کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
30 سپتامبر ٢٠١٦ ساعت ٠٤:٠٤
كيس دوم يعني من issued
كيس برنده همسرم همچنان ap
خدايااااا من ديگه نميكشم...بسه اين همه استرس
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

تشکر کنندگان: milaveh ، mostafa2017 ، hamidzxc ، ehsan1991
(2016-09-30 ساعت 16:32)Mehran11 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 16:05)milaveh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:55)Mehran11 نوشته:  طبق نظرشما افیسر قبل مصاحبه پرونده رو خونده و تصمیمش گرفته حالا هر چی هم بپرسه یا بگه مهم نیست  حتی بگه زود کلیر میشی ممگنه اصلا نشه .

دقیقا همینطور مصاحبه در واقع جنبه روانشناسی هم داره نوع رفتارتان و ... مثلا به ما گفت 1 ماه دیگه کلیر میشید ولی دقیقا 6 ماه طول کشید و یا بودن کسایی که می تونستن یک ضرب باشن ولی اصلا کلیر نشدن یا خیلی دیر ، امسال حتی بودن خانم های خونه داری که مشمول ap شدن ولی در مجموع طبق گفته ی دوستان شانس هم خیلی مهمه و در نهایت اینکه سفارت ابوظبی با وجود سیل کیس های آنکارا که به خاطر بمب گذاری ها و نا امنی ها به سمتش روان شد بهترین عملکرد رو داشت و به نظرم هیچ بازمانده ای نداشت

من نه سربازی داشتم نه کار دارم رشته ام هم کشاورزی بود که رفتم مالزی فوق عمران گرفتم که اونم بدردم نخورد بدبختانه کیسم نامبرم بالاس میفتم واسه خرداد - بورس هم استاد پیدا کردم برا دکترا از آمریکا که اون هم مونده رو هوا سر قضیه این لاتاری

الان من انکاراس سفارت انلاک هم دوبار کردم یعنی بهتزه یه باز دیگه انلاک کنم عوض کنم یا ولش کنم

به هیچ وجه اینکارو نکن. اصلا دانشجویی رو از دست نده بچسبی ب لاتاری چون توش هیچ تضمینی نیست. من نمونه زنده جلوت
کیس 2016as26**
سفارت انکارا
مصاحبه 4 آپریل 2016
اپدیت بغیر از ایمیل هیچوقت
خدمت ارتش
تحصیلات کارشناسی ارشد شیمی
شغل مدرس آزاد
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 17:06)Alirsh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 16:32)Mehran11 نوشته:  [quote='milaveh' pid='725790' dateline='1475235336']

دقیقا همینطور مصاحبه در واقع جنبه روانشناسی هم داره نوع رفتارتان و ... مثلا به ما گفت 1 ماه دیگه کلیر میشید ولی دقیقا 6 ماه طول کشید و یا بودن کسایی که می تونستن یک ضرب باشن ولی اصلا کلیر نشدن یا خیلی دیر ، امسال حتی بودن خانم های خونه داری که مشمول ap شدن ولی در مجموع طبق گفته ی دوستان شانس هم خیلی مهمه و در نهایت اینکه سفارت ابوظبی با وجود سیل کیس های آنکارا که به خاطر بمب گذاری ها و نا امنی ها به سمتش روان شد بهترین عملکرد رو داشت و به نظرم هیچ بازمانده ای نداشت

من نه سربازی داشتم نه کار دارم رشته ام هم کشاورزی بود که رفتم مالزی فوق عمران گرفتم که اونم بدردم نخورد بدبختانه کیسم نامبرم بالاس میفتم واسه خرداد - بورس هم استاد پیدا کردم برا دکترا از آمریکا که اون هم مونده رو هوا سر قضیه این لاتاری

الان من انکاراس سفارت انلاک هم دوبار کردم یعنی بهتزه یه باز دیگه انلاک کنم عوض کنم یا ولش کنم

به هیچ وجه اینکارو نکن. اصلا دانشجویی رو از دست نده بچسبی ب لاتاری چون توش هیچ تضمینی نیست. من نمونه زنده جلوت
[/quo

الان درخواست ویزا دانشچویی بدم ریچکت میشه منتها من واسه fall 2017 استاد گفته اقدام کن شما واسه دکترا اقدام کرده بودیذ /
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 17:05)eliati نوشته:  30 سپتامبر ٢٠١٦ ساعت ٠٤:٠٤
كيس دوم يعني من issued
كيس برنده همسرم همچنان ap
خدايااااا من ديگه نميكشم...بسه اين همه استرس

امکان نداره کیس دوم ایشود شه در حالی که کیس اصلی کلیر نشده باااشه تبریک میگم همسرتان هم ایشود میشن پس کلی مباااااااارک
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: mehdihk ، kimfar ، hamidzxc
(2016-09-30 ساعت 16:05)milaveh نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:55)Mehran11 نوشته:  
(2016-09-30 ساعت 15:41)milaveh نوشته:  همه چیز دست آفیسره،  ap و یک ضرب ، کلیری و عدم کلیری ، زود و طولانی بودن مصاحبه هم هیچ تاثیری نداره پرونده هاتون از قبل چک شده و قبل از ورود شما به کابین تصمیم در مورد پروندتون گرفته شده

طبق نظرشما افیسر قبل مصاحبه پرونده رو خونده و تصمیمش گرفته حالا هر چی هم بپرسه یا بگه مهم نیست  حتی بگه زود کلیر میشی ممگنه اصلا نشه .

من زياد موافق نيستم، روانشناسي در كار نيست روز مصاحبه من بر خلاف همه افيسرم اصلا فارسي حرف نميزد، همه تو اتاق و رو در رو مصاحبه سدن و من از پشت كانتر و حصار شيشه اي، و افيسر كه يك خانم بود كلا ٢٠ كلمه حرف نزد و انگار كه ادم اهني بود پس نميتونه حرف و رفتارهاي من رو اناليز كرده باشه
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان: milaveh ، hes94 ، mostafa2017
30 سپتامبر ٢٠١٦
ساعت ١٦:١٦

ما issued شديم
خداااااااااااااايا دمت گرم خيلي بامرامي
اي ول
دوستان معجزه وجود داره...
برنده:همسرم
کنسولگری:ارمنستان
❶ کیس نامبر: 2016AS74##    
❷  تعداد افراد:2 نفر
❸رویت قبولی:‎2015 20 May‎
❹ارسال فرم:2015‎ ‎15 July
❺مصاحبه:30 JUNE 2016
❻نتیجه مصاحبه:AP
❼ آپدیتها: 1و5جولای- 26و29 آگوست- 6و9سپتامبر-20سپتامبر(دوخطی شدن خودم)-22سپتامبر-23 سپتامبر-27سپتامبر- 29 سپتامبر(ساعت10شب دوخطی شدن همسر) - 30سپتامبر ساعت 16 ایشودشدن ویزا *تاریخ آپدیتهای بدون ایمیل*
✈️ مقصد: دالاس
همسر:معافیت پزشکی سربازی-شرکت خصوصی
خودم:کارمند شرکت خصوصی

(2016-09-30 ساعت 17:18)eliati نوشته:  30 سپتامبر ٢٠١٦

ما issued شديم
اي ول

خیلی مبارکه. واقعا خوشحالی داره Smile امیدوارم تاثیر مهم و خوب تو زندگیتون بذاره
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
تشکر کنندگان: milaveh ، zariraja ، hamidzxc ، ahmadrezaatefi

ما issued شديم
اي ول

خیلی تبریک میگم ، ایشالا بهترین ها براتون اتفاق بافته همیشه ، زندگی تون پر باشه از معجزه های قشنگ ، خیلی خوشحال شدم ، باز هم تبررررررییییییک فراااووون، همیشه شاااد باشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: hamidzxc

ما issued شديم
اي ول
عجب لحظه قشنگ و به یادموندنی . خدا رو شکر.
بنظرم دیگه کسی باقی نمونده و خوشحالیم که این تاپیک با بهترین خاطرات بسته خواهد شد.

تشکر کنندگان: milaveh ، mehdihk ، kimfar ، hamidzxc ، Pargosha ، eliati ، mohammadg846
از دوستان DV2016 که تشریف بردن مصاحبه و AP خوردن ،

آیا کسی هست که کلیر نشده باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 17:30)ستوده نوشته:  
از دوستان DV2016 که تشریف بردن مصاحبه و AP خوردن ،

آیا کسی هست که کلیر نشده باشه ؟

من
کیس 2016as26**
سفارت انکارا
مصاحبه 4 آپریل 2016
اپدیت بغیر از ایمیل هیچوقت
خدمت ارتش
تحصیلات کارشناسی ارشد شیمی
شغل مدرس آزاد
تشکر کنندگان: sahar2016 ، sosol

ما issued شديم
اي ول

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم، انشاالله از این به بعدم موفق و شاد باشین Smile
واقعا این بلاتکلیفیتون رو درک می کردم(خیلی دوران بدیه) و از خدا میخواستم که بهترین براتون رقم بخوره
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان: Pargosha ، soruosh ، eliati ، alirezafarhang81 ، mohammadg846
(2016-09-30 ساعت 17:47)hes94 نوشته:  

ما issued شديم
اي ول

خیلی خیلی بهتون تبریک میگم، انشاالله از این به بعدم موفق و شاد باشین Smile
واقعا این بلاتکلیفیتون رو درک می کردم(خیلی دوران بدیه) و از خدا میخواستم که بهترین براتون رقم بخوره
الیاتی های عزیز من براتون خیلی خوشحالم من ۲۰۱۷ ای هستم خییلیییی به این ویزا نیاز دارم یه جورایی نوری هست تو زندگی مان توروخدا برای ما هم دعا کنین
تشکر کنندگان: eliati ، alirezafarhang81 ، Pargosha
دوستان در مورد روز مصاحبه و آفیسر گفته بودین. به نظر من این روند هیچ روال خاصی نداره و برای هر نفر میتونه متفاوت باشه. یکی از دوستان گفته بود که در سفارت با دوربین رفتارتون چک میشه. بدترین موردی که برای ما اتفاق افتاد این بود که پدرم واقعا سر اینکه من نمیتونم ویزا بگیرم عصبانی شده بود و با صدای بلندی در سفارت صحبت کرد طوری که توجه چند نفر رو جلب کرد و ما خیلی از بابت این قضیه نگران بودیم. منتهی هیچ اتفاقی نیفتاد. من فرم 260 رو فقط برای نفر برنده که مادرم بودن پر کرده بودم و بقیه رو نمیدونستم باید پر بشه. مصاحبه مون 2 روز عقب افتاد و فرم 260 پدر و خواهرم روز قبل از مصاحبه پر شد. AP خوردن و طی دو ماه و خورده ای کلیر شدن. واقعا هیچ روال خاصی نداره. فقط مثبت نگر باشید(انرژی مثبت+) و البته همونطور که دوستان هم اشاره کردن هرگز لاتاری رو جوری وارد زندگیتون نکنید که اگه نشد از این بابت خودتونو سرزنش کنید. تا لحظه ای که ایشود نشدین و ویزاتونو نگرفتن روش حساب نکنید.
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، milaveh ، eliati ، Pargosha ، soruosh

ما issued شديم
اي ول

تبرییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک ! خیلی استرس داشتیم ما هم واسه شما !

امیدوارم که همیشه موفق باشید

اینجا شیرازه ---------------- همه خوشحالیم براتون ----------------- هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
تشکر کنندگان: eliati ، hamidzxc ، ekhveh ، Pargosha ، soruosh ، alirezafarhang81

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان