونم بدردم نخورد بدبختانه کیسم نامبرم بالاس میفتم واسه خرداد - بورس هم استاد پیدا کردم برا دکترا از آمریکا که اون هم مونده رو هوا سر قضیه این لاتاری

الان من انکاراس سفارت انلاک هم دوبار کردم یعنی بهتزه یه باز دیگه انلاک کنم عوض کنم یا ولش کنم

به نظرم آنلاک نکنید چون کار سفارت ها که معلوم نمیکنه مثلا سال پیش ارمنستان خیلی خوب بود ، امسال ابوظبی شاید دوره شما آنکارا باشه هیچی معلوم نیست بسپرید به سرنوشت و اینکه ممکنه زمانی که کارنت میشید خودشون سفارت رو عوض کنن ، اینجوری نیست که همونی باشه که خودتون انتخاب کردید ، ما هم آنکارا بودیم که به ابوظبی تغییر کرد
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 17:00)eliati نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 16:57)milaveh نوشته:  
اما همچنان ap هستيم
خدايااااااا كمكمون كن
همه چي تمومه ها

٣٠ سپتامبر ساعت ٤
ما هنوز ap هستيم

ایشالا که کلیر میشید پس ، من قلبا دعاتون کردم
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

اما همچنان ap هستيم
خدايااااااا كمكمون كن
همه چي تمومه ها

انشاالله به خواسته تون برسید.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان