کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-09-30 ساعت 17:18)eliati نوشته:  30 سپتامبر ٢٠١٦
ساعت ١٦:١٦

ما issued شديم
خداااااااااااااايا دمت گرم خيلي بامرامي
اي ول
دوستان معجزه وجود داره...

از صمیم قبل بهتون تبریک میگم. خیلی میچسبه این کلیری تو وقت اضافه. روزی چند بار میام سر میزنم دوستان جا مونده 2016 رو ببینم که بگن ویزاشونو گرفتن. خیلی خوشحالم.....موفق باشن بقیه دوستان هم
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
تشکر کنندگان: eliati ، alirezafarhang81

ما issued شديم
اي ول

شما قبلا دوخطي و كليير شده بوديد و امروز ايشود شدي و اين عجيب يا معجزه نيست ،معجزه اون است كه كسيكه تو ap هست امروز ايشود بشه
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: eliati ، Pargosha
بله
دوستان من جا موندم اما خدارو شکر همسرم نفر اول ویزا گرفته باز امیدی هست که 1- 2 سال دیگه منم بتونم برم , به همه دوستان که کلییر شدن تبریک میگم خیلی سخت اما بیخیال انسان به امید زنده هست. شانس دیگه اگر آمار و ببین از 5000 کیس سال‌های قبل فقط 2000 تا 3000 ویزا گرفتن . امیدوارم 2017 کسی جا نمونه.

‎----------------------------------------------------------‎
شماره کیس: ‎***2016AS70XX‎
تاریخ رویت قبولی: ‎ ‎08 may‎ 2015‎
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمها ‎: 2015‎ ‎may‎
مصاحبه: ‎6 june‎
دریافت ویزا: خانم نفر ( اول) یکضرب ‎,(update: 6,7,8 june, Issued) ,( Augest:23,25,26,30,31, September 22)‎
همسر: ‎Update: 23 Augest ,(1,19 September) only after email‎
برنده: فوق لیسانس معماری داخلی , کار در شرکت خصوصی ساختمانی
نفر دوم: فوق لیسانس کامپیوتر , کار در شرکت خصوصی ساختمانی, سربازی نیروی انتظامی, سرباز صفر. 23 سال پیش
تشکر کنندگان: Pargosha ، soruosh
خدايا شكرت
اميد
اميد
اميد
لحظه اخر
ديقه ٩٠
معجزه
خدا
اميد
اميد
اميد
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان: hamidzxc ، Tilda ، milaveh ، nahid.t ، masiharezoo ، Pargosha ، masoud398 ، ahfpca
(2016-09-30 ساعت 18:19)samira2016 نوشته:  

ما issued شديم
اي ول

شما قبلا دوخطي و كليير شده بوديد و امروز ايشود شدي و اين عجيب يا معجزه نيست ،معجزه اون است كه كسيكه تو ap هست امروز ايشود بشه

همسرم برنده اصلي ديشب ساعت ١٠ دوخطي شد
ديشب ٢٩ سپتامبر
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان: hamidzxc ، farhhad ، samira2016 ، nahid.t ، Pargosha ، alborz3718
واسه همه دوستاني كه دارن ديقه نود دوخطي يا or ميشن بهترينها رو ارزو دارم
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان: hamidzxc ، mehdihk ، hes94 ، Pargosha
اینجا کسی مونده هنوز؟
کیس نامبر: 56**
محل مصاحبه :ایروان
تاریخ مصاحبه: 28 آپریل
آپدیت ها:28 و 29 آپریل و 2 و4 می و 11 جولای بابت فرستادن ایمیل- دوم آگوست بدون ایمیل ولی هنوز یک خطی-8 اگوست با ایمیل- 9 آگوست آپدیت دوخطی- 10 آگوست کلیر در سایت سفارت
وعده آفیسر: دو هفته دیگه کلیر میشی
کلیر: بعد از 105 روز انتظار(10 آگوست)
تحصیلات: کارشناسی ارشد
تعداد افراد: 2 نفر
تشکر کنندگان:
بنده. نامه اتمام وقتمم اومد.
کیس 2016as26**
سفارت انکارا
مصاحبه 4 آپریل 2016
اپدیت بغیر از ایمیل هیچوقت
خدمت ارتش
تحصیلات کارشناسی ارشد شیمی
شغل مدرس آزاد
تشکر کنندگان: milaveh ، mehre cyrus
تبریک به دوستانی که ویزا گرفتن که ایشالا در امریکا زندگی خوبی داشته باشند و دوستانی هم که ویزا نگرفتن ناراحت نباشن چون حتما حکمت خداوند بزرگ بوده و قسمت آنها جایی دیگه در مکانی دیگه بوده

تشکر کنندگان: ahfpca ، mehre cyrus ، alirezafarhang81
لاتاری 2016 هم با همه تلخی ها و شادی ها گذشت ، برای همه بهترین ها رو آرزو میکنم چه اونایی که رفتنی آن چه اونایی که قسمت نشد ویزا دریافت کنند ، آن شا الله خدا بهترین رو سر راه همه قرار بده ، ان شا الله برای همه همیشه شادی باشه . آمین
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: masiharezoo ، Pargosha ، mehre cyrus
(2016-09-30 ساعت 17:47)hes94 نوشته:  

ما issued شديم
اي ول

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم، انشاالله از این به بعدم موفق و شاد باشین Smile
واقعا این بلاتکلیفیتون رو درک می کردم(خیلی دوران بدیه) و از خدا میخواستم که بهترین براتون رقم بخوره
دوست عزیز   به محض اینکه خانواده اتون گرین کارت رو گرفتند بگید براتون اپلای کنند و اعلام کنند که انسجام خانواده امون بهم خورده . انشااالله سریع بهشون میدن
خداوند یار ویاورتان
شماره کیس: ,,,2014AS18 /تاریخ رویت قبولی: 12 MAY / تعداد :3 نفر/ ارسال فرمهای سری اول:20MAY / کارنت شدن کیس:Sep 22 / مصاحبه :Nov 14 ,2013
کلیر :May 29,2014
/دریافت ویزا : 18 ـJune  ورود به آمریکا : September 15,2014/ مقصد : Washington DC /Virginia
تشکر کنندگان: hes94 ، eliati ، alirezafarhang81
به به. خیلی خیلی مبارکه. واقعا از ته دل خوشحال شدم براتون. لحظه به لحظه با شما این چند روز آخر رو زندگی کردیم و استرس داشتیم. الان دیگه خیلی خوشحالم.

ما issued شديم
اي ول
تشکر کنندگان: Pargosha ، eliati
ضمن تبریک فراوان به دوستان ویزا گرفته و آرزوی موفقیت و پیشرفت بیشتر برای دوستان ویزا نگرفته . طبق آماری که من تا کیس نامبر 8300 در هر سه سفارت به دست آوردم تنها حدود ۱۰ نفر ویزا نگرفتن و این آمار با توجه به سالهای قبل قابل مقایسه نیست . و هر سه سفارت به یک اندازه ویزا دادن و به نظر میاد هر سه سفارت خوب عمل کردن و ابوظبی کمی بهتر بوده . جا داره از مدیران محترم سایت مهاجرسرا بابت در اختیار قرار دادن این فرصت و این فضا به تک تک اعضا برای تبادل اطلاعات صحیح و به موقع هم تشکر کنم و همچنین امیدوارم همه دوستان در دیار غربت شاد و پیروز باشن .
کیس نامبر :2016AS2k
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه : اواخر اکتبر
وضعیت : ap
تعداد کیس : یک نفر
کارشناس ارشد رشته روانشناسی
کار در کلینیک درمانی
آپدیت ها : ۹ دسامبر ، ۱۱ ژانویه با ایمیلی که برای شناخته شدن کیسم ارسال کردم ، ۲۵ ژانویه ، اول آگوست آپدیت شبانه ساعت ۳۰ : ۲۳ دو خطی  Big Grin بعد از آپدیت  ۲۵ ژانویه و بعد از  ۲۸۰ روز . آپدیت ۲ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر . آپدیت ۳ آگوست در ساعت ۷ عصر و بلاخره or شدم و در روز ۴ آگوست ساعت ۵ بعد از ظهر ایمیل کلیری اومد . نامه کلیری هم در سایت ابوظبی ۷ آگوست ساعت ۵۰ : ۱۲ ظهر اومد . ایشود ویزا ۱۶ آگوست . دریافت ویزا ۱۸ آگوست . . اولین سفر به آمریکا : ۲۰ نوامبر . دریافت گرین کارت : ۶ فوریه ۲۰۱۷
تشکر کنندگان: masiharezoo ، Pargosha ، ahfpca ، hamidzxc ، soruosh ، hes94 ، amin arefi ، alirezafarhang81 ، ebrahim1e ، matin.sh

ما issued شديم
اي ول

بسیا برای شما خوشحال شدم. Smile
کیس نامبر: 2016AS0004nnn
نفرات : 1
سفارت : ایروان
رویت قبولی : 5 may
ارسال فرم :23  jun