کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
مرسي از راهنماييتون ولي
من ap خوردم و به من يه برگه سفيد دادند
از اون جهت شبه بر انگيز شد براي من

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-09 ساعت 09:24)ghazal2016 نوشته:  مرسي از راهنماييتون ولي
من ap خوردم و به من يه برگه سفيد دادند
از اون جهت شبه بر انگيز شد براي من

ايشالا شما هم بزودي كلير ميشيد و خبر خوشحال كنندشو بهمون ميديد!
طبق تجربه بچه ها رنگ ها خيلي مهم نيس واسه همينم من گفتم معمولن!
انتظار حسين جان از برگه ،سفيد بوده كه بشه يكضرب كه خب يكم به تاخير افتاده ويزا گرفتنش دگTongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، smpf
(2015-10-08 ساعت 14:48)ho_tasha نوشته:  سلام
به همه دوستان عزيز از امروز كنتور كليرنس ما داره ميندازه بنابراين كوچ كرديم اينجا.
امروز مصاحبه بود اصلاً برگه سفيد رو با خودش نياورده بود. گفت برو ٣ ماه ديگه بيا تمام
از امروز ما اينجا ساكنيم.
زود كلير بشيم صلوات.
سفرنامه در دست تهيه مي باشد.

میشه لطف کنید و شرایطتون رو بفرمایید؟
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، smpf ، rezamehrzad
دوستان ما ۶ اکتبر مصاحبه داشتیم، به ما هیچ برگه‌‌ای نداد، فقط گفت که تا یه ماه دیگه بهتون ایمیل می‌زنیم برای فرستادن پاسپورت!!! ولی‌ گفتش که مراحل اداری داره!!! نظر اساتید را دوست داشتم بدونم . به امید گرفتن ویزا برای همه، چه یک ضرب و چه بد از کلیرنس.
شماره کیس:2016AS000010XX تاریخ رویت قبولی:۵  May کنسولگری: فرانكفورت, تعداد افراد منظور در کیس :۲, ارسال فرمهای سری اول:23 May,
کارنت شدن کیس: ١٢ آگوست
, مصاحبه: ٦ اكتبر,
 آپدیت: ۲۸ دسامبر --- ۰۸ فوریه--- ۱۸ فوریه -۱۹ فوریه-۲۶ فوریه , ۱ مارچ , ۴ مارچ , ۷ مارچ
   دریافت کلیرنس:  ۱ مارچ  ,دریافت ویزا:۷ مارچ
ورود به آمریکا:۱۵  مارچ
دریافت گرین کارت:....جمع تقریبی هزینه‌ها:...
تشکر کنندگان: Interuniversal ، tamana2016 ، matin86 ، smpf ، humsun ، shahabjafari
دوستان نگران نباشید در بدبینانه ترین حالت امسال تا ۸۲۰۰ کارنت میشه نسبت کارنت به ۱۲۵۰۰۰ در ۲۰۱۵ با حساب حفره ها حدود۱۵۰۰۰ تا میشد یعنی انگار ۱۵۰۰۰ ـ۱۲۵۰۰۰ = نفر110000 که در ۲۰۱۶ شده ۸۴۰۰۰ نفر که حدود 26000 بازم کمتر میباشد (تازه در نظر بگیرید ۲۰۱۵ تا ۳۰ سپتامبر ویزا اضافه هم داشتیم !!!)فکر کنم به غیر از ۲ مرحله ایی شدن ۲۰۱۲ بازم تکرار شه و ازما خواهشم بکنن بیاید ویزاتونم بدیم برید سوسو لای خ۰۰شانس۰۰۰۰۰۰۰!!بازم لاتاری یه و غیر قابل پیش بینی
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان: smpf ، golia
من اومدم فقط بهتون سر بزنم Big Grin

نه رنگ برگه مهمه و نه اینکه بهتون برگه بدن یا نه

تو سفارت های غیر از ایروان، آنکارا و ابوظبی روند کار یکم تغییر داره زیاد جدی نگیرین.

محتوای برگه هم مهمه فقط. حالا قرمز بنفش .... مهم نیست اصلاًWink

همتونو میفرستم برین البته قسمت بشه میفرستم بیاینBig Grin
تشکر کنندگان: tamana2016 ، smpf ، asal1372 ، matin86 ، lighthouse ، behjan ، ho_tasha ، Rira_1982 ، marysa ، K.ONE ، samirakn ، humsun ، mfte.teacher ، hadir ، Interuniversal ، rahim444 ، A2000
دوستان اين تاپيك پرهيجانترين وباحالترين تاپيك هاى مهاجرسراست
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
دوستان لطفا ،خواهشا شرایط کیستون رو بفرمایید یا لا اقل امضا هاتون رو کامل کنید که بفهمیم چرا چک امنیتی خوردین؟با تشکر
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: smpf ، humsun
سلام
من 5شنبه در ابوطبی مصاحبه داشتم و در کمال ناباوری یه ضرب نگرفتم
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
والا اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دارن زیادی سخت گیری میکنن.
واسه ما هم دعا کنید دوستان
تشکر کنندگان: smpf ، ho_tasha ، لطف اله ، mfte.teacher ، Interuniversal ، matin86 ، aligeocivil
[quote='Cactus1365' pid='671763' dateline='1444428244']
سلام
من ۵شنبه در ابوطبی مصاحبه داشتم و در کمال ناباوری یه ضرب نگرفتم
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
[/quot
ایشالا نهایتا دو ماهه یا دیگه فوقش سه ماهه کلیر هستین.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: asal1372 ، Siamak ، yesorno ، لطف اله ، m.ghoreishi ، Interuniversal ، matin86 ، lighthouse ، smpf
(2015-10-10 ساعت 11:16)mfte.teacher نوشته:  [quote='Cactus1365' pid='671763' dateline='1444428244']
سلام
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
[/quot
ایشالا نهایتا دو ماهه یا دیگه فوقش سه ماهه کلیر هستین.

تیچر تیچره خود تیچره

تو هم که هستی داداشی، بچه ها این تیچر که می بینین به من یه شیرینی توپ بدهکاره Big Grin

با نظرش موافقم تا عید ویزا تو جیبته و اونور آبی داری ستاره میچینی Wink
تشکر کنندگان: Siamak ، hadir ، nimashariat ، lotfe.kh ، mfte.teacher ، Interuniversal ، lighthouse ، smpf ، Arshia2000 ، hamidoo_b
(2015-10-10 ساعت 02:34)Cactus1365 نوشته:  سلام
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
پس ایشون که یه ضرب نگرفتن ....حتما من دیگه ای پی میخورم....چقدر همه امیدوارم میکردن میگفتن یه ضربی ....الان دیگه یه درصدم امید به یه ضرب ندارم ...تازه کیسم 6300 هست ...معلوم نیس اگه رفتم مصاحبه تا آخرسپتمبر کلا کلیییییییییییییر بشم Big GrinSad
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، matin86 ، smpf
(2015-10-10 ساعت 02:34)Cactus1365 نوشته:  سلام
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن

با سلام
شما رشته تحصیلی خاصی داشتید و یا به کشور خاصی سفر کرده بودید؟
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-04 ساعت 13:04)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان عزیز ۲۰۱۶ از این در این تاپیک عمدتا در خدمت تون هستم

سلام و سپاس از شما دوست گرامي به خاطر كمك هاي بي شائبه به برندگان 2016 درامان خداباشيد
تشکر کنندگان: hadir ، lighthouse ، smpf
سلام
منم اومدم كه به دوستان اگه بتونم كمك كنم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، golia ، ho_tasha ، غنچه ، hadir ، nimashariat ، lotfe.kh ، Interuniversal ، behjan ، matin86 ، lighthouse ، smpf ، sepideh1234 ، Amir.AA ، rahim444 ، A2000

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان